Jak seks wyglądać winien...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

churchill
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2012, 13:23
Skąd: Świebodziń
Płeć:

Jak seks wyglądać winien...

Postautor: churchill » 13 kwie 2012, 13:51

Witam wszystkich gorąco ;)

Jesteśmy z moją kobietą młodą parą, od niedawna zaczęliśmy współżycie ;)

Na wszelkich stronach, materiałach, artykułach pisze się, że aby seks był udany najpierw mężczyzna powinien pieścić oralnie swoją kobietę, zająć się jej "myszką", a nawet najpierw doprowadzić do orgazmu łechtaczkowego, a dopiero potem w nią wejść.

Czy naprawdę każdy stosunek musi wyglądać właśnie tak, że trzeba doprowadzić jej łechtaczkę do wrzenia a dopiero potem przejść do stosunku? Czy to nie jest zbyt przewidywalne i schematyczne, że za każdym razem trzeba schodzić coraz niżej i długo pieścić jej "muszelkę"? Nie mam nic przeciwko, ale nie chcę, aby moja kobieta myślała, że naczytałem się jakichś poradników i teraz w pierwszej kolejności doprowadzam ją oralnie do orgazmu, a dopiero potem w nią wchodzę.

Stąd mam do Was pytanie, jak to ma wyglądać? Czy za każdym razem trzeba poddać się temu schematowi czy np. gra wstępna może obejść się bez zabawy z jej łechtaczką?

Mam też pytanie, czy uzyskanie orgazmu łechtaczkowego, a zaraz potem wejście w nią nie sprawi jej bólu lub nie zniechęci ją do dalszego seksu?

Pozdrawiam wszystkich ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 kwie 2012, 13:58

Ty zmien lektury <diabel> coś ty sie naczytał ? [:D]
Jak zadowolisz kobiete przed sobą , przed zanim w nia wejdziesz , stracisz to co najcenniejsze , potem to juz tylko (w wielu przypadkach) mozesz sobie isc do łazienki sam sobie dobrze zrobic <hahaha>
kobiete masz doprowadzic do stanu chcenia , pozadania słowem , gestem , czynem - reszta juz jest prosta - bo po takim udanym czymś - sama ona che , a jak kobieta chce ! [:D] to muzyka gra wysmienicie .

Ty najpierw sie zajmij innymi czesciami ciała kobiety , a nie łechtaczką
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2012, 14:01 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 kwie 2012, 16:54

churchill, z tymi zabawami to tylko przy początkujących czy słabo rozgrzanych. Rozgrzać kobietę można na wiele sposobów i bardzo często gra wstępna wcale nie jest potrzebna ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 kwie 2012, 16:55

churchill pisze:Mam też pytanie, czy uzyskanie orgazmu łechtaczkowego, a zaraz potem wejście w nią nie sprawi jej bólu lub nie zniechęci ją do dalszego seksu?
Bólu nie, będzie wilgotniejsza. Z tym, że zaspokojona może więcej nie chcieć i iść spać.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 kwie 2012, 17:53

Rob jak uwazasz za sluszne. Bog zadba o trwalosc Waszego zwiazku i jej doznania, skoro sprawil ze czekales z tym az do slubu.
churchill
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2012, 13:23
Skąd: Świebodziń
Płeć:

Postautor: churchill » 13 kwie 2012, 22:18

Przepraszam, małe sprostowanie :D

Mówiąc młoda para, miałem na myśli, że jesteśmy z sobą od niedawna i jesteśmy młodzi, nie że jesteśmy po ślubie :D
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 kwie 2012, 13:59

Rób tak, jak sam chcesz. Jeśli będzie czegoś potrzebowała, sama Ci powie. Żeby nie wyjść na ignoranta pamiętaj tylko, że jeśli gra wstępna ogranicza się do "a teraz cię zerżnę, moja piękna", to może przydać się żel nawilżający.

Uczcie się siebie od siebie, a nie z poradników.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 kwie 2012, 08:11

sama powie .... <hahaha> cóż sorki , ale nie liczył bym aż tak na to !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 16 kwie 2012, 01:30

churchill pisze:Czy to nie jest zbyt przewidywalne i schematyczne, że za każdym razem trzeba schodzić coraz niżej i długo pieścić jej "muszelkę"?

Tak, to przewidywalne i schematyczne.

W seksie, o ile widzisz zadowolenie drugiej strony, nie powinieneś za bardzo myśleć - lepiej czuć i dać się ponieść. Jeżeli masz problem z wyczuciem swojej kobiety, to rozpal ją troszkę i w ramach zabawy powiedz jej, żeby Tobą kierowała, zupełnie tak jak ona ma na to ochotę.
Tylko guzik Ci to da, jeżeli ona nie ma wyobraźni albo jest za młoda, by wiedzieć co tak naprawdę ją kręci. To jest zasadnicza wada takich "młodych par".
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 kwie 2012, 09:47

taaaa a i wielu kobietom pozostaje to do starosci [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 kwie 2012, 15:19

Ok Andrew, my bad, przejęzyczenie. Powie lub pokaże. Nemezis wyjaśniła.

Tak czy owak, jeśli ktoś czyta poradniki albo biegnie z takim problemem na forum, to ja mu wolę ową schematyczność odradzić, po wyczuwam osobowość, którą owe poradniki mogą przygnieść i spowodować poważne niepowodzenia w łóżku.

Jeśli za najważniejszy punkt w seksie ktoś uważa orgazm partnerki i szuka nań poradnika, powinien
- przestać uważać
- przestać szukać
- puknąć się w głowę
- puknąć partnerkę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2014, 10:19

Kobieta moze wiele razy dojsc.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 25 sty 2014, 17:00

Mav, odpowiadasz jakiemuś botowi (czy jak to się tam zwie). chocolate7 "zacytował" pierwsze zdanie z drugiego postu w tym temacie - trzeba wywalić to ustrojstwo.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 sty 2014, 01:18

Nemezis pisze:trzeba wywalić to ustrojstwo
That's what Sarah Connor said.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2014, 00:53

Heh, dobrze sobie i z botem pogadac taki tu ruch ;P
Atb
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2014, 11:50
Skąd: warsaw
Płeć:

Postautor: Atb » 28 lut 2014, 11:54

A jak ma wygladać?:) Chodzi o to by sprawić sobie przyjemność i tyle..
Boty no niestety, forum troche opustoszało..
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 17 lut 2015, 09:52

Orgazm lechtaczkowy a potem od razu penetracja może być bardzo przyjemny. W pochwie pojawia się dużo ejakulantu więc nie potrzeba środków nawilżających i jest znacznie łatwiej. NIe musi być za każdym razem oralu. gra wstępna może wyglądać różnie, szukajcie tego co lubicie, czasem tak bardzo pragniecie bliskości że nie potrzeba żadnej gry wstępnej i od razu uprawia się seks. Tu nie ma zasad. To jest przestrzeń kochanków

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości