rozmowa o sexie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

joep
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2005, 10:42
Skąd: wrocław
Płeć:

rozmowa o sexie

Postautor: joep » 12 kwie 2006, 12:09

Czy rozmawiacie z płcią pzreciwną na temat sexu, waszych doświadczeń itp? chodzi mi o relacje koleżeńskie i przyjacielskie. wiadomo że w zwiazku taki temat się porusza. czy to powinno być krępujace czy nie wypada, itp?
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 12 kwie 2006, 12:14

No nie w kazdym zwiazku takie tematy sie porusza, pewnie nawet w mniejszejsci zwiazkow. Naprawde bys sie zdziwil.
Pewnie, ze wypada rozmawiac. Tylko z kazdym inaczej. Ja wole rozmawiac z przyjacielem mezczyzna. Przyjaciolki moje chyba bardziej sie krepuja. Rozmawiamy o tym, co nas podnieca, co nam sie podoba, jakie mamy problemy, z kim jest dobrze, z kim zle, od czego to zalezy. Takie rozmowy lubie. Sa inne, dotykaja bardzo intymnej sfery, wiele ucza.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
joep
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2005, 10:42
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: joep » 12 kwie 2006, 12:22

Ale czy wypada pytać konkretnie - np spałaś/spałeś z Kaziem/Madzią?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 kwie 2006, 12:26

joep pisze:Ale czy wypada pytać konkretnie

Wszystko wypada, ale... obydwoje muszą być mądrzy. Takie coś buduje, nie ma tabu. Jeśli ktoś jest niedojrzały to takie tete a tete może działać w przeciwną stronę.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 kwie 2006, 15:33

joep pisze:zy to powinno być krępujace czy nie wypada, itp?
Bywa u niktorych krepujace. Ja nie mam z tym zadnych problemów ani w zwiazkua ni w stosunku do znajomych. Wiadomo ze nie opisuje wszystkiego z najmniejszymi szczegolami, bo to moja intymna sprawa w koncu jest ale moge swobodnie o sexie mowic bez krepowania sie.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 kwie 2006, 15:51

Wszytko w porzadku, dopoki nie zacznie sie opowiadac szczegolow, ze np. "lubilam z nim w takiej pozycji, fajnie robil to i tamto" itd. takie cos to juz moze przykrosc sprawic.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 353 gości