Konkurs zakończonyKonkurs seksprzewodnik dla par "Talia miłości"

Wyjątkowy konkurs, w którym wygrać można wyjątkowe, pierwsze na polskim rynku karty z pozycjami seksualnymi wraz z poradnikiem.

Talia miłości

Emily Dubberley to Autorka licznych bestsellerów traktujących o urozmaicaniu życia seksualnego. Od lat dba ona o to, by ogień namiętności w sypialniach jej czytelników ani na chwilę nie przygasł.

Dr Dawn Harper to z kolei uznany ekspert z dziedziny seksuologii. Z połączenia pracy tych dwóch Pań musiała powstać mieszanka wybuchowa.

I tak też się stało. Oto bowiem pierwsze na polskim rynku karty z pozycjami seksualnymi.

talizman.pl

Na każdej z 52 kart znajdziesz ilustrację danej pozycji, jej opis, korzyści dla każdego z partnerów, poziom trudności i ewentualne przeciwwskazania do jej stosowania. Dołączona do kart instrukcja z kolei sprawia, że możesz wybrać jeden z kilku zaproponowanych w niej sposobów wykorzystania talii.

Możecie wyciągać jedną kartę tygodniowo i w ten sposób przez rok wypróbować wszystkie wybrane pozycje. Możecie też skupić się na tych, które wydadzą się wam najbardziej atrakcyjne.

Wykorzystanie kart, podobnie jak sukces w łóżku, zależy tylko i wyłącznie od waszej wyobraźni. Ich poręczny format sprawi, że będziecie mogli mieć je zawsze przy sobie bądź też bez trudu ukryjecie je w miejscu znanym tylko wam dwojgu.

Czas na wyjątkową grę... niekoniecznie w karty!

Komplet zawiera poradnik oraz 52 karty o wymiarach 85 x 127 mm

Nagrody ufundowało Wydawnictwo Studio Astropsychologii.


Do rozlosowania mamy trzy Talie miłości - seksprzewodnik dla par wraz z poradnikami.

Szczegóły konkursu

Jedyne, co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie, to napisać swoją miłosną historię z przeszłości bądź też z czasu obecnego.

Może to być:

 • zwierzenie swojej pierwszej miłości,
 • opowiedzenie o miłosnej przygodzie,
 • wyznanie o swoim zakochaniu,
 • opowiastka o wakacyjnej romantycznej przygodzie itp.

 • Swoją odpowiedź (opowiadanie) proszę przesłać na adres: konkurs@agnieszka.com.pl.

  W tytule proszę napisać: konkurs talia milosci

  Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, które zdaniem serwisu agnieszka.com.pl, prześlą najciekawsze opowiadanie (nie musi być obszerne, ważne żeby było spójne, ciekawe i rzeczowe). Na Wasze e-maile czekamy do dnia 30 listopada 2011 r.

  Data zakończenia konkursu: 30 listopad 2011. Do trzech dni po tym terminie, zwycięzca otrzyma informację konkursową, oraz zostanie podjęta procedura przekazania (wysyłki) nagród.  Regulamin konkursu

  • Osoby, które udzieliły prawidlowej odpowiedzi będą brały udział w losowaniu nagród.
  • Każdy może napisać (opowiedzieć) maksymalnie trzy miłosne historie w konkursie.
  • Historie nie wytypowane w konkursie do nagród również mogą być opublikowane w serwisie agnieszka.com.pl w dziale: "Miłosne przygody czytelników witryny"

  • O wygranej informujemy drogą e-mailową oraz opublikujemy listę zwycięzców w treści konkursu na tej stronie, do siedmiu dni po jego zakończeniu.
  • Dane teleadresowe nie będą opublikowane w serwisie - do wglądu publicznego podany bedzie jedynie nick

  • Nagrody wysyłamy pocztą, pełny adres należy podać w ciągu 7 dni roboczych od daty publikacji listy zwycięzców na adres konkurs@agnieszka.com.pl
  • Przesyłki z nagrodami są wysyłane Pocztą Polską wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, mają charakter zwykłych listów a nie przesyłek poleconych. W przypadku zwrotu nagrody przez pocztę, nagroda nie jest ponownie wysyłana.
  • Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych serwisu agnieszka.com.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883).

  Poprzednie konkursy: