Konkurs zakończonySzybki konkurs o fajny kalendarz

Kochane Panie! Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet mamy dla Was coś szczególnego.

Wyjątkowy konkurs, w którym wygrać możecie wyjątkowe nagrody.

Wspólnie z portalem Feromony.pl zdobyliśmy dla Was 10 ekskluzywnych kalendarzy najlepszych polskich chippendales’ów - grupy tanecznej „BAD BOYS”.

Są one nietypowe, bo stworzone specjalnie na okazję Dnia Kobiet – od 8 marca 2011 do 8 marca 2012, a znajdziecie w nich wiele zabawnych fotografii z udziałem chłopaków.

Jedyne, co musicie zrobić, to odpowiedzieć na dwa proste pytania:

1. O ile procent Feromony intensyfikują podniecenie seksualne? (odpowiedź znajdziecie na stronie www.feromony.pl w zakładce „seksapil”)

2. Co Twoim zdaniem mężczyzn najbardziej pociąga w kobietach? (tutaj liczymy na Waszą twórczą wyobraźnię)

Odpowiedzi na te dwa pytania proszę przesyłać na adres: agnieszka@agnieszka.com.pl. W tytule proszę napisać: Szybki konkurs

Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, które zdaniem serwisu agnieszka.com.pl, prześlą najciekawsze opinie. Na Wasze e-maile czekamy do dnia 15 marca 2011 r.

Data zakończenia konkursu: 15 marzec 2011. Tego dnia zwycięzca otrzyma hasło konkursowe, przy użyciu którego będzie musiał dokonać zgłoszenia konkursowego.

Przy okazji, w imieniu Feromony.pl, życzymy Wam wewnętrznej magii, która pozwoli każdej z Was zaczarować cały świat!

Regulamin konkursu

  • Osoby, które udzieliły prawidlowej odpowiedzi będą brały udział w losowaniu nagród.
  • Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w konkursie.
  • O wygranej informujemy drogą e-mailową oraz opublikujemy listę zwycięzców w treści konkursu.
  • Nagrody wysyłamy pocztą, pełny adres należy podać w ciągu 7 dni roboczych od daty publikacji listy zwycięzców na adres agnieszka@agnieszka.com.pl
  • Przesyłki z nagrodami są wysyłane Pocztą Polską wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, mają charakter zwykłych listów a nie przesyłek poleconych. W przypadku zwrotu nagrody przez pocztę, nagroda nie jest ponownie wysyłana.
  • Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych serwisu agnieszka.com.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883).