hm.... czego akurat tak ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

qwerN
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2006, 14:08
Skąd: Skąd?
Płeć:

hm.... czego akurat tak ?

Postautor: qwerN » 17 gru 2006, 14:13

Czesc ja z moja dziewczyna robilismy to juz kilka razy ale teraz nie chce tego robic, mowi ze sie boi ze zajdzie w ciaze :/ co zrobic jesli ja chce to robic i ciezko mi :/ nie pojde do innej bo ja kocham. Ale co poradzic na to zeby ona przestała sie bac ? Chce to z nia robic ona mow ze tez ale sie boi
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 gru 2006, 14:18

qwerN, a pierwszych razow sie nie bala ? A wie skad sie biora dzieci?A czuje sie gotowa do wspolzycia czy raczej czula wczensiej?Jak i czy sie zabepieczacie?Rozmawialiscie o tym calym ryzyku plynacym z sexu?Ile macie lat?
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 17 gru 2006, 14:20

Ile macie lat?

Widac niegotowa na seks i tyle. Jestes pewien ze nie chce juz tego robic bo sie boi? To dlaczego wczesniej nie bylo problemow? O antykoncepcji nie slyszala? Jesli kochasz to poczekasz ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
qwerN
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2006, 14:08
Skąd: Skąd?
Płeć:

Postautor: qwerN » 17 gru 2006, 14:24

ja mam 17 ona 16 wczesniej sie nie zabespieczalismy ;) ale chcialem z prezerwatywa ale mowi ze sie boi:/ poczekam poczekam :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 gru 2006, 14:26

czesniej sie nie zabespieczalismy
To sie nie dziw ze sie boi. Oboje powinniscie jesczze "troche" poczekac sobie.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 17 gru 2006, 14:29

Macie czas. Wydaje sie wam ze juz wszystko mozecie, ale lepiej jeszcze poczekajcie.

A tej Twojej dziewczyny to juz w ogole nie kumam... bez zabezpieczenia to zrobila wczesniej, ale z gumka sie boi <boje_sie>

Dobrze radze dajcie sobie na razie spokoj.
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 gru 2006, 14:33

Soul pisze:bez zabezpieczenia to zrobila wczesniej, ale z gumka sie boi
Moze po tym jak to zrovila sie dowiedziala ze tak moze zajsc w ciaze wlasnie i sie wystraszyla :?
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 17 gru 2006, 16:22

Do seksu trzeba dojrzec. Dzieci niech lepiej sie nie bawia w takie rzeczy, bo pozniej sa same problemy. Najlepiej o waszej dojrzalosci w tych sprawach swiadczy fakt, ze wczesniej sie w ogole nie zabezpieczaliscie :|
A skoro ona sie boi teraz, mimo ze sie wczesniej nie bala to moze oznaczac ze poszla wreszcie po rozum i zdala sobie sprawe, <wazne> ze seks to nie tylko zabawa, ale tez odpowiedzialnosc za siebie, za partnera i za konsekwencje, ktore moga z tego wszystkiego wyniknac.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 17 gru 2006, 17:06

moon pisze:Moze po tym jak to zrovila sie dowiedziala ze tak moze zajsc w ciaze wlasnie i sie wystraszyla :?

Najpewniej poszla wtedy na zywiol, narobila mu smaki, a teraz ma stresa (bo do seksu nie dojrzala z cala pewnoscia) i nie umie sie przelamac. Koles teraz bedzie stawal na glowie, zeby ja przekonac. Powodzenia <pijak>

Yenna: sex to zabawa, ale trzeba dorosnac do tego zeby sie nim bawic ;] Odpowiedzialnym za siebie i partnera trzeba byc caly czas.
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 18 gru 2006, 17:32

Soul pisze:Yenna: sex to zabawa, ale trzeba dorosnac do tego zeby sie nim bawic ;] Odpowiedzialnym za siebie i partnera trzeba byc caly czas.

Mimo wszystko uwazam, ze sex to NIE TYLKO zabawa.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 20 gru 2006, 15:04

Czesc ja z moja dziewczyna robilismy to juz kilka razy ale teraz nie chce tego robic, mowi ze sie boi ze zajdzie w ciaze co zrobic jesli ja chce to robic i ciezko mi nie pojde do innej bo ja kocham. Ale co poradzic na to zeby ona przestała sie bac ? Chce to z nia robic ona mow ze tez ale sie boi

<pijak> <pijak>
Ale z Ciebie młotek...
Wspołczuję Wam w ogóle..
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 gru 2006, 15:17

moon pisze:To sie nie dziw ze sie boi. Oboje powinniscie jesczze "troche" poczekac sobie.

dokładnie. Jak mogłes w ogóle pomyslec o seksie bez zabezpieczenia ??
co bys zrobił gdyby ona zaszła w ciaze ??
odstawic seks na bok zabrac sie za ksiazki
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 gru 2006, 21:30

jak juz sie kochacie to sie zabezpieczcie. Oboje sie boicie a jak zajdziecie to bedziecie sikac ze strachu :) No chyba ze Twoj tatus ma 10 samochodow, helikopter i oszukuje skarbowy :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości