Nietypowe pozycje miłosne lub jak kto woli inne nazwy :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pb1976
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2005, 13:41
Skąd: Białystok
Płeć:

Nietypowe pozycje miłosne lub jak kto woli inne nazwy :)

Postautor: pb1976 » 03 cze 2005, 14:03

Cześć Wam wszystkim.
Jestem tu nowy, ale za dużo Wam czasu nie będę zajmować.
Podczas rozmowy telefonicznej moja dziewczyna powiedziała mi że wykorzystamy pozycję maltańską oraz pozycja szach i mat. Powiem że mnie zaskoczyła kompletnie bo ja nazw takich nie znam. Pewnie jakieś nazwy na istniejące już pozycje miłosne.
Zapytałem się jej co dokładnie ma na myśli a ta figlara mówi że sam się dowiedz lub myśl...
Jestem ciekaw czy któryś lub któraś z ekspertów na tym forum wie co to za pozycje.
Ja przeszukałem internet i nie wiem. Najgorzej że rysunków nie ma. A wyobraźnia działa jak szalona. :)
Może znacie inne nazwy tych pozycji. Brzmią dosyć egzotycznie i nie wiem co ona dla mnie szykuje, a ja mam takie podejście że chcę wiedzieć. :)
Napaliła się na mnie bo dawno się nie widzieliśmy. Lubimy eksperymentować. :)

Pozdrawiam Wszystkich. Trzymajcie się ciepło. Faceci dbajcie o swoje dziewczyny a Wy dziewczyny dbajcie o swoich facetów. :)
Nie tylko w sferze intymnej. :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 cze 2005, 14:13

Pozycje te zapewne mają iine fachowe nazwy , a te okreslenia to raczej są gwarowe , tak jak na łyzeczke u nas to na leniuszka , nie mam pojecia o jakich Ona mówi!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
pb1976
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2005, 13:41
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: pb1976 » 03 cze 2005, 14:23

Na pewno mają, ale ona nie chce mi nic powiedzieć. Uparciuszek jeden. :)
Wiem tylko że ta nazwa wystąpiła w filmie Młode Wilki 1/2 czy jakoś tak. Ja sobie nie przypominam aby była pokazana. Choć film golądałem piąte przez dziesiąte.
Pewnie myślicie a niech facet czeka... sam zobaczy. :)
Może i prawda, ale chcę wypaść jak najlepiej i dać jej satysfakcję.
Lub powiedzieć przynajmniej że wiem co mi szykuje. Nie zabroniła mi szukać, ale sama nie chce mi nic powiedzieć.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 03 cze 2005, 14:33

nie mam pojecia co to za pozycje, ale fakt ze byla o nich mowa w mlodych wilkach, i chyba tylko mowa, bo nie przypominam sobie aby byly one pokazane.
Wiec rzeczywiscie pozostaje ci czekanie :)
Daj sie zaskoczyc!
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 03 cze 2005, 15:41

Ktoś se wymyślił jakieś głupoty i tyle ;) Co może być dziwnego i szczególnego cokolwiek była by to za pozycja ? Ty wisisz na jednej lampie ona na drugiej i sie kołysacie do siebie jak dwie małpy z malty ?? :P Pozycja szach i mat - kajdanki do kaloryfera i kopanie przez całą noc :P. Cóż jeśli masz troche wprawy w sexie to na pewno nic cię nie zaskoczy :P
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
pb1976
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2005, 13:41
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: pb1976 » 03 cze 2005, 21:19

Nie mam chyba innego wyboru jak się zaskoczyć hi hi :)
Pewnie będę się musiał nieźle napracować, ale to nic. Silny ze mnie chłopaczek więc dam radę. :) Optymista a co ? Mam się martwić... :)
Wiem, że jedną z atrakcji (znów) będzie picie szampana po francusku... i jak tu nie kochać kobiet... zresztą sama ma na to ochotę, a jej ciałko jest... ummm pyszne. :)

Plesers - no takiej odpowiedzi się nie spodziewałem... chociaż wiem że wszędzie są żartownisie. dobre te opisy hihihihi. :D
Z tymi kajdankami to może być prawda bo ona jest policjantką... :)

Ehhh szkoda, że muszę jeszcze tyle czekać. :)
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 03 cze 2005, 21:40

to lec do wypozyczalni po ten film i ogladaj
S E T
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2005, 15:00
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: S E T » 06 cze 2005, 16:29

pb1976 pisze:Na nazwa wystąpiła w filmie Młode Wilki 1/2 czy jakoś tak. Ja sobie nie przypominam aby była pokazana. Choć film golądałem piąte przez dziesiąte.


1 nawet jak byś ogladał uważnie oba filmy Młode wilki i Młode Wilki 1/2 bo obydwóch filmach był ten wątek to byś nie wiedział .Bo to miało włąsnie tak działać na widzów mieli się nad tym zastanawiać .
2 Twoja dziwczyna właśnie to zastosowała i ty się zastanawiasz

inaczej mówiąc takich pozycji nie ma :) to tylko wymysł reżysera :)

Miłego dociekania
pb1976
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2005, 13:41
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: pb1976 » 07 cze 2005, 10:22

Dzięki za rady, ale filmu nie będę oglądać bo wiem że w nim instrukcji nie ma.
Co do "Szach i Mat" już wiem co to znaczy w 80 %. Powiedziała mi odsłaniajac rąbka tajemnicy i powiem że jest to nader ciekawe. Ja muszę z nią to zrobić... :)
Ma tak rozbudowaną wyobraźnię, że co raz mnie zaskakuje. mam nadzieję że Wasze partnerki też są takie... Pewnie jesteście ciekawi co oznacza ta pozycja "Szach i Mat" ;)

Do zabawy są potrzebne płaskie talerzyki oraz śliska podłoga... zapewne przy ruchach frykcyjnych partnerka jest przesuwana i jak docierasz do przeszkody ona mowi "Szach i Mat" i potem znów to samo. - można to nazwać stosunkiem przerywanym, ale przez to dłużej trwa. A kuchnię mamy dużą więc... sporo szurania po podlodze będzie. :D :D
Wcale się nie ździwiłem jak powiedziała mi "Misiu, musisz trochę poćwiczyć do tego"
No i to robię... bo zdechnę po kilku minutach, a znając temperament swojej dziewczyny da mi ostro do wiwatu. I za to ją kocham.

Jak będziecie chcieli wypróbować .. moja rada: Nie stosujcie tego w małych pomieszczeniach hi hi :)

No i mam kolejne zagadki... co znaczy pozycja "na misia" oraz "na pajączka"... ehhh musze czekać, aby się przekonać... :)
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 07 cze 2005, 10:26

Bożesz ty bez obrazy ale durnota straszna ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
pb1976
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2005, 13:41
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: pb1976 » 07 cze 2005, 10:36

Ja tam się wcale nie obrażam hie hie :)
Każdy lubi co innego, ja lubie urozmaicenie oraz nietypowy seks (oczywiście bez zboczenia). Tak samo i moja dziewczyna. Razem się uzupełniamy, chociaż ona ma bardziej rozbudowaną wyobraźnie w tym względzie i co raz mnie zaskakuje. :)
Najważniejsze, że nam się nie nudzi... i mamy pełną satysfakcję.
No i jest... git. :D
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 07 cze 2005, 10:39

To nie lepiej sobie kupić dla odmiany np. wibrator analny a nie szurać po całej podłodze na tależyku ?? ;) Bardziej mi się śmiać chce jak o tym pomyśle niż podniecać ;)
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
lushness
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:42
Skąd: samego południa
Płeć:

Postautor: lushness » 07 cze 2005, 12:58

czasem miło jest sie po prostu śmiać i dobrze bawic podczas seksu Plesers- a najwyrazniej pb1976 takie cos bardzo odpowiada
hehe a swoja droga twoja dziewczyna to rzeczywiscie ma niezle pomysly <browar>
The one I adore
The one i've been looking for
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 07 cze 2005, 14:15

No to wiecie takich zabaw można sobie wymyślać...
podcina się nogi stołu i sie na nim ruchasz, jak jebniesz na podłoge to szach i mat ;)
skaczesz z okna podczas robienia loda - pęd powietrza wzmaga doświadzczenia :P
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 07 cze 2005, 16:12

pb1976 pisze:Do zabawy są potrzebne płaskie talerzyki oraz śliska podłoga... zapewne przy ruchach frykcyjnych partnerka jest przesuwana i jak docierasz do przeszkody ona mowi "Szach i Mat" i potem znów to samo

Hahaha, Twoja pani pomylila nazwy-ta pozycja nazywa sie "crawling" ;)

PS: Mozna tez robic to w trojkacie-wtedy ta trzecia osoba zasuwa ze szczotka przed wami ;)

edit: oczywiscie chodzilo o curling-przepraszam za pomylke :)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2005, 19:32 przez GNRose, łącznie zmieniany 1 raz.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
pb1976
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2005, 13:41
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: pb1976 » 07 cze 2005, 16:54

GNRose... Nie uznaje trojkatow... wole samodzielnie zaspokajac swoja pania. :)
No to co ze pomylila... mi tam nie przeszkadza. Wazne ze szykuje atrakcje. :D

Widze Plesers, ze tez masz wyobraznie. hie hie :)

lushness - dzieki, widzisz Plesers dziewczyna widzi i wie ze to fajna zabawa :) Masz racje, dobra zabawa i smiech przy seksie a zwlaszcza w grze wstepnej daje niezle efekty. Wtedy czlowiek rozluzniony bawi sie cala noc, a nie na szybkiego. Ja przynajmniej dobrze sie bawie, ona tez.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 07 cze 2005, 19:37

pb1976 pisze: No to co ze pomylila... mi tam nie przeszkadza. Wazne ze szykuje atrakcje. :D


pb1976, nie wiem, czy pomylila-to byl oczywiscie zart :) curling to taki sport, gdzie jedna osoba puszcze takie smieszne "zelasko" po lodzie, a druga szoruje szczotka przed nim tak, zeby wlecialo idealnie w srodek wyznaczonego okregu :) Choc to niezbyt popularny sport, to pewnie sporo osob to kiedys widzialo (o ile sie nie myle, to to nawet stalo sie ostatnio sportem olimpijskim, ale glowy nie daje). Przepraszam za pomylke w nazwie <browar> moze to Cie wprowadzilo w blad :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 08 cze 2005, 10:28

GNRose, jak juz anderw mowil, w róznych kręgach pozycje inaczej sie nazywaja tak jest np z pozycja na łyżeczke,sama nazwanic nie znaczy

a co do samej pozycji to podpoisalbym sie pod Plesers, 'em

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości