zniszczone i wypadające włosy

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

kamillla90
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 lut 2018, 10:56
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: kamillla90 » 05 lut 2018, 11:09

ja pamiętam miałam taki okres czas,że nie działały na mnie żadne kosmetyki, ogólnie to był kiepski czas, ale zapisałam się na mezoterapię igłową do kliniki Mediart Clinic w Poznaniu i w tedy problem z wypadaniem włosów itp zniknął, kiedyś nie umiałam zapuścić włosów, a teraz mam włosy juz do łopatek, więc warto się zastanowić później przy takich problemach nad takim zabiegiem.
beatryczee
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:53
Skąd: łódź
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: beatryczee » 19 lut 2018, 15:24

wiesz co mojemu mężowi pomogła kuracja Seboradinem Fitocell , poczytaj sobie. Też mu strasznie włosy wypadały i takie siano miał, dziś efekt ekstra, lśniące, zdrowe włosy i znacznie ich więcej
azielik
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2018, 20:39
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: azielik » 20 lut 2018, 20:47

Osobiscie mogę polecić tabletki na włosy, skóra, paznokcie firmy Solgar- znam i korzystałam. To moja prywatna i amatorska opinia rzecz jasna (nie robię tu marketingu marki ;-), więc zweryfikuj to jeszcze gdzieś, albo moze ktos inny to potwierdzi.
Awatar użytkownika
Olimp
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 13:46
Skąd: Kazimierz
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: Olimp » 24 lut 2018, 11:04

Popytaj speców z tego obszaru tematycznego. Moim zdaniem to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie :)
W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: alekisa » 17 sty 2019, 14:59

Ja swoje włosy zaczęłam regularnie podcinać, olejować brałam tabletki ze skrzypem ale też zainwestowałam w dobrą suszarkę,kupiam sobie z babyliss digital sensor, bo oa ma ten czujnik temperautry, który dostosowuje temperaturę do włosow by ich nie niszczyc, stan moich włosów bardzo sie poprawil.
lunka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2019, 00:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: lunka » 16 mar 2019, 16:46

A moze warto pomyslec o takiej terapii https://smartgraft.pl/ ? Moja mama wykonywala te zabiegi w Bienkowscy Clinic i faktycznie wlosy zaczely odrastac mocniejsze i gestsze a co najwazniejsze, przestaly jej wypadac na potege.
melepetka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2018, 11:50
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: melepetka » 25 mar 2019, 20:41

moim zdaniem swietnym pomyslem bedzie zabieg transplantacji wlosow, moge Ci z wlasnego doswiadczenia polecic Klinike Przeszczepu Włosów w Warszawie, super specjalisci, maja ogromne doswiadczenie w tej dziedzinie i wiedze, innowacyjne technolgie, nowoczesny sprzet, to wszystko sprawia, ze zabieg jest w pelni bezpieczny, bezbolesny, nie zostawia widocznych blizn, cebulki wlosow nie sa uszkadzane, ja widze same plusy :)
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: alekisa » 26 cze 2019, 12:57

Stosowała, któraś z Was vitapil? Jestem ciekawa waszych wrażeń. Chcę sobie coś kupić wzmacniającego na włosy, zaczęły mocniej wypadać, na szczotce zostaje ich sporo. Szkoda mi ścinać, myślałam o jakimś skrzypie ale czy tam skrzyp to nie za mało. W tym vitapilu jest dużo więcej tych składników więc licze że i działanie będzie lepsze.
Agatka86
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: Agatka86 » 27 sie 2019, 11:24

Radzę Ci poszukac jakiegoś naturalnego wzmacjanącego szamponu i może zadbać o odpowiednią gospodarkę witaminową w Twoim organizmie?
YennaS
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 17 cze 2021, 20:57
Skąd: z marsa
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: YennaS » 17 cze 2021, 21:05

krzem, witaminab, drożdże i picie pokrzywy
RThycle
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 25 sie 2021, 05:47
Skąd: Slovenia
Płeć:

-

Postautor: RThycle » 04 lis 2021, 09:04

ja miałam bardzo suche włosy, bo często je prostowałam. Były jak siano, puszyły się i wywijały we wszystkie strony. Odkąd używam olejku jojoba to je jakoś ogarniam.
aggnes
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:56
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: aggnes » 16 lis 2021, 10:43

No ja mam spory problem z wypadaniem wlosów... jak na razie nie znalazlam zadnego srodka, ktory by mi pomogł i nadal szukam..
pyza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: pyza » 23 lis 2021, 19:30

a może jakaś fajna kuracja do włosów? są takie w kapsułkach do kupienia
aggnes
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:56
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: aggnes » 25 lis 2021, 09:52

jest takie cos?? Przyznam , że nawet nie wiedzialam. I faktycznie to pomaga??
pyza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: pyza » 26 lis 2021, 10:26

jest fajna kuracja z vichy przeciw wypadaniu wlosow, mozna zamowic na notino. teraz wlasnie fajna promka z okazji black friday.
aliex
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2021, 20:34
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: zniszczone i wypadające włosy

Postautor: aliex » 31 gru 2021, 21:57

a próbowałaś zmienić diete ? Mi osobiście dopiero to tak naprawdę pomogło...
idealne śniadanie https://freeyu.pl/pl/blog-artykul/jakie-jest-idealne-sniadanie
zostawiam ci linka do poczytania. Sama jeszcze polecam wcierki i nawiew zimnym powietrzem. To sprawia cuda

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości