Prosiłbym o radę...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 wrz 2004, 22:15

Przełożyć się może - może nie być wesoło przez jakiś czas. :)
Ale jeśli się kochacie, to wspólnie poradzicie se z tym problemem. :564:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 23:46

Prawie dorosly? To ma teraz 17 lat? Oj widze ze lubimy mlodszych... :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 23:52

No to zmienia postac rzeczy, tylko... jaka Ty wiedze posiadasz, ze potrafisz ocenic dojrzalosc kogos? Bo to mnie w dziewczynach zadziwia... facet zawsze jest mniej dojrzaly... Zdumiewajace ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 wrz 2004, 09:01

Maverick, z tą dojrzałością to Sophie ma rację. Mówię to, jako facet
Faceci sa po prostu inni niz baby, inaczej patrza na swiat, a jezeli wg kobiety "dojrzaly" facet to taki co patrzy na swiat jak kobieta to ja "dojrzaly" nie chce byc.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 wrz 2004, 09:23

Maverick pisze:Faceci sa po prostu inni niz baby, inaczej patrza na swiat, a jezeli wg kobiety "dojrzaly" facet to taki co patrzy na swiat jak kobieta to ja "dojrzaly" nie chce byc.


To przeciez cozywiste, ze jestesmy inni. I nie uwazam, ze obie plcie musza tak samo podchodzic do zycia/swiata itd. Roznimy sie i musimy to zaakceptowac... I tyle
Btw. Jest taka jedna fajna ksiazka na ten temat (Johna Grey'a o marsjanach i wenusjankach) :D
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 10 wrz 2004, 15:32

A pieprzonym syneczkiem mamusi byl moj eks... Lat 23 (wtedy) a bal sie spac ze mna w 1 lozku (300km od swojego domu), bo "co ja potem powiem mamie". Rozwalil mnie wtedy tym, heh...

Takiego czegoś to sobie nie wyobrażam. Mieć tyle lat i tak się zachowywać, o boże...

To ja chyba mam szczęście (a może nie), że mój luby mieszka sam a rodzice jego mieszkają o 230 km tak, że widziałam ich tylko raz. Jest już na tyle samodzielny, że mogłabym się wprowadzić do niego nawet i jutro. Ale póki co nie chce tego robić bo taką decyzje mieszkania na stałe trzeba naprawde dobrze przemyśleć.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 wrz 2004, 19:01

Triniti19 pisze:Takiego czegoś to sobie nie wyobrażam. Mieć tyle lat i tak się zachowywać, o boże...


Tez bylam w szoku... A jak w koncu cos sie zaczelo dziac, i kolejnym razem do mnie przyjechal, to... dowiedzialam sie ze... musi poczekac. Uhm, a wydawalo mi sie, ze to z reguly dziewczyny czekaja jesli idzie o seks...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 10 wrz 2004, 19:58

Uhm, a wydawalo mi sie, ze to z reguly dziewczyny czekaja jesli idzie o seks...

I to właśnie było nie do zniesienia ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 wrz 2004, 20:03

Emperor pisze:
Uhm, a wydawalo mi sie, ze to z reguly dziewczyny czekaja jesli idzie o seks...

I to właśnie było nie do zniesienia ;)


Po raz kolejny bylam w szoku i gdyby nie to ze lezalam, to by mi sie szczeka o podloge potlukla... Moi najblizsi kumple (ktorym o tym zajsciu powiedzialam) jeszcze pol roku pozniej nie mogli tego zapomniec.
Ale tak na dluzsza mete dobrze sie stalo, ze niczego nie bylo. Bo potem byloby mi trudniej sie rozstac (znaczy sie zostawic...)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 10 wrz 2004, 20:24

No ja też będę pamiętał :D
Swoją drogą to już drugi taki przypadek (kiedy kobieta była chętna i dawała znać o tym, a on NIC) poznany przeze mnie... Zresztą, kawał o tym opowie:

Para narzeczonych spaceruje w parku. Kiedy mijają grupę emerytów, ci zaczynają mruczeć: "co tam rączka za rączkę! Zabierz ją lepiej do Motelu, lalusiu!"

Chłopak bardzo zakłopotany, udaje że nic nie słyszy. Przechodzą koło placu budowy, skąd dobiegają ich krzyki robotników: "Te oferma! Przestań się przechadzać! Zaprowadź ją do ciemnego kąta i przeleć!" Jeszcze bardziej zakłopotany, chłopak udaje dalej że nic nie słyszy. W końcu odprowadza dziewczynę do domu i żegna się z nią: "Do jutra kochanie" Ona: "Oczywiście, do jutra, GŁUCHY KOŁKU!" :P

Pamiętam, pojechałem do kumpla na kawę. Gadamy se, gadamy o dziewczynach, przy piwku i mu powiedziałem, że gadałem z mą lubą i ona ma wolną chatę na całą noc. A on: "no to na co czekasz, GŁUCHY KOŁKU?" Hehe, przypomniałem se ten kawał i pojechałem :P:P
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 wrz 2004, 20:38

Hehe, dobre... :D
Niestety ja teraz nie mam jak pojechac do mojego men'a... :/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 10 wrz 2004, 20:44

Przyjdą takie czasy, że nie będziesz do niego w ogóle jeździć, ani on do Ciebie... Bo będziecie razem mieszkać. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 wrz 2004, 20:56

Emperor pisze:Przyjdą takie czasy, że nie będziesz do niego w ogóle jeździć, ani on do Ciebie... Bo będziecie razem mieszkać. :D


To jedna z tych mysli, ktore mi dodaja skrzydel...
Adam

Postautor: Adam » 11 wrz 2004, 10:08

Ten kawał Emperora nie jest taki niedorzeczny ... chociaż nie ... jest. Ale chodzi mi tu o to że dziewczyny zawsze owijają w bawełne. Nigdy nie powiedzą że mają ochote na to czy na to tylko zawsze czekają aż chłopak sam sie domyśli. Często są przez to nieporozumienia i naprawde głupie sytuacje.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 wrz 2004, 11:17

Adam pisze:Ten kawał Emperora nie jest taki niedorzeczny ... chociaż nie ... jest. Ale chodzi mi tu o to że dziewczyny zawsze owijają w bawełne. Nigdy nie powiedzą że mają ochote na to czy na to tylko zawsze czekają aż chłopak sam sie domyśli. Często są przez to nieporozumienia i naprawde głupie sytuacje.


Kobiety w wiekszosci tak maja, ze mowia niewprost... Ja sie obecnie ucze i powoli zaczyna mi wychodzic mowienie wprost, co naprawde ulatwia zycie - nam obojgu. To wszystko dzieki mojemu misiakowi i takiej jedej ksiazce... :p
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 11 wrz 2004, 11:54

Pewnej książce: "ABCadło dla dzieci"

NIe mogłem sie powstrzymać:P
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 wrz 2004, 11:55

Mr freeze pisze:Pewnej książce: "ABCadło dla dzieci"

NIe mogłem sie powstrzymać:P


Wredna bestia, no.... :p
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 wrz 2004, 13:18

Jakiej ksiazce? Bo dokaldnie o tym co piszesz bylo w ksiazce "Dlaczego mezczyzni klamia a kobiety placza".
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 11 wrz 2004, 13:26

Maverick pisze:Jakiej ksiazce? Bo dokaldnie o tym co piszesz bylo w ksiazce "Dlaczego mezczyzni klamia a kobiety placza".


Wydaje mi się, że Sophie ma na myśli książkę Johna Graya "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" :)
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy

W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 11 wrz 2004, 13:38

Sophie, jeśli intersują Cię książki Graya sięgnij po "Marsjanie i Wenusjanki". ;)
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy



W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 wrz 2004, 14:47

Tamta ksiazka o ktorej pisalas to "Dlaczego kobiety nie umieja czytac map, a mezczyzni nei pytaja o droge" o ile sie nie myle :) Ale z tego co widze to one wszystkie sa na jedno kopyto napisane, a o marsjanach i wenusjankach mnie nie podchodzi sam tytul, bo jest zbyt infantylny.
Adam

Postautor: Adam » 11 wrz 2004, 15:54

Czytałem w necie kiedyś jakie ewolucyjne zmiany zaszły na przeciągu stulecii u mężczyzn i kobiet. Zwróćcie uwage na to jak kobieta szuka rzeczy w szafce kuchennej i jak czyta mapy.
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 11 wrz 2004, 19:10

Na rynku wydawniczym jest dużo takich książek - poradników. Przeglądnęłam Kenneth Wenning "Mężczyźni są z Ziemi i kobiety są z Ziemi", lecz sądzę, że Gray ma większe doświadczenie w tej materii. Kiedyś w TV wysłuchałam wywiadu Ophry. To mądry człowiek, swoje książki oparł na doświadczeniu własnym i jego pacjentów.
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy



W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 wrz 2004, 19:24

Jasmen pisze:sądzę, że Gray ma większe doświadczenie w tej materii.


Ja czytalam tylko 2 ksiazki z tej dziedziny - to co powiedzial Mav (jakies 3 lata temu, moj facet teraz i mu sie nie podobalo) i wlasnie Gray'a (niedawno obje przeczytalismy i uwazamy ze jest naprawde dobra, a poza tym, niektore rzeczy z niej na serio dzialaja!)
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 11 wrz 2004, 19:39

Czy masz na myśli "jaskinie" (określenie Graya) mówiąc, że się sprawdzają? Które Waszym zdaniem: twoim i twojego chłopaka się sprawdzają? To ciekawe ;)
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy



W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 wrz 2004, 01:36

No te formy sa tez w tej co pisalem (ale nie tej o mapach). Ja uwazam, ze wszystkie sa na jedno kopyto :D

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 678 gości