Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 08 lis 2008, 19:21

Czy mamy powody do obaw?

Nie.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 lis 2008, 14:25

tak
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
69
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2008, 18:36
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: 69 » 09 lis 2008, 23:27

Czy ktoś jeszcze sie wypowie? Troszkę obszerniej?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 lis 2008, 22:17

A nie boisz sie ze jak spisz obok niej to plemnik rambo wyjdzie z Ciebie, przejdzie przez lozko, wejdzie w nia i ja zaplodni? Prawdopodobienstwo ciazy podobne do tego co opisales wyzej. Skoro az tak panikujesz to powinienes sobie odpowiedziec na dwa pytania:
1. Czy jestes gotowy na seks?
Jesli odpowiedziales tak to masz kolejne pytanie:
2. Czy to odpowidnia partnerka dla Ciebie? Bo z odpowiednia partnerka ciazy sie nie powinno bac.

Dziewczyny naprawde nie sa wiatropylne wiec spokojna glowa.

Post Andrewa nalezaloby potraktowac w ten sposob:
Czy jak kupie kupon totolotka to mam szanse na wygrana?
Tak.

Bo szansa jest, ale biorac pod uwage prawdopodobienstwo mozna smialo i zgodnie z prawda odpowiedziec: nie. Nie wygrasz i tak samo mozna powiedziec: ona nie bedzie w ciazy.
kalisto
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2008, 20:48
Skąd: koszalin
Płeć:

Czy to wpadka zapomniana tabletka

Postautor: kalisto » 22 lis 2008, 21:18

W pierwszym tygodniu zapomniałam wziąć 5 tabletki, wzięłam ja razem z kolejna po 24 godzinach spóźnienia. Stosunek miałam w oba te dni :| bez dodatkowego zabezpieczenia. Lekarz kazał po prostu poczekać do okresu... Jaka jest możliwość zajścia z w ciąże teoretycznie, byłam przed dniami płodnymi( łącznie z granica 4 dni w obie strony )
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 lis 2008, 21:49

kalisto pisze:byłam przed dniami płodnymi( łącznie z granica 4 dni w obie strony )
przecież w czasie brania tabletek teoretycznie nie ma dni płodnych, więc takie liczenie troszkę bez sensu jest

kalisto pisze:Jaka jest możliwość zajścia z w ciąże teoretycznie
liczysz na to, że ktoś Ci procent prawdopodobieństwa takiego poda? Wg tego co w ulotne napisane, jest ryzyko zajścia w ciąże.

A skoro lekarz nic więcej nie powiedział, to forumowiczki raczej (a może się mylę) Tobie nie wywróżą ciąży, lub jej braku.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
ulcia23
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2008, 13:27
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: ulcia23 » 26 lis 2008, 13:48

ja tam nie wiem wszyscy widzicie strach i przerazenie we współżyciu przerywanym wyluzujcie ja robie to z kumplem od pewnego czasu kilka razy w mscu i jest to naprawde ostry sex <fuckoff> bez zabezpieczenia tylko wiadomo wyjmuje kiedy trzeba i ciaży nie ma trzeba trafic na doswiadczonego faceta <brawo>
Awatar użytkownika
Pani Batman
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:39
Skąd: Bdg
Płeć:

Postautor: Pani Batman » 26 lis 2008, 14:51

<hmm> zycze szczescia <pijaki>
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 26 lis 2008, 15:05

ulcia23 pisze:ja tam nie wiem wszyscy widzicie strach i przerazenie we współżyciu przerywanym wyluzujcie ja robie to z kumplem od pewnego czasu kilka razy w mscu i jest to naprawde ostry sex <fuckoff> bez zabezpieczenia tylko wiadomo wyjmuje kiedy trzeba i ciaży nie ma trzeba trafic na doswiadczonego faceta <brawo>
Usuńcie ten post, bo jeszcze ktoś w to uwierzy.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
ulcia23
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2008, 13:27
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: ulcia23 » 27 lis 2008, 14:07

co usuńcie!!!!! podzieliłam się własnym doswiadczeniem a czy ktokolwiek weźmie z tego przykład hmm.... ja tam z nikogo nie biorę
jednak podkreślam robie to z doświadczonym facetem który miał duzo lasek
tabletkami faszerowac sie nie mam zamiaru no ale fakt na dziecko jestem jeszcze za młoda i niedoświadczona, a gumki pekaja, więc tak mi pasi a jakie orgazmy heheh
Awatar użytkownika
arossa79
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 16 lis 2008, 19:55
Skąd: Pabianice
Płeć:

Postautor: arossa79 » 27 lis 2008, 19:24

a tam nie wiem wszyscy widzicie strach i przerazenie we współżyciu przerywanym wyluzujcie ja robie to z kumplem od pewnego czasu kilka razy w mscu i jest to naprawde ostry sex <fuckoff> bez zabezpieczenia tylko wiadomo wyjmuje kiedy trzeba i ciaży nie ma trzeba trafic na doswiadczonego faceta <brawo>


ja tez tak robie z moim mezem od 7 lat i nie mialam wpadki ! Jesli facet zna sie na rzeczy a ja dodatkowo prowadze kalendarzyk to ta metoda jest na prawde super
ale oczywiscie nikogo nie namawiam
CZASEM CHCIALABYM W GORSZE DNI ,UCIEC STĄD NIE MÓWIĄC NIC....
agasta16
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:54
Skąd: Prabuty
Płeć:

możliwa ciąza? ;(

Postautor: agasta16 » 27 lis 2008, 19:39

uprawialiśmy petting. Ja zrobiłam jemu, a on mi tzw. pal.cówkę. Artur miał wytrysk. Stwierdził, że miał go o dziwo znikomą ilość. I poleciało na jego brzuch. Ubrania i ręce miał suche. Nałożył bokserki i spodnie. Po około 10minut rozmowy postanowił raz jeszcze mi ulżyć. Zrobił mi po raz drugi pal.cówkę. Potem jak wyjęłam jego penisa, dotykałam, brałam do ust.. dokładnie do wzięłam go dwa razy po około 15sekund. Potem jeszcze chwile rozmawialiśmy około 10minut. Kiedy chciałam zejść z łóżka usiadłam na Artura, bo musiałam jakoś zejść.
Coś głupiego nas podkusiło i wszedł na dosłownie 4-5sekund. Nie było wytrysku we mnie, ani po wyjściu.
Ale pytanie moje. Czy mogę być w ciąży? Przecież miał ten pierwszy wytrysk. Brałam go po tym wytrysku do buzi, dotykałam ręką, poza tym był jakiś czas w bokserkach i spodniach. Był suchy przed wejściem.
Strasznie się boję ;( jestem nieodpowiedzialna i głupia.
..nie mów nic, proszę Cię - znajdź mnie!
Elemelek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Elemelek » 27 lis 2008, 19:44

Teorytycznie jest to mozliwe, jednak szansa jest baaardzo mala.
Uwazajcie nastepnym razem <pejcz>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 lis 2008, 19:55

Po pierwsze: to nie ten dział. Do takich problemów jak Twój stworzony jest nawet osobny temat...

Po drugie: jesteś nieodpowiedzialna i głupia- to racja, ale musiałabyś być na dodatek wyjatkowym pechowce aby byc w ciązy... :P
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

naimad82
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2008, 11:11
Skąd: w-wa
Płeć:

Możliwość zajścia w ciążę

Postautor: naimad82 » 29 lis 2008, 11:54

Podczas stosunku zauważyłem że część nasienia wydostała sie z prezerwatywy (nie pękła). Mam teraz obawy czy dziewczyna nie bedzie w ciązy. Nasienie rozlało sie u nasady członka i troche na jego początku. Chciałem zaznaczyc ze wg kalnedarzyka była na przełomie dni płodnych z nie płodnymi.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 lis 2008, 12:06

Podczas stosunku zauważyłem że część nasienia wydostała sie z prezerwatywy (nie pękła).

A tematu przyklejonego nie zauważył :>
naimad82
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2008, 11:11
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: naimad82 » 29 lis 2008, 12:18

Dzindzer pisze:
Podczas stosunku zauważyłem że część nasienia wydostała sie z prezerwatywy (nie pękła).

A tematu przyklejonego nie zauważył :>


oczywiscie ze go przejzałem. Przeczytałęm do konca. Czytając nIe uzyskałem tam odpowiedzi wiec postanowiłem napisac nowu temat.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 lis 2008, 12:42

naimad82 pisze:Czytając nIe uzyskałem tam odpowiedzi wiec postanowiłem napisac nowu temat.

Oczywiście nie wpadłeś na to by tam się dopisać, nieeeee bo po co
Judi*
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2008, 23:39
Skąd: z nieba
Płeć:

Pomocy

Postautor: Judi* » 13 gru 2008, 23:48

Przez ponad rok brałam tabletki Regulon, lecz ostatnio zmieniłam lekarza i także on zmienił mi tabletki na Cyprest. Skończyłam Regulon, dostałam okres i zaczęłam brać Cyprest. Po 5tej tebletce Cyprestu współżyłam z partnerem. Myślicie, że jest szansa żebym zaszła w ciążę? Bo z tego co wiem, to te tabletki mają inny skład;/
Awatar użytkownika
mls
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2007, 15:08
Skąd: Łódż
Płeć:

Postautor: mls » 14 gru 2008, 12:43

dostałam okres


nie okres, a krwawienie z odstawienia. Podczas brania tabletek nie ma owulacji więc nie ma okresu. Postąpiłąś dobrze po przerwie zaczęłaś brać kolejne opakowanie, więc nie ma co panikować. Nawet jakbyś całkowicie odstawiłą tabsy to jest mało prawdopodobne, abyś zaciążyła. Najpier musi wrócić owulacja, a tu takiej okazji nie było.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2008, 14:55 przez mls, łącznie zmieniany 2 razy.
Judi*
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2008, 23:39
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: Judi* » 14 gru 2008, 13:24

Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 gru 2008, 14:14

mls pisze:
nie okres, a krwawienie z odstawiania.
:| :| :|
wyjasnij mi to prosze
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mls
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2007, 15:08
Skąd: Łódż
Płeć:

Postautor: mls » 14 gru 2008, 14:41

już poprawiłam się :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 gru 2008, 14:44

mls pisze:nie okres, a krwawienie z odstawienia. .

dalej jest tak !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 gru 2008, 14:47

Judi* pisze:Myślicie, że jest szansa żebym zaszła w ciążę?
Nie ma. Tak się właśnie zmienia tabletki przecież.
69
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2008, 18:36
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: 69 » 16 gru 2008, 20:21

Witam, moja partnerką przechodzi właśnie okres. Czuje się fatalnie jak nigdy, jest jej słabo, nie ma apetytu. Kiedy zjadła chrupikie pieczywo było jej niedobrze. Mówi że ostatnie 2-3 miesiączki źle zniosła, ale ta to już jakiś ewenement. Co może być przyczyną takiej sytuacji. Strasznie sie o nią martwię.
Z góry dziękuję za odpowiedz
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 gru 2008, 21:26

Tak po prostu bywa. Nie każda kobieta dobrze znosi te dni.
Mnie czasem praktycznie nic nie boli, ale czasem:
- mdleję
- płaczę z bólu
- mam huśtawkę nastroju z tendencją do mocnego wkurzenia i przeklinania na wszystko
- nie jem
- puchnę
- niedobrze mi
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 gru 2008, 22:19

69 pisze:Co może być przyczyną takiej sytuacji.

po prostu - miesieczka. Ja tak mam odkad dostalam pierwszy raz okres, jestem wylaczona wtedy z zycia.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2008, 22:19 przez tarantula, łącznie zmieniany 1 raz.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
cat
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2008, 13:00
Skąd: Kraków
Płeć:

Spóźniający się okres - pomocy !

Postautor: cat » 28 gru 2008, 13:16

Witam,
mam pewne pytanie - czy możliwe aby plemniki przedostaly sie w jakis cudowny sposob przez gumkę ? Wiem ze to idiotycznie brzmi i sama nie wierze ze to napisalam, ale spóźnia mi się okres i oczywiscie pierwsza moja mysl to ciąża. Od trzech lat współżyję z moim partnerem i za każdym razem zabezpieczamy się prezerwatywą, nigdy nie zdarzylo nam się kochać bez zabezpieczenia, i nigdy gumka nie zawiodla. Teraz nagle spoznia mi sie okres, co nigdy mi sie nei zdarzalo, i jestem tym bardziej zaskoczona, bo zawsze pare dni przed okresem boli mnie brzuch i tak bylo tym razem, tylko ze przyszedl dzien okresu a jego nie ma. Dodam ze nie chorowalam w tym miesiacu, nie biore zadnych lekarstw, a stres owszem, zbliza sie sesja, mam duzo nauki, ale to nie pierwszy raz przeciez i nigdy to nei wplywalo na opoznienie sie u mnie okresu. Tak więc ponawiam pytanie : czy możliwe żeby plemniki przedostaly się przez gumkę ? Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 gru 2008, 13:42

pzrez gumkę nie !.. ale jest inna mozliwosc . Ja bym sie nie martwił a za kika dni siegnoł po test ciazowy i po przespanej nocy go zrobił .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości