Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 cze 2010, 23:03

To pewne ze jest w ciazy. Kup zyletki i wiesz co masz robic. <pijak>
Czasem po prostu rece, nogi i nawet interes opada. <zalamka> <zalamka> <zalamka>
koko2323
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2010, 14:09
Skąd: rp
Płeć:

Postautor: koko2323 » 05 cze 2010, 22:14

tylko czemu nadal nie ma??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 cze 2010, 22:28

Przeraze Cie jeszcze bardziej. Niektore kobiety moga byc w ciazy i co miesiac dostawac cos co wyglada jak okres nie bedac okresem.
Wiec jak uprawiales seks boj sie przez 9 miesiecy <pejcz> Przez 9 miesiecy po kazdym stosunku wyrywaj sobie wlosy z glowy i miej problemy z zasnieciem. Albo... dorosnij.
koko2323
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2010, 14:09
Skąd: rp
Płeć:

Postautor: koko2323 » 06 cze 2010, 20:07

Takimi tekstami to możesz do małolatów strzelać,co wierzą we wszystko.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 cze 2010, 23:47

Ale to prada ze niektore kobiety maja plamienia przez caly okres trwania ciazy. I te plamienia wygladaja jak okres. Czysta prawda, spytaj sie gnekologa.
I najlepiej nie uprawiaj juz nigdy seksu bo widac ze nie dorosles do tego. Wsadzic umie kazdy, ale wyjac i spac spokojnie tylko ci dojrzali.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 07 cze 2010, 02:02

Maverick pisze:Ale to prada ze niektore kobiety maja plamienia przez caly okres trwania ciazy. I te plamienia wygladaja jak okres. Czysta prawda, spytaj sie gnekologa.

Koko2323 to prawda, sam o tym słyszałem..
Maverick pisze:I najlepiej nie uprawiaj juz nigdy seksu bo widac ze nie dorosles do tego. Wsadzic umie kazdy, ale wyjac i spac spokojnie tylko ci dojrzali.

Chłopak dopiero zaczyna uprawiać seks i ma prawo nie wiedzieć nawet takich podstawowych rzeczy. Ja sam dowiedziałem się o tych różnych dniach cyklu itp. itd. od swojej dziewczyny, on może jeszcze nie rozmawiał ze swoją partnerką o tego typu rzeczach. Kto pyta nie błądzi więc może zamiast mówić ludziom ,że są nie doświadczeni... powiedzieć im raz i z głowy, kolejna zbłąkana owca wyedukowana na całe życie, taki jest cel forum tak mi się wydaje.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 cze 2010, 02:45

Smile8 pisze:Chłopak dopiero zaczyna uprawiać seks i ma prawo nie wiedzieć nawet takich podstawowych rzeczy. Ja sam dowiedziałem się o tych różnych dniach cyklu itp. itd. od swojej dziewczyny, on może jeszcze nie rozmawiał ze swoją partnerką o tego typu rzeczach. Kto pyta nie błądzi więc może zamiast mówić ludziom ,że są nie doświadczeni... powiedzieć im raz i z głowy, kolejna zbłąkana owca wyedukowana na całe życie, taki jest cel forum tak mi się wydaje.
Odkad pamietam to od zawsze lepiej od moich partnerek znam sie na antykoncepcji. Sadze ze zanim zaczalem uprawiac seks bylem bardziej w tym temacie obcykany niz niejeden po kilku latach bzykanka.
Wszystko jest w internecie! W tym na tym forum. Tu na forum naprawde jest WSZYSTKO. A jemu po prostu nie chce sie szukac i czytac.
koko2323
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2010, 14:09
Skąd: rp
Płeć:

Postautor: koko2323 » 07 cze 2010, 12:33

Też słyszałem o tych plamieniach,ale to był po prostu okres,męczyła sie jak zwykle przed nim. A w dodatku zakończyłem poza nią,wiec raczej ok.
Wydaje mi sie że przez to wyczekiwanie sie opóźnia,stres robi swoje.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2010, 12:34 przez koko2323, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 cze 2010, 15:33

Smile8 pisze:Chłopak dopiero zaczyna uprawiać seks i ma prawo nie wiedzieć nawet takich podstawowych rzeczy.
A taki co ledwo zdał na prawo jazdy może czasami zapomnieć o czerwonym.

koko2323 pisze:A w dodatku zakończyłem poza nią,wiec raczej ok.
Z nałożoną prezerwatywą z definicji kończysz poza nią. Chyba, że uznajesz kawałek lateksu za część jej ciała.
Kinga009
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2010, 20:40
Skąd: Warszawa
Płeć:

Sex oralny

Postautor: Kinga009 » 24 cze 2010, 20:52

Witam wszystkich!!
Z góry prosze żeby sie ze mnie nie śmiać ale bardzo się stresuje i nie wiem co mam juz myśleć! Chodzi o to ze w srodek cyklu uprawiałam sex oralny z moim partnerem...Wiele razy juz tak robilismy i bylismy bardzo ostrożni tylko ostatnio troche nas poniosło i zmieniliśmy kolejnośc;/ tzn najpierw ja pieściłam go oralnie, następnie całowaliśmy sie i póxniej on pieścił mnie;/ Zaznaczam ze nie doszło do wytrysku...Wiem ze plemniki to nie żółwie ninja i musiałyby być na prawde wytrzymałe aby przeżyć moja sline i partnera i jeszcze mnie zapłodnić;/ Ale okres spóxnia mi sie juz 9 dzień;/Możlwie że stres jest tego powodem a stresuje sie na prawde bardzo mocno;/ nie robiłam testu i mam bóle typowo miesiaczkowe tzn obolałe piersi, czuje sie grubo itd Prosze o szczere porady co powinnam zrobic...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 cze 2010, 21:25

zaraz !! wcale nie musza byc zadnymi zółwiami ninja - w ten sposób całkiem realni idzie zajsc w ciazę - sek w tym , ze on nie miał wytrysku - wiec spokojnie spij , no chyba ze masz pecha , a w jego płynie przedejakulacyjnym znajduja sie plemniki i to te mocne ! , ale to naprawde mega pecha bys miała .
nic nie rób , albo zrób test
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 cze 2010, 23:17

Doj spokoj Andrew. Musialaby byc wiatropylna. Jak sie robi minete to sie lize powierzchownie. Jaka droge w srodowisku kwasowym musialyby te nieliczne pleminiki pokonac a potem jeszcze wieksza droge w macicy. Po cos natura dala facetom penisa o sredniej dlugosci 14cm i w dodatku z wytryskiem. Otoz po to aby pleminiki walily od razu w szyjke macicy, a nie musialy z buta isc przez cala pochwe.

Ona nie jest w ciazy i byc nie moze. A jak sie tak bardzo ciaza martwi to niech przestanie uprawiac seks z przygodnymi partnerami, bo jak sie go robi z tym ktorego sie kocha to sie czlowiek ciaza nie martwi. Proste.
Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: MałaGwiazda » 28 cze 2010, 08:27

Maverick pisze: niech przestanie uprawiac seks z przygodnymi partnerami,.


Mav, ona uprawiała seks ze swoim STAŁYM partnerem...to tak w woli uściśnienia <piwko>

do autorki tematu: Nie martw się, to na pewno nie ciąża :* Mnie też się czasem spóźnia, może to przez pogodę, albo np przez leki jakie być moze ostatnio brałaś, nie ma co panikować, żadnej ciąży z tego nie będzie :)
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "
semper
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2010, 16:17
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: semper » 28 cze 2010, 09:31

stres jak najbardziej może być przyczyną spóźniającego się okresu. mnie się kiedyś mój bardzo regularny okres spóźniał ok. 2 tygodnie i przez cały ten czas miałam PMS <chory> nie martwiłam się, że to ciąża, tylko, że może coś jest nie tak z moim zdrowiem. pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 09:31 przez semper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 28 cze 2010, 12:52

semper pisze:mnie się kiedyś mój bardzo regularny okres spóźniał ok. 2 tygodnie i przez cały ten czas miałam PMS

Interesujące zjawisko, ale podejrzewam, że raczej wywołane stresem niż hormonami :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
semper
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2010, 16:17
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: semper » 28 cze 2010, 13:02

przez cały ten czas miałam objawy takie, jakie miewam przed miesiączką, tzn. bóle podbrzusza, obolałe piersi. nie doszłam do tego, czy to bardziej przez stres, czy hormony, bo w końcu dostałam okres :)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 13:03 przez semper, łącznie zmieniany 1 raz.
katie123
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2010, 21:35
Skąd: radom
Płeć:

czy moge byc w ciazy ????????????

Postautor: katie123 » 14 sie 2010, 21:38

hej, mam pytanie- dwa tyg temu kochałam sie ze swoim chłopakiem, biore tabletki antykoncepcyjne ale wydaje mi sie ze wczesniej przegapilam chyba jedna; to był stosunek przerywany, ale i tak mam obawy bo dziwnie sie czuje; byc moze to tylko podswiadomosc, ale odczuwam ogromny niepokoj; miesiaczke bede miec dopiero za tydzien, w przerwie miedz tabletkami; czy moge byc w ciazy? czy jest sens juz zrobic test?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 16 sie 2010, 08:21

katie123 pisze:biore tabletki antykoncepcyjne ale wydaje mi sie ze wczesniej przegapilam chyba jedna

Co to znaczy "chyba przegapiłam"? Przecież umiesz policzyć tabletki w opakowaniu i stwierdzić?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
katie123
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2010, 21:35
Skąd: radom
Płeć:

Postautor: katie123 » 16 sie 2010, 11:59

No umiem, umiem. Niestety przegapiłam, bez 'chyba'...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sie 2010, 12:37

Zrob test ciazowy.
katie123
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2010, 21:35
Skąd: radom
Płeć:

Postautor: katie123 » 16 sie 2010, 21:23

Zrobiłam test wynik jest negatywny, tylko czy mozna na nim polegac?
Mineło przeciez dopiero 15 dni.. Do miesiaczki pewnie oszaleje !!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sie 2010, 21:00

To moze zrezygnuj z seksu? Skoro to dla Ciebie takie psychiczne obciazenie...
katie123
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2010, 21:35
Skąd: radom
Płeć:

Postautor: katie123 » 20 sie 2010, 17:20

I po co ta uszczypliwość ? Pewnie od razu Ci lepiej jak się wymądrzasz...
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 22 sie 2010, 00:54

katie123 pisze:I po co ta uszczypliwość ? Pewnie od razu Ci lepiej jak się wymądrzasz...


Katie, no bo przeżywasz jak mrówka okres, ja tam Mavowi i tak gratuluję cierpliwości.

Po pierwsze: na chłopski rozum - czy jesteś w ciąży czy nie, panikowanie nic już nie pomoże, więc po prostu wrzuć na luz. Odczekaj do miesiączki, zrób jeszcze jeden test jak będziesz chciała dla pewności i tyle. Zresztą od teg ostresu bym się nie ździwiła, jakby Ci się miesiączka opóźniła. Baaa, może ciąże urojoną sobie nawet wmówisz ;}

Po drugie: tak testy jak i metody antykoncepcyjne nie są nigdy skuteczne w 100%. I jasne, generalnie się zabezpieczamy bo nie chcemy dzieci i w wielu przypadkach taka ciąża może być niemiłą niespodzianką. Ale mimo wszystko, ja tam staram się zawsze pamiętać, że na 100% nic nie zabezpiecza i każdy seks ciążą się może skończyć. Jeśli absolutnie, ale to absolutnie jest to wykluczone w Twojej sytuacji - to faktycznie, zrezygnuj z seksu w ogóle.

Edit: Swoją drogą - przegapiona jedna (tylko) tabletka, stosunek przerywany, wynik testu na nie...
Jeśli w tych warunkach okaże się, że jesteś w ciąży, to próbuj sił w totka :)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, 00:59 przez Alamakota, łącznie zmieniany 2 razy.
totalna_idiotka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2010, 00:18
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: totalna_idiotka » 01 wrz 2010, 00:27

Hej, witam.

Mam takie pytanie do Was.

Otóż nastąpiły pewne wątpliwości z mojej strony, spowodowane totalnie nieodpowiedzialnym zachowaniem. z mojej strony również.

W wyniku "nieszczęśliwego wypadku" zażyłam tabletkę "po" - Escapelle. to było w okolicach końca czerwca. Do dnia dzisiejszego mam bardzo nieregularne krwawienia, np w 18 dniu cyklu ( natomiast wcześniej cykl trwał jakieś 32 dni.)
Dziś natomiast podczas miesiączki (końcówki właściwie) kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i do konca ;].
Według Was, drodzy użytkownicy forum, czy opcja na ciążę jest duża czy raczej minimalna?

pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 01 wrz 2010, 00:43

Normalna powiedziałabym. Trafny nick ;)
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 01 wrz 2010, 12:32

Specjalnie dołączyłaś na forum żeby się nas zapytać czy mogłaś wpaść po ejakulacji, która nastąpiłą w Tobie? Czy po to, żebyśmy Ci napisali, że
totalna_idiotka pisze:opcja na ciążę
jest
totalna_idiotka pisze:raczej minimalna
? Myślę, że odpowiedź jest oczywista. Uprawiasz seks - możesz być w ciąży i nie ważne czy to końcówka okresu, początek, czy jego brak.
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 wrz 2010, 13:52

Daisy pisze:Uprawiasz seks - możesz być w ciąży i nie ważne czy to końcówka okresu, początek, czy jego brak.
Wazne, bo jesli to faktycznie byl okres to w ciazy nie bedzie. Gorzej jak tylko wygladalo na okres, a nim nie bylo.
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 02 wrz 2010, 15:30

Podczas okresu też można zajść w ciążę.

http://www.zdrowy-seks.pl/dzialy/zdrowi ... ciaze.aspx
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,

ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Lisica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 sie 2008, 12:11
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Waszym zdaniem

Postautor: Lisica » 02 wrz 2010, 21:51

Proszę o szybka odpowiedz... Jestem trochę w kropce, od mniej więcej tygodnia zauważyłam u siebie niepokojące objawy. Mianowicie mam temperaturę trochę ponad 37,5, miewam ciągłe mdłości szczególnie po posiłkach, często korzystam z toalety, mam spore wahania nastroju oraz odczuwam zmęczenie. Biorę tabletki od kilku lat i raczej nie zdarza mi się o nich zapomnieć. Jak tylko będę miała możliwość to zrobię test, ale chciałabym wiedzieć czy powinnam się martwić... Do tej pory nawet o tym nie myślałam, ale mama w obawie o moje zdrowie zasiała we mnie to ziarenko niepokoju. Jeszcze raz proszę o wasze opinie.
Z góry dziękuje.
I always thought I'd be a mom
sometimes I wish for a mistake
the longer that I wait the more selfish that I get
you seem like you'd be a good dad.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości