DUZY biust

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

filigranowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2011, 15:08
Skąd: Gryfice
Płeć:

Postautor: filigranowa » 23 wrz 2011, 11:27

księżycówka pisze:
filigranowa pisze:Biorę tabletki i wspomagam się
ćwiczeniami i kosmetykami. I żebyś wiedziała że przy mojej budowie nie mam dużego biustu. A poza tm jak chudłam to pierwsze co mi poszło to cycki.. więc wierz mi .. u mnie nawet piersi i to B nie rzucają się w oczy

To raczej jesteś przeciwieństwem filigranowej budowy ciała, co? :/


Ojej.. czepiasz się :P A Ty z księżyca jesteś ?? :P heh.. Chciałabym być taka malutka i drobniutka no.. :((

księżycówka pisze:
Olivia pisze:Uważam, że takie tabletki to tylko nabijanie ludzi w butelkę, no ale może się mylę...
Mam takie samo zdanie...


Wiesz, mam nadzieję jednak że po Breastfast będą widoczne efekty i że nie tylko ja będe czuła różnicę, ale będzie ją widać. . Kto nie ryzykuję ten nie ma.. :P Heh.. i tego się będe trzymać :P
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 wrz 2011, 11:53

filigranowa pisze:Wiesz, mam nadzieję jednak że po Breastfast będą widoczne efekty i że nie tylko ja będe czuła różnicę, ale będzie ją widać. . Kto nie ryzykuję ten nie ma.. :P Heh.. i tego się będe trzymać :P

Dziewczyno, weź się w garść! Naprawdę uważasz, że biorąc jakieś prochy Twój biust zmieni rozmiar z B na C? Przestań się łudzić, producenci tego typu specyfików zarabiają grube miliony na tak podatnych na sugestię ludziach jak Ty. Nie bądź naiwna i nie daj robić z siebie idiotki.
filigranowa pisze:Po drugie nie chce mieć piersi w rozmiarze DD więc nie chcę cierpieć z powodu bólu po operacji.

Czy Ty sądzisz, że operację plastyczną biustu robią sobie tylko kobiety, które chcą mieć wielkie balony do brody?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 wrz 2011, 12:06

I tak sie zastanawiam po co to wszystko ? ... zapene dostane odpowiedz - DLA SIEBIE SAMEJ ! [:D] egoizmem i próżnością tu zalatuje, ze hej !
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 12:07 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 wrz 2011, 12:10

Andrew pisze:I tak sie zastanawiam po co to wszystko ? ... zapene dostane odpowiedz - DLA SIEBIE SAMEJ ! [:D] egoizmem i próżnością tu zalatuje, ze hej !

A nawet jeżeli, to co w tym złego? Jeśli dziewczyna źle się z tym czuje, to niech to zmieni, jak ma taką możliwość. Jej sprawa, tylko niech robi to z głową. :)

Oczywiście, że najlepiej by było, gdyby akceptowała samą siebie taką, jaka jest. A że tak nie jest, to musi się z tym zmierzyć.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 12:14 przez Olivia, łącznie zmieniany 2 razy.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 wrz 2011, 00:15

Ciekawe, jakie będą skutki uboczne tego "cudownego specyfiku" i czy leczenie się po nie będzie droższe od kuracji :/
W takim wypadku, jeśli jest aż takie ciśnienie, to zdrowsza byłaby plastyka...

Andrew pisze:I tak sie zastanawiam po co to wszystko ? ... zapene dostane odpowiedz - DLA SIEBIE SAMEJ ! egoizmem i próżnością tu zalatuje, ze hej !

Endriu, a dla kogo? :> To była dygresja...
Przecież stronę wcześniej było napisane, że te biuściaste mają lepiej, tylko że rozmiar B wcale nie jest małym rozmiarem 8)

Hm, ja mam 75C, ale moja 22 córka 75E i już ma w planie operację zmniejszenia biustu i założę się, że filigranowa nie zamieniłaby się z moją córką, którą wiecznie boli kręgosłup...
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2011, 00:16 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 wrz 2011, 01:13

jak ją boli kręgosłup to nich wzmocni miesnie go trzymajace , a nie cycki zmniejsza [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 wrz 2011, 15:35

Endriu, moja córka była od podstawówki i dalej, czyli razem 10 lat, w szkole sportowej i nie ma problemu z mięśniami, tylko pomimo swojego wysokiego wzrostu, jest delikatna :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 wrz 2011, 14:24

sorki , ale co ma szkoła sportowa do miesni kregosłupa ? by je wzmocnic trzeba specjalny zestaw cwiczen , a nie ogolną sprawnosc fizyczną .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 wrz 2011, 17:27

Oj czepiasz się, Endriu :) Chodzi o to, ze Ona nie jest człowiekiem, który prawie całe swoje życie spędził siedząc, gdziekolwiek. Dziesięć lat w szkole sportowej, to nie Wf dwa razy w tygodniu.

Jak mocne musiałaby mieć te mięśnie kobieta, jeśli sporej wielkości obydwie piersi mogą ważyć do 4 kilo?! No chyba, że to kulturystka, ale one z reguły same piersi mają z mięśni...
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 wrz 2011, 18:08

Mona pisze: No chyba, że to kulturystka, ale one z reguły same piersi mają z mięśni...
Kulturystyki maja tylko sutki :P Piersi sie nie stwierdza, bo piersi to w zasadzie sam tluszcz, a kulturysta(tka) dieta i cwiczeniami tluszczu z organizmu sie pozbywa. Czasem sie zdarza ze kobieta ma zbyt duzy biust, niemniej jednak 75E to nie tak wiele znowu. Przeciez to tylko 75cm w obwodzie.
Poza tym Polki nie potrafia sobi dobierac stanikow i na ogol nosza za male wiec porownywanie nie jest miarodajne. wiekszosc Polek nosi za male miseczki i za duzy obwod - stad tak popularne 75B
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 25 wrz 2011, 18:14

Maverick pisze:tylko 75cm w obwodzie

...pod biustem :P
twoje.zdrowie
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2011, 22:14
Skąd: Małopolskie
Płeć:

Postautor: twoje.zdrowie » 25 wrz 2011, 22:32

Tak dokładnie jak mówi Maveric - większość pań nosi zbyt małe staniki aby sprawić żebyśmy faceci myśleli że mają większe piersi - dlatego ja apeluje do wszystkich pań tutaj i w ogóle - KAŻDE piersi są fajne, tylko nie róbcie z nimi cudu, akceptujcie się takie jakie was natura stworzyla. Powtarzam nam facetom tak naprawde podobają się wszystkie piersi (no może z wyjątkiem tych u kulturystek, które jak mówił poprzednik w zasadzie ich nie mają bo prawdą jest że to głównie tk tłuszczowa która u pań uprawiających ten sport faktycznie nie jest wskazana) - ogólnie chce powiedzieć że w każdych piersiach małych, średnich, dużych są plusy i minusy - wiadomo że większość z nas preferuje większe piersi bo są oznakiem kobiecości i dlatego zwracamy uwage na nie - ale małe też są fajne - szczególnie że nie od dzisiaj wiadomo, że małe piersi są bardziej wrażliwe na bodźce :)
Zadbaj o swoje zdrowie! Zobacz ofertę:
http://www.oferta.omsignum.pl/omaszgolinski
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 wrz 2011, 06:26

twoje.zdrowie, wlasnie nie. Piersi lepiej wygladaja w dopasowanym staniku niz w za malym.
pani_minister pisze:...pod biustem
Lepiej by tu odzwierciedlaly sytuacje ogolnie podane wymiary xx-yy-zz
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 wrz 2011, 16:19

twoje.zdrowie pisze: szczególnie że nie od dzisiaj wiadomo, że małe piersi są bardziej wrażliwe na bodźce :)

A wiadomo ?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 wrz 2011, 19:19

Maverick pisze:Kulturystyki maja tylko sutki Piersi sie nie stwierdza

Coś tam mają, bo widać ;P
Maverick pisze:niemniej jednak 75E to nie tak wiele znowu.

To dużo dla delikatnej kobiety, ktora ma dobrze dobrany stanik ;)
twoje.zdrowie pisze:KAŻDE piersi są fajne, tylko nie róbcie z nimi cudu

Prawda :)
Dzindzer pisze:twoje.zdrowie napisał/a:
szczególnie że nie od dzisiaj wiadomo, że małe piersi są bardziej wrażliwe na bodźce

A wiadomo ?

Tak, bo mniej tkanki tłuszczowej :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
twoje.zdrowie
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2011, 22:14
Skąd: Małopolskie
Płeć:

Postautor: twoje.zdrowie » 26 wrz 2011, 22:36

Dokładnie Mona - mniejsza zawartość tk tłuszczowej powoduje lepszą prace receptorów czuciowych - wiadomo, że piersi generalnie zbudowane są z tłuszczu, ale nie tylko - dlatego nieco mniejsze piersi charakteruyzuja sie nieco wieksza wrazliwoscia - zreszta niech same Panie wypowiedza sie na ten temat :)
Zadbaj o swoje zdrowie! Zobacz ofertę:

http://www.oferta.omsignum.pl/omaszgolinski
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 wrz 2011, 22:42

twoje.zdrowie pisze:reszta niech same Panie wypowiedza sie na ten temat
A której kobiecie się biust zmienia z A do F żeby miała porównanie jakiekolwiek w czuciu?
twoje.zdrowie
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2011, 22:14
Skąd: Małopolskie
Płeć:

Postautor: twoje.zdrowie » 26 wrz 2011, 22:47

są różne przypadki
ale w poprzednim poscie chodzilo mi o wypowiedzi pan z malymi piersiami i ich doznania ;p
Zadbaj o swoje zdrowie! Zobacz ofertę:

http://www.oferta.omsignum.pl/omaszgolinski
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 wrz 2011, 23:36

No to napiszą, że są ekstra. A skąd wiadomo, że są lepsze?
Mi biust skakał od 75 do 85 i od B do C. Zero różnicy.
filigranowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2011, 15:08
Skąd: Gryfice
Płeć:

Postautor: filigranowa » 27 wrz 2011, 16:48

Andrew pisze:I tak sie zastanawiam po co to wszystko ? ... zapene dostane odpowiedz - DLA SIEBIE SAMEJ ! [:D] egoizmem i próżnością tu zalatuje, ze hej !


Dlaczego od razu egoizm i próżność?? Nie.. Ja chce wyglądać bardziej kobieco a nie jak facet z wałkami tłuszczu na klacie.. :/

księżycówka pisze:No to napiszą, że są ekstra. A skąd wiadomo, że są lepsze?
Mi biust skakał od 75 do 85 i od B do C. Zero różnicy.


Biust z A do F mi się na pewno nie zmieni.. Ale z B na C mam nadzieję że tak, jeszcze za krótko biorę Breastfast żeby uzyskać ostateczny efekt. Na razie nie wydaje mi się żeby moje piersi nie były wrażliwe. Na pewno stały się jędrniejsze i trochę większe ale bez przesady.

A jeśli chodzi o samoakceptację to teraz powoli zaczynam się już akceptować i cały czas będę obstawać przy swoim, ze skoro mamy możliwość zmiany to dlaczego tego nie robić.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2011, 16:52 przez filigranowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 wrz 2011, 17:40

filigranowa pisze:skoro mamy możliwość zmiany to dlaczego tego nie robić.
Jedyną trwała i skuteczną zmianą jest operacja plastyczna.
filigranowa, a może przytyj? Od razu w cycki pójdzie :?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 27 wrz 2011, 21:35

filigranowa pisze:Ale z B na C mam nadzieję że tak, jeszcze za krótko biorę Breastfast żeby uzyskać ostateczny efekt.

To ile trzeba brać ten specyfik, żeby rozmiar biustu zmienił się z B na C?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 wrz 2011, 06:40

Co za naiwnosc. Zadnymi specyfikami nie zmusi sie organizmu by tkanke tluszczowa odkladal tylko w cyckach.
Poza tym im wieksze piersi tym bardziej wisza z wiekiem.
filigranowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2011, 15:08
Skąd: Gryfice
Płeć:

Postautor: filigranowa » 28 wrz 2011, 10:03

księżycówka pisze:
filigranowa pisze:skoro mamy możliwość zmiany to dlaczego tego nie robić.
Jedyną trwała i skuteczną zmianą jest operacja plastyczna.
filigranowa, a może przytyj? Od razu w cycki pójdzie :?


Nietstey ja raczej staram się schudnąć.. bo jak napisałam wcześniej filigranowej budowy ciała to ja nie mam :( A cycków to w ogóle nie miałam przed braniem tabletek. Teraz są już większe :) A operacji nie będe robić.

Olivia pisze:
filigranowa pisze:Ale z B na C mam nadzieję że tak, jeszcze za krótko biorę Breastfast żeby uzyskać ostateczny efekt.
To ile trzeba brać ten specyfik, żeby rozmiar biustu zmienił się z B na C?


Breastfast daje efekty już po ok.3 tygodniach. Ja już widzę znaczną różnicę w piersiach. Są bardziej jędrne i pełniejsze. Ale żeby efekt był konkretny to dobrze stosować nawet 3 miesiące.

Maverick pisze:Co za naiwnosc. Zadnymi specyfikami nie zmusi sie organizmu by tkanke tluszczowa odkladal tylko w cyckach.
Poza tym im wieksze piersi tym bardziej wisza z wiekiem.


Ale te tabletki nie zmuszają do odkładania tkanki tłuszczowej w cyckach.. :/ Poprzez metabolizm powodują zwiększenie ilości komórek, a co za tym idzie zwiększenie rozmiaru biustu. Pomagają organizmowi pozbyć się zanieczyszczeń i przyswoić wartościowe cząsteczki kluczowych składników pożywienia, co skutkuje min.w wzroście metabolicznym tkanki gruczołowej – a co za tym idzie - powoduje powiększanie biustu.

Skoro piersi są jędrne i sie o nie dba to dlaczego mają wisieć... Jak to się mówi jak dbasz tak masz...
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2011, 10:05 przez filigranowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 wrz 2011, 12:36

filigranowa pisze:Breastfast daje efekty już po ok.3 tygodniach. Ja już widzę znaczną różnicę w piersiach. Są bardziej jędrne i pełniejsze. Ale żeby efekt był konkretny to dobrze stosować nawet 3 miesiące.

A zapoznałaś się z listą skutków ubocznych, zwłaszcza w kontekście żołądka?

Poza tym obawiam się, że nawet jeżeli ten lek coś rzeczywiście da, to po odstawieniu wszystko wróci do stanu wyjściowego.

Cena prawie 200 zł za jedno opakowanie skutecznie mnie odstraszyła. :)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 wrz 2011, 17:30

Ale te tabletki nie zmuszają do odkładania tkanki tłuszczowej w cyckach.. Poprzez metabolizm powodują zwiększenie ilości komórek, a co za tym idzie zwiększenie rozmiaru biustu. Pomagają organizmowi pozbyć się zanieczyszczeń i przyswoić wartościowe cząsteczki kluczowych składników pożywienia, co skutkuje min.w wzroście metabolicznym tkanki gruczołowej – a co za tym idzie - powoduje powiększanie biustu.
Nie zmuszaja bo sie nie da zmusic. Metabolizm to przemiana materii czyli spalanie kalorii. Nie wiem w jaki sposob mialoby to powodowac rozrost komorek. Chyba ze wplywaloby to na obnizenie metabolizmu co - zgodnie z tym co piszesz dalej - spowoduje ogolny wzrost tkanki tluszczowej w organizmie, mniejsze spalanie kalorii i ogolne tycie. Ze wzrostem gruczolow piersi bylbym bardz ostrozny, poniewaz - o ile te tabletki to potrafia, a raczej sadze ze to sciema - moze to skutkowac niekorzystnymi skutkami ubocznymi jak np rak piersi. W koncu zmuszanie gruczolow do wzrostu ponad to co zaprogramowala je natura nie moze byc obojetne. A cycek wyciety jest bardzo, bardzo malutki. W zasadzie wcale go nie ma wiec odradzam. Gadke o pozbywaniu sie zanieczyszczen i przyswajaniu wartosciowych skladnikow pozywienia pomijam bo to marketingowy belkot.
filigranowa pisze:Skoro piersi są jędrne i sie o nie dba to dlaczego mają wisieć... Jak to się mówi jak dbasz tak masz...
Wiadomo ze jak sa jedrne to nie wisza. Zaczna wisiec w chwili kiedy przestana byc jedrne, to chyba oczywiste. I nie bedzie to raczej przed 30tka. Sklanialbym sie ku 40tce i kilkorgu dzieciakach wykarmionych z cyca. Ale jak sie zadba to nie bedzie zle. A Ty dbasz? Ile pompek dziennie w tym celu robisz? A moze na atlasie cwiczysz miesnie klatki piersiowej?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 28 wrz 2011, 19:28

Maverick pisze:ogolne tycie

To samo mi przyszlo do głowy.
Najdroższe na świecie pigułki na przytycie <diabel>
filigranowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2011, 15:08
Skąd: Gryfice
Płeć:

Postautor: filigranowa » 30 wrz 2011, 13:21

Olivia pisze:A zapoznałaś się z listą skutków ubocznych, zwłaszcza w kontekście żołądka?

Poza tym obawiam się, że nawet jeżeli ten lek coś rzeczywiście da, to po odstawieniu wszystko wróci do stanu wyjściowego.

Cena prawie 200 zł za jedno opakowanie skutecznie mnie odstraszyła. :)


Jeśli chodzi o skutki brania tabletek to wyczytałam, że : BreastFast reguluje pracę kobiecych gruczołów i wydzielanie hormonów. Jest także niezastąpiony w leczeniu niepłodności, nadmiernych krwawieniach i skurczach miesiączkowych. Pomaga zachować optymalną wagę ciała, a także w nawilżaniu narządów wewnętrznych, dolegliwościach oskrzelowych i astmatycznych.

Natomiast jak już piszesz, że jak się odstawi tabletki to wszystko wróci do normy to okazuje się że czas na jaki ten efekt pozostaje zależy od wielu czynników – tego jakie składniki odżywcze przyjmujesz, ile czasu poświęcasz na odpoczynek i regenerację organizmu, czy jesteś podatna na stres, oraz przede wszystkim – czy kontynuujesz przyjmowanie suplementu. Zwykle zaleca się przyjmowanie jednej dawki suplementu dziennie, do czasu uzyskania pożądanych efektów, a potem z tygodnia na tydzień zmniejszanie jej.

pani_minister pisze: Najdroższe na świecie pigułki na przytycie <diabel>


Wierz mi, że nie po to chudłam i się starałam dojść do dobrej wagi żeby teraz tyć.
I wierzę że nie pójdzie w tyłek...
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 30 wrz 2011, 13:34

filigranowa pisze:
Olivia pisze:A zapoznałaś się z listą skutków ubocznych, zwłaszcza w kontekście żołądka?

Poza tym obawiam się, że nawet jeżeli ten lek coś rzeczywiście da, to po odstawieniu wszystko wróci do stanu wyjściowego.

Cena prawie 200 zł za jedno opakowanie skutecznie mnie odstraszyła. :)


Jeśli chodzi o skutki brania tabletek to wyczytałam, że : BreastFast reguluje pracę kobiecych gruczołów i wydzielanie hormonów. Jest także niezastąpiony w leczeniu niepłodności, nadmiernych krwawieniach i skurczach miesiączkowych. Pomaga zachować optymalną wagę ciała, a także w nawilżaniu narządów wewnętrznych, dolegliwościach oskrzelowych i astmatycznych.

Natomiast jak już piszesz, że jak się odstawi tabletki to wszystko wróci do normy to okazuje się że czas na jaki ten efekt pozostaje zależy od wielu czynników – tego jakie składniki odżywcze przyjmujesz, ile czasu poświęcasz na odpoczynek i regenerację organizmu, czy jesteś podatna na stres, oraz przede wszystkim – czy kontynuujesz przyjmowanie suplementu. Zwykle zaleca się przyjmowanie jednej dawki suplementu dziennie, do czasu uzyskania pożądanych efektów, a potem z tygodnia na tydzień zmniejszanie jej.

pani_minister pisze: Najdroższe na świecie pigułki na przytycie <diabel>


Wierz mi, że nie po to chudłam i się starałam dojść do dobrej wagi żeby teraz tyć.
I wierzę że nie pójdzie w tyłek...


O matko, brzmisz jak tania ulotka reklamowa....


Poprawka - Ty kopiujesz wypowiedzi z oficjalnej strony produktu!

A z lekarzem rozmawiałaś o tych specyfikach? Czy łykasz wszystko co na stronie napisali ludzie od marketingu?

Edit: Przeglądam tą stronę.
Jakby to było coś poważnego, to raczej nie dawali by fotek, gdzie lasce cycki rosną o dwa rozmiary, a historie opisane brzmią prawie jak Disney.

Fajnie, że może to przy okazji propagować dobrą dietę, ale poza tym ściema straszna. Strona nie podaje żadnych konretów, tylko marketingowy bełkot rodem z Telezakupów Mango.

I na koniec przypominając, że kompleksy, to nie problem z żadną częścią naszego ciała, ale problem z naszą głową. Na to nie ma tabletek.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2011, 13:47 przez Alamakota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 wrz 2011, 14:36

filigranowa pisze:BreastFast reguluje pracę kobiecych gruczołów i wydzielanie hormonów. Jest także niezastąpiony w leczeniu niepłodności, nadmiernych krwawieniach i skurczach miesiączkowych. Pomaga zachować optymalną wagę ciała, a także w nawilżaniu narządów wewnętrznych, dolegliwościach oskrzelowych i astmatycznych.

A odgniotków ten cud medycyny nie usuwa ?

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości