Pomóżcie w wyborze prezentu dla faceta....:)

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Pomóżcie w wyborze prezentu dla faceta....:)

Postautor: Kinia*** » 25 sie 2004, 01:18

Mam do Was wszystkich wielką gorącą prośbę i naprawdę bardzo mi na tym zależy..Otóż na początku września mój Kochany Chłopak ma 18 urodziny...Jakie macie doświadczenie w wyborze prezentów na tą okazję albo jakie prezenty sami dostaliście?Wiem że to ja znam go najlepiej i sama powinnam wiedziec z czego najbardziej się ucieszy ale jestem kreatywna i chciałabym prosić was o przedstawienie pomysłów na najbardziej oryginalny, zaskakujący pomysł na niezapomniany prezent od kochającej dziewczyny :) Dziękuję i pozdrawiam :564:
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 25 sie 2004, 01:23

zawsze miałam problemy z prezentami:) Prezenty ktore dostał ode mnie(oczywiscie nie wszystkie na raz): bokserki (2 pary), perfumy (takie jakie mu się podobały), kotek maskotka, taki ładny model porshe (mówił od pół roku że chce sobie kupić :D), a na 18 kajdanki z futerkiem :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 25 sie 2004, 01:23

perfumy, jakiś ładny długopis, dobry alkochol...
ostatnio dostałem pojemnik na wizytowki, a w nim był komplet z napise,m najwspanialszy facet, itd....
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 25 sie 2004, 08:54

ja mysle ze moga byc jakies prfumy plyn po goleniu itd albo kup mu stringi z jakims zwierzatkiem ja mialem slonia :D hehehehe bardzo smieszne ale dobre ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 25 sie 2004, 09:49

nigdy nie wiem co kupic facetowi!!!! :) no ale z 18-stymi urodzinami mojego lubego nie miałam wiekszego problemu bo...misio przeprowadza sie do nowego domku i pomyslałam ze trzeba by kupic mu cos co wpasuje sie w jego nowy pokoik :) i kupiłam mu...obraz :) z pieknym pejzazem zeby wiszac na scianie zawsze mu o mnie przypominał :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2004, 10:05

Doskonały pomysł Agato !! mozez tez Kiniu kupićmu ksiązkę , a na niej napisać dedykacje , nie wiemy co Twój ukochany lubi ?? wiec mozemy tu nie trafiac w sedno , ale mysle iz tomik jakis wierszy był by dobrym prezentem , albo jakas ksiązka typu Romeo i Julia czy Twój luby Pali ?? jesli tak to papierosnica , metalowa z dedykacja ! perfumy , i inne ulotne rzeczy na 18 urodzine jak by mi nie pasuja ! ale to moje zdanie nic po nich na wieki nie zostanie , a obraż zawsse bedzie wisiał , ksiązka stała itd, lub cos podobnego , pomysl !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 25 sie 2004, 12:11

mozez tez Kiniu kupićmu ksiązkę , a na niej napisać dedykacje , nie wiemy co Twój ukochany lubi ?? wiec mozemy tu nie trafiac w sedno , ale mysle iz tomik jakis wierszy był by dobrym prezentem , albo jakas ksiązka typu Romeo i Julia


chyba jednak najlepiej nie sugerować się tym co mówią tylko tym co on lubi, bo mój by się ani z obrazu ani z ksiazki nie ucieszył za bardzo, wszystko od faceta zalezy :D A butelkę po perfumach mozna sobnie zachowac;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2004, 12:24

bo Twoj , to jakiś dziwny jest facet ...w takim razie !!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 25 sie 2004, 12:49

ja pamietam, że kiedyś dałam mojemu facetowi na prezent obrazek który sama namalowałam. nie mam zdolności plastycznych, ale kiedys mnie naszło, wzięłam pastele <które uwielbiam> i zaczęłam bazgrać. Efekt sam mnie zaskoczył......obrazek wisi po dziś dzień u niego w pokoju i pewnie mnie przypomina mimo, że nie jesteśmy razem.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 25 sie 2004, 13:21

oj , ja zawsze mam z tym problem...facet dziewczynie ma mase mozliwosci..a dziewczyna?? niestety ograniczone..
ale jakos zawsze wybrnelam z tego "klopotu". moze nie zawsze byly to rzeczy ktore zachwycaly ale jadnak..
najlepiej napisz na kartce wszystkie mozliwosci i pokoleji nad kazdym sie zastanow , az dojdziesz do trzech:) ja np maialm pomysl aby upiec tort...
hehe nie wyszlo z nim bo jednak az tak zdolna nie jestem:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 25 sie 2004, 13:28

ja np maialm pomysl aby upiec tort...

ja nawet upiekłam :D a do tego prezent z tych nie materialnych lecz "kulturalnych", czyli stiptiz ;)
bo Twoj , to jakiś dziwny jest facet ...w takim razie !!!!

nieprawda! nie znam wielu facetów którzy lubią obrazy, szczególnie w takim wieku. Wiec moze tutaj na forum jesteśmy wszyscy "dziwni"? A moze po prostu nadzwyczajni romantycy? :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 25 sie 2004, 13:39

Tylko nie kupuj mu misia !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2004, 13:52

Jag pisze:Tylko nie kupuj mu misia !


Pewnie ! kup mu stringi ! :D :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 25 sie 2004, 14:15

racja, mis czy inny tandetny pluszak dla faceta to totalna pomyłka. To prezent z typu "nie wiemy co z nim zrobic i wrzucamy do szafy"..........
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 25 sie 2004, 15:45

Jesli chodzi o obrazy itp to kiedys sam dostalem pejzaz namalowany przez moja byla. Wisi ciagle u mnie w pokoju na scianie, mimo ze juz od dawna jestem z inna dziewczyna. A wisi, bo ladny :D.

lizaa wspomniala, ze dziewczynie latwo jest kupic prezent. Ale z kazdym kolejnym mozliwosci sie wyczerpuja :D. Ja juz np totalnie nie mam glowy jaka niespodzianke sprawic dziewczynie. Poluje na takie jedne perfumy ale sa one masakrycznie drogie :D. Myslalem tez nad czyms innym, niematerialnym, ale chyba naprawde do tego nie mam glowy :\. No coz, a prezent dla faceta? Chyba z kazdego sie ucieszy (procz misia pluszowego rzecz jasna ;)), jakas bielizna to sprawdzony patent, moze jakas koszulka albooo ja np marze o czyms takim... cholera, zapomnialem jak to sie nazywa... chodzi o to, ze sa zawieszone obok siebie takie metalowe kuleczki, pierwsza sie odchyla, puszcza, a w momencie zderzenia pierwsza przekazuje energie drugiej, ta trzeciej itd az do ostatniej, ktora caly cykl zaczyna od poczatku :D. Normalnie marze o czyms takim ale nigdzie nie moge tego znalezc :\
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 sie 2004, 17:26

No prezent na 18stke no trudny wybór. Ja osobiscie polecam coś z jego zainteresowań. na pewno ma coś czym się interesuje i może jest rzecz która wiąże się z tymi zainteresowaniami. Książka i obraz to fajne pomysły i nasunął mi się jeden troche niecodzienny pomysł. Może np. dać mu obraz z swoim własnym portretem lub plakat z waszego zdjęcia (można zrobić je w drukarniach, nie jest on stosunkowo drogi). Osiemnaste urodziny to takie wydarzenie gdzie prezent powinien być niecodzienny ale również zabawny. Tak mi się przynajmniej zdaje.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 25 sie 2004, 18:48

Doskonały pomysł Agato !!

dzieki :) przy okazji złapałam punkty u "tesciowej" bo ona sie bardzo sztuka interesuje ;)

osobiscie polecam coś z jego zainteresowań

no własnie :) poniewaz mój luby zyje dziennikarstwem z okazji jakis swiat (nie pamietam dokładnie) kupiłam mu ksiazke na temat mediów,ale był zachwycony :) i juz sie dowiedział ze ta ksiazka przyda sie jemu nawet na studiach ;)
Osiemnaste urodziny to takie wydarzenie gdzie prezent powinien być niecodzienny ale również zabawny.

kumapela na 18 urodziny dostała od znajomych taki pacołek co jest przy drogach co 100metrów taki czerowono biały z odblaskowymi elementami ;) miał chyba z 170cm wysokosci :) oryginalne prawda ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 sie 2004, 20:31

kumapela na 18 urodziny dostała od znajomych taki pacołek co jest przy drogach co 100metrów taki czerowono biały z odblaskowymi elementami miał chyba z 170cm wysokosci oryginalne prawda

Fajny pomysł :). My kiedyś z koleżanką kupiłyśmy koledze z klasy z okazji 18 urodzin taką malutką gilotynke bo interesował się żydowską kulturą i w ogóle Izraelem więc miał jak się obrzezać :P.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Picx
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2004, 22:41
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Postautor: Picx » 25 sie 2004, 22:11

krzys pisze:
Jag pisze:Tylko nie kupuj mu misia !


Pewnie ! kup mu stringi ! :D :D :D :D


A najlepiej kup mu sringi z misiem!! :)

A tak szczerze, uważam, że nie ważn e co mu kupisz, liczy sie sposób. Nie dawaj prezentu przy wszystkich, zrób to sam na sam, dodając do życzen ognisty pocaunek...gwarantuje, że 18 nigdy nie zapomni...
Człowiek niczym fala przeogromna, rozlewa sie w bezkresie oceanu,
Niczym kropla w szklance, niby nic nic, ale każda może przepełnić naczynie...
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 26 sie 2004, 01:11

Dziękuję bardzo teraz zastanawiam się jeszcze nad kilkoma prezentami i ogólną organizacją urodzin..Mam kilka pomysłów powiedzcie mi jak duże jest prawdopodobieństwo że się ucieszy...Ja wiem że ucieszy się ze wszystkiego bo chodzi tu głównie o uczucie a nie o kwestie materialne ale chciałabym żeby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i pełen niespodzianek..Jest mi po prostu przykro że on nie przywiązuje do tego zupełnie wagi nie chce spotkać się ze znajomymi i nie zależy mu praktycznie na niczym..Dlatego chciałabym żeby po tym 7 września poczuł się naprawdę wyjątkowy i wiedział że są osoby które naprawdę o nim pamiętają i chcą żeby uśmiech pojawił się na jego buźce nawet w taki tylko z pozoru zwykły dzień...:)
Myślałam żeby przyjść do niego do domu troszkę wcześniej i go obudzić w słodkiej i namiętnej formie zrobić dobre śniadanko bo nigdy nie ma czasu sobie zrobić przynieść świeże kwiaty,wskoczyć do łóżka a później pod prysznic...
Chciałam też cos mu narysować ponieważ wiem że bardzo to lubi a i mi rysowanie sprawia mi wielką przyjemność jeśli tylko mam czas i robie to dla ukochanej osoby...
Prezent 'kupiony'...to jeszcze do analizy jestem w trakcie myślenia nad waszymi propozycjami a także kilkoma moimi biorącymi pod uwagę jego specyficzne pasje...
Nagrałam mu kiedyś piosenkę i chciałam to powtórzyć ale brak mi weny do pisania..to samo z wierszami..
Oprócz tego chcę zadzwonić do znajomych i zorganizować spotkanie-niespodziankę bo wiem że z wieloma osobami nawet nie ma okazji się zobaczyc i pogadać..
Co z wieczorem i nocą to jeszcze nie wiem..Może impreza a może spotkanie we dwoje bardzo ciepłe i seksowne hmmm zobaczymy jak to wyjdzie to zależy jeszcze od wielu spraw łatwiejszych i tych niesprzyjających...
Czekam na dalsze propozycje i ocenę moich :) pozdrawiam!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 26 sie 2004, 12:27

bardzo fajne pomysły :) a w nocy, polecam spotkanie we dwoje :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
J-dub
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 14 sie 2004, 15:35
Skąd: NyggaHood
Płeć:

Postautor: J-dub » 26 sie 2004, 16:20

kinia*** powiem tylko tyle ;) dobrze kombinujesz , na pewno sie ucieszy z Twoich pomyslow, a juz te sniadanko hehe to juz w ogóle wypasiony pomysl :)
i tak nie wazne co ale od kogo sie dostaje chocby male upominki ,bedzie szczesliwy
tak mysle ;) .pozdrawiam
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 26 sie 2004, 17:43

Masz bardzo fajne pomysły. Pomysł z rysunkiem bardzo fajny a jeszcze bardziej spodobał mi się ten z napisaniem piosenki. Widać masz dużo pomysłu więc nic tylko zabierać się do roboty. Widząć twój zapał śmiem twierdzić, że na 100% ten dzień on jeszcze długo będzie pamiętał.

PS- Zdecydowanie wieczór zostaw tylko dla was.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 13 paź 2004, 19:37

Ja mojemu lubemu na 18-tke kupiłam figurkę pół nagiej wojowniczki i powiedziałam mu że ma strzec go przed innymi kobietami :D
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Izabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 16 cze 2014, 13:56
Skąd: Sopot
Płeć:

Prezent dla chłopaka, co kupic?

Postautor: Izabelka » 16 cze 2014, 14:10

Hej wszystkim, mam pytanie zarówno do Pań jak i Panów. Otóż za miesiąc zbliża się nasza 5 rocznica. Nie za bardzo wiem co kupić, przez ten długi czas wykorzystałam już wszystkie pomysły... Powiedzmy że mogę przeznaczyć około 500 zł na prezent. Proszę o jakieś porady. Chłopak interesuje się sportem (piłka nożna i f1) do tego muzyką rock. Płyty cd odpadają z góry.

Dzięki za każdą radę !
redco
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 16 cze 2014, 16:31
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: redco » 16 cze 2014, 16:38

A myślałaś może, o zegarku? To jest bardzo męski prezent plus szukając okazji jeszcze zaoszczędzisz i będziesz miała na nowy puder:)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez redco, łącznie zmieniany 1 raz.
Izabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 16 cze 2014, 13:56
Skąd: Sopot
Płeć:

Postautor: Izabelka » 16 cze 2014, 16:48

Wielkie dzięki, nie wiedziałam, że pewex ma tak szeroki asortyment, nicee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 cze 2014, 09:31

zegarka sie nie kupuje , to jest nietakt !! tak samo jak buty !
zegarka bo odmierza czas do rozstania , buty bo w nich odejdzie - taka osoba obdarowana
to niby przesady , ale :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 cze 2014, 00:08

Zegarek sama kupiłam i to bzdura. :P
Jak wybierałam słyszałam, że ma być taki i taki i siaki, Wybrałam olewając gusta moim zdaniem bardziej pasujący i był to jeden z bardziej udanych prezentów. ;)
Po mojemu... Jeśli ktoś nie wie co wybrać na piątą rocznicę i pyta na forum obcych ludzi to jest to śmiechu warte. Jak można tak mało znać drugą osobę? Bzdura, podkreślam, bzdura !!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 cze 2014, 12:09

Bzdura zalezy dla kogo jak bym ja kupił mojej kobiecie zegarek , to w zyciu by go nie założyła - stąd to napisałem ! Ja zreszta tak samo podarowanego zegarka od swej kobiety bym nie przyjoł ! nie nosił !
olewajac gusta ? hmm kiepski pomysł , to tak jak z pierscionkiem zareczynowym , nie ma to jak olac gust obdarowanej :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości