Skąd ten ból?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Skąd ten ból?

Postautor: Aniolecek » 13 sie 2006, 23:03

Na poczatku napiszę, że przygode z seksem rozpoczelam calkiem niedawno... Podczas pierwszego razu troszke zaszczypało... później juz zero bolu. Za drugim razem 'przy wejsciu' nie czułam, zadnego dyskomfortu, natomiast w pozycji na jezdzca czulam okropny bol... Nie byl to bol od blony dziewiczej... Bolalo mnie cos w srodku... Takie 'uklucia' - jakby sie cos wbijalo - nie umiem tego trafniej okreslic. W kazdym badz razie zniechecilo mnie to do tej pozycji... Pozniej pomyslalam, ze moze czlonek mojego partnera jest za dlugi, ale to chyba nie to... gdyz jest raczej z tych srednich rozmiarow... Czy ktos ma podobne odczucia co do seksu w pozycji na jezdzca? Z czego to moze wynikac? Moze to wina mojej budowy? Prosze o jakies konstruktywne komentarze...
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 13 sie 2006, 23:33

Moze masz lekkie zgięcie macicy??? zdarza sie.
milobero
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 cze 2006, 21:47
Skąd: Rogowo
Płeć:

Postautor: milobero » 13 sie 2006, 23:35

<banan> Twoj facet jak mowisz ze ma z tych sredniakow, to raczej nie bedzie jego wina. Moze musisz sie przyzwyczaic do tej pozycji. Moja zonka tez zabardzo na poczatku nie lubila tej pozycji ale po jakims czasie dostroila jakos swoje cialko i teraz zawsze zaczynamy ta pozycja (a jest w 6 miesiacu ciazy). Zobaczysz niebawem przekonasz sie ze ta pozycja daje sporo przyjemnosci. A moze faktycznie budowa Twojej dziurki nie jest do tego przystosowana <przytul> <przytul>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 14 sie 2006, 00:12

Moze na jezdzca wchodzi głęboko i uderza o szyjkę macicy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sie 2006, 13:42

On nie musi byc za dlugi. Ty mozesz byc za krotka :] I tak najpewniej jest. My z moim tez tak mamy. Dlatego optymalne jest nachylenie sie moje przy jeżdźcu. :]
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 15 sie 2006, 01:39

moon pisze:Dlatego optymalne jest nachylenie sie moje przy jeżdźcu.

Ale to juz jest galop <hahaha>
Tak bywa. Widocznie jestes faktycznie zbyt krotka. Nie przejmuj sie i omijaj te pozycje szerokim lukiem.
Alchemia

Postautor: Alchemia » 15 sie 2006, 21:42

Mozliwe ze w tracie tej pozycji czlonek uciska na pecherz moczowy badz na wyrostek, jest wiele czynnikow, kotre moga powodowac klucie podczas stosunku moglo sie np. przewiac , zwroc uwage rowniez na to, z ktorej strony odczuwasz bol, radzilabym Ci wizyte u ginekologa - w ostatecznej wersji - gdzyz moze to byc zapalnie przydatkow (zapalnie jajnikow) czesto objawy tej choroby objawiaja sie kluciem podaczas stosunku.
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 15 sie 2006, 22:59

Dziekuje wszystkim za rady. Troche mnie przestraszyliscie tymi roznymi chorobskami... ale chyba serio najlepiej bedzie jak pojde do ginekologa... Zbada mnie dokladnie... Bedzie ok... Musi byc ;)

Alchemia pisze:zwroc uwage rowniez na to, z ktorej strony odczuwasz bol

Wydaje mi sie, ze zawsze z prawej... Boje sie troche :(

A tak w ogole czy jest mozliwe, ze w pochwie sa jakies guzy? Bo czasami mam takie wrazenie, ze to mogloby wywolywac ten rodzaj bolu, ktory odczuwam...


*qbass* pisze:Moze na jezdzca wchodzi głęboko i uderza o szyjkę macicy.


Teraz to juz boli nie tylko przy 'jezdzcu'... Rowniez w pozycji klasycznej odczuwam dyskomfort, kiedy moj partner wchodzi gleboko... <wczesniej kochalismy sie bardzo delikatnie i nie wchodzil tak 'na maxa'>
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Alchemia

Postautor: Alchemia » 15 sie 2006, 23:11

nie przesadzajmy jakie guzy to na pewno nic groznego nie martw sie :) (ja odczuwam taki bol w pozycji " po Bozemu - klasycznej ") i okazuje sie ze penis uciska mi na pecherz moczowy, stad klucie, chociaz nie zawsze w zaleznosci od tego czy jestem wyprozninona czy nie ;), jednak jest to sprawa indywidualna kadego czlowieka, mozliwe ze po prostu masz taka a nie inna fizjologie i nie ma sie czym przejomowac, ale ze zapalnia jajnikow, badz janika prawego, nie mozna wykluczac skosultuj to z ginekologiem sadze ze to bedzie najlepsze rozwiazanie dla Ciebie :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości