Lady-Comp - nowoczesna antykoncepcja

Szukasz naturalnej metody antykoncepcji? Lady-Comp/pearly dają ogromne korzyści zdrowotne i utrzymują naturalne funkcje organizmu. Urządzenia nie wywołują żadnych efektów ubocznych jak inne środki takie jak pigułki.

Żadna kobieta nie musi obciążać swojego zdrowia ani życia seksualnego innymi metodami antykoncepcyjnymi, kiedy jest tylko około 6 dni - 5 dni przed i 1 dzień po owulacji - kiedy może zajść w ciążę. Lady-Comp/pearly zostały zaprogramowane, aby identyfikować dokładnie czas owulacji. Wiarygodność metody antykoncepcji jest obliczana według indeksu Pearl'a: jeśli 100 kobiet stosuje metodę antykoncepcyjną przez rok i 1 z nich zajdzie w ciążę to indeks Pearl'a wynosi wtedy 1.0.

Lady-Comp/pearly są małymi komputerami i ich skuteczność jest na poziomie 0,7 indeksu Pearl'a.

Lady-Comp i pearly pomagają zapobiec "estrogenowej dominacji", która prowadzi do wielu chorób włączając w to udokumentowany 66% wzrost ryzyka zachorowalności na raka piersi. Niektóre dane naukowe wnoszą o wciągnięcie estrogenu na listę czynników rakotwórczych. Dominacja estrogenowa może odgrywać rolę w zaburzeniach menstruacji i/lub owulacji. Czy masz nieregularne i długie cykle, często bezowulacyjne? Jeśli tak, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój problem jest związany z brakiem równowagi hormonalnej. Jeśli to możliwe powinnaś zlikwidować wszelkie znane czynniki zaburzające regularność cyklu przed zastosowaniem Lady-Comp/pearly tak, aby zoptymalizować ich działanie.

Zdjęcia Lady-Comp

.

Zdjęcia Pearly

Klinicznie testowane

Prof. Dr G. Freundl jest konsultantem w Klinice Ginekologicznej Szpitala Miejskiego w Dusseldorfie. Oto cytat z jego raportu: "?ponieważ urządzenia biorą pod uwagę wiele różnych sytuacji, wierzę, że jest to bardzo dobra i godna polecenia alternatywa dla par, które nie chcą ingerencji w naturalne funkcje organizmu."

Funkcjonowanie

Raz dziennie po przebudzeniu, należy umieścić sensor pod językiem na 60 sekund i zmierzyć temperaturę. Pomiar temperatury wykonywany jest z dokładnością do 0,01 stopnia Celsjusza. Naciśnij okrągły przycisk i spójrz na wyświetlacz: zielone światło oznacza dni niepłodne, czerwone dni płodne (jest też żółte światło, które pojawia się w czasie pierwszego użycia Lady-Comp/pearly lub po długiej przerwie).

Łatwe w użyciu

Kiedy wyjmiesz Lady-Comp/pearly z oryginalnego opakowania data i czas są już ustawione. Musisz tylko ustawić czas alarmu budzika, który będzie Cię budził następnego dnia (choć nie musisz tego robić). Lady-Comp i pearly pasują do każdej damskiej torebki. Lady-Comp waży tylko 200 g, ma 3 cm grubości i 14 cm średnicy (mniej więcej tyle, co płyta CD). Urządzenie zasilane jest akumulatorem, który trzeba raz w miesiącu naładować. Zasilacze dostępne są we wszystkich odmianach w zależności od kontynentu. Pearly ma wymiary 7 x 10 cm, i waży około 60 gram. Posiada wbudowaną baterię o żywotności 2-3 lat.

Taka inwestycja się opłaca

Raz zapłacisz za Lady-Comp/pearly, i to wszystko. Nie ma dodatkowych kosztów. Co więcej, te nowoczesne urządzenia posiadają długą żywotność dzięki ich energooszczędnej technologii. Nie ma powodu, aby zaprzestawać użycia urządzeń tak długo jak potrzebna jest antykoncepcja. Ponadto, Lady-Comp może być zmienione na Baby-Comp, w momencie, gdy zapragniecie dziecka!