Pieszczenie piersi

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

prof.krzysiek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 09 lis 2004, 01:22
Skąd: Gdy
Płeć:

Pieszczenie piersi

Postautor: prof.krzysiek » 28 lis 2004, 13:39

Moze ktos wie ile tak mniej wiecej trzeba piescic Piersi dziewczyny zeby doprowadzic ja do Blogiego stanu???
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 28 lis 2004, 13:44

to indywidualna sprawa i było juz o tym sporo na forum wiec szukajcie a znajdziecie :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 28 lis 2004, 16:10

Taa tylko opcja szukaj dziala "inaczej" ;> jakas dziwna jest ^^ :P.

Jak mowil przedmowca ... indywidualna sprawa kazdej pani ... jedna lubi mocniej druga baaardzo delikatne mosniecia jezyczkiem ... Ale sprawa wazna i wspolna dla wszystkich pan ;P jak zaczynamy piescic jej piersi ;> dajmy sutka troszke czasu na przyzwyczajenie sie do mysli iz za niedlugo one benda pieszczone ;> wiec na poczatek niedotykamy sutkow ;P póki juz piersi niebenda "rozgrzane". Po tym mozna przejsc do pieszczenia piersi ... w zaleznosci od upodoban ... od delikatnego myskania sutkow jezyczkiem ... do lizania ... ssania ... przygryzania ...

PS. A moze pomow o tym ze swoja pania ... ;> popros ja (jak ja swoja) zeby mowila ktore pieszczoty i w jaki sposob (podczas pieszczot oczywiscie) sprawiaja jej wieksza a ktore mniejsza przyjemnosc ;]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 28 lis 2004, 18:37

... od delikatnego myskania sutkow jezyczkiem ... do lizania ... ssania ... przygryzania ...

Ten zestaw jest najfajniejszy :] liżąco-ssąco-gryzący :D
Zresztą tak jak było już gdzieś napisane w innym temacie, tylko niektóre kobiety osiagają ten błogi stan (=>orgazm). Ale tak czy tak przyjemność wielka :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lis 2004, 18:58

Taaa zwlaszcza ze bardzo niewielka ilosc kobiet potrafi przezyc orgazm spowodowany samym tylko pieszczeniem piersi.
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 28 lis 2004, 22:39

ale sa przeciez dziewczny ktore nie lubie pieszczot piersi ;)
zwlaszcza ze bardzo niewielka ilosc kobiet potrafi przezyc orgazm spowodowany samym tylko pieszczeniem piersi.
a to trzeba od razu orgazm?? wystarczy ze jestt bardzo przyjemnie
liżąco-ssąco-gryzący
to jest to co dziewczyny chyba lubie najbardziej :0 dla mnie pieszczota piersi to cos nie zastopionego czasem moglo by nie byc sexu tylko same moje piersi :D:D:D baaaardzo to lubie ::D
ale kazdy jest inny ;)
Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2004, 23:21

Ja bardzo bardzo lubie pieszczoty piersi mimo ze nie doswiadczylam nigdy tzw orgazmu sutkowego. Cytrynka ma racje, nei zawsze orgazm jest gwarantem satysfakcji, zwlaszcza jesli chodzi o pieszczoty piersi :564:
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 29 lis 2004, 05:50

Moja pani jak to ladnie ujela ;> podczas takich pieszczot "cala sie trzesie" :D, takze chyba tez sprawia jej to przyjemnosc ;>.
I w druga strone jest chyba tam samo ... (tzn niemowie o "piersiach" faceta) ze same pieszczoty ... (nie nazadu plciowgo) sa rownie przyjemne ;> chodz facet chyba do orgazmu sutkowego na pewno jest wstanie dojsc ^^ :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Marcinek
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 lis 2004, 10:49
Płeć:

Postautor: Marcinek » 29 lis 2004, 11:32

Bede musial sprobowac tego zestawu liżąco-ssąco-gryzącego :-)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 29 lis 2004, 16:02

Tylko nieprzesadz ;> z gryzieniem ;Pi ssaniem ;> i niezacznij "od tylu" czyli od gryzienia ^^ :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 29 lis 2004, 16:34

tr3sor pisze:Tylko nieprzesadz ;> z gryzieniem ;Pi ssaniem ;> i niezacznij "od tylu" czyli od gryzienia ^^ :P

NIE! Najpierw lizanie :]
Marcinek
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 lis 2004, 10:49
Płeć:

Postautor: Marcinek » 29 lis 2004, 16:42

A niehc powie ajaks kobeita czy jak facet robi to bardzo dlugo to to potem niejest ci obojetne?? ze juz nic neiczujesz , ze zmaiast satysfakcji to cie cale piersi bola?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 01 gru 2004, 14:05

Marcinek pewno jak przesadzisz z czestotliwoscia itensywoscia i sila przy gryzieniu i ssaniu to tak ... pozatym chyba niemozna ise ograniczac do tak malego skrawka jak ze pieknego kobiecego ciala ... ono cale jest do wylizania ;> wiec robiac przerwy aby popiescic jezyczkiem uszka ten maly fragmencik szyjki za uszkami kark ... brzuszek ... ten sliczny rozowy kwiatuszek ... i wiele wiele innych miejsc ... i dopiero wrocic na jakis czas do pieszczenia piersi. Przy takich pieszczotach watpie zeby moglo sie to stac "nieodczuwalen" lub bolesne ;>. z cialem ludzkim podobnie jak z wechem z ta roznica iz nosek szybciej sie przyzwyczaja do danego zapachu i juz go "nie czuje", cialko potrzebuje wiecej czasu aby stac sie nieczuly na jakis rodzaj pieszczot ... wiec po prostu trzeba dac oddetchnac piersia i zajac sie czym innym by do nich wrocic gdy zacznac tesknic za ta delikatna pieszczota ;].
Czyz niemam racji drogie panie ? :D
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 01 gru 2004, 16:32

Witam.
Ciężko chyba dawać porady w stylu podręcznikowym-ogólnym... To wszystko zależy od kobiety. Rzeczywiście czasem przyjemność z dotykania nagiego biustu leży wyłącznie po stronie mężczyzny... Choć bywa tak, że przeświadczona o tym fakcie pani, jednak zmienia zdanie pod wpływem osoby innej, niż dotychczasowy partner... Wydaje mi się, że chyba jednak więcej zależy od starań, niż czynników biologicznych, ale one też są ważne.
Rady konkretniejszej, niż- obserwuj, słuchaj, ewentualnie rozmawiaj- raczej nie znajdę.
Pozdrawiam i powodzenia!
prof.krzysiek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 09 lis 2004, 01:22
Skąd: Gdy
Płeć:

Postautor: prof.krzysiek » 01 gru 2004, 19:19

Jak jestem z moja panna,to chcac nie chcac brne do tego zeby sie pobawiac jej wzgorzami rozkoszy. Ostatnio pieszczac jej dekolt i co jakis czas schodza na piersi to mi prawie zasnela w ramionach. Wiem ze nie osiagnela orgazmu e.t.c ale sie zastanawialem czy to moze byc cos w tym rodzaju?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 gru 2004, 22:30

Czyz niemam racji drogie panie ?
Poniekąd masz, ale nie do końca.
Jak to nie można zobojętniec ? Jeśli to trwa za długo to może naprawdę zmęczyć choć na poczatku było bardzo fajne. Powoli się nudzi...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 01 gru 2004, 22:57

Jizus kociak ja tu niemowie o molestowaniu piersi przez bite 5 godzin ... ale o pieszczeniu ciala kobiety calego lecz ze szczegolna uwaga jesli chodzi o piersi. W ten sposob to chyba i po 10 godzinach niepowinno sie znudzic ... o ile damy im oddetchnac !. Chociarz moze nastepny moj glupi poglad ... coz mlody jestem ...
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 01 gru 2004, 23:09

Apropos 'molestowania piersi'
Jakaś firma wymyśliła piłeczki w kształcie piersi (z sutkiem itd.). Ugniatanie i miętolenie ich jest podobno rewelacyjnym sposobem dla panów na zrelaksowanie i uspokojenie.
Uwaga! Przy zakupie 2 - czyli kompletu - jest duża zniżka :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 gru 2004, 08:46

ja tu niemowie o molestowaniu piersi przez bite 5 godzin ... ale o pieszczeniu ciala kobiety calego lecz ze szczegolna uwaga jesli chodzi o piersi. W ten sposob to chyba i po 10 godzinach niepowinno sie znudzic ...
No przecież ja o tym samym mówię!!I mówię na własnym przykładzie, że to się może znudzić.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 02 gru 2004, 23:21

Znajdz sobie faeta ktory bedzie to robil lepiej ... lub naucz swojego faceta jak ma to robic ^^ :P
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 07 sty 2005, 00:22

szczerze powiedziawszy,pieszczoty piersi nie bardzo na mnie dzialaja.gdy jestem podniecona podoba mi sie to ale bradzo krotko,moj facet wie o tym


no chyba ze lezymy sobie na lozeczku,przytulamy sie i On glaszcze moje piersi.z czulosci...to wtedy jest milutkie :)
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 13 sty 2005, 20:27

Ja bardzo lubie "bawić" się cycuszkami mojej dziwczyny, ale ona jakoś nie odczuwa z tego powodu jakiejś wielkiej satusfakicji, cóż :) albo jestem do niczego, albo już tak ma :) Ale gdzies już czytałem, że nie wszytskie dziewczyny są "podatne" na pieszczoty piersi...
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 14 sty 2005, 00:14

no i wlasnie w tym rzecz :)
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 14 sty 2005, 23:03

tak jest czasem ale nie masz co sie martwic :D:D
ja bardzo lubie pieszczoty piersi ;) nauczylam juz swojego miska jak ma to robic aby bylo suuper ;)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 sty 2005, 12:42

cytrynka pisze:tak jest czasem ale nie masz co sie martwic :D:D
ja bardzo lubie pieszczoty piersi ;) nauczylam juz swojego miska jak ma to robic aby bylo suuper ;)


no wlasnie gdybyscie tak czasem chcialy czegos nas nauczyc to by bylo fajnie ;)
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 15 sty 2005, 15:35

ja nie mam oporow zeby mowic mojemu chlopakowi na co mam ochote :) i to jest najwazniejsze aby seks byl udany.
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 17 sty 2005, 08:33

Ja uwielbiam pieścić piersi mojej Pani. Tym bardziej że na nią strasznie te pieszczoty działają. Orgazm możliwy jest do osiągnięcia, ale fakt, trzeba sie do tego przyłożyć i mieć duużo cierpliwości. Ale warto patrząc na jej reakcje:)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 17 sty 2005, 14:43

Ja tez lubie piescic piersi kobiety :) Kiedy moja dziewczyna brala tabletki antykoncepcyjne to nie odczuwala za bardzo przyjemnosci z tego , teraz kiedy juz nie bierze gdzies od 3-4 miesiecy to naprawde kazdy dotyk i pieszczota jej piersi daje jej miłe doznania :)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 17 sty 2005, 14:51

Student pisze:Ja tez lubie piescic piersi kobiety :) Kiedy moja dziewczyna brala tabletki antykoncepcyjne to nie odczuwala za bardzo przyjemnosci z tego , teraz kiedy juz nie bierze gdzies od 3-4 miesiecy to naprawde kazdy dotyk i pieszczota jej piersi daje jej miłe doznania :)


No właśnie.
Jak biorę tabletki , to piersi mam bardziej drażliwe.
Ale to musi minąć :556:
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 18 sty 2005, 08:38

A moja pani jak brała tabletki to nie miała drażliwych piersi (na szczęście:) ). Były za to jeszcze bardziej chętne do pieszczot

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 331 gości