Erotyczna bielizna

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Erotyczna bielizna

Postautor: Triniti19 » 24 maja 2004, 15:00

Moje pytanie kieruje do zarówno dziewczyn jak i facetów. Mój ukochany niedługo ma urodziny i zastanawiałam się, czy oprócz prezentu nie sprawić mu taki, że kupie sobie coś z erotycznej bielizny (chodzi mi tutaj tylko o np. stanik i majteczki przeźroczyste+pończochy+pas do pończoch). No i teraz mam pytanie do chłopaków, czy takie coś by wam sie spodobało? A jeśli jakaś dziewczyna próbowała już coś takiego, to jak się w tym czuje no i wrażenia.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 24 maja 2004, 15:18

jesli chodzi o mnie mogl by byc to rezent a dodatkiem byla by ta druga rzecz, mysle ze to bardzo dobry pomysl,
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 24 maja 2004, 15:23

mi się podoba czarna koronkowa bielizna (stanik + majteczki) bez dodatków (pończochy itp.). majteczki klasyczne, żadnych stringów.

pzdr!
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 24 maja 2004, 15:41

a wlasnie ze nie , w sumie to zajebiscie wygldal by stanik blus ponczoski na ytm pasie bez majteczek, takie moje zdanie :)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 24 maja 2004, 17:01

o tak pończochy to mój fetysz!! :diabel2: podkreślają ich piękno i działają na zmysły.... :sylwester:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 maja 2004, 17:10

No i teraz mam pytanie do chłopaków, czy takie coś by wam sie spodobało?


Oczywiście... bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że obopólna korzyść.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 maja 2004, 18:19

na pewno by mu sie spodobalo. podejrzewam ze ucieszylby sie bardziej niz z prezentu. Ale upewnij sie najpierw ze np podobaja mu sie ponczochy itd. bo jak widzisz zdania sa podzielone.
Moj chlopak np lubi sama bielizne stanik, majteczki moze jakas seksowna koszulka przezroczysta ale ponczoch i rajstop nie lubi a zwlaszcza w dotyku bo ogladac to jeszcze ale jak mam na sobie rajstopy to nie lubi wtedy glaskac mnie po nodze. Ile mezczyzn tyle upodoban ty znasz swojego najlepiej wiec powinnas wiedziec czy mu sie taki prezent spodoba. Ja osobiscie nie znam mezczyzny ktoremu by sie nie spodobalo :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 maja 2004, 20:34

Pończoszki (najlepiej samonośne)-TAK, rajstopy-NIE,szpileczki, przeźroczyste majteczki i staniczek (oby były łatwe do zdejmowania!).
marciek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2004, 01:09
Płeć:

Moje doswiadczenia

Postautor: marciek » 25 maja 2004, 01:26

Wiec to moj 1 post.
Ale akurat mam cos do powiedzenia w tym temacie. Otoz sam dostalem taki prezent na imieniny 4 lata temu. Sliczny czarny staniczek i polprzezroczyste majteczki tego samego koloru do tego pas do ponczoch i same ponczoszki. Oczywiscie bylo to opakowanie do wlasciwego prezentu. Impreza odbyla sie w motelu. Bylo wino i swiece i ... bardzo dluga noc. Co do tego opakowania tu bylo potrzebne przez pierwsze pol godziny potem dokonal sie tzw striptiz ktory stanowil orginalna gre wstepna. Polecam wszystkim.

Pozdrawiam. A w ogole to czesc misie ;) Mam nadzieje ze dobrze mi z wami bedzie.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 maja 2004, 10:10

No właśnie rozmawiałam z moim ukochanym o tym i powiedział, że pończochy mu się podobają ale lubi samonośne. Więc już mam plan co założyć na ten prezent :)
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 25 maja 2004, 16:00

jeszcz e raz podkreslam, ze ponczochy zajeboiscty pomysl, ten pas rowniez, co do majtelk bym sie sprzeczal ale jednak jak skope to bym zostawil:) n oi jakis fajnyc staniczek, choc sadze ze push up nie jest do konca trafionym pomyslem,lecz jak juz napisalas juz zdecydowalas wiec powodzenia
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 25 maja 2004, 19:45

Czemu push up nie za fajny? Ja kocham takie staniki, biust w nich wyglada niesamowicie jedrnie i podniecajaco. Nie sadzilam ze sa faceci ktorzy mysla inaczej
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 25 maja 2004, 20:59

biust w nich wyglada niesamowicie jedrnie i podniecajaco


Niektórzy się zawodzą jak dziewczyna zdejmie... ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 maja 2004, 21:20

Czemu push up nie za fajny? Ja kocham takie staniki, biust w nich wyglada niesamowicie jedrnie i podniecajaco. Nie sadzilam ze sa faceci ktorzy mysla inaczej

... proszę o wyjaśnienie na czym polega "push up". Na pewno widziałem taki stanik, ale nie spotkałem się z tą nazwą.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 25 maja 2004, 21:29

proszę o wyjaśnienie na czym polega "push up". Na pewno widziałem taki stanik, ale nie spotkałem się z tą nazwą.


Jak sama nazwa wskazuje, podnosi nieco piersi. Z reguły jest od dołu grubszy, ma poduszeczki albo nawet silikon. biust się inaczej układa - lepiej wizualnie. Zresztą spytaj się swojej dziewczyny, na pewno ma choć jeden ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 maja 2004, 21:41

Dzięki za wyjaśnienie, teraz już wiem, nie skojarzyłem tego z ang. nazwą (myślałem w pierwszej chwili, że to taki co to ma zapięcie z przodu i łatwiejszy do pozbywania).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 25 maja 2004, 21:43

taki co to ma zapięcie z przodu i łatwiejszy do pozbywania


U nas niestety nie ma zbyt dużego wyboru w tych zapinanych z przodu, bo jakoś ich niewiele w polskich sklepach z bielizną:/
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 maja 2004, 22:16

Jak juz zeszlismy na temat biustonoszy. Ja bardzo lubie te typu push-up zawsze jak patrze wtedy jak moje piersi sie w nim ukladaja to kurcze wygladaja tak seksownie jedrnie i w ogóle. Tylko zawsze wyciagam z nich wszelkie wkładki bo wielkosc mojego bniustu mnie satysfakcjonuje. Mojemu chlopakowi tez sie one podobaja zwlaszcza jak wizualnie oglada mnie w takiej bieliznie ale i tak zawsze jest wniebowziety kiedy zaloze jakis taki cieniutki staniczek, bez zadnych usztywinen na miseczce tylko z fiszbinem, bo zawsze jak dotyka przypadkiem moich piersi ma wrazenie jakbym nie miala stanika i to go niezmiernie podnieca :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 maja 2004, 23:29

bo zawsze jak dotyka przypadkiem moich piersi ma wrazenie jakbym nie miala stanika i to go niezmiernie podnieca


...i tu się całkowicie z tym zgadzam. Jak sie widzi lub tylko czuje, że kobieta jest bez stanika, to bardzo podnieca.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 26 maja 2004, 00:32

Triniti19 zajebisty pomysl :) Facetow podnieca bardzo seksowna bielizna. Najbardziej kuszaca jest chyba czern , czarne ponczoszki , majteczki staniczek , full wypas. Albo ponczoszki takie jak kabaretki, ooooo to juz jest kozactwo :) Co do stanikow push up to piersi wygladaja w nich bardzo atrakcyjnie :)

A tak w ogole to czemu Panie tak rzadko ubieraja ponczoszki , tylko wola chodzic w rajstopach :(??
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 maja 2004, 07:20

A tak w ogole to czemu Panie tak rzadko ubieraja ponczoszki , tylko wola chodzic w rajstopach ??


To może jeszcze zależy które, bo ja od początku liceum (czyli będzie już z 6 lat) noszę tylko pończochy samonośne - niecierpię rajstop!! :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 maja 2004, 11:01

bo ja od początku liceum (czyli będzie już z 6 lat) noszę tylko pończochy samonośne - niecierpię rajstop!!


Pończoszki samonośne są sexy!,a sex w nich jest cool; rajstopy-bee, a jeszcze je zdjąć, to czasem może odechcieć się wszystkiego.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 26 maja 2004, 11:23

pończochjy są sexy i w wyglądzie i dotyku :diabel2:
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 27 maja 2004, 01:18

Staniki push-up są rewelacyjne, znakomicie podkreślają biust, natomiast nie podobałyby mi się stringi u mojej dziewczyny - ma lekką nadwagę i chyba nie wygladałaby w nich dobrze. Na szczęście wybór bielizny w sklepach jest ogromny (tylko te ceny) i każda kobieta może znaleźć coś odpowiedniego do swojej figury. Naprawdę nie potrzeba skąpych stringów, pasów do pończoch itp. zeby rozgrzać do białości faceta. Jeżeli chodzi o kolory to najbardziej lubię białe koronkową lub czarną transparentną bieliznę.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 27 maja 2004, 10:42

No więc wszystko odbędzie się w sobotę, moi rodzice wyjeżdzają na 3 dni więc u mnie w domu. Kupiłam wszystko (mianowicie stanik i majteczki oraz pończochy samonośne). Wywiedziałam się wszystkiego od niego i wiem że to mu się bardzo spodoba.

A co do staników push-up bardzo je lubie. Chyba nie ma dziewczyna która by nie miała jednego chociaż takiego. Wspaniale podkreślają biust i ujędrniają go. Ja takie staniki nosze często. No i jeszcze padło pytanie czemu dziewczyny wolą rajstopy od pończoch i noszą je częściej. Myśle, że jest to po prostu od dzieciństwa i tak już zostaje. A poza tym pod spódnice i spódniczke nigdy nie założyłabym pończoch (no chyba, że to miałoby być kolacja we dwoje lub wspólny wieczór ale bez wychodzenia) zbyt mi się to kojarzy z seksem i nie czułabym się w nich za pewnie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 maja 2004, 13:22

A poza tym pod spódnice i spódniczke nigdy nie założyłabym pończoch (no chyba, że to miałoby być kolacja we dwoje lub wspólny wieczór ale bez wychodzenia) zbyt mi się to kojarzy z seksem i nie czułabym się w nich za pewnie.

Do samonośnych pończoch trzeba mieć trochę grubsze uda, żeby nie trzeba było ich ciągle poprawiać, ale wyglądają naprawdę sexy i nie trzeba ich zdejmować do sexu. A to że się kojarzą z sksem to chyba dobrze.
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 27 maja 2004, 13:37

Ostatnio koleżanka z pracy przyszła w krótkiej spódniczce i pończochach samonośnych - po prostu nie moglen oderwać od niej oczu. W pończochach samonośnych dziewczyny wygladają młodziej niż w takich przypiananych do pasa - czy też tak uważacie. Dla mnie pas + pończochy pasują raczej do bardziej dojrzałych kobiet.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 maja 2004, 13:50

W pończochach samonośnych dziewczyny wygladają młodziej niż w takich przypiananych do pasa - czy też tak uważacie. Dla mnie pas + pończochy pasują raczej do bardziej dojrzałych kobiet.

...też tak myślę. A może ta kolezanka chciała cię sprowokować?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 27 maja 2004, 14:19

Jarek pisze:Do samonośnych pończoch trzeba mieć trochę grubsze uda, żeby nie trzeba było ich ciągle poprawiać, ale wyglądają naprawdę sexy i nie trzeba ich zdejmować do sexu.


To już wiem, czemu dosyć często mi nieco zjeżdżają i muszę poprawiać ;) Hmm, a seksu w pończochach jeszcze nie próbowałam...
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 27 maja 2004, 14:24

...też tak myślę. A może ta kolezanka chciała cię sprowokować?[/quote]

Myślę, że robi to celowo, ale czy prowokuje żeby doprowadzić do seksu? Raczej nie. Chyba strasznie ją rajcuje jak faceci ślinią :-)) się na jej widok

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości