Chciałabym, abyście to przeczytali

Oczywiście nie musicie tego czytać jeśli nie chcecie i chce Was na początku powiadomić:) że nie będzie tu żadnych podniecających Was historyjek, ani prawdziwych ani zmyślonych, więc jeśli ktoś tutaj wszedł w jednym, wiadomym celu to niech przejdzie dalej,aby nie zabierać jakże ważnego w dzisiejszym świecie czasu.

Chciałabym tyle powiedziec, jednak teraz nie wiem co i czy w ogóle to ma jakiś większy sens, może po prostu zamknę to okienko i będzie po sprawie...hm...nie, zdecydowałam,ze postaram się napisać cokolwiek:)
Niektórzy z Was napisali tutaj naprawdę bardzo ładne, a nawet piękne historie, nie chodzi mi o sam punkt kulminacyjny,ale oto w jaki sposób to opisaliście, a szczególnie takie delikatne rzeczy, typu zwykły taniec, dotyk, czułe słowko, a może to właśnie jest niezwykłe...?Zazdroszcze niektórym z Was,że przeżyliście takie piękne chwile, choć wiem, że kiedyś takze będę i sobie zazdrościć:) że spotka mnie również coś pięknego,a może to będzie cudowniejsze...

Pomyślicie sobie, że w tej wypowiedzi nie ma konkretnego sensu i pewnie już Was znudziła:) ale jeśli czyta to jakiś wątpiący w to wszystko facet to chciałabym mu powiedzieć, ze i w tym świecie są ważne piękne idee, które Wy posiadacie a uważacie, ze to już zanikło razem z rozwojem tego swiata. Tak czytałam to i pomyślałam sobie, że facet tylko ma szanse u dziewczyn, kobiet, jeśli będzie twardy, nieuległy i będzie typowym maczo. Ale przecież w kazdym z Was jest jakaś nutka czułości, dleikatności, czy romantyzmu i postarajcie się zrobić wszystko,aby to w Was obudzic, bo naprawdę dla wielu dziewczyn i takze dla mnie liczy się wrażliwość, dobroć, liczy sie każdy drobny gest, pocałunek w policzek, miłe słowo, przytulenie, gdy jest nam źle, wysłuchanie nas, podarowanie na przywitanie choćby polnej stokrotki ot tak, bez okazji, za to,ze jesteśmy...i tak samo jeśli chodzi o dziewczyny.

Postarajmy się,aby właśnie przez nas wybrana osoba czułą sie każdego dnia wyjątkowa, przeciez facet to też człowiek, on też czasami jest smutny, czasami jest mu źle, czasami płacze...nie szukajmy nigdy dziury w całym, ufajmy im i mówmy o tym, aby wiedział, ze zalezy nam na nich, przytulmy ,gdy trzeba i nie trzeba:) bądzmy wyrozumiałe i tolerancyjne, a przede wszystkim uczmy się kompromisu, nie zawsze kobieta jako dama musi być pierwsza i najlepsza, ja uważam się za normalną osóbkę, która szanuje drugiego człowieka i uważam, że właśnie go należałoby postawić na podium w hierarchii warości, a nie jak teraz to się robi,że najważniejsze dla nas są pieniądze i w ten sposób zapominamy o tak ważnych uczuciach, zapominamy o wszystkich cudach, które napotykamy na codzień. popatrzecie jaki piękny jest wschód i zachód słońca, jak pięknie wygląda zieleniąca się trawa, czy kwitniejące drzewo, jakim cudem jest samo życie!!! cieszmy się tym, bądzmy szczęsliwi, gdy życie daje nam taką szansę, płaczmy gdy nam jest źle, mówmy o swoich uczuciach otwarcie i nigdy nie oszukujmy, naprawdę, kłamstwo jest najgorszą rzeczą, która doprowadza tylko do cierpienia i co najważniejsze kochajmy drugą osobę najmocniej jak potrafimy, z jej wadami i zaletami i okazujmy im to na każdym kroku!

Chciałam Wam tylko napisać, że ja wierzę w prawdziwą miłość, w miłość, która pokona wiele, w której będą prawdziwe uczucia, będzie naturalność, oddanie, zaufanie, ciepło, czułość, namiętność, zmysłowość, zrozumienie, a także czasami złość, ból, cierpienie, ale te ostatnie uczucia, mimo tego, ze są złe to jednak one sprawiają, że czujemy się bardziej dojrzalsi i zaczynamy patrzeć na ten cały świat w bardziej głębszy i lepszy sposób, w którym nie tylko dostrzegamy powierzchnie, ale również wnętrze...to jest chyba najważniejsze,prawda?

jeśli choć jedna osoba przeczytała to do końca to bardzo Ci dziękuje za to i masz ode mnie przyjacielski usmiech:)
Pozostańmy sobą, postępujmy tak,abyśmy tego nigdy nie żałowali, abyśmy nie przegrali swojego życia i nie zatracili w tym wszystkim prawdziwego, jakże pieknego własnego "ja". I uwierzmy w to, że ŻYCIE JEST P-I-Ę- K-N-E!!!!!

Pozdrawiam Was bardzo cieplutko w te mroźne dni, trzymajcie się i powodzenia w zdobywaniu dalszych, coraz cudowniejszych doświadczeń i przeżyć:) papa

Autor: Justyś (mam_na_imie_justyna@op.pl)

Pozostałe opowiadania:

Pokrewne artykuły