Antykoncepcja na pokaz

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Antykoncepcja na pokaz

Postautor: SueEllen » 25 lip 2004, 13:11

Co myślicie o noszeniu plastrów antykoncepcyjnych w widocznym miejscu na ciele? Moim zdaniem takie kreowane przez gwiazdy obnoszenie się z antykoncepcją jest niesmaczne, a plastry nie zdobią, ale szpecą. Zastanawiam się też, czy panna, która ma wyeksponowany plaster, nie zdaje się mówić do facetów wokół: "Jestem zabezpieczona, możesz mnie bez obaw przelecieć". Pojawia się nowy, antykoncepcyjny rodzaj szpanu?? :P
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 lip 2004, 13:13

w sumie zgadzam sie z Toba, ja sama bym nie zalożyła w widocznym miejscu, bo i po co?A inni mogą robić co chca ;)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 lip 2004, 13:15

Nie, no oczywiście. Inni mogą sobie go i na czole przyczepić. Niech sobie jednak zdają sprawę, że bedą kolejnym tematem do kabaretu...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 lip 2004, 13:24

hehe, ale pamietam, jak nieraz moje kolezanki trzymaly tabletki antykoncepcyjne w portfelu w widocznym miejscu i machaly nim na prawo i lewo, tez niezla beka mialam ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lip 2004, 17:25

Popieram Was obie w opinii o plasterkach.
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2004, 17:33

A jakies gwiazdy tak nosza? Sue - gwiazdy jak to sie mowi, zazwyczaj nie skonczyly studiow. Sa pustymi lalkami ktore ladnie umieja tylkiem machac lub maja ladna buzie i dlatego w filmach graja. Nie znaja sie na kulturze i dlatego tak sie z tym obnosza. Nikt normalny tak nie robi. Poza tym wez pod uwage pewien fakt: dla takiej gwiazdy wazne jest by o niej mowili, byle co ale by mowili.
A ja wszystkie gwiazdy mam... No wiecie :)
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Re: Antykoncepcja na pokaz

Postautor: Damian » 25 lip 2004, 18:45

SueEllen pisze:Zastanawiam się też, czy panna, która ma wyeksponowany plaster, nie zdaje się mówić do facetów wokół: "Jestem zabezpieczona, możesz mnie bez obaw przelecieć".


Tak, dobrze to ujęłaś.

Rzeczywiście, osoby eksponujące plastry mogą być niezłym pośmiewiskiem. Ciekawe, czy zdają sobie z tego sprawę...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 lip 2004, 18:48

Żeby wypowiedzieć sie w tym temacie chciałbym wiedziec, czym wizualnie taki plaster antykoncepcyjny różni się od zwykłego, opatrunkowego. Być może, jest to szpan dla wtajemniczonych
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2004, 19:27

Wy to wszędzie problem znajdziecie ! tak jak z tymi futrami noszonymi przez kobiety , a które to sa z zwierząt ! niech se nosza gdzie chcą te plastry !!za niedługo zaczniecie sie czepiać tego ze widać pod spodniami białymi stringi ! albo ze nie nosi stanika ! zabezpieczona czy też nie facetowi to zwisa i na pewno nie patrzy na to w ten sposób ! .Nie noscie wiec też mini ! przezroczystych spodenek , spódniczek i bluzek , bo a nuz facet pomysli ---BIERZ MNIE !! --- TO JAKAŚ PARANOJA ! :546:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 25 lip 2004, 19:31

Krzysiu, według mnie są pewne granice... których się nie powinno przekraczać.

Ale czekajcie... LPR dojdzie do władzy, to będą plastry, ale już tylko na zdjęciach (jeśli sobie zrobicie) :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 lip 2004, 19:32

zabezpieczona czy też nie facetowi to zwisa

Nie każdy jest taki odważny egoista! (sorry za mocne słowo, ale tu nie można myśleć tylko o sobie).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 lip 2004, 19:37

Nie noscie wiec też mini ! przezroczystych spodenek , spódniczek i bluzek , bo a nuz facet pomysli ---BIERZ MNIE !! --- TO JAKAŚ PARANOJA !


Racja Krzysiu.

Jak powiedział Fiodor Dostojewski:

"Zmarnowałem życie przez moralną poprawność"

ot, co :)
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 25 lip 2004, 19:40

Hmmm... z jednej strony fajnie by było, gdyby każdy mógł robić to, co chce i żyć dokładnie tak, jak mu się podoba. Z drugiej... aż boję się pomyśleć, jakby ten świat wyglądał...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2004, 20:45

BEZ PRZESADY !! to tylko plaster !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 25 lip 2004, 20:47

W omawianym przypadku plaster... ale ludzie mają różne pomysły :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lip 2004, 22:04

krzys pisze:BEZ PRZESADY !! to tylko plaster !

Jaki plaster?
To manifestacja!
A będą to manifestować małolaty "że już mogę sie pieprzyć" i staruszki "że jeszcze mogę się pieprzyć".
Ciekawe, czy kobiety w "normalnym" wieku też to będą nosić na wierzchu, bo moja nie!
Prawdopodobnie będzie nosić (bo żołądek odpocznie od chemii), ale pod majtkami.
Krzyś?! Czy jakby ten plaster był dla mężczyzn, też nosiłbyś go w widocznym miejscu?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 lip 2004, 22:14

Krzyś?! Czy jakby ten plaster był dla mężczyzn, też nosiłbyś go w widocznym miejscu?
Nie, Krzyś będzie nosił prezerwatywę dyndającą przy pasku u spodni :P :D ;)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 lip 2004, 22:25

Tu nie chodzi o manifestacje czy nie-manifestacje, to dość okrojony temat, bo jak narazie dotyczy tylko "gwiazdek", a one robią różne rzeczy dla prowokacji. Pare lat temu za "szpan" uważano rozmawianie przez komórki w autobusie ;) I chyba nie chodzi, że to się robi, ale JAK to się robi. Jeśli komus plasterek wyjdzie spod rękawa albo robierze się na plaży, nikt pewnie nie będzie robił z tego 'halo'.
Być może to się kiedyś przyjmie jako norma, tak jak dawniej o kobiecie, która goli nogi mówiono, ze jest (pejoratywnie) wyemancypowana. Możliwe też, że nikt się nie będzie z tym krył, tak jak astmatyk nie wstydzi się wyjąć inhalatora, a przeziębiony husteczek.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 lip 2004, 22:37

Gracja, nie rozumiesz. Te panny to robią właśnie po to, by się pokazać ze swoją antykoncepcją. Gwiazdom pewnie za noszenie plastrów na ramieniu płacą (taka forma reklamy), a głupie dziewczyny później naśladują i latają tak po mieście.

P.S. Osobiście uważam, że rozmawianie przez telefon w autobusie w godzinach szczytu gdy ma się przyklejonych do pleców (oraz innych części ciała;)) współpasażerów, jest nie na miejscu (moja ciotka dowiedziała się o mojej ciąży od mojej eks - przyjaciółki zbyt głośno rozmawiającej z koleżanką o mnie przez komórkę w autobusie).
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lip 2004, 22:39

Tydzień temu widziałem taką 15-letnią "gwiazdkę" idącą ulicą z plastrem na gołym ramieniu.
Prowokatorka czy co? Szkoda, że na łańcuszku nie wisiał fallus lub wibrator ;)
Taka moda mówicie... :570:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 lip 2004, 23:12

Gracja, nie rozumiesz. Te panny to robią właśnie po to, by się pokazać ze swoją antykoncepcją. Gwiazdom pewnie za noszenie plastrów na ramieniu płacą (taka forma reklamy), a głupie dziewczyny później naśladują i latają tak po mieście.


Rozumiem, dlatego napisałam, że nie liczy się CZY to robisz ale JAK to robisz. To nie dotyczy tylko plasterków, ale i wszelkiego rodzaju zachowan, ktore mają na celu prowokacje, manifestacje czy pokrętną, nieuzasadnioną próbe zaiponowania komukolwiek.
Szczerze mówiąc mi to wisi...mogą nosic i na jezyku.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2004, 04:13 przez gracja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2004, 01:13

A moze ona po prostu LSD maja przyklejone i caly czas na kwachu jada?
Krakers
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 08 mar 2004, 08:08
Płeć:

Postautor: Krakers » 26 lip 2004, 02:40

Takie 'gwiazdki' nosza np. te plastry wlasnie po to, zeby uswiadomic temu kompletnie nietolerancyjnemu spoleczenstwu, ze mozna zyc normalnie, nie tylko pod dyktando innych. Co Wy za problemy wynajdujecie? Niech kazdy robi co lubi, byle nie lamac podstawowych zasad moralnych! Chce ktos nosic kolczyk na sutku to niech nosi, chce ktos miec tatuaz niech sobie zrobi..tak samo te plastry! Okropna jest ta polska mentalnosc, w ktorej wiekszosc ludzi jest kompletnie zamknieta na jakiekolwiek nowosci! Biedni my.. :(
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 26 lip 2004, 04:09

OTÓŻ TO!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 lip 2004, 08:10

Dla mnie dziewczyny obnaszące się się z tymi plastrami na widocznym miejscu, to nie żadne gwiazdki, a po prostu GŁUPIE, jak i ci, którzy uważają to za formę manifestacji swojej niezależności. Chyba nikt logicznie myślący nie uważa, że młoda bezdzietna para nie używa środków antykoncepcyjnych, a jakich to już ich sprawa, ważne że skutecznych.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2004, 08:33

Dlatego niech se noszą plastry gdzie im pasuje , a reszta niech patrzy na własną dupę!!!a nie zajmuje sie pierdołami , macie za duzo czasu czy co ??

Ze tez musialem sie urodzić w tak debilnym kraju !
Nie nosił bym dyndająca prezerwatywe przy pasku , bo mi to nie potrzebne , jak chce poderwac kobiete , to - to po prostu robię i ona zdaje sobie doskonale sprawe do czego zmierzam i zadna sie nie zastanawia wtedy czy bedzie zabezpieczenie czy też nie ! Liczy sie tylko czy też tego chce , czy nie !
No tak jeszcze brakuje tylko tego by zabronic rozmów przez komurke w autobusie , tak to jest jak sie ma kolezanki klachule ! a samemu sie wszystko wszystkim papla i wszystko nam przeszkadza , nie malujcie sie !! dziewczyny , bo wtedy tez wygladacie prowokująco ! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 26 lip 2004, 10:16

Chce ktos nosic kolczyk na sutku to niech nosi

... ale nie wywala tego sutka na wierzch.

My jesteśmy nietolerancyjni? Popatrzcie na Francję - tam ich tolerancja wszystkiego doprowadziła do tego, że żadnego symbolu wiary nosić nie możesz.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 lip 2004, 10:24

My jesteśmy nietolerancyjni?


Oczywiście, że jesteśmy !
Zobacz co się dzialo ze statkiem we Władysławowie. Co się dzieje w szkołach gdzie jest religia. W konstytucji mamy napisane, że jesteśmy krajem świeckim to dlaczego krzyżyki w każdej klasie a nie Talmud czy inne badziewie? Francja też jest krajem świeckim i wydaje mi się, że tam nie zabraniają. Po prostu ludzie tak robią. I bardzo dobrze. Chrzciny i komunie u nas tak samo: "bo rodzina", "bo tak wypada", "bo wszyscy tak robią", "bo dziecko będzie później miało problemy". To jest tolerancja?
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 26 lip 2004, 10:29

Nie. Silnie zakorzeniona tradycja. Tradycji wypracowywanej przez wieki nie przeskoczysz w kilka lat. Chrzciny, śluby i pogrzeby traktuję jak "folklor nardowy". To jedyne momenty kiedy bywam w kościele. To samo tyczy się Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Z tych świąt też chciałbyś zrezygnować?

Kto protestował przeciwko wpłynięciu tego statku? LPR i Młodzież Wszechpolska. Za nich nie moze odpowiedac cały naród. A oszołomy się znajdą wszędzie, w każdym kraju. Zapewniam Cię, że w USA jest teraz o wiele więcej takich organizacji, o wiele bardziej radykalnych (słyszeliście o zamachach na aborcjonistów). Przy nich Polski LPR to pikuś. To również tam niezmiernie szybko rozwija się ruch "true love waits". Ludzie mają dość tolerancji, pozwolenia na wszystko. Od kilku lat można zaobserwowac seksualną antyrewolucję.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 lip 2004, 10:44

Nie do końca się zgodzę. Jakie kilka lat? Przez 50 lat komuny było w miarę spokojnie pod tym względem. Jeśli demokracja ma oznaczać ukatolicyzowanie się kraju to ja pieprzę taką demokrację. Teraz jest nawet gorzej niz w dawnych czasach. Niedługo będą święcić burdele.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości