Zakochana Again

Nigdy nie przypuszczałam, że do tego dojdzie a mianowicie do tego, że zakochałam sie ponownie! we własnym mężu!

Króregoś dnia znowu poczułam to coś do niego, znowu zaczełam czekać aż wróci z pracy dłuży mi sie jak nigdy, kiedy już wróci jestem szczęśliwa jak nigdy z tego że znowu moge go zobaczyć, pocałować i kochać sie z nim jak to było na początku i zasypiać w jego ramionach. Kocham widzieć jak zasypia na moim brzuszku i patrzeć jak śpi, aż czasami sobie myśle co by to było gdyby go zabrakło to by było okropne ale naszczęście dalej jest przy mnie.

Pewnego dnia zrobiłam przepyszną kolacje i jak wrócił z pracy to sie ogromnie ucieszył i najadł do syta jego ulubionego makaronu z sosem pomidorowym, który jak zawsze powiedział że robie najlepiej. Podczas naszej romantycznej kolacji rozmawialiśmy o tym, że urodzą nam sie za niedługo dzieci (Bliźniaki) i powiedziałam mu wtedy że sie w nim zakochałam i bardzo sie z tego ucieszył, tak sobie dalej rozmawialiśmy. Kiedy widziałam że kończy jeśc to powiedziałam, że jak zje to czekam na niego w sypialni, po dosłownie 3 minutach przyszedł a ja ukryłam sie za drzwiami i jak stanął w drzwiach to od tyłu zawiązałam mu oczy i rozebrałam do naga położłam na plecach na łóżku i skułam go kajdankami i ręce i nogi i zdjełam mu opaske z oczu i byłam przyodziana w bardzo seXowną bieliznę, bo już byłam wcześniej przygotowana i zaczełam pieścić całe jego ciało.

Robiłam wszystko by maksymalnie go podniecić, szeptałm mu do ucha naprawde różne rzeczy (szczegółów nie podam) lizałam go wszędzie masowałam, całowałam i co chwile ssałam mu fujarkę, aż tak po pół godziny był już tak mokry, że zaczął mnie błagać bym już zrobiła mu laske i zaczełam ssać bardzo intęsywnie, bardzo sie starałam i po chwili jego jęków czułam jak jego cieplutka sperma wlewa mi sie do buzi, czułam jak ma orgazm i wtedy myślałam sobie jak bardzo go kocham. Już od dłoższego czasu robię mu loda ale ten raz był szczególny bo był robiony głównie z miłości i pożądania seksualnego. Mój ukochany podczas tego razu jak mu ssałam strasznie jęczał i krzyczał i jego sperma była jak zawsze pyszna, po wszystkim pokazałam mu co mi wpuścił do ust i połknełam wszystko na jego oczach. Po tym oczywiście mi sie odwdzięczył i to aż do 2 w nocy. Sprawił że ja też byłam cała mokra.

Nigdy tego niezapomne pierwszy kwietnia 2011 to był cudowny wieczór i noc z moim ukochanym Michaelem - moim mężulkiem i chce tu jeszcze dodać, że chcę się z nim zestażeć i być z nim aż nas śmierć nie rozłączy!!!

Autor: Zakochana w Michaelu! super_beczka@wp.pl

Pozostałe opowiadania:

Pokrewne artykuły