ból na początku stosunku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pawel3410
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2006, 17:17
Skąd: POLSKA:P
Płeć:

ból na początku stosunku

Postautor: pawel3410 » 06 paź 2006, 17:24

Witam wszystkich!;) Problem mam taki- kochaliśmy się dopiero 4 razy- to były nasze 4 razy w moim i jej życiu. Problem polega na tym, że na początku stosunku, gdy wkładam penisa do pochwy, choć staram się delikatnie, to ona odczuwa ból, nie chce jej skrzywdzić, więc pozwalam jej samej to robić żeby nie bolało ją za mocno. gdy już jest na miejscu mówi że już nie boli- tylko na początku. Nie jest to kwestia zbyt krótkiej gry wstępnej ani zbyt małego nawilżenia pochwy, bo widziałem że miała aż mokre majtki. podczas pierwszego razu też ją bolało na początku, ale nie było krwawienia. Co to może być i jak temu zaradzić? zmusić ją do wizyty u ginekologa? bo ana sama to w ogóle wszystkich lekarzy się boi:/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2006, 17:30

Ja mysle ze to moga byc jeszcze niezagojone ranki po przebiciu blony, ja ze swoja mialem to samo, minelo po jakims czasie. Tak to juz jest z dziewicami ;DD
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 06 paź 2006, 18:55

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 paź 2006, 23:21

hathor pisze:wyszukiwareczka

No to klozecik :)
Dzięki hathor <browar>

Paweł, dopisz się w którymś z podanych topów.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 475 gości