Moje wyznanie miłości

Kocham Cię. Dlaczego, tak latwo wypowiadam to magiczne zaklecie, bo cie szanuje, uwazam za osobe bardzo wartościową, chce byc szanowany przez Ciebie i czuje potrzebe bycia z Tobą.

To magiczne zaklecie Kocham, za kazdym razem, kiedy je wypowiadam, wysylam ci milośc. Staram sie powiedziec ci ze milośc, która jest we mnie, jest uczuciem szczerym i mocnym.

Wiem, ze jezeli daje sie za duzo milości to sie ona znudzi, przestaje byc doceniana, ale uwazam, ze moje uczucia milości są dozowane w sam raz, są one odbierane i w duzym stopniu odwzajemniane. Nie chce zamknąc drzwi z uczuciami i powiedzec to juz koniec. Zycie bowiem staje sie wtenczas trudniejsze, czlowiek bardzo sie zmaga ze swoimi myślami. I traci wewnetrzną energie. Milośc jest nie tylko potrzebą wewnetrzną, lecz takze zdrowiem i ocaleniem. Nauczylem sie wierzyc w sile milości, poniewaz jedynie milośc potrafi czynic cuda. Dlatego uwierz w milośc. Chocby do samej siebie. Jedynie ktoś, kto zaakceptuje siebie, zaakceptuje takze drugiego czlowieka. Zaakceptuje mnie jako kochanka. Kochac i byc kochanym, to tak jakby czulo sie slonce z jego obu stron. Milośc podobnie jak esperanto jest uniwersalnym jezykiem, zdolnym do swobodnego porozumiewania sie miedzy ludzmi. Nasza milośc jest taka naiwna, prosta, jesteśmy przeciez mądrymi ludLmi a jednak w milości jesteśmy naiwni, wrecz glupi. Ale nasze marzenia o wspólnej przyszlości są wspanialą rzeczą, jednak w rzeczywistości gdyby tak nas ktoś posluchal są niczym innym jak jedną wielką glupotą.

To zadziwiajace, jak wiele moge sie dowiedziec za pośrednictwem zmyslu dotyku. Co sprawia, ze zmysl ten odgrywa w naszym związku tak wazna role? Za pośrednictwem twojego dotyku czuje twoje pragnienia, poznaje twoje myśli, tesknoty. Dotyk i pieszczota staly sie w naszym związku jezykiem porozumiewania sie, a przeciez jest to najprostsza forma dawania ukojenia, pocieszenia, sprawiania przyjemności. Za pomocą ciepla, które przekazujemy sobie przy pomocy dotyku, glaskania, pieszczenia, przytulania, odczuwamy nasze niespelnienie wewnetrzne, brak osobistego zadowolenia. Akt seksualny z bliską nam osobą sam w sobie nie daje nam poczucia, ze jesteśmy kochani, cenieni, bliscy. Dlatego nasz dotyk stal sie sztuka przekazywania naszych uczuc calemu cialu a w polączeniu z masazem stwarza mozliwośc nieustannego poznawania wciąz na nowo zdolności ciala do odczuwania przyjemności i rozkoszy.
Pieszczoty, muskanie ciala, powodują u nas pobudzenie seksualne, co pozwala mu czerpac radośc i zadowolenie ze stosunku. Dlatego tak siebie pragniemy. Kocham cie i bardzo tesknie za Tobą. Pamietaj zawsze chce byc przy Tobie.

Autor: SuperFacet

Pozostałe opowiadania:

Pokrewne artykuły