DUZY biust

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Wilanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 20 gru 2016, 11:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Wilanka » 20 mar 2017, 19:00

A ja sie cieszę z mojego mniejszego biustu :) Swojego czasu miałam ogromny problem jakim był biust w rozmiarze G! Już w gimnazjum widziałam, że pod tym względem odstaje od koleżanek bo ja miałam miseczkę D a one B.... Do tego jestem niska.... No i z czasem sie zaczęło. Cycki coraz większe, kręgosłup siadał, ciężko było na wf-ie w liceum bo biust przeszkadzał w uprawianiu sporu. Ze znalezieniem lekarza,który by sie podjął zmniejszenia też problem. Dopiero w Warszawie specjalista plastyk prof. Szychta zgodził sie wykonać u mnie zabieg pomniejszenie piersi. Powiem Wam, ze już po samym zabiegu odczułam ogromną ulgę - w sumie mój kręgosłup również. Z miseczki G zeszłam do C i to jest mega uczucie mieć mniejsze piersi :)
paulina89
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2017, 12:40
Skąd: Zabrze
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: paulina89 » 04 sie 2017, 12:45

Ja mam miseczkę DD i jedynym sklepem, w którym mogę znaleźć jakiś sensowny biustonosz jest Diores. Mają stosunkowo duży wybór całkiem ładnych staników.
Awatar użytkownika
Alexa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 gru 2016, 15:52
Skąd: Białystok

Re: DUZY biust

Postautor: Alexa » 05 paź 2017, 14:50

ja maskuję moje piersi odzieżą, np. kurtka nadaje mi sylwetkę klepsydry.
Katrina85
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2018, 10:49
Skąd: Szczecin
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Katrina85 » 10 paź 2018, 10:57

Na szczęście trochę się pozmieniało.Ja kupuję biustonosze w moim "K" u Pani Asi ze strefy dużego biustu. Chyba jedyny sklep, w którym widziałam, jak wychodziły Panie z miseczkami większymi od moich !
Klaudia17
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2018, 19:29
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Klaudia17 » 06 gru 2018, 19:38

Na miarę można też uszyć. Drogo, ale najwygodniej
Franka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:46
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Franka » 12 mar 2019, 20:55

Duży biust nie jest zły.
dajana
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:49
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: dajana » 28 cze 2019, 13:40

Łatwo się mówi "duży biust nie jest zły" jak się samemu nie ma. duży biust obciąża bardzo kręgosłup i jest kłopotliwy. Sama mam ogromną miseczkę, a raczej miałam bo jestem po zmniejszaniu biustu w klinice Dermed pod okiem doktor Żukowskiej. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania ciągle z takim biustem
Agatka86
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Agatka86 » 30 sie 2019, 23:36

A ja nie cierpialam mojego duzego biustu. Musialam go zmniejszyc, bo bardzo zniszczyl mi kręgosłup.. teraz chodze na rehabilitacje. Przyznam, ze nigdy nie poje tego, dlaczego wiekszosc kobiet chce miec duzy biust... przeciez to jest męczące!
Wilanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 20 gru 2016, 11:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Wilanka » 30 sty 2020, 18:05

Ile ludzi tyle kompleksów :P Ja mialam biust fajny ale po 3 ciazach juz nie byl tak okazaly.. oklaply plaski i malo kobiecy. Zdecydowalam sie go poprawic i wybralam najlepsza specjalistke jaka sie dało. Dr Żukowską z Łodzi. teraz wygladam jak trzeba :D
aggnes
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:56
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: aggnes » 25 lut 2020, 09:11

Ja i moj biust to w ogole byl temat tabu... nigdy mi sie moje piersi nie podobaly. dlugo nosilam sie z zamiarem wykonania zabiegu i w koncu zdecydowalam sie. To byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac. Wybralam w tym celu klinike Alfa Estetica w Czestochowie. Najpierw umowilam sie na konsultacje lekarska aby sie dowiedziec, czy w ogole kwalifikuje sie do takiego zabiegu. Dostalam kompletny zestaw informacji dotyczacy znieczulenia, procedur zabiegowej itp. Bardzo profesjonalne podejscie,spodobalo mi sie to.
Awatar użytkownika
Samanta
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2020, 12:56
Skąd: Białogard
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Samanta » 23 kwie 2020, 17:31

Nie wiek jak jest z dużym biustem, ale ja na swoje NIEWYMIAROWE bimbałki znalazłam w sklepie internetowym i jestem z zakupu zadowolona. Pasował jak ulał a przecież kupowałam przez internet.
szept
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 01 wrz 2019, 00:07
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: szept » 27 kwie 2020, 01:32

Też miałam niewymiarowe... No niestety, taka natura. Ale na szczęście można ją było poprawić:) Wybrałam się na konsultację i w konsekwencji na zabieg, w klinice dr Anny Olender, w Żarkach Letnisko.
Christina
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 14:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Christina » 15 maja 2020, 21:29

generalnie trzeba być zadowolonym czy duży czy mały każdy ma jakieś zalety. Mały jest kształtny, duży jest duży :P
Kaska9999
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2020, 20:27
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Kaska9999 » 15 gru 2020, 21:03

kupiłam sobie ładną koszulke flamenco jest super. Jest z jedwabiu wiskozowego i na biuście delikatną koronkę jest super.
meri
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2021, 10:32
Skąd: europa
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: meri » 31 sty 2021, 10:54

Też miałam problem z dużym biustem, sama jestem dosyć drobna, więc takie piersi wyglądały na mnie dziwnie, nieproporcjonalnie, ba!, nawet ludzie się mnie pytali, czy są sztuczne. Mi jednak mocno przeszkadzały, do tego były ciężkie, więc bolał mnie od nich kręgosłup. Dlatego zdecydowałam się na operację redukcji biustu, którą wykonał chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Serdecznie go polecam, wykonał kawał dobrej roboty, jest rzetelny, zna się na tym co robi, już na pierwszej konsultacji wszystko mi opowiedział, pomógł mi określić docelowy rozmiar piersi, jest w pełni profesjonalny i rzetelny.
Karmelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 lut 2021, 22:55
Skąd: Polska
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Karmelka » 07 lut 2021, 23:00

Mam ogromny biust, a po ciąży i karmieniu jest jeszcze większy. Musze przyznać, że bardzo go nie lubię
Kaska9999
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2020, 20:27
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Kaska9999 » 15 lut 2021, 12:49

Duzy biust nie stoi na przeszkodzie by wyglądać dobrze odpowiednio dobrana bielizna zdziała dużo dobrego i podkreśli te nasze atuty. Odpowiedni rozmiar biustonosza czy haleczki do spania bedzie dobrze wyglądać na sylwetce
Kaska9999
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2020, 20:27
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Kaska9999 » 07 mar 2021, 15:38

mam spory biust dlatego stawiam na dobre biustonosze polskich fir są one dobre i bardzo wygodne oraz znakomicie modelują biust,
dobrze wygląda pod ubraniem a pracuje jeszcze zawodową więc musze dbać o siebie mimo iz jestem kobieta dojrzałą
basiagryzek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2021, 10:48
Skąd: Mazowieckie
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: basiagryzek » 18 kwie 2021, 11:24

Karmelka pisze:Mam ogromny biust, a po ciąży i karmieniu jest jeszcze większy. Musze przyznać, że bardzo go nie lubię

Ale to nie musi być problem. Są Bardzo dobre biustonosze przeznaczone na duże biusty. Tylko trzeba odpowiedni dobrać. Najlepiej zgłoś się do brafitterki gdzieś u siebie w okolicy. Poprzymierzasz trochę biustonoszy i zobaczysz, że duży biust wygląda fantastycznie i może się bardzo dobrze nosić.
Z doświadczenia wiem, ze na co dzień na duży biust najwygodniejszy jest KRIS LINE z supportem.
jak Ci się nie podoba, to bardzo dobra jest tez Nessa Selena (bard[/code]zo ładny biustonosz). Nieco ciężej dostać, ale też mocno polecany jest Subtille Eir - bardzo dobrze układa biust i tez jest bardzo wygodny. Oczywiście te biustonosze nie są tanie, natomiast radzę to potraktować jak inwestycję. To coś co masz cały czas na sobie i decyduje o tym jak się czujesz przez cały dzień - nie tylko fizycznie ale i psychicznie.
Jak masz wątpliwości to jeszcze raz - idź do jakiegoś salonu brafittingu, tam z pewnością będą mieli tego typu bieliznę, przymierz i zobacz co Ci pasuje :)
"Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa"... A ja sprzedaję biustonosze... https://kusicielka.sklep.pl/
Kaska99999999
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 gru 2021, 10:47
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Kaska99999999 » 21 gru 2021, 10:59

Mam dość spory biust noszę dobre biustonosze i zawsze kupując bluzkę czy sukienkę musi by większa o 2 rozmiary by w biuście była dobra
https://blogsklepupradlo.pl/2021/12/16/czas-swiat-jakie-kreacje-szykujecie/
a biustonosze kupuje polskiej firmy Dama Kier są super
Kaska99999999
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 gru 2021, 10:47
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: DUZY biust

Postautor: Kaska99999999 » 03 sty 2022, 11:58

Na duży biust kupuje polską bieliznę oraz ładną bieliznę nocną wiskozową
http://www.sukienkownia.pl/2021/12/20/czy-lubicie-zwiewne-peniuary-damskie/
Mają w sklepie Pradlo duży wybór właśnie na duży biust

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości