Wypalam się..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 maja 2006, 14:10

Piszesz o czyms innym niz zachowanie opisane przez kolezanke wyzej :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 27 maja 2006, 14:43

Opisałam przypadek, w którym to się sprawdza. Bo jeśli chodzi o take przysłowiowe dawanie kwiatków bez okazji przez cały czas, to trochę przesada... Takie gesty też tracą na znaczeniu i tyle. Tak jak słowo 'kocham'.
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 27 maja 2006, 14:47

TedBundy pisze:stary, ja nie mam zdrowia na takie szczeniackie zabawy. Ani czasu, ani siły,ani nerwów. Ja gram na jasnych zasadach.

1.to raz sprobuj a zobaczysz efekt
2.kobieta i jasne zasady <hahaha> polowy rzeczy musisz sie domyslec, dlatego wlasnie latwiej nam sie dogadac z kumplem niz z kobietami,
i podkresle kobieta lubi byc "zdobywana" czuc ze sie starasz o nia dzieki temu czuje sie atrakcyjna, jesli mowisz ze jest piekna - to rodzaj komplementu - usmiechnie sie? - na pewno, chyba ze ma swoje lata wtedy ja to smieszy

ps ja tylko zauwazylem 3-4 wypowiedzi kobiet w tym temacie ktore sie z tym zgadzaja, i 2 facetow ktorzy mysla ze rozumieja kobiety :) , ja ich nie rozumiem, nie zawsze wiem jak sie zachowaja w danej sytuacji, i co powoduje ze postepuja tak a nie inaczej faceci po 50 trzezwo patrzacy na swiat powiedza ze wiedza o nich wiele ale nie wszystko
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 maja 2006, 14:52

No bo to wiadomo ze nie wiesz o nich wszystkiego tym bardziej jak one same nie wiedza o SOBIE polowy :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 27 maja 2006, 15:23

DaKID pisze:podkresle kobieta lubi byc "zdobywana"

Nie wypowiem sie za wszystkie kobiety, ale za siebie mogę. To nie o "zdobywanie" chodzi - bo to raczej nierealne, jak już się jest ze sobą dłuższy czas. Raczej o docenianie i okazanie, że jeszcze się partnerowi cokolwiek robić, a nie osiadł na laurach, uznając, ze skoro już się kobieta zgodziła z nim spotykać, to cała robota została wykonana. I tyle.
Zresztą tego samego wymagałabym od kobiet, to nie tylko robota dla facetów: pokazać, że partner nie stracił na atrakcyjności tylko dlatego, ze stał sie "nasz".
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 28 maja 2006, 00:48

pani_minister, no o to mi chodzi, wiadomo ze trudno zdobyc kobiete ktora juz z toba jest ale sposob zachowania postepowania traktowania jej
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 28 maja 2006, 14:27

Pogadaj z Nią o tym dlaczego tak sie dzieje, powiedz co czujesz, jak odbierasz Jej zachowanie, zapytaj o powód! Chłopie jesteś z Nią ponad 2 lata to chyba potrafisz zdobyć się na najszczersze postawienie sprawy, ratuj ten zwiazek, skoro Ona nie potrafi.
OnlyJusti

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 506 gości