Jak się poznać?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 sty 2007, 17:40

nesti pisze:Wiesz, traktuję to bardziej ambicjonalnie: tyle w to wlozyłam energii, że szkoda to tak zostawić. No i chyba chcę udowodnić sobie, że jak coś postanowię to to zrobię i nie ma mocnych.

To o co Ci chodzi tak naprawdę? Żeby Go poznać, czy coś sobie udowodnić?
Nic nie trzeba robić dla zasady. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
nesti
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 25 lut 2006, 16:34
Skąd: z herbaty
Płeć:

Postautor: nesti » 04 sty 2007, 18:43

Jedno i drugie - to się łaczy. Od długiego czasu mnie intryguje, a zarazem nie chcę, żeby skończyło się tylko na domysłach, jak to jest zazwyczaj z ludźmi, z którymi nie ma się styczności - czy to przez zajęcia, czy znajomych.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 04 sty 2007, 21:19

nesti no to jak go zobaczysz w najbliższym czasie to podejdź i zagadaj - raz się żyje! :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 04 sty 2007, 22:16

Joasia pisze:nesti no to jak go zobaczysz w najbliższym czasie to podejdź i zagadaj - raz się żyje!


chcialbym to zobaczyc...
dziewczyna juz jest tak nakrecona ze bedzie mdlec na typa widok...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 04 sty 2007, 22:28

zakery... pisze:dziewczyna juz jest tak nakrecona ze bedzie mdlec na typa widok...
Wszystko jest możliwe kiedyś też tak się nakręciłam i nie zemdlałam :P
Obrazek
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 04 sty 2007, 23:03

Nie rozumiem Cię, nesti. Wolisz indagować niewinnych znajomych, przeglądać zawartość sieci, szpiegować go i Bóg wie do czego jeszcze jesteś zdolna ( ;) ), a nie potrafisz po prostu zaproponować spotkania? Takie podchody bawiły mnie w podstawówce, kiedy kochałam się w jednym chłopaku 6 lat i po jakimś czasie zauroczenia nie miałam już ochoty na poznanie go, bo wolałam swoje wyobrażenia niż rzeczywistość :) No, ale jako studentka mam już poważniejsze zmartwienia na głowie...
nesti pisze:tyle w to wlozyłam energii, że szkoda to tak zostawić.

Mam wrażenie, że więcej energii strawiłaś na kamuflażu swej nieobojętności wobec jego osoby niż na dążeniu do zapoznania. Kobieta, której na zawarciu znajomości rzeczywiście zależy potrafi reżyserować sprzyjające sytuacje i mnożyć takież warunki bez końca! Doprawdy nie rozumiem czemu się tak starasz ukryć, że masz dla niego specjalne względy, przecież jawne okazanie komuś zainteresowania nie jest hańbiące...
Powodzenia życzę <browar>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 503 gości