Kobiece humory/nastroje

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

hemoth
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:43
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Kobiece humory/nastroje

Postautor: hemoth » 05 maja 2007, 10:04

Witam, jestm tu nowy... <banan>
Mam pewien problem z moją dziewczyną, a mianowicie nie wiem już jak reagować na jej zmienne humory.
Są dni kiedy (ona) normalnie tryska humorem, a są też takie kiedy wydaje się być obrażona na cały świat! Mam wtedy wrażenie że zna trzy słowa:TAK, NIE, NIE WIEM!
Kiedy pytam o co jej chodzi odpowiada że po prostu ma zły nastrój.
Sam już nie wiem jak mam reagować na te jej humory, jak do tego podejść? Czy po prostu uznać że kobiety tak mają, czy może powiedzieć jej jak bardzo mnie to drażni?
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 maja 2007, 10:08

zy po prostu uznać że kobiety tak mają, czy może powiedzieć jej jak bardzo mnie to drażni?


Tak maja szczegolnie jak zbliza sie okres (jak trwa to apogeum) <pijak> , co nie znaczy ,ze masz uszy po sobie klasc,porozmawiac z nia o tym (tylko jak bedzie miec ten lepszy dzien ) ,ze boli Cie takie traktowanie (ino bez wypominania).
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 maja 2007, 10:22

hmm...powiem Ci na swoim przykładzie. Jak Kamila ma okres (a troszkę już ich Razem przeżyliśmy) to staram się Jej nie denerwować, by i Ona się nie denerwowała...pomagam Jej i w ogóle. Owszem jak się Jej włączy "Agresor" to nie zaczynam się na Nią wydzierać, że " o co Ci chodzi", tylko staram się to zrozumieć, a wszelkie jakieś humorki znoszę dzielnie. Tak jak mówi tarantulka, pogadaj z nią o tym i powiedz Jej co Ty odczuwasz

hemoth pisze:Witam, jestm tu nowy... <banan>

no hej
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 05 maja 2007, 10:38

Są dni kiedy normalnie tryska humorem, a są też takie kiedy wydaje się być obrażona na cały świat! Mam wtedy wrażenie że zna trzy słowa:TAK, NIE, NIE WIEM!


ale to chyba każda tak ma, bo moja to jakiejs glupawki dostaje.I tak jak piszesz są dni, że do rany przyłóż - namiętna, kochana...ale jak nadejdzie ten dzień.....to.....tak naprawdę nie wiem co robić:)...kłócimy sie o byle co.trzeba mieć stalowe nerwy, ale traktuje to jako zło konieczne:)
hemoth
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:43
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: hemoth » 05 maja 2007, 11:47

Tutaj nie chodzi o jej okres, wiem kiedy go ma i wtedy wcale nie jest powiedziane że się tak dziwnie zachowuje.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 maja 2007, 11:53

hemoth pisze:Tutaj nie chodzi o jej okres, wiem kiedy go ma


To moze byc
a-stres przedmiesiaczkowy
b-zaburzenia hormonalne
c-ma jakies problemy o ktorych Ci nie mowi
d-znudziles jej sie i nie wie jak Ci to powiedziec.
e-przyjac ,ze kobiety po prostu tak maja
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 maja 2007, 11:53

Tutaj nie chodzi o jej okres, wiem kiedy go ma i wtedy wcale nie jest powiedziane że się tak dziwnie zachowuje.

a chodzi, że ogólnie ma swoje humorki? zwane również "chandrą"? no to musisz z nią na ten temat pogadać, bo nie może być tak by ona się na Tobie wyżywała za swoje humorki...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 maja 2007, 18:41

hemoth pisze:Mam pewien problem z moją dziewczyną, a mianowicie nie wiem już jak reagować na jej zmienne humory.
Są dni kiedy (ona) normalnie tryska humorem, a są też takie kiedy wydaje się być obrażona na cały świat! Mam wtedy wrażenie że zna trzy słowa:TAK, NIE, NIE WIEM!
Kiedy pytam o co jej chodzi odpowiada że po prostu ma zły nastrój.
Sam już nie wiem jak mam reagować na te jej humory, jak do tego podejść? Czy po prostu uznać że kobiety tak mają, czy może powiedzieć jej jak bardzo mnie to drażni?

Możesz co następuje:
- brać poprawkę na różnicę płci. Pewnych rzeczy nie zrozumiesz, choćbyś nie wiem jak dużo myślał. Dlaczego? Bo nie jesteś taki fajny jak ja,
- zająć się swoim hobby, olać, zdystansować się, patrz wyżej,
- odejść i poszukać innej. Ale wtedy będziesz dupkiem.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 05 maja 2007, 18:55

Powiedz jej, że jak się uspokoi, to niech zadzwoni, i wyjdź. Inaczej swoimi humorami zrujnuje Ci życie.
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 05 maja 2007, 19:48

hemoth pisze:Mam wtedy wrażenie że zna trzy słowa:TAK, NIE, NIE WIEM!

Gorzej jakby znała jedno: NIE albo NIE WIEM ;-)

Jakoś nigdy nie miałem problemu z przetrwaniem humorów dziewczyny, ale, kto wie, może to była oznaka bycia pantoflem.
jak jedna osoba nie widzi sensu bycia razem, to związek nie ma podstaw do istnienia.
hemoth
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:43
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: hemoth » 05 maja 2007, 20:36

shaman pisze:
hemoth pisze:Mam pewien problem z moją dziewczyną, a mianowicie nie wiem już jak reagować na jej zmienne humory.
Są dni kiedy (ona) normalnie tryska humorem, a są też takie kiedy wydaje się być obrażona na cały świat! Mam wtedy wrażenie że zna trzy słowa:TAK, NIE, NIE WIEM!
Kiedy pytam o co jej chodzi odpowiada że po prostu ma zły nastrój.
Sam już nie wiem jak mam reagować na te jej humory, jak do tego podejść? Czy po prostu uznać że kobiety tak mają, czy może powiedzieć jej jak bardzo mnie to drażni?

Możesz co następuje:
- brać poprawkę na różnicę płci. Pewnych rzeczy nie zrozumiesz, choćbyś nie wiem jak dużo myślał. Dlaczego? Bo nie jesteś taki fajny jak ja,
- zająć się swoim hobby, olać, zdystansować się, patrz wyżej,
- odejść i poszukać innej. Ale wtedy będziesz dupkiem.


Doprawdy inteligentne..
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 maja 2007, 21:49

jbg pisze:akoś nigdy nie miałem problemu z przetrwaniem humorów dziewczyny

ja też nie mam...kwestia zrozumienia i wytłumaczenia do jakiego stopnia dziewczyna może sobie "pomarudzić" ... jak coś to mówię Jej i już, ale postaraj się Jej pomóc, a zły humorek szybko przejdzie... (a przynajmniej szybciej niż normalnie :P ;) )
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 maja 2007, 22:12

Mati_00 pisze:ja też nie mam...kwestia zrozumienia i wytłumaczenia do jakiego stopnia dziewczyna może sobie "pomarudzić" ... jak coś to mówię Jej i już, ale postaraj się Jej pomóc, a zły humorek szybko przejdzie... (a przynajmniej szybciej niż normalnie )

To mało przeżyłeś. Patrz mój powyższy post. Czasami lepiej milczeć, zniknąć. Zresztą nie tylko kobietki tak mają.

hemoth pisze:Doprawdy inteligentne..

Cieszę się, że doceniasz...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 06 maja 2007, 07:52

To zależy. Czy te humory ma regularnie w okresie PMS czy są to po prostu niezrozumiałe napady focha.
Jeśli to pierwsze, to po prostu ustąp, przemilcz i przytul. Ale to już napisałeś, że to nie to. Więc jeśli to drugie, i na pytanie "co się sało" lub inne odpowie "nic", "nieważne" lub w inny sposób podobny się zachowa, to wyjdź i pożegnaj się z Nią słowami: "Odezwij się, jak Ci przejdzie. Ja szanuję Twój czas i jak się spotykamy, zawsze jestem miły. A jak Ty nie szanujesz mojego czasu, to trudno." A jak będzie to powtarzać, to powiedz, że już raz wyraziłeś swoje zdanie na temat Jej fochów i nie będziesz się powtarzać, skoro Ona Cię nie słucha i ma Cię gdzieś.

Niech się dziewczyna zastanowi nad sobą i zacznie bać, że takim zachowaniem może Cię stracić.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 maja 2007, 08:13

a moze ona tak ma bo ma niedobory witamin z grupy B i/lub magnezu. Ja czesto mam i wtedy bie sie humorzasta
hemoth
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:43
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: hemoth » 06 maja 2007, 11:16

A może ona taka po prostu jest, tylko wychodzi to teraz po dłuższej znajomości?
Awatar użytkownika
sereniti
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:58
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: sereniti » 06 maja 2007, 11:26

hemoth pisze:A może ona taka po prostu jest, tylko wychodzi to teraz po dłuższej znajomości?


tzn jaka? humorzasta? w pierwszym poście BYWAŁO, że miała humory, a teraz wychodzi na to, że jest paskudą, która na dodatek jest dwulicowa, bo śmiała to ukrywać.
poza tym, pisząc/mówiąc, że ktoś jakiś JEST a nie BYWA, go krzywdzisz. Jeśli z nią będziesz rozmawiał i powiesz, że ZDARZA się jej takie-a-takie zachowanie to na pewno lepiej to odbierze...
Could I borrow your oxygen? I want to breath what you're breathing ;*
Stormy

Postautor: Stormy » 06 maja 2007, 11:42

wiekszosc kobiet jest taka i wfaktycznie wychodzi to po dluzszym czasie, kiedy juz jest sie do czego doczepic. norma. przynajmniej u mnie
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 maja 2007, 11:51

Lilian pisze:wiekszosc kobiet jest taka

a własciwie to jaka ??
Zreszta autor pisze, ze ma dobre i gorsze dni. A takie humorzaste to raczej maja takie zmiany czesciej, nawet kilka razy dziennie.
Własciwie te zmiany humoru tu sobie kazdy po swojemu wyobraza, bo konkretów zero. Tylko, ze to do nieczego nie prowadzi
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 06 maja 2007, 12:32

Każdy człowiek ma lepsze i gorsze dni...
A może bierze tabletki anty? Przy tabletkach (w niektórych przypadkach oczywiście) występują wahania nastrojów...
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 maja 2007, 13:14

shaman pisze:To mało przeżyłeś. Patrz mój powyższy post. Czasami lepiej milczeć, zniknąć. Zresztą nie tylko kobietki tak mają.

może i mało, ale ja nie lubię odwrócić się i pójść sobie ... wychodzę z założenia, że lepiej pocieszyć i sprawić by druga osoba miała lepszy humor...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 maja 2007, 16:04

Mati_00 pisze:może i mało, ale ja nie lubię odwrócić się i pójść sobie ... wychodzę z założenia, że lepiej pocieszyć i sprawić by druga osoba miała lepszy humor...

Powtarzam, czasami się nie da. Ale to wcale nie znaczy, że się wychodzi, o zgrozo! <boje_sie> That's the point! Należy / Trzeba / Wystarczy BYĆ.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 maja 2007, 16:17

shaman pisze:Należy / Trzeba / Wystarczy BYĆ.

czyli co? bo teraz zamieszałeś i nie łapie
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 06 maja 2007, 16:19

Olivia pisze:wyjdź i pożegnaj się z Nią słowami: "Odezwij się, jak Ci przejdzie. Ja szanuję Twój czas i jak się spotykamy, zawsze jestem miły. A jak Ty nie szanujesz mojego czasu, to trudno."

<boje_sie> Chyba żartujesz? Albo piszesz o spotkaniach w celu wzajemnego podniesienia sobie poziomu serotoniny, a nie o związku. Jakby ktoś wyszedł w trakcie mojego focha, to mógłby się już nie pokazywać. Najfajniejszy sposób to przeczekać nawałnicę, a jeśli to pierwotne stadium, przydałby się mocny uścisk i wolny przytulaniec! Mnie to całkowicie rozbraja [:D] A potem rozmowa.
Zawsze jest też ewentualność, że trafiła Ci się zołza z natury. Ale i to jest do przeskoczenia ;DD
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 maja 2007, 16:23

jamaicanflower pisze:Najfajniejszy sposób to przeczekać nawałnicę, a jeśli to pierwotne stadium, przydałby się mocny uścisk i wolny przytulaniec!

zgadzam się...przyjąć mężnie wszystko, potem przytulić i już...i jeszcze dostanie się "buziaka" w ramach przeprosin za to wszystko :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 06 maja 2007, 18:10

jamaicanflower pisze:Jakby ktoś wyszedł w trakcie mojego focha, to mógłby się już nie pokazywać.

Czym się różni Twoje podejście, od podejścia Olivii? Ona mówi, by po fochu wyjść, a Ty takie wyjście traktujesz jako koniec związku. Kto tu pisze o spotkaniach w celu wzajemnego podniesienia sobie poziomu serotoniny?
jak jedna osoba nie widzi sensu bycia razem, to związek nie ma podstaw do istnienia.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 06 maja 2007, 18:35

Ja się buntuję przeciwko wyobrażeniu związku jako spotkań, podczas których każde jest zobowiązane do bycia miłym, uśmiechniętym i non stop w zajebistym humorze, a jeśli akurat ktoś ma gorszy dzień i włącza mu się foch, partner odbiera to jako brak szacunku, marnowanie jego cennego czasu, więc odchodzi, by wrócić, gdy słońce znowu wyjdzie. Gdyby ktoś mnie opuszczał w każdą nawałnicę, to na co mi on? Związek trwa cały czas, nie tylko, gdy jest dobrze. Teraz jasne? :)
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 06 maja 2007, 18:50

jamaicanflower pisze:Teraz jasne? :)

Jasne. Zbyt poważnie potraktowałem "Jakby ktoś wyszedł w trakcie mojego focha, to mógłby się już nie pokazywać.". Każdy może mieć dość w którymś momencie.
jak jedna osoba nie widzi sensu bycia razem, to związek nie ma podstaw do istnienia.
Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: MałaGwiazda » 06 maja 2007, 19:12

wg mnie to wcale nie muis być spowodowane okresem czy tabletkami.Sama mam czasem gorsze dni,po prostu wstaje lewą noga i tyle...nie raz jest tak,że mnie wszystko denerwuje.Najczęściej to są jakieś drobnostki,rzeczy błahe, na które przy dobrym humorze nie zwracałabym najmniejszej uwagi, ale kiedy mam zły nastrój poprotu mnie denerwuja...zloszcze sie o byle co, wtedy najlepiej ze mną nie rozmawiać na kontrowersyjne tematy, bo potrafie ostro i stanowczo bronić swojego zdania (które niekoniecznie musi być słuszne <aniolek> ) i bardzo szybko wyprowadza mnie takie polemizowanie z równowagi...w takie dni najlpiej być dla mnie dobrym i łagodnym <diabel>
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 maja 2007, 21:16

fochy bez powodu, jeśli narastają; trucie mi dupy bez wyraźnych przyczyn traktuję jako brak szacunku wobec mnie i związku, który wspólnie budujemy :) Ale też wiem, gdzie leży granica żartu i droczenia się, a rzeczywistej marudy, której nie zdzierżyłbym. I jakoś sympatycznie, do przodu :) Razem..
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości