Pozycje dla hojnie obdarzonych... :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Pozycje dla hojnie obdarzonych... :)

Postautor: Zielonowłosa » 04 gru 2007, 19:20

Oczywiście, chodzi mi o to, w jakich pozycjach się kochać, zeby duży penis nie znalazł sie pod w okolicy łopatek kobiety, a facet nie musiał stale zastanawiać sie nad głębokością pchnięć... Dzięki za odpowiedzi!

P.S. Szukałąm na forum, ale nie znalazłam. Jakby coś już było, proszę o linka, a nie besztanie. :)
Awatar użytkownika
Rapid
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Rapid » 04 gru 2007, 20:51

Jedno, co mi sie nasuwa na myśl to pozycja na jeźdźca, tam tak naprawdę to kobieta kontroluje jak głęboko penis wchodzi, więc facet na pewno nie będzie sie musiał o to bać.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 gru 2007, 20:55

Rapid pisze:Jedno, co mi sie nasuwa na myśl to pozycja na jeźdźca
Bardzo niekoniecznie.
Rapid pisze:kobieta kontroluje jak głęboko penis wchodzi, więc facet na pewno nie będzie sie musiał o to bać.
A kobieta i owszem. :/
Mialam z bylym ten problem i chyba zadna szczegolnie pozycja nie byla w 100% okej.
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 04 gru 2007, 21:03

Wydaje mi się, ze "na łyżeczke" jest ok i jakby klasyczna, ale kobieta ma nogi prosto, złączone... Ale chciałabym więcej przykładów.
Co do "jeźdźca"- niby kobieta kontroluje, ale po czasie, jak się troszkę zmęczy cieżko się tak w górze utrzymać- a siadając zupełnie- wiadomo...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 gru 2007, 21:06

Zielonowłosa pisze:Co do "jeźdźca"- niby kobieta kontroluje, ale po czasie, jak się troszkę zmęczy cieżko się tak w górze utrzymać
Tu jest wyjscie pochylenia sie do przodu bardziej.
Zielonowłosa pisze:Wydaje mi się, ze "na łyżeczke" jest ok i jakby klasyczna, ale kobieta ma nogi prosto, złączone...
Ale one nie sa przyjemne w ogole. Przynajmniej dla mnie nigdy nie byly.
A moze cos ze stojacych? :?
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 04 gru 2007, 21:26

księżycówka, łyżeczka jest nawet fajna- relaksująca :) Ale ta druga- faktycznie jakaś taka dziwna.
Na stojąco- szczerze mówiąc nie próbowałam... Dzięki :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2007, 07:54

na krzesle ! na stojaka
współczuje facetowi - nie móc wsadzic sobie do konca ! to musi byc meka !! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 gru 2007, 08:08

Andrew pisze:na krzesle !
O wlasnie wlasnie! Ta akurat i fajna i dobra do tego jest. Tez polecam :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2007, 08:12

albo klasyczna z tym, ze swą reką siegasz do jego penisa i go obejmujesz nia, tworząc jak by pierscien, dystans.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 05 gru 2007, 10:14

Andrew, właśnie sie zastanawiałam, dlaczego weteran forum jeszcze sie nie wypowiedział...:)
Dzięki, na krześle też spróbujemy. W piatek się wizyta zapowiada, to będę mogła ocenić Wasze sposoby. :) Pozdrawiam
RyjekSyci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:54
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: RyjekSyci » 03 sty 2008, 19:33

Andrew pisze:albo klasyczna z tym, ze swą reką siegasz do jego penisa i go obejmujesz nia, tworząc jak by pierscien, dystans.

No wszystko fajnie ale przeciez to ani wygodne ani fajne. My mamy podobny problem, nie mam jakiejs armaty, ale pozycja klasyczna ciagle sprawia jej ból jak wejde głebiej. Czy to przejdzie? Czy ona musi sie jakos rozciągnąć? Bo nie bardzo rozumiem problem. Fakt ze na jeźdzca ułatwia sprawe, ale ileż można ;]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2008, 20:07

RyjekSyci pisze:
Andrew pisze:albo klasyczna z tym, ze swą reką siegasz do jego penisa i go obejmujesz nia, tworząc jak by pierscien, dystans.

No wszystko fajnie ale przeciez to ani wygodne ani fajne.

A kto powiedzial , ze jak cie natura za obficie obdarzy to bedzie wygodnie i fajnie ?? :>
Nie ma opcji dla obficie obdarzonych trzeba isc na kompromis .
RyjekSyci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:54
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: RyjekSyci » 03 sty 2008, 20:25

Ja to myslalem ze obficie obdarzony to znaczy >17cm, ja to moze mam z 15 czy cos kolo tego.
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 03 sty 2008, 20:31

RyjekSyci, dla mnie chojnie obdarzony, to taki, który potrzebuje prezerwatyw XXL, mówiąc króko... :) Ale Facet moze być normalnych wymiarów, tylko kobietka jest "krótka", albo ma jakieś tyłozgięcie, czy coś...
Szczerze mówiąc- pomysł z "obręczą" jest średnio wygodny, fakt... Na stojąco- nie mogę sie wyluzować do końca... Ale ostatnio zauwazyłam, ze jak się leży na brzuchu ze skrzyżowanymi, wyprostowanymi nogami, to troche powstrzymuje głębokość. Pozycja klasyczna- dla niektórych nudna, ale jak dla mnie swietne jest to poczucie bliskości, cóż, jednak facet musi się wtedy trochę hamować...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 03 sty 2008, 20:36

RyjekSyci pisze:Ja to myslalem ze obficie obdarzony to znaczy >17cm, ja to moze mam z 15 czy cos kolo tego.
ale to nie jest temat o wymienianiu wymiarów swojego członka.
Mysle, ze ta pozzycja tez moze sie sprawdzić, o ile kobieta bedzie odpowiednio wysoko :) http://agnieszka.com.pl/sztuka_kochania ... /index.php

i w takiej moze tez byc dobrze (tak mysle, bo jeden z moich partnerow mial malego czlonka i w gole taka pozycja nam nie wychodziła)
http://agnieszka.com.pl/sztuka_kochania/cross/index.php
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 sty 2008, 03:29

Chociaż nie należę do hiper obdarzonych (raczej w granicach normy), to mam/mamy pewne doswiadczenie w tym względzie (moja też czasem woli niezbyt głęboką penetrację). Tu zdecydowanie polecam "łyżeczkę" z jej złączonym nogami. Dodatkowo głębokość penetracji może ona regulować stopniem wypięcia pupci. Cóż, też nie jestem zachwycony tym, że nie mogę wtedy do samego końca, ale jak to w życiu i tu potrzebny jest kompromis. Dodatkową zaletą dla mnie jest to, że jest dużo ciaśniej, a głebokość wystarczająca do osiągnięcia przez nas orgazmów.
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości