Początek naszego seksu

No więc poznałem moją ukochaną jestem prawiczkiem a ona jest dziewicą nigdy nie pociągały mnie klientki co to już robiły z innymi facetami po prostu obrzydzeniem to było dla mnie miec klientkę co już jakiś w nią wchodził.

Więc po latach czekania w końcu znalazłem swoją wymarzoną dziewczynę. Najpierw zaczęliśmy chodzić za rekę. Potem dawaliśmy sobie czasami całusa w usta. Potem te całusy w usta przemieniły się w namiętne i głębokie pocałunki. Potem zaczęliśmy się przytulać. Potem kładliśmy się na łóżku obok siebie i wtedy się przytulaliśmy. Potem ja wpadłem na pomysł żeby kłaść się na mojej dziewczynie i się przytulać i całować i kładłem się na niej w ubraniu. Teraz już jesteśmy bardziej posunięci w tych sprawach bo wpadłem na pomysł że można jeszcze ocierać się o siebie przez ubranie. Moja laska bardzo lubi jak ją namiętnie całuję po szyi, po nogach i brzuszku.

Stosujemy też różne pozycje do ocierania się takie jak na romantycznych filmach z szybką akcją. Nawet udało mi się kilka razy dostać orgazmu przez ubranie jak się ocierałem o moją laskę. Moja laska robi się często bardzo mokra między nóżkami. Kiedyś myślałem że dziewice się nie podniecają ale jednak widać że w praktyce jest inaczej. Moja laska bardzo lubi jak ją pieszczę. Ostatnio powiedziała mi że to bardzo fajne i przyjemne. Czasami sama mnie też popieści ale ja ją pieszczę dużo więcej niż ona mnie. Jak się ocieramy o siebie to moja laska współpracuje, też rusza ciałem żeby było przyjemniej. Aż się dziwię, dziewica a taka doświadczona. Ostatnio ćwiczyliśmy ocieranie od tyłu pamiętam że wtedy szarpałem ją za jej piękne długie kasztanowe kręcone włosy. Było super. Jej też było świetnie. Mówiła mi że bardzo się jej podoba mój seksualny temperament. Na razie stanęło na tym. Jak coś się nowego pojawi to napiszę.

Autor: Connie

Pozostałe opowiadania:

Pokrewne artykuły