Złote Myśli Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 18 lis 2007, 16:04

TedBundy pisze:Bardzo dobry artykuł. I rację ma Nepalczyk, pisząc o odpowiedzialności za swe słowa. Również wiele razy zwracałem na to uwagę.
Jedna adnotacja: w/w tekst i uwzględnione w nim patologiczne zachowania kompulsywne w ogromnym natężeniu dopadły IMO osoby bez wykształconego kręgosłupa własnych zasad. Takim jednostkom dużo łatwiej jest ulegać tego typu nałogom. Bez uświadomienia sobie, co w życiu ważne, a co najważniejsze, normalna w pewnym wieku czynność fizjologiczna, jaką jest masturbacja staje się patologiczną obsesją, zaburzającą normalny tok myślenia i codzienną egzystencję.
Bez jasnego stanowiska, że miłość, uczucie i seks stanowią zbiorową jedność, łatwiej dać się otumanić rakowi, płynącemu z mass-mediów. Ale, niestety, nie każdy potrafi zdobyć się na komfort krytycyzmu oraz samodzielnego myślenia. To wyższa szkoła jazdy. Z wiekiem przychodzi łatwiej, niektórym nie przychodzi wcale.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 lis 2007, 13:30

Andrew pisze:wiele ludzi sie rozeszło, gdzie jedna strona cierpiala, bo stracila - to jednak nie zmieniło niczego na gorsze, dalej sie znają, spotykają , kontaktują . I nic to ze z jednej strony on np. patrzy na byłą zone z uwielbieniem i zalem, iż ona nie kocha jego , a z drugiej strony z radoscią , ze jest szczesliwa , ze sie usmiecha itd. Ona zas widzi to wszystko i za to go uwielbia i zapewne gdzies tam żałuje , ze pokochac nie mogła . I tak koło sie zamkneło, koło dobrych emocji, które są i pozostaną.


Andrew, wielkie piwo za tę myśl <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 gru 2007, 18:14

Charles pisze:Wyzwanie.. Wyzwaniem to może być samotny rejs dookoła świata, a nie dobranie się jakiejś pannie do majtek <chory>


<brawo> <brawo> <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 gru 2007, 22:45

Może trochę nie w kontekście, ale tak ogólnie życiowo mi się spodobało:
Wujo Macias pisze:Jedna za gwalt placi, druga sie na niego stroi...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 gru 2007, 11:53

shaman pisze:nie idzie się do łóżka, jeśli nie ma się pewności, że to nie zakończy się katastrofą.


Krótko, zwięźle, rzeczowo i na temat :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 sty 2008, 23:36

Sir Charles pisze:Wspólny śmiech z tego samego łączy dwie psychiki tak niepowtarzalnie, jak wspólny seks dwa ciała

:)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 06 sty 2008, 14:50

Anion o urzodzie:
Mężczyzna powinien być przede wszystkim ujmujący - mówi Agata - ujmujący i inteligentny, a co za tym idzie zabawny i zaskakujący. Tylko to się liczy i to jest najważniejsze. Faceci nudni, choćby byli nie wiem jak przystojni, nie mają co liczyć na powodzenie. Oczywiście zawsze będą się koło nich kręcić jakieś laski, ale prawdziwa kobieta potrzebuje czegoś innego. Jeśli chodzi o brzydotę, to wierz mi, że może być bardzo atrakcyjna i pociągająca. Wiele razy na różnych imprezach obserwowałam mężczyzn obiektywnie nieatrakcyjnych, wręcz brzydkich, którzy znajdowali się w centrum uwagi kobiet. W tym wszystkim ważne jest jeszcze to, że faceci przystojni są często zarozumiali i mają wybujałe mniemanie o sobie. To potrafi zrazić prawie każdą kobietę. No chyba że jest mocno zdeterminowana.
<brawo>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 sty 2008, 06:39

papewa pisze:velvet napisał/a:
"Nie zostało dowiedzione, że preejakulat może zawierać plemniki, co umożliwiłoby zapłodnienie nawet, jeśli nie doszłoby do wytrysku. W badaniach klinicznych na małych grupach pacjentów z prawidłową ilością plemników w ejakulacie stwierdzono, że preejakulat w ogóle nie zawierał plemników lub zawierał ich bardzo małe ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości..."


my dowiodlismy:] bo tak wlasnie zaszlam w ciaze,idzcie w cho**** z naukowcami,zycie sie liczy!!


Tru
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 15 sty 2008, 23:41

pani_minister pisze:Po pierwsze: gdyby faceci nie traktowali orgazmu jak magiczne trofeum i jedyny prawidłowy sposób zakończenia aktu, dopytując się z uporem maniaka każdorazowo "czy było Ci dobrze?", to kobiety nie czułyby się w obowiązku w końcu dla świętego spokoju odpowiedzieć, że tak. Było jej dobrze - podzieli się, nie ma obaw.

Po drugie: niektórym na orgazmach zależy mniej, niż na maksymalnym dopieszczeniu faceta. Także psychicznym. Fizycznie zadowoli się go oralnie, psychicznie pogłaszcze mówiąc o orgazmach. I nic nie poradzisz na to, że niektóre kobiety rozpieszczają facetów właśnie kłamstewkowymi bardziej lub mniej komplementami różnego rodzaju. Nie udawałabym bowiem, że orgazm u kobiety takim ostatcznym komplementem nie jest :] Więc głaszczą kobietki to Wasze ego, za dobre są :D

Maverick napisał/a:
Udawanie orgazmu jak nic gwarantuje ze go w przyszlosci nie bedzie


A to już jakieś techniczne podejście do seksu. I wcale jedno z drugiego nie wynika, bo docieranie się seksualne w związku może trwać długo i ładnie owocować, nawet jeśli te łożyska, które na końcu ładnie działają, na początku smarem oszustw smarowano.

Ogólnie: dlaczego kobiety kłamią? Bo wydaje im się, że facet może nie umieć przyjąć prawdy. Co gorsza, zbyt często mają rację.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 03 lut 2008, 20:36

księżycówka pisze:
Piernik pisze:ednak wydoroslec to chyab latwiej przy DOROSŁEJ kobiecie a nie przy takiej jak moja była :>
Wydoroślec to nalezy wpierw samemu a potem za kobiety sie brac.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 lut 2008, 04:51

pani_minister pisze:Jak ktoś nie potrafi szacunku do siebie sam utrzymać i na innych go wymóc w inny sposób, niż za pomocą protez zewnętrznych (typu: szanujesz mnie, to poczekasz, szanuję się, to seksu nie będzie. A jeśli już, to na pewno nie oralny. A jak oralny, to nie skończysz mi w ustach itd.), to właśnie na tych scenograficznych elementach będzie polegał, nie umiejąc sięgać głębiej. A to, że kobieta i mężczyzna, mimo obustronnych chęci w tym kierunku, decydują się nie sypiać z sobą, żeby tego rzekomego szacunku nie stracić, świadczy najlepiej o tym, że zdanie o partnerze mają niezbyt wygórowane. Przeleci i zostawi. A co. Nie będę nalegał, bo jeszcze pomyśli, że chcę przelecieć i zostawić. Nie będę nalegać, bo pomyśli, że puszczalska jestem, odczekam dla przyzwoitości trzy miesiące. I bawią się w tę grę pozorów nikomu nie potrzebną.

No.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 mar 2008, 20:20

omg pisze:bo przecież faceci też sobie kobiety "urabiają"... A kobiety się pod ich wpływem zmieniają. Wtedy nikt nie mówi, że jest w tym jakaś podłość, tylko że "miłość ją zmieniła", a facet od razu staje się "pantoflem"

Dokladnie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 06 mar 2008, 23:18

Mati_00 pisze:
Nepalczyk pisze:Głupotą jest uczyć się przeszłości, po co uczyć się rzeczy które były i są opisane w książkach? Olej historię.

głupotą jest nie uczyć się historii i popełniać te same błędy co inni w przeszłości. i być ignorantem wobec tego co dokonali inni, albo nawet oddali za to życie
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 15 cze 2008, 22:38

Mia w problemie w okazywaniu uczuć:
TedBundy napisał/a:
Blazej30 napisał/a:
prawdziwy facet zdobywa a nie czeka

prawda. nie ma nic gorszego od niezdarnego, niezdecydowanego, bojącego się kobiety i jej ciała, ślamazarnego w podejmowaniu jakichkolwiek inicjatyw frajera, któremu do miana mężczyzny zabrakło szczebelka w ewolucji.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 sie 2008, 19:23

Andrew pisze:A z miłoscia to tak jak z poczetym i urodzonym dzieckiem , jak juz jest ... nie wyrzucisz go, tylko bedziesz go wychowywał.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 05 lis 2008, 19:59

Dzindzer pisze:Bo tylko biali maja prawo do rasizmu

I wszystko jasne. Trafna uwaga.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 sty 2009, 00:41

Mysiorek pisze:Andrew napisał/a:
to po co takim ludziom partner

Żeby samotność była podwójna

Brat <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 31 sty 2009, 14:27

Mysiorek:

Życie jest proste i przynosi ZAWSZE rozwiązania. Dla mądrych dobre, dla głupich złe. Najczęściej.
Współczuję tym, którzy rezygnują z 95% dobra (jakie by ono nie było dla innych), bo 5% przeszkadza. Te 5% nawet nie jest złe, tylko niezrozumiałe. Jeszcze. U niektórych, w oku, pyłek okazuje się głazem.

Dokładnie. <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 lut 2009, 01:20

Maverick pisze:Ja chce swiata normalnego, gdzie nie potrzeba takich absurdow jak prawa jazdy i pozwolenia na bron. Naturalnie Wam - ptaszkom wychowanym od malego w klatce zniewolenia obecna rzeczywistosc wydaje sie byc naturalna. A jestescie zbyt grzeczni do tego by zadawac pytania i sie zastanawiac.

... z podkreśleniem: NORMALNEGO! <browar>

[ Dodano: 2009-02-22, 21:09 ]
pani_minister pisze:Kobieta bez ogródek powie wszystko temu, któremu na tym najmniej zależy.

:) Dokładnie!

Tylko nie wiadomo, czy ś..., czy p... .

Zawsze może zostać Ś.P. (a tu krzyż)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 09 kwie 2009, 03:25

Wstreciucha pisze:Jedna czy dwie rozmowy mogą nie dać rezultatu-facetom trzeba wyłożyć wielkimi literami, ale nie po pracy jak przerzuca kanały tv albo patrzy w monitor komputera - łatwo nabrać się na potakiwanie, oni i tak wtedy są głusi.
Można też zastosować taktykę odwrotną do "stawania na rzęsach" - facet z reguły zaczyna się niepokoić, kiedy kobieta znika mu z horyzontu i z nim nie rozmawia - wtedy od razu wie, że coś jest na rzeczy i zacznie się interesować, co to takiego. Wtedy dobrze jest mu opowiedzieć o swoich potrzebach i oczekiwaniach - ale konkretnie, a nie gadać o pszczółkach i kwiatkach.
Można też zagadnąć, czy może ma jakiś problem w pracy czy innej natury - często problemy seksualne są następstwem problemów na płaszczyźnie zawodowej - to u mężczyzn, bo u kobiet odwrotnie - jak się pitoli w łózku, to zaczyna się w robocie pitolić. Jak będzie udawał, że wszystko ok, to nie ma co ciągnąć za język - zostawić go samego z tym co go tam gniecie. Jak rozwikła kłopot, to wróci "na ziemię".


Prawda to <pijak>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 cze 2009, 20:47

shaman pisze:Dla mnie miłosć to przede wszystkim stan, kiedy permanentnie i nieskończenie nie mam czego wybaczać.

Czasami jednak warto wpaść "na Agę" :)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2009, 20:48 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 cze 2009, 23:02

Mnie to trochę leci Coelho - brzmi ładnie, nic nie wnosi.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 cze 2009, 12:16

Nie ważne, czym leci, ale na pewno wnosi w ten top więcej, aniżeli, przykładowo, to:

pani_minister pisze:Wstreciucha napisał/a:
Kobieta to taki dziwny gatunek, ze szybciej bez skrupulow obciagnie, niz sie z czegos wyspowiada
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 cze 2009, 14:12

Mi to sie wydaje, ze to jest tak - jesli bede kochany tak jak ja chce i to widzę - to i kochać bede tak jak ta osoba chce i to widzi .
I chyba tu lezy problem, skrajnosci pomijam !! <zakochany>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 26 wrz 2009, 14:26

Dzindzer pisze:Mam taki sposób, ze piekno innych ludzi pracuje na moja przyjemność.
Kiedy jestem pod wrażeniem kogoś kogo zobaczę to czuje przyjemność z patrzenia, nie raz się erotycznie nakręcam. wtedy wysyłam frywolne smsy facetowi. Po kilku smsach w kiedy się już spotkamy jest ciekawie.

Na mojego R tez to podobnie działa. Jak napatrzy się na jakąś pannę to jest w erotycznym nastroju. A, ze mnie nie zdradza to z kimś te erotyczne napięcie wylądować musi. Jako, ze się dobrze znamy wiemy, widzimy kiedy jesteśmy podnieceni. Nakręcamy się w takich sytuacjach i korzystamy z tego co jest.

Jak pomyślę, ze mogłabym za patrzenie robić awantury zamiast korzystać z tego, ze piękno ludzkie pobudza byłabym chyba jakąś durna we własnych oczach. Zwłaszcza, ze nie da sie sprawić by facet nie widział pięknych
kobiet.

Życiem trzeba sie cieszyć i bawić. no i wykorzystywać to co pozornie możne nam byc nieprzychylne na nasza korzyść

<jestdobrze2>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 gru 2009, 18:30

PFC pisze:spójrz na sprawę z innej strony. Jezus na krzyżu to nie jakiś zupełnie abstrakcyjny obraz, lecz prezentacja autentycznego faktu historycznego... I jeśli uważasz się za humanistę, to powinieneś wiedzieć, że żyjesz w najbardziej otwartej na ludzi, najbardziej humanistycznej cywilizacji spośród istniejących i niestety zawdzięczasz to w ogromnym jemu i jego uczniom. ;) ...Dla mnie krzyż to jak pomnik wielkiego człowieka, bijącego na głowę wszystkich królów, prezydentów czy wojskowych...


chapeau bas! 8)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 08 gru 2009, 20:24

Ech, Oriana lepiej ubrała w słowa ową myśl niż ja. <aniolek> Na pewno wiesz, o który fragment chodzi, bo czytałeś jej książki. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 gru 2009, 20:52

domyślam się :) ale przytaczać słowa Mistrzów to wielki honor.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 lut 2010, 14:08

nasz Papież Seksu mister Endiuł od powinnościach faceta:
FACET NIE PROSI , co chce bierze
<krakowiaczek>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lut 2010, 01:11

No i ma racje!

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości