Pierwsza randka...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Pierwsza randka...

Postautor: mariusz » 24 maja 2004, 13:45

Jak wyglądała wasza najlepsze pierwsza randka z daną osobą?? Czego sie spodziewaliście po partnerze/partnerce? Czy wasze oczekiwania się sprawdziły czy całkowiecie rozminęły z prawdą??

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 24 maja 2004, 14:11

Myślę, że pierwsza randka jest zawsze najtrudniejsza. Moja pierwsza randka z moim misiaczkiem byla taka, że poszliśmy najpierw do resturacji (co prawda był to KFC a nie żadna droga), potem poszliśmy do kina no i na koniec romantyczny spacer (był już wieczór). Było naprawde super.
Czego się spodziewałam po partnerze? W sumie chciałam, żeby było miło i żeby był romantyczny. Najbardziej zawsze boje się że będzie drętwo, nie będzie o czym rozmawiać, ale my mieliśmy wiele wspólnych tematów.
Staram się nie mieć zbytnich oczekiwiań, wole się miło zaskoczyć niż potem być niezadowolona, że było tak a nie inaczej.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 24 maja 2004, 16:00

hmmm nie wiem czy mozna to nazwac randka ale moje pierwsze spotkanie z moim lubym wygladało tak: po lekcjach wyskoczylismy do pizzerii gdzie ja zamówilam herbatke a on jakis sok :) spotkanie to odbyło sie na jego prosbe a jego przebieg był nastepujacy On mowił ze bardzo chce ze mna byc, a ja odpowiadałam ze nie mam na to ochoty ze go tylko lubie itp ;) nastepnie On odprowadził mnie pod domek i.....został odprawiony z kwitkiem ;) a teraz jestesmy ze soba jakies 6 miesiecy :)
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 24 maja 2004, 18:40

Heheh na samą mysl o mojej pierwszej randce chce mi sie śmiać, ponieważ baaaardzo sie denerwowałam a w gruncie rzeczy było naprawde wyśmienicie!Czekał na mnie na umówionym miejscu z piękną czerwoną różą...pocałował w policzek na przywitanie, ale to tak że az mnie dreszcz przeszedł :) Potem cały wieczór spędziliśmy w naszym ulubionym klubie, mieliśmy okazję do wspólnej rozmowy, poprzytulania się...niby nic a naprawde wywarł na mnie ogromne wrażenie :D Pierwszy dotyk, pierwsze pożądliwe spojrzenia, było tak jak chciałam...miło, romantycznie, czule...po prostu cudnie! Na koniec długi spacer w blaski księżyca...jego dłoń na moim ramieniu...letni wiatr w moich włosach i zapach jego perfum...aaaale sie rozmarzyłam, ale tak naprawde było, pamiętam doskonale...Jesteśmy ze sobą już prawie roczek i oby tak dalej :D
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 maja 2004, 09:53

najlepsza pierwsza randka, to randka nad jeziorkiem, wiecej nie powiem, było bosko po prostu..
Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

Postautor: Tier » 26 maja 2004, 00:39

u mnie na pierwszej randce było troche sztywno ale kolejne były coraz lepsze (tening czyni mistrza :D)
Awatar użytkownika
Michał
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 05 kwie 2004, 16:56
Skąd: Amsterdam
Płeć:

Postautor: Michał » 26 maja 2004, 09:35

czy to dobry pomysł na spotkanie z dziewczyną (niekoniecznie randkę), kiedy chcą oni sobie wyjaśnić parę rzeczy?
długi spacer do spokojnego miejsca np. do lasu, koc, dwa kieliszki i dobre wino w plecaku... nie byłoby za szybko, gdyby to było 2 albo 3 spotkanie tych osób?
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 26 maja 2004, 21:11

Zależy czy kobieta lubi wino i jak je postrzega ..., bo ja uznałabym to za krok w wiadomo którą stronę i wolałabym takie spotkanie później (osobiście)

A moją pierwszą randkę, bodaj to było ... 16 lat temu, może więcej :D, pamiętam jak dziś dzień. Piotr miał na imię, starszy o 5 lat, zaprosił mnie na kabareton, ja głupia... przyszłam i w tym samym momencie ze stresu się rozmyśliłam :D Musiał jeszcze raz prosić by z nim iść... w ogóle kretynska sytuacja rzekłabym, ale poszłam... było cudownie, a mama szukała mnie na mieście do godziny 1 w nocy :))) (wszak miałam wrocic o 22, bo li tylko na potańcówkę poszłam)
Aj... piekne czasy!
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 lip 2006, 17:26

pierwsze spotkanie :) ? Pamiętam, lało jak jasny szlag. Centrum K-c, high noon <diabel> Akurat w miejscu, gdzie się umówiliśmy (pod teatrem); akurat wychodziła z niego masa ludzi. Ale bez większych problemów się znaleźliśmy (uściślając, ja ją znalazłem, gdyż wcześniej nie miała okazji mej fizis podziwiać). A potem 3 h z kawałkiem strasznie miłej konwersacji w ulubionym lokalu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 01 lip 2006, 17:35

buuu... a ja jakos nie za dobrze wspominam pierwsze randki... tak sztywno (faceci staraja sie żeby wszystko było idealnie) ja wole jak nic sie nie planuje, jedziemy na wycieczke w nieznane, jemy w przydrożnych resteuracjach lub barach (czasami piknik w lesie lub nad woda), poznajemy nowe miejsca i siebie nawzajem:) od rana do późnego wieczorka razem....ach... cudownie.... pomarzyć zawsze można :D
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 01 lip 2006, 20:45

A u mnie pierwsza randka była bardzo nietypowa :D
Miło mi się ją wspomina.

Poznaliśmy się na gg, przez długi czas rozmawialiśmy, całe dnie spędzaliśmy przy kompach. Aż w końcu zaistaniała możliwość się spotkania. No i uzgodniliśmy, że najpierw pójdziemy do mnie, pogadamy itp. W ogóle zobaczymy jak nam się rozmowa będzie kleiła, a potem on miał iść do lekarza, a że dobrze się nam gawędziło więc mu towarzyszyłam :D
Okazało się również że jego mama zadzwoniła i powiedziała że ma wstąpić do babci po ogórki :D
No więc od lekarza poszliśmy do jego babci. Ja miałam zostać na dole, na klatce, a on szybko pobiec do domu babci. No ale babcia, jak to babcia - wylukała nas i kazała mu mnie przyprowadzić <hahaha> Wypiliśmy herbatkę, zjedliśmy ciasto itp itd. Od babci wróciliśmy do mnie, no a potem on odprowadził mnie do pracy i tyle :)
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 01 lip 2006, 20:50

u mnie pierwsza randa to porazka...zupelnie czego innego sie spodziewalem...panne poznalem na gg i spoko sie w sumie gadalo wiec zdecydowalem sie na spotkanie gdzies w parku. No i jak przyszla to mi szczena opadla...brzydka jak dupa i tak samo inteligentna.Jedyna rzeczy o jakiej myslalem to jak stamtad uciec...takze nie mam wspomnien milych po pierwszej randce
Obrazek
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 01 lip 2006, 21:00

Umowilismy sie w parku. Bardzo bylem zdenerwowany. Spotkalem ja krotkie spojzenie w oczy i poszlismy w dlugi spacer. Byla zima, szlismy gadalismy o duperelach i ona zlapala mnie za reke. Odprowadzalem ja i chcialem na pozegnanie sie przytulic a ona mi jezyk w usta, ugryzlem ją i sie z teog smialismy <zalamka> <browar>
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 01 lip 2006, 21:23

miś pisze:ugryzlem ją i sie z teog smialismy

o lol :)
hmm, szczerze, to ja nawet nie pamiętam swojej pierwszej randki... Nie wiem czy to jest spowodowane. Chyba nic szczególnego. Ale kolejne wspominam dość miło ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 01 lip 2006, 22:24

Hmmm pierwsza randka... na plaży przy zachodzie słońca <aniolek>
Nagłe nieplanowane uczucie połączone ze strachem że ryzykujemy naszą przyjaźń jakby coś nam się nie ułożyło... Aż mi się łezka w oku kręci na samo wspomnienie :]
Obrazek
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 02 lip 2006, 12:50

Koncert rockowy potem spacer. Ale najlepsze spotkania byłe te pierwsze na łonie natury. Las, rzeka, słoneczko, czerwony księżyc, przejrzyste niebo, gwiazdy... cudowne i niezapomniane chwile...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 02 lip 2006, 17:40

Pierwsza randka?? Nie bylo takiej, a jesli juz bedzie to nie spodziewam sie zadnych rewelacji... :]
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 02 lip 2006, 18:46

Bulgo pisze:Pierwsza randka?? Nie bylo takiej, a jesli juz bedzie to nie spodziewam sie zadnych rewelacji...


No z takim podejściem to zapewne <pijak>
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 lip 2006, 18:55

Ja na pierwszej w życiu randce byłem..... w ostatni wtorek :) Było miło :P Poszedłem z niedawno poznaną dziewczyną do naprawdę klimatycznego miejsca - egzotycznej herbaciarni "Same Fusy" przy samym ryneczku :) Niestety owa dziewczyna chyba nie jest zaineresowana żadną poważną znajomością :( i preferuje raczej związki koleżeńskie na krótki dystans :/ ech
a zapowiadało się świetnie :P

[ Dodano: 2006-07-02, 18:56 ]
Na marginesie dodam, że wcześniej wielokrotnie chodziłem w różne miejsca ze swoimi dziewczynami, ale randka to chyba bardzie jak się kogoś poznaje dopiero a nie już się z kim jest :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 02 lip 2006, 19:43

jagunia pisze:
Bulgo pisze:Pierwsza randka?? Nie bylo takiej, a jesli juz bedzie to nie spodziewam sie zadnych rewelacji...


No z takim podejściem to zapewne <pijak>


Podejscie nie ma tu nic do rzeczy...
Obrazek

EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!

Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 02 lip 2006, 19:52

Bulgo pisze:
jagunia pisze:
Bulgo pisze:Pierwsza randka?? Nie bylo takiej, a jesli juz bedzie to nie spodziewam sie zadnych rewelacji...


No z takim podejściem to zapewne <pijak>


Podejscie nie ma tu nic do rzeczy...


Pleciesz 3 po 3 chłopie.Z tego co tu napisałaś w zyciu nie umówiłabym sie z Tobą na randke <boje_sie> Użalasz sie gorzej niż baba i zdaje sie ze dziewczyny traktujesz przedmiotowo.Z góry wiesz że nie dziewica,a tak w ogole to na pewno zło piekielne :D
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Re: Pierwsza randka...

Postautor: Jagienka06 » 02 lip 2006, 20:00

pierwsza randka.... najlepiej jak trwa 15 min do 1h. Tyle czasu wystarczy, zeby sie zorientowac czy facet nam odpowiada czy nie. Jesli na pierwszy zut oka wygdlada ze sie zda do czegos, na drugiej mozna juz go zaciagnac do lozka. jak bedzie dobrze, mozna myslec o dalszych randkach
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 lip 2006, 20:09

agna 24 pisze:pierwsza randka.... najlepiej jak trwa 15 min do 1h.
jak byłem ostatnio to prawie 2 godziny wyszło, a zleciało jak pół :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 02 lip 2006, 20:17

agna 24 pisze:pierwsza randka.... najlepiej jak trwa 15 min do 1h.

Moja pierwsza randka z obecną dziewczyną trwała 4h. :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 02 lip 2006, 20:19

Imperator pisze:agna 24 napisał/a:
pierwsza randka.... najlepiej jak trwa 15 min do 1h.

Moja pierwsza randka z obecną dziewczyną trwała 4h.


A moja 2 dni <hahaha>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 lip 2006, 21:04

swoją drogą, byłem kiedyś na takiej "pierwszej randce", co trwała z 9 godzin :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sweet-Dreams
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2006, 20:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sweet-Dreams » 02 lip 2006, 23:02

Moja pierwsza trwała 3-4 h :D i było fajnie... czas tak szybko i miło zleciał... ahh :P <banan>
JeStEś tAk bLiSkO MnIe
TaK, TeRaZ jUż WiEm...
DzIsIaJ UkRaDłeŚ SeRcE Me,
RzUcIłeŚ Na MnIe
SiDła MiŁoŚcI... :*:*
KoChAm Cię SkArBiE <3
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 03 lip 2006, 13:42

tweetuś_18 pisze:a ja jakos nie za dobrze wspominam pierwsze randki... tak sztywno (faceci staraja sie żeby wszystko było idealnie) ja wole jak nic sie nie planuje


Aha, no ja w sumie też tak lubię. Jeśli taka randka wyjdzie, zazwyczaj jest genialna :) Jeśli nie... trzeba mieć coś w zanadrzu.

Zaś moja najlepsza pierwsza randka?... Hm, może nie najlepsza, ale jest jedna którą bardzo fajnie wspominam. Wybrałem się na nią na rowerze... I kilometr od domu zaliczyłem wypadek - wpadłem w dziurę w jezdni... Za bardzo wsłuchałem się w muzykę którą od niej dostałem :P Rower skasowany, rozerwana koszula, pocharatany bok i ramię... Wróciłem więc do domu, zdezynfekowałem ranę dezodorantem, zużyłem wszystkie dostępne plastry, zwinąłem rower siostrze i pojechałem :] Było warto :) Choć trochę się zdziwiła gdy w pewnym momencie zacząłem krwawić, nastrój i spojżenie którym mnie poczęstowała były tego warte :]
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 03 lip 2006, 13:44

Zaś moja najlepsza pierwsza randka?


hehe mowisz tak jakby bylo ich kilka...pierwsz to pierwsza, kilka ich nie moze byc
Obrazek
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 03 lip 2006, 13:49

oj pierwsze randki nie sa moja mocna strona. kiedys umowilem sie z dziewczyna do kina. po kinie odwiozlem ja do domu. dopiero w drodze powrotnej kaplem sie ze powinienem ja wziasc na jakas kawe, herbatke :D

wybaczyla mi :)
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości