włoski na rękach u kobiet

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

giallo_sole

włoski na rękach u kobiet

Postautor: giallo_sole » 11 lip 2007, 21:51

witam
mam pytanie do tych Pań, które cierpnią na zbyt długie (zbyt widoczne) włoski na rękach. Co z nimi robicie? Czy są na to jakieś zabiegi, kremy itp żeby się ich pozbyć? Czy po prostu zgolić żyletką?
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 21:53

Przeciez jesli przeszkadzaja wloski, to sie je goli wedle gustu - kremem mozna, maszynka rowniez pewnie...
Tyle teoria.
Ja mam wloski, ale lubie swoje wloski i nigdy bym sie ich nie pozbyla :]
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 11 lip 2007, 22:06

zyletki nie polecam odrastaja grubsze mocniejsze i ciemniejsze i coraz szybciej rosna , najlepszy z tego wszystkiego jest wosk rozjasnic wloski ,albo jak Marissa polubic swoje wloski ;)
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 11 lip 2007, 22:26

ja golę czasami kremem,ale niestety jak już wcześniej powiedziano-odrastają szybciej, na szczęście nie są ciemniejsze :P dla mnie włosy na rękach u kobiet nie są zbyt estetyczne :>, ale też mnie nie obrzydzają.
Chaos is a friend of mine
Grace

Postautor: Grace » 11 lip 2007, 22:41

Ja polecam wosk do depilacji. Stosuję raz na 1,5-2 miesiące. Nie lubię u siebie owłosienia, minimalizuję je jak mogę najbardziej. Ale jak kobiecie nie przeszkadza, to nie widzę powodu by usuwać włoski na rękach.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 11 lip 2007, 22:56

Umiarkowana ilość blond włosów (w postaci takiego puszku) na rękach kobiety jest bardzo sexy <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 11 lip 2007, 22:59

a co sądzicie o takim jasnym,prawie niewidocznym meszku na twarzy(nie mówię o wąsach,żeby nie było :D), wygląda to jak taki dziecięcy puszek właśnie :P
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 11 lip 2007, 23:02

Sir Charles pisze:Umiarkowana ilość blond włosów (w postaci takiego puszku) na rękach kobiety jest bardzo sexy <aniolek>


a co sądzicie o takim jasnym,prawie niewidocznym meszku na twarzy(nie mówię o wąsach,żeby nie było :D ), wygląda to jak taki puszek właśnie? :P


ja akceptuje wlosy u siebie tylko na glowie.. ;) co do meszku na twarzy mozna usunac specjalnymi malymi plasterkami do twarzy z woskiem cukrowym
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 23:03

soulvibrates pisze:co do meszku na twarzy mozna usunac specjalnymi malymi plasterkami do twarzy z woskiem cukrowym

Ja nie lubie meszku na twarzy. A czy to boli :?
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 11 lip 2007, 23:06

Marissa pisze:a nie lubie meszku na twarzy. A czy to boli :?

ja tez ni elubie dlatego sie tego pozbywam mimo ze te wloski sa jasne...a co do bolu ..hmmm przy odrywaniu troche czuc ale nie tak bardzo bo te wloski nie sa az tak mocne jak np na nogach czy nawet te na rekach ,bol do wytrzymania...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 11 lip 2007, 23:06

soulvibrates pisze:ja akceptuje wlosy u siebie tylko na glowie..


Rzęsy też sobie wszystkie powyrywacie jak przyjdzie taka moda? ;P

To nie do Ciebie, tylko tak ogólnie ;)
soul of a woman was created below
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 11 lip 2007, 23:07

Sir Charles pisze:Rzęsy też sobie wszystkie powyrywacie jak przyjdzie taka moda? ;P

oj nie czepiaj sie ;p rzesy i brwi tez akceptuje ;p
tu nie chodzi o mode a raczej o estetyke i wlasna wygode,ja po prostu zle sie czuje jak zarastam
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 11 lip 2007, 23:09

soulvibrates pisze:tu nie chodzi o mode a raczej o estetyke i wlasna wygode,ja po prostu zle sie czuje jak zarastam

A ja po prostu generalnie wolę żeby ręka, w którą dotykam kobietę była jak aksamit, a nie jak węgorz <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 23:09

soulvibrates pisze:Marissa napisał/a:
a nie lubie meszku na twarzy. A czy to boli

ja tez ni elubie dlatego sie tego pozbywam mimo ze te wloski sa jasne...a co do bolu ..hmmm przy odrywaniu troche czuc ale nie tak bardzo bo te wloski nie sa az tak mocne jak np na nogach czy nawet te na rekach ,bol do wytrzymania...

A co ile one odrastaja? I widac ze odrastaja?

Sir Charles pisze:soulvibrates napisał/a:
ja akceptuje wlosy u siebie tylko na glowie..

Rzęsy też sobie wszystkie powyrywacie jak przyjdzie taka moda?

Ja na pewno nie, bo lubie swoje rzesy :)
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 11 lip 2007, 23:12

Sir Charles pisze:A ja po prostu generalnie wolę żeby ręka, w którą dotykam kobietę była jak aksamit, a nie jak węgorz <aniolek>

odrastajace wloski kluja... a wegorz chyba jest sliski ;p bleeee
Marissa pisze:A co ile one odrastaja? I widac ze odrastaja?

no to juz chyba kwestia indywidualna ja takie przestawienia robie w lazience sobie co jaies 1,5 miecha ,i w sumie nie zauwazam jakos jak mi odrastaja tak jak np na nogach ;)
Marissa pisze:Ja na pewno nie, bo lubie swoje rzesy :)

ja tez ;) brwi rowniez tu wystarczy tylko troche wyregulowac i piekne uwodzicielskie oczy gotowe do akcji ;)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 23:16

soulvibrates pisze:brwi rowniez tu wystarczy tylko troche wyregulowac

A u mnie z brwiami mam klopot bo przy poczatku na lewej brwi to rosna sobie jak chca a pozniej juz normalnie :|
Chyba nawet kosmetyczka nie umialaby tego ladnie zrobic :/
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 11 lip 2007, 23:20

Marissa pisze:A u mnie z brwiami mam klopot bo przy poczatku na lewej brwi to rosna sobie jak chca a pozniej juz normalnie :|
Chyba nawet kosmetyczka nie umialaby tego ladnie zrobic :/

zapusc i sprobuj u kosmetyczki ,na pewno troche da sie ujarzmic ten gaszcz ;) a jak nie to szczoteczka taka mala jak od tuszu do rzes z lakierem do wlosow zeby uczesac , albo odzywka do brwi i rzes sobie mozna ulozyc tez fajnie brwi
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 23:23

No wlasnie, ale ja buszu nie mam na tych brwiach. Tylko ze te brwi sa strasznie dlugie, tzn pojedyncze wloski, i niektore rosna pionowo w gore wiec kosmetyczka raczej tu rady nie da. Predzej jakis kosmetyk do wklepywania zeby sie ukladaly poziomo <hahaha>
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 11 lip 2007, 23:26

Marissa pisze:No wlasnie, ale ja buszu nie mam na tych brwiach. Tylko ze te brwi sa strasznie dlugie, tzn pojedyncze wloski, i niektore rosna pionowo w gore wiec kosmetyczka raczej tu rady nie da. Predzej jakis kosmetyk do wklepywania zeby sie ukladaly poziomo <hahaha>

no to chyba szczoteczka jak pisalam popryskac lakierem do wlosow i tak ukladac zeby ukladaly sie poziomo albo odzywka do rzes i brwi dziala na tej samej zasadzie , pomaga bo mialam ten sam problem :)
giallo_sole

Postautor: giallo_sole » 12 lip 2007, 08:34

Jeśli chodzi o mnie, to nogi golę bez dwóch zdań.
Ręce - nie, choć nie ukrywam, że te bardzo jasne włoski mnie drażnią.
Włoski bardzo jasne na twarzy/ Raz że są nie widoczne, dwa, że jak już je któraś zacznie golić, to będzie się musiała golić jak facet, bo odrosną na pewno.
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 12 lip 2007, 09:26

ja mam dlugie i ciemne wloski na rekach ale jak moj facet je lubi to ja tez:)ale kiedys bralam krem do depilacji(dawno temu)pozdro:)
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 12 lip 2007, 18:28

Ja na rękach mam delikatne i jasne włoski i nie gole ich.Są one minimalnie widoczne ale mi to nie przeszkadza i tak codziennie golę nogi i pachy a jeszcze jak by mi doszło golenie rąk to chyba porany prysznic zajmowałby mi pól godziny zamiast 10minut ;d
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 lip 2007, 18:32

na przedramionach u koniety to dla mnie normalka, nawet mnie to kreci :P ale ja cos mam z tymi wlosami, bo nawet lekki wasik u sexownej kobiety potrafi mi sie podobac :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 12 lip 2007, 18:34

madzix:) pisze:Ja na rękach mam delikatne i jasne włoski i nie gole ich.Są one minimalnie widoczne ale mi to nie przeszkadza i tak codziennie golę nogi i pachy a jeszcze jak by mi doszło golenie rąk to chyba porany prysznic zajmowałby mi pól godziny zamiast 10minut ;d

Dlatego lepsza jest depilacja, czy to plastrami, czy maszynką. Depilator mechaniczny świetnie się sprawdza przy pracach rolnych w obszarze ramion. I wcale nie boli tak, jak mogłoby się wydawać.

TFA pisze:na przedramionach u koniety to dla mnie normalka, nawet mnie to kreci :P ale ja cos mam z tymi wlosami, bo nawet lekki wasik u sexownej kobiety potrafi mi sie podobac :P

Faceci to jednak perwersyjne istoty ;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 lip 2007, 18:36

Powaznie mowie, nie wiem czy to przypadek, ale dwie moje kobiety, ktore najbardziej mi sie podobaly w moim zyciu, mialy lekki wasik pod nosem ;DD
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 lip 2007, 18:43

Sir Charles pisze:Umiarkowana ilość blond włosów (w postaci takiego puszku) na rękach kobiety jest bardzo sexy <aniolek>

:D

Ale kurcze to śmiesznie u mnie wygląda. Opalona skóra, a na około białe odstające włoski. No i raz sobie woskiem wyrwałam sama wszystkie. Po 2 tygodniach to samo, więc sobie dałam spokój, tym bardziej, że jakieś krostki zaczęły wyskakiwać.
Wole już chyba owłosione tak lekko ;).
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 12 lip 2007, 18:46

tank girl pisze:Dlatego lepsza jest depilacja, czy to plastrami, czy maszynką. Depilator mechaniczny świetnie się sprawdza przy pracach rolnych w obszarze ramion. I wcale nie boli tak, jak mogłoby się wydawać.

prawda i odrastaja jakby hmm w mniejszym zageszczeniu z checia bym zafundowala sobie laser tu i owdzie i pozbyla sie raz na zawsze wlosow , nie lubie tego jak juz wczesniej napisalam , akceptuje tylko na glowie ,brwi i rzesy ;)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 lip 2007, 18:46

Yasmine jestes brunetka i masz jasne wlosy na rekach ? hehe, to ja mam na odwrot, bo na glowie blond a zarost i od szyi w dol wszystko ciemne.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 lip 2007, 18:49

TFA pisze:Yasmine jestes brunetka i masz jasne wlosy na rekach ?

Tak, mam delikatne i jasne :). Na udach też takie mam, ale mnie to wkurza, bo są takie małe i odstające wrrr... A moj naturalny kolor włosów to brąz a nie czarny, więc może dlatego ;).
TFA pisze:w dol

nie no tam to ciemne :D
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 lip 2007, 18:50

Yasmine pisze:Ale kurcze to śmiesznie u mnie wygląda. Opalona skóra, a na około białe odstające włoski.

Wcale nie :|
Mi sie to podoba. Niedlugo dojdzie do tego zeby golic sobie doslownie cale cialo - bo przeciez na brzuchu tez sie ma delikatne wloski, na piersiach itp <zalamka>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości