Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Stormy

Postautor: Stormy » 18 lut 2008, 12:19

czas na moja historie

1. poltora tygodnia temu zdarzylo mi sie zapomniec tabsa (cilest) - wzielam go z 14godzinnym opoznieniem (wyszly 2 tabsy tego samego dnia).
2.tydzien pozniej (czyli w ta srode) bylam u ginekologa. jako ze pojawilo sie plamienie kazal mi ostatnie 5 tabletek wybrac nie po jednej a jednego dnia 2, nastepnego 3. potem zrobil mi usg, bo pol roku wczesniej yasminelle ktore bralam nie blokowaly mi do konca cyklu, mialam jego zdaniem dyzurny jajnik (o co dokladnie mu chodzilo - nie wiem). teraz na usg wszystko wyszlo ok (czyzby mimo pominietej tabletki ochona dzialala nadal??). teraz mam swoja przerwe na okres, wczoraj dzien 3, lekkie plamienie, jak przy koncu okresu.
3. i wczoraj podczas seksu pekla nam gumka. on uwaza ze mozliwe jest ze skonczyly mu sie naboje (albo bylo ich malo) bo nie czul strzalu. ze mnie pozniej tez nic nie wyciekalo, aprzewazenie wycieka (ot byc kobieta, byc kobeta). i teraz zastanawiamy sie czy isc po postinor do lekarza - troche sie boje bo to robi straszny ponoc syf w organizmie a ja juz teraz bralam tabsy zwiekszonymi dawkami.

powiedzcie co myslicie na ten temat - w miare szybko :)
Grace

Postautor: Grace » 18 lut 2008, 12:43

Ja bym nie brała postinoru. Za małe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Stormy

Postautor: Stormy » 18 lut 2008, 12:46

aktualnie probuje sie dodzwonic do jakiegokolwiek ginekologa o porade ale jak na zlosc nikt nie odbiera... pociesza mnie (choc pewnie nie slusznie) ze na zdj z usg nuie bylo mego dyzurnego jajnika, mimo ze tabsa wtedy juz pominelam- wiec moze wszystko dziala...
mimo to prosze o dalsze opinie, a sama szukam dalej specjalisty
Grace

Postautor: Grace » 18 lut 2008, 12:47

Co Ty tak dziewczyno panikujesz :) ?
Stormy

Postautor: Stormy » 18 lut 2008, 13:01

bo jade do nieiec na wymiane, moj chce sie dostac do szkoly pozarniczej i nie chce miec dzidzi teraz, choc rk temu pobeczalam sie jak sie okazalo ze jej nie bedzie. do tego tabsa pominelam, pirwszy raz w zyciu, guma pekla, pierwszy raz w zyciu, i nie chce miec pozytywnego test (pierwszy raz w zyciu - bo zawsze stram sie testy zaliczac) censored
Awatar użytkownika
sereniti
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:58
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: sereniti » 18 lut 2008, 13:54

Ja Ci powiem tak (mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za straszenie). Koleżanka też zapomniała tabletki, choć nie wiem co brała. W związku z tym, zabezpieczyli się gumką, która pękła jak na złość. Konsekwentnie chwycili za postinor. No a teraz jest dzidzia... Tylko jak to sie wszystko stało to my do dziś nie wiemy <chory> Także leć do lekarza, różnie bywa.
Could I borrow your oxygen? I want to breath what you're breathing ;*
Stormy

Postautor: Stormy » 18 lut 2008, 14:51

probowalam sie dodzwonic do jakiegos przez 2 godziny i jak na zlosc nikt nie odbieral .
a co do opowiesci kolezanek - ze swojego doswiadczenia wiem zeprzewaznie sa lekko koloryzowane - np na zasadzie - nie bralam tabletek regulrnie, pominelam 3, byl sex i ups dzidzia, to znajomych wcisnie sie historyjke - robililismy wszystko co w naszej mocy - masz babo placek, tak mialo byc, bla bla bla...
zalezy jeszcze ile od stosunku minelo zanim wziela postinor
zygzak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2008, 21:53
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: zygzak » 19 lut 2008, 23:18

Przepraszam, rozumiem czemu mój temat został usunięty, w pośpiechu nie zauważyłem tematu podwieszonego i tu go przenoszę...

Witam, jestem tu nowy
Mam taki problem, może dziwny. Jeżeli ok. 10ej onanizowałem się, a tak po 16ej robiłem hmm tzw palcówke swojej dziewczynie, czy jest mozliwość zeby jakies plemniki wytrzymały/przezyły te 6 godzin np na moim ręku (palcach) mimo wielu czynności jakie robiłem w między czasie: ocieranie się o ubranie, o przedmioty, o pościel i tak dalej (jak wiadomo przez tyle czasu wiele rzeczy się robi z rękoma) a takze chyba miały kontakt z wodą (sam już nie jestem pewien....co ten stres robi z mozgiem...)... ? Oczywiste jest ze kiedy robiłem dziewczynie dobrze, to na palcu (suchym) nie było żadnych widocznych śladów... Czy jest jakieś ryzyko ciązy?? Bardzo proszę o poważną odpowiedź.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 lut 2008, 23:24

zygzak pisze:Czy jest jakieś ryzyko ciązy??

Nie.

zygzak pisze:co ten stres robi z mozgiem

Stres - tiaaa...
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 19 lut 2008, 23:30

Nie ma ryzyka.

A nastepnym razem myj rece!!! Jesli nie zajdzie w ciaze, to wniesiesz jej do srodka tyle swinstwa na brudnych paluchach, ze bedzie miala takie zakazenie, ze nigdy nie zajdzie w ciaze i nie urodzi.

Nie no, co za Konopielka. Z obory prosto do pochwy i Twoja dziewczyna tez na to pozwala <boje_sie> Poczytaj moze troche tematow na forum i w serwisie Agnieszki. I podrzuc tez do poczytania dziewczynie. Przyda sie Wam.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 lut 2008, 07:57

Miltonia pisze:Jesli nie zajdzie w ciaze, to wniesiesz jej do srodka tyle swinstwa na brudnych paluchach, ze bedzie miala takie zakazenie, ze nigdy nie zajdzie w ciaze i nie urodzi.
To samo mi przyszlo od razu do glowy. Ja w ogole nie moge zrozumiec jak przez 6 h mozna nie myc wcale rak nawet :|

Nie, nie ma szans na dziecko.
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 03 mar 2008, 19:47

dobra to i ja zaczynam świrować. Okres u dziewczyny zaczął się w niedziele. Sex uprawialiśmy w sobotę kolejnego tygodnia. Jej okresy są w miarę regularne jednak ich długość niekoniecznie (czasem krwawienie trwa ponad tydzień). W nieszczęsną sobotę daliśmy bardzo mocno czadu używając Durex Elite (nie polecam do ostrego sexu - za cienkie). Krwawienie ciągle występowało jednak już nie takie obfite. Tuż przed zakończeniem stosunku zmieniliśmy pozycję i wszystko było okej jednak chwilę po wyjęciu członka ostro "chlapnęło o ziemię". Nie poczułem nawet kiedy prezerwatywa się otworzyła. Istnieje spora szansa ze ostateczne walnięcie było w czasie wyjmowania więc prawdopodobnie nie było siły wytrysku (jednak nie mam pewności). Gdyby jej cykl trwał regularną ilość czasu to wg. wielu metod miała jeszcze około 4-5 dni niepłodnych w zapasie. Niestety ostatnio często skarży się na bóle brzucha itp. testu póki co (przed spoznianiem się okresu np.) odmawia.
"Lekki" stres z mojej strony.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 03 mar 2008, 20:00

Lonty pisze:daliśmy bardzo mocno czadu używając Durex Elite (nie polecam do ostrego sexu - za cienkie).
moje zdanie jest zupelnie inne. To czy sie nadaja do ostrego czy spokojnego nie zalezy od grubosci.
Lonty, a dlaczego skoro macie jakiekolwiek watpliwosci czy stres to nie pomysleliscie zeby od razu zainterweniować?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 04 mar 2008, 19:17

wynik negatywny. uffffffffffffffffffffffffffff
Prenrzyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2004, 22:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Prenrzyk » 13 mar 2008, 15:04

Witam
W sobote zabawiałem się z dziewczyną. Miałem gumkę założoną i chciałem, aby mi ulżyła. I tak sie stało. Po wytrysku sam zdjełem gumke i nie mam 100% pewności ze nie miałem spermy na palcach.
Potem zabawiałem dziewczyne.

Od wczoraj wydzela sie jej śluz. Mówi, że jest taki gęsty, kleisty troszkę, mętny.
Mamy głupie obawy, że może być w ciązy. Czy to jest realne ??
Dni płodne pownna mieć 3 dni wcześniej.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 mar 2008, 15:23

Prenrzyk pisze:Mówi, że jest taki gęsty, kleisty troszkę, mętny.

Może jakieś zapalenie albo grzybek.

Nie bardzo rozumiem, po co zakładałeś gumkę, jeśli nie było seksu <hmm>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Prenrzyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2004, 22:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Prenrzyk » 13 mar 2008, 15:35

a co mam zrobić z taką ilością spermy ;d ??
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 mar 2008, 15:49

Prenrzyk pisze:a co mam zrobić z taką ilością spermy

Z jaką ilością? Wiadrem? Bo przeciętny wytrysk to nie jest chyba "taka" ilość :>
A co zrobić? Skończyć na jej piersiach, brzuchu, pupie, twarzy? W buzi? Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś używał gumki jako pojemnika, nie zabezpieczenia <szczerbaty>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 13 mar 2008, 16:56

lollirot pisze: Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś używał gumki jako pojemnika, nie zabezpieczenia


ja też, co za marnotractwo :/
lollirot pisze:Może jakieś zapalenie albo grzybek.

najprawdopodobniej właśnie to jest przyczyną
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 mar 2008, 23:55

lollirot pisze:a co mam zrobić z taką ilością spermy ;d ??

Przerób na przetwory i ukiś w słoiku. Będzie pyszny dżemik o smaku spermy.
Mia pisze:najprawdopodobniej właśnie to jest przyczyną

Ale też niekoniecznie. Taki biały śluz wydziela się też w którymś momencie cyklu miesięcznego, bodajże w momencie owulacji, ale nie jestem pewna. :/
A powinnam.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Prenrzyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2004, 22:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Prenrzyk » 16 mar 2008, 10:36

Wysztko ok ale juz 4 dzień i leci... fakt ze mniej juz
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

potrzebuje szybkiej pomocy

Postautor: teofil » 17 mar 2008, 21:21

moja luba miala okres 3 tygodnie temu.
poltora tygodnia temu zabawialismy sie.
dzis dostala okresu. czy to normalne? czy mam juz sie martwic z ciaza?
<3
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 mar 2008, 21:24

Jak się zabezpieczyliście to czym chcesz się martwić?
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 17 mar 2008, 21:32

tym ze chodza wypadki po ludziach :D jest sie co martwic?
<3
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 mar 2008, 21:33

teofil pisze:jest sie co martwic?
Zabezpieczyliście się? Okres po 21 dniach to nie powód do zmartwień.
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 17 mar 2008, 21:38

tak, ale mogla peknac ;| albo ktos zyczliwy przekul szpilka xD censored jestem, jeszcze sobie zartuje. dokladnie to okres po 17-18 dniach. mamy sie nie martwic? dodam ze ona trenuje taniec i ma ostre treningi nawet po 6godzin niekiedy takze moze tez od wysilku fizycznego tak jej sie lekko rozregulowal?
<3
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 mar 2008, 21:41

Od zmiany pogody mógł nawet wystąpić wcześniej. Kurka cykl kobiety nie jest jak zegarek. Wahania się zdarzają co jakiś czas.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 mar 2008, 09:19

teofil pisze:mamy sie nie martwic?
a pewnie <diabel> wózki tanieją <hahaha> sęk w tym że z seksu dzieci się biorą i na dobrą sprawę to rodzicami może i już byliście tylko o tym nie wiecie <regulamin> idealnym środkiem antykoncepcyjnym jest tylko nie uprawianie seksu <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 mar 2008, 17:06

teofil pisze:tak, ale mogla peknac

To Ty lepiej nie uprawiaj sexu, bo jeśli nie wiesz czy gumka pękła czy nie, to wy prędzej czy później wpadniecie <zalamka>
*Lili
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwie 2007, 17:20
Skąd: z nieba
Płeć:

Pomóżcie

Postautor: *Lili » 19 mar 2008, 23:28

Zjadłam 21 tabletek i powinna być przerwa, lecz nie chciałam i zaczęłam kolejne opakowanie. Z nowego opakowania zjadłam 3 tabletki(w sumie 24 bez przerwy o tej samej porze) i kochałam się ze swoim partnerem. Czy jest ryzyko zajścia w ciąże, gdyż on "zakończył" we mnie? Prosze o pilna odpowiedź bo jak cos to jutro musze wybrać sie do ginekologa
Przytul sie do nadziei, a w ciszy będzie umierać to co jest Twym bólem

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości