Wysyłanie nagich fotek partnerowi...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
SeBo_16
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:36
Skąd: Leśnica
Płeć:

Wysyłanie nagich fotek partnerowi...

Postautor: SeBo_16 » 15 wrz 2009, 16:57

Ostatnio przeczytałem w jakimś tam pisemku dla dziewczyn typu "Bravo Girl" (tak wiem, że to nie dla facetów, ale czasem warto jest poczytać jakieś artykuły) artykuł odnośnie wysyłania przez nastolatków do siebie nagich lub "niegrzecznych" fotek.
I o konsekwencjach jakie to za sobą niesie (np. rozpowszechnienie w internecie).
Chciałem zapytać o to, co Wy o tym myślicie.
Jaki macie do tego stosunek? Czy to złe czy nie? Albo czy ktoś z Was miał z czymś takim do czynienia. W związku lub na początku znajomości.
I jak to się ma do ludzi już dojrzałych, czy to dla Was dziecinne?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 wrz 2009, 17:11

Pikantne liściki, maile, smsy, mmsy, fotki robione wspólnie w łóżku czy osobno dla partnera to tak generalnie standard tak wg mnie oczywiście.
Jedyny warunek - zaufanie względne do tej osoby, że zachowa dla siebie to co dostanie.
Więc niezbyt często na początku znajomości, raczej to powinno być kierowane do osób, które już jakiś czas znamy. Ale różnie to bywa :)

SeBo_16 pisze:tak wiem, że to nie dla facetów
Dla kobiet też nie :|
SeBo_16 pisze:czasem warto jest poczytać jakieś artykuły
Ale w sensowniejszej prasie. Poczytaj sobie jakieś edukacyjne, techniczne, przyrodnicze, naukowe czy chociaż Angorę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 wrz 2009, 17:29

zaufanie ...otóz to m ale czy mozemy w wiku lat 20 znac drugiego czxlowieka na tyle by mu zaufac ?? kto nam da gwarancje ze cos sie stanie a druga osoba bedzie sie mscic ?

ja mam zdjecia pikantne swej myszki , ale ja choc by nawet mi matke zabila w ten sposób bym sie nie mscił .
jednak odwrotnie - nie ma takiej opcji - zycie złamało moje zaufanie do ludzi m nawet najblizszych - nie ufam w 100% nawet zonie i dzieciom , moze dlatego jestem taki szczesliwy i wesoły i moze wlasnie tego Engowi brakuje !
jestem samowystarczalny w razie czego <zakochany>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 wrz 2009, 17:41

Andrew pisze:jestem samowystarczalny w razie czego
Będziesz sam sobie robił fotki i wysyłał w razie czego? ;DD

Andrew pisze:czy mozemy w wiku lat 20 znac drugiego czxlowieka na tyle by mu zaufac
Myślę, że tak. Wszystko zależy od ludzi. Moje fotki mają tylko osoby, które nigdy by ich niecnie nie użyły lub nigdy by w tym żadnego celu nie miały. Po prostu trzeba pomyśleć przed wysłaniem czegoś. I odwrotnie - też mam zdjęcia różne, ale nigdy bym w ten sposób się nie poniżyła żeby ich użyć przeciw komuś.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 wrz 2009, 17:55

Chciałem zapytać o to, co Wy o tym myślicie

Że to nie zabawa dla nastolatków.


SeBo_16 pisze:W związku lub na początku znajomości.

Nigdy na początku znajomości nie posłałabym swoich fot. Az tak lekkomyślna nie jestem.

Jedyny warunek - zaufanie względne do tej osoby, że zachowa dla siebie to co dostanie.

Zdecydowanie. dlatego nie było wielu facetów którzy mieli moje nagie, roznegliżowane czy inne erotyczne fotki


Andrew pisze:kto nam da gwarancje ze cos sie stanie a druga osoba bedzie sie mscic ?

Nikt. Nie masz takiej gwarancji ani w przypadku nastolatka, ani dwudziestolatka ani czterdziestolatka. Możesz mieć jedynie cos co graniczy z pewnościa, ale na 100% nikt Ci tego nie zagwarantuje.

Andrew pisze:ja mam zdjecia pikantne swej myszki , ale ja choc by nawet mi matke zabila w ten sposób bym sie nie mscił

Dla mnie to poniżające byt musiało byc kiedy ja bym cudze zdjecia tak publikował. nie umiałabym do poczucia krzywdy dodać jeszcze upokorzenia siebie. Wystarczyłaby mi świadomość, ze ta osoba wie, ze mam fotki i moze sie niepokoić, ale to długo by nie trwało, bo ja nie cenie sobie pielegnowania urazy, od tego głowa boli


księżycówka pisze:ale nigdy bym w ten sposób się nie poniżyła żeby ich użyć przeciw komuś.

Tez bym sie tak nie poniżyła. Musiałabym okazać sie marnym człowieczkiem skoro wyciągnęłabym takie coś
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 wrz 2009, 00:35

To kwestia charakteru. Nigdy bym nie dal takich zdjec osobom trzecim, nie pokazal ani tym bardziej nie zamiescil w internecie. Predzej skasuje fotki ex po rozstaniu niz bede sie za ich pomoca mscil. Naturalnie dzieki facetom o slabych i malych charakterkach ogladam wiele fajnych i ciekawych fotek lub filmikow, ale sam nigdy bym mojej kobiecie czegos takiego nie zrobil. Mscic sie - bywa. Ale nie w taki sposob. W taki sposob uwlacza sie samemu sobie.
A fotki dodatkowo moge powiedziec trzymam na kompie... zabezpieczone trzema 256 bitowymi kluczami szyfrujacymi z ok 40 znakowym haslem. Chocby sie cale CIA zesralo to nie zlamia szyfru.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 wrz 2009, 16:59

To co, kto lubi wyzwania? Robimy atak na IP Mava? ;-)

Lubię rzeczy ładne, estetyczne, znam się i pasjonuję kadrowaniem za pomocą różnych urządzeń - tak więc jest to dla mnie atrakcyjne i miłe.

Żeby była klamerka, nawiązując do otwarcia - nie po to zabezpieczamy coś 40-znakowym hasłem (dosłownie i w przenośni), aby rozdawać je byle komu.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 wrz 2009, 21:34

SeBo_16 pisze:Jaki macie do tego stosunek?

Super zabawa, szczegolnie jesli jestesmy setki kilometrow od siebie [:D]
SeBo_16 pisze:Czy to złe czy nie?

Nie.
SeBo_16 pisze:czy to dla Was dziecinne?

Nie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 18 wrz 2009, 10:44

Wysyłanie nagich fotek swojemu partynerowi - jak najbardziej!
W ogole takie podkręcające smsy, zdjęcia, jakieś teksty w ciągu dnia, kiedy sie nie widzimy, fajnie nastrajają juz na wspólny wieczór. Jestem jak najbardziej na tak, nie wydaje mi sie to dziecinne, sami często tak robimy :)

No ale wysyłanie takich fotek "nie w związku".. to chyba raczej się nadaje na jakis portal matrymonialny. hmm, no nawet chyba komentować nie trzeba.
...drzazga mojej wyobraźni
zapala sie od słowa...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 wrz 2009, 10:53

kitty pisze:No ale wysyłanie takich fotek "nie w związku".. to chyba raczej się nadaje na jakis portal matrymonialny.

Matrymonialny ??
Nie rozumiem.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 wrz 2009, 21:47

SeBo_16 pisze:Jaki macie do tego stosunek? Czy to złe czy nie?


nie rozpatrywałbym tego w takich kategoriach. Ani złe, ani dobre. Jedynie głupie.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 wrz 2009, 22:16

Leśny Dziadek pisze:Jedynie głupie.

Dlaczego? Jeżeli ufam partnerowi, wiem, że to go nakręci i ucieszy, że specjalnie dla niego prężę się do obiektywu, to dlaczego to ma być głupie?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 wrz 2009, 22:32

Mnie by takie fotki bardzo ucieszyly :)
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 20 wrz 2009, 10:57

Chodziło mi o to, że wysyłanie nagich albo mocno roznegliżowanych fotek pierwszemu lepszemu albo wstawianie ich na jakieś durne portale jest jakimś śmiechem dla mnie. Dobra, użyłam złego słowa (matrymonialne), ale wiecie, o c chodzi xP
...drzazga mojej wyobraźni

zapala sie od słowa...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 wrz 2009, 18:56

kitty pisze:Chodziło mi o to, że wysyłanie nagich albo mocno roznegliżowanych fotek pierwszemu lepszemu albo wstawianie ich na jakieś durne portale jest jakimś śmiechem dla mnie.
Uff, to dobrze ze ja wstawiam tylko na dobre portale a nie na durne.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 22 wrz 2009, 09:27

Andrew pisze:jednak odwrotnie - nie ma takiej opcji - zycie złamało moje zaufanie do ludzi m nawet najblizszych - nie ufam w 100% nawet zonie i dzieciom , moze dlatego jestem taki szczesliwy i wesoły i moze wlasnie tego Engowi brakuje !

Ty se mną gęby nie wycieraj ...

Do wysyłania fotek partnerki się nie nadają, chyba że cudze partnerki :)

Ja od paru lat jak dostaję to przeglądam i kasuję bo żadna poczta tego nie wytrzyma.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2009, 09:30 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 wrz 2009, 10:03

przeciez ty nie masz partnerki - to po co taka wypowiedz ? acha ...rozumiem juz ... [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 22 wrz 2009, 17:52

Andrew pisze:przeciez ty nie masz partnerki

Nie mam i nie chcę mieć nic na stałe, bo nie wierzę w bajki i opowieści z 1000 i 1 nocy ...
Andrew pisze:to po co taka wypowiedz ?

przecież napisałem, jasno i wyraźnie.
Andrew pisze:acha ...rozumiem juz ...

Wątpię żebyś cokolwiek rozumiał, masz kompletnie inny punkt widzenia/siedzenia i podejście do życia, więc nie sądzę żebyś był zdolny zrozumieć innego człowieka.
To że tobie wystarcza coś nie znaczy że innym też podobać się będzie fryzjereczka czy pani z mięsnego ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 wrz 2009, 22:39

eng pisze:Ja od paru lat jak dostaję to przeglądam i kasuję bo żadna poczta tego nie wytrzyma.
Kurcze Eng, Ty jestes lepszy od playboya ze az tyle nagich zdjec od kobiet dostajesz ze poczta tego nie wytrzymuje. I to w dobie darmowych 10GB kont pocztowych :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 wrz 2009, 02:45

Eng owa fryzjereczka za niedługo bedzie miala wyzsze wykształcenie , a Ty co ? i.... dalej ma perspektywy na wiecej - Ty juz stary zmierzły zgreg jestes i pozostaniesz takim <hahaha> to co z ciebie za partia i dla kogo ?? <glaszcze> fotografino jedna
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2009, 02:46 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 wrz 2009, 09:25

Ale jest fryzjerka, rozumiesz, fryzjerka, czyli jest głupiutka i stylu nie ma. Taki nieco gorszy gatunek samicy noooo
Z wyższym wykształceniem czy bez fryzjerka jest dla miernoty, dla przecietniaka, który nie ma ambicji


Eng dobrze zgaduje ??



A tak poważnie Eng to już jest nie smaczne z tymi fryzjerkami. Takie wycieczki osobiste sa bardzo niefajne, pół biedy gdyby były względem Andrew, ale Ty uderzasz w kogoś dla niego bliskiego.

Jedna fryzjerka to siksa po zawodówce której ambicji brak, zna 10 fryzur i dalej się nie rozwija. a inna to kobieta wykształcona, ciągle się doszkalająca, dla której strzyżenie i czesanie to pasja i rodzaj sztuki.


Ale mniejsza z tym miało byc o fotkach wysyłanych partnerowi

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości