jestem egoistka.wiem.......ale:(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

jestem egoistka.wiem.......ale:(

Postautor: agacica » 28 mar 2006, 19:25

własnie zdalam sobie sprawe z tego ze za bardzo poswiecalam sie chłopakowi.Gdy ze swoimi kolezankami planowalysmy wspolny wypad na miasto zawsze odkladalam bo on byl najwazniejszy..a jak gdzies szlysmy to zawsze z nim...Gdy chcialam kiedys isc sama zaczela sie gadka, ze ja wole bardziej moje przyjaciolki niz jego..no i w taki oto sposob zawsze ulegalam i wybieralam mojego chlopaka....
Przed sekunda ode mnie wyszedl przyjechal tylko na 30 min bo potem musi jechac na mecz z chlopakami.Ja oczywiscie nie moge sie sprzeciwic bo przeciez zawsze moge powiedziec zeby nie jechal..ale z drugiej strony nie chce byc jedna z tych dziewczyn co zabraniaja chlopakowi wyjsc nawet na piwo...ale przykro mi jest bardzo...bo dzis mialam jechac do biblioteki uczyc sie(pisze prace)ale odwolalam aby sie z nim spotkac. Nie zapytal sie czy moze odwolajmy dzisiejsze spotkanie na rzecz tego abym sie troche pouczyla...nie:(a jak powiedzialam ze dzis nie bylam bo chcialam bardzo sie z nim spotkac to powiedzial ze trzeba bylo jechac,ale wiedzialam ze potem zaczelyby sie glupie gadki z jego strony....Wyszedl sobie po prostu napisal sms do kolegi ze jedzie..nawet sie nie pozegnal..teraz wiem ze juz nie bede odkladala jak glupia moich spotkan na rzecz jego:(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 mar 2006, 19:26

odpowie, znowu tak

"NIE CZYN NIKOMU DOBRZE A NIE BEDZIE CI ZLE ! "
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 28 mar 2006, 19:37

Wiesz co Ci powiem? miłosć zaślepia. Ciebie tez zaślepiła... Czy Ty nie widzisz, ze on Cie ogranicza jak tylko moze? I chyba zaczęło Ci to przeszkadzać? Jak na mnie to on traktuje Cie jak zabawkę. Gdy nie potrzebuje, nie spotyka sie z Tobą. A jak ma ochotę to Tobie nie pozwala na Twoje prywatne życie...Zrobisz jak zechcesz, ale ja nie ciagnęłabym tego, bo bym sie zadusiła w takim związku... Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam i życze szczęscia.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 28 mar 2006, 19:40

no jak ona z Tob tak robi ...ze woli mecz...kologow to dlaczego Ty nie mozesz sama sobie wyjsc gdzies :| nie rzumiem :| no moim zdaniem troszke zabardzo parzysz na niego...
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 28 mar 2006, 19:44

Mówiłam, miłosć zaślepia. W zwiazku powinna być swoboda. jeśli jednej stronie coś wolno, to czemu drugiej już nie?
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 28 mar 2006, 20:21

to Ty mu sie postaw!idz z kolezankami na miasto itp. Niech poczuje sie tak jak Ty
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 mar 2006, 21:17

Moim zdaniem uległaś stereotypowi. Temu konkretnie:
agacica pisze:nie chce byc jedna z tych dziewczyn co zabraniaja chlopakowi wyjsc nawet na piwo
W tej chwili z moich prywatnych obserwacji imoich znajomych jest odwrotnie. To nie kobieta wiąże faceta, a facet kobiete. Własnie takim niezadowoleniem, gderaniem itd. A kobieta wyrzuty sumeinia.
Wynika to moim zdaniem z niepewnosci w zwiazku z braku zaufania badz po prostu przesadnego strachu o druga osobe.
Idź sie zabaw jak masz chec, a jak on bedzie gderać to powiedz "zamknij sie!" - po prostu.
Krzywda mu sie nie stanie a moze sie opamieta. I potem mu powiedz ze nie jestes na kazde jego zawolanie, ze masz swoje sprawy i nie bedziesz wiecej przekładac tego co masz zrobic z jego powodu. i tak jak on moze isc na mecz z kumplami tak Tyse bedziesz robic wypady z kolezankami bez niego.
Krótka piłka. Nie wiem po co sie tak jajczyć....
Awatar użytkownika
Dynaxx
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 02 lut 2006, 21:31
Skąd: dokąd? po co?
Płeć:

Postautor: Dynaxx » 28 mar 2006, 22:59

agacica, dziewczyno, zmien sie, bo nim sie obejrzysz zostaniesz:
A) kurą domowa
B) chlopek stwierdzi, ze znudzilas sie mu, bo na wszystko sie godzisz i nie masz "charakterku"
C) sama, bez kolezanek, za to, z ukochanym chlopkiem (wow, cudownie ! )
fantastically well and close to spectacular.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 29 mar 2006, 11:10

Skoro tak to wygląda... Rób, co masz robić. Nie zawalaj planów. Nie zaniedbuj przyjaciół. Nie dawaj sie zamknąć w klatce z karteczką "dziewczyna swojego chłopaka".
Czasem i tak trzeba zrobić:
to Ty mu sie postaw!idz z kolezankami na miasto itp. Niech poczuje sie tak jak Ty

Chłopak jest, ale za chwilę równie dobrze może go nie być.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 mar 2006, 11:17

Ja rozumiem, że bedząc w zwiazku facet jest na pierwszym planie. Jednak na pierwszym nie jedynym. spotykaj sie z ludzmi, badz stanowcza. wyrazaj swoje potrzeby, pragnienia. Faceci nie maja lepszych badz innych praw w zwiazku. To ma być zwiazek a nie klatka. Trzeba być czasami egoistka. Ja mieszkam z facetem, mam swoich znajomych bywam u nich, nie ciagne go do moich kolezanek ja za to nie włucze sie za nim jak idzie z kumplami. Czasami zabieramy siebie do swoich znajomych, ale to zalezy od charakteru spotkania.
ptaszek pisze:Chłopak jest, ale za chwilę równie dobrze może go nie być.
\
dokładnie. Kiedys własnie całym światem był dla mnie facet, jego znajomi. Kiedy sie rozstalismy nagle zostałam sama. moja kumpela wypaliła mi z tekstem, o ksiazniczka przypomniała sobie o znajomych. Miała racje.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 29 mar 2006, 11:53

Tu chyba nie chodzi o to ze ona sie z kims nie spotyka. Ona chciala z tym chlopakiem sie spotykac skoro tam byl z nia? Tak mi sie wydaje. Oczywiscie macie racje co do klatki. Moze Twoj facet nie zdaje sobie z tego sprawy ze robi taka klateczke. Ja nie zdawalem i tego nie widzialem. Do czasu :D
Pogadaj z nim na serio.
Moja sie czaem dziwila ze wole z nia spedzac czas niz wypasc gdzies z kumplami. Tak zle i tak nie dobrze :D
To sa niby takie banalne rzeczy, ale tak naprawde wazne :)

No i co zmienilo sie wkoncu bo przestala to wytrzymywac a ja dpiero teraz wiem, jak to faktycznie bylo.

Przemyslcie wszystko oboje zanim cos zrobicie:)

Powodzenia
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 29 mar 2006, 14:02

Wcale nie uważam ,ze to egosizm to popsstu dopominanie sie tego co Ci przysluguje. Każdy w zwiazku powinien być na równych prawach , kazdemu potrzebna jest wolnosc (niemowie o krzywdzeniu czy czyms takim), ale należy dbać też o swoich znajomych o swoje wypady niemozna jednej stronie czegos zakazywac albo wymuszac swoim niezadowolenie. Dlatego moim znadniem wychoc smiało i baw sie dobrze. ja z chłopakiem mamy zasade by wychodzic np na spotkania ze znajomymi osobno ale w miare rozsadku :)
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
Mari*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 lut 2006, 16:21
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Mari* » 29 mar 2006, 21:01

agacica pisze:Gdy ze swoimi kolezankami planowalysmy wspolny wypad na miasto zawsze odkladalam bo on byl najwazniejszy..a jak gdzies szlysmy to zawsze z nim...Gdy chcialam kiedys isc sama zaczela sie gadka, ze ja wole bardziej moje przyjaciolki niz jego..no i w taki oto sposob zawsze ulegalam i wybieralam mojego chlopaka....

Znam ten ból. Też zawsze wybierałam mojego byłego chłopaka. Ja mu pozwalałam na wszystko a on miał do mnie pretensje, jak ja mogę przez telefon rozmawiać z koleżanką skoro on teraz jest u mnie. Spotykać się nie mogłam to korzystałam z telefonu ale to koleżanki dzwoniły do mnie. Z czasem kapnełam się, że koleżanki przestały dzwonić - zaczęły mnie unikać, bo to on był na pierwszy miejscu. Też mi mówił, że trzeba było sie z nimi spotkać, ale jakbym to zrobiła to bym miała przechlapane przez jakiś czas. Po jakimś czasie się rozstaliśmy a ja nie miałam wtedy nawet dobrej koleżanki, z której bym mogła się wypłakać. No tak ale miłość bywa ślepa i to bardzo :(
Żyj tak abyś była szczęśliwa. Pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza w swoim życiu a dopiero potem cała reszta.
"My shadow's the only one that walks beside me"
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 29 mar 2006, 21:22

Żyj tak abyś była szczęśliwa. Pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza w swoim życiu a dopiero potem cała reszta

Właśnie. A jak Twój chłopak będzie miał pretensje to mu powiedz że jesteś jego dziewczyną i partnerką a nie niewolnicą.
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 29 mar 2006, 21:58

Mi się nie podoba zachowanie tego chłopaka. Egoista z niego.
Albo po prostu nie myśli.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 mar 2006, 22:08

Mari* pisze:Pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza w swoim życiu

Właśnie Jej chłopak tak myśli <hahaha> <hahaha> <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 29 mar 2006, 22:59

agacica pisze:..a jak gdzies szlysmy to zawsze z nim...


Jak bliźnięta syjamskie, w końcu nie będziesz na niego mogła patrzeć tak Ci obrzydnie ten Twój skarb najdroższy.
Tak jak już inni wspominali - zajmij się też trochę sobą. Bez wyrzutów sumienia!
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 30 mar 2006, 16:58

Dynaxx pisze:agacica, dziewczyno, zmien sie, bo nim sie obejrzysz zostaniesz:
A) kurą domowa
B) chlopek stwierdzi, ze znudzilas sie mu, bo na wszystko sie godzisz i nie masz "charakterku"
C) sama, bez kolezanek, za to, z ukochanym chlopkiem (wow, cudownie ! )
Dokladnie!!! musisz nabrac troche dystansu i nie uzalezniac wszytskiego od swojego chlopaka a co wazniejsze nie rezygnowac z tego co chcesz robic, co robisz itd dla niego. To nie ma sensu.
...Te Quiero Mi Amor...
Ostatni_Centaur
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 22 mar 2006, 10:58
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Ostatni_Centaur » 30 mar 2006, 17:06

Są ludzie, którzy nigdy nie poświęcą pracy czy kariery dla związku. I jakoś udaje im się godzić jedno z drugim. Tobie zaś życzę zdrowego spojrzenia na sytuację. Bo z tego co piszesz, to facet po prostu na Ciebie nie zasługuje. Wiesz, byłem w związkach o dość długich stażach i jakoś nigdy nie przedłożyłem spotkania z kobietą nad piwo z kumplami. Zresztą, "kumpli" mam takich, że nawet nie warto by było. Za to w momencie, kiedy zdobyłem dodatkową pracę dla nas obojga (mnie i jednej z "ex"), zrezygnowałem z zaplanowanego wcześniej wyjazdu na weekend. Bo to wyrzeczenie miało jakiś cel - i dla mnie i dla niej. I praca (kariera? jak zwał) moim zdaniem to jedyny powód, gdy nie może dojść do spotkania dwójki partnerów. Ale nie może też zaślepić. O to chodzi, by we wszystkim znaleźć "złoty środek".
Najpiękniejsze jest to, że najlepsze lata dopiero przed nami!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 mar 2006, 17:16

Ostatni_Centaur pisze:i jakoś nigdy nie przedłożyłem spotkania z kobietą nad piwo z kumplami.

teraz rozumiem dalczego byłes. skoro piwo było wazniejsze :>
Majac dziewczyne powinienes poswiecac jej więcej czasu niz znajomym. Nie cały swój czas. to ona powinna być na pierwszym planie. Ja rezygnowałam z wyjśc, bo mój facet cos zaplanował. Jednak nie robiłam tak zawsze. Jesli ze znajomymi cos planowaliśmy, to nie wyjeżdzałam z tekstem nie moge bo mój facet cos tam.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 30 mar 2006, 17:55

Dzindzer pisze:Ostatni_Centaur napisał/a:
i jakoś nigdy nie przedłożyłem spotkania z kobietą nad piwo z kumplami.

teraz rozumiem dalczego byłes. skoro piwo było wazniejsze
Majac dziewczyne powinienes poswiecac jej więcej czasu niz znajomym. Nie cały swój czas. to ona powinna być na pierwszym planie. Ja rezygnowałam z wyjśc, bo mój facet cos zaplanował. Jednak nie robiłam tak zawsze. Jesli ze znajomymi cos planowaliśmy, to nie wyjeżdzałam z tekstem nie moge bo mój facet cos tam


eh, Dzindzer, więcej skupienia i będzie dobrze <browar> Oczywistym wszak jest, że chłopak pomylił się, miało być: "jakoś nigdy nie przedłożyłem piwa z kumplami nad spotkania z kobietą". O czym świadczy ogólna wymowa całego posta Centaura <browar> .

A do AGACICY chłopak nie zastąpi Ci życia...Nie może Ci odebrać wolności, a Ty nie możesz żyć pod jego dyktando, nikt nie lubi być ze swym cieniem, swoją kopią...Musisz mieć coś, za co będziesz siebie szanować, a za co inni (i On) mogą Cię podziwiać... <glaszcze>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 30 mar 2006, 19:13

Sama sobie tak chłopaka wychowałaś.
Od poczatku powinnaś (powinnieście) odgraniczac sprawy związku od spraw zycia codziennego. Nie dopuszczalne jest abyś ty wszystko podorzadkowywała jemu. A On tobie jak najmniej...
Chyba sama jestes winna ...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 mar 2006, 20:57

jamaicanflower pisze:eh, Dzindzer, więcej skupienia i będzie dobrze

jestem skupiona, a to co ty zrobiłas to nadinterpretacja.
to raczej koledze skupienie sie przyda.
Jesli sie pomylił to przepraszam
Bash pisze:Chyba sama jestes winna ...

zgadzam sie, moze nie tyklo ona jest winna, ale duza wina jes po jej stronie. Skoro pozwala na takie zachowanie. Teraz zmienienie postepowania tego faceta moze nie być łatwe
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 mar 2006, 21:10

Dzindzer pisze:eraz zmienienie postepowania tego faceta moze nie być łatwe
Albo wrecz neimozliwe i z tym tez trzeba sie liczyc.
Ostatni_Centaur
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 22 mar 2006, 10:58
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Ostatni_Centaur » 31 mar 2006, 14:02

Dzięki jamaicanflower, faktycznie pokopałem :D
I zgadzam się z tym, co piszesz - sami decydujemy o swoim istnieniu. Sami stawiamy sobie cele, realizujemy plany. Druga połówka może odgrywać w nich ważną rolę, jeśli jest tego godna, lecz nigdy nie może być najważniejsza. W przeciwnym razie któregoś pięknego dnia można obudzić się z ręką w nocniku. I co wtedy, ciąć się? Nie, żyć dalej, tak samo, jak wcześniej.
Najpiękniejsze jest to, że najlepsze lata dopiero przed nami!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 mar 2006, 14:15

A ja sobie właśnie teraz myślę, jak to z perspektywy czasu problemy przestają istnieć... W głowach Wam się poprzewracało, bo za dużo wolnego czasu macie! :D

Jak zaczniecie normalnie pracować, zarabiać kasę na urządzanie sobie przyszłości, to się okaże, że chwil, które możecie razem spędzić, jest w ciągu doby tak niewiele, że najchętniej wszędzie byście targali tę drugą osobę. Na spotkanie ze znajomymi, na mecz, na strzelnicę - żeby tylko była obok. Bo tak często jej nie ma, że jak może być, to żeby była.

I jeszcze coś ostatnio do mnie dotarło. Kiedy przypominam sobie życie towarzyskie moich rodziców, to dociera do mnie, że kiedyś to ludzie jakoś tak bardziej parami się przyjaźnili, bywali. Teraz jest dziwaczna tendencja do "moich przyjaciół", "moich znajomych", "moich zainteresowań". A parami naprawdę jest fajniej, weselej i zdrowiej.

Chyba się socjalizuję :D
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 31 mar 2006, 14:23

Piwko dla mrt :D

Dobrze mowi kocica:D

Tylko kiedy? :D

/ps. nie kasowac to bardzo wazny post :F
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 mar 2006, 14:23

wiesz to co piszesz bardziej chyba odnosi sie do ludzi spotykajacych sie niz mieszkajacych razem. Ja zawsze musiałam miec jakis swój prywatny swiat. Swoje kumpele, swoje pasje. Mamy mase wspólnych znajomych ale i tych tylko swoich. Nam ten układ odpowiada
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 mar 2006, 14:30

Hyhy pisze:Tylko kiedy?
Datę poproszę i sprawdzę w terminarzu :) Oczywiście będę z UFO :)
Dzindzer pisze:wiesz to co piszesz bardziej chyba odnosi sie do ludzi spotykajacych sie niz mieszkajacych razem.
Jak się razem mieszka, to nie znaczy, że się tak często widuje.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 mar 2006, 14:34

mrt pisze:Jak się razem mieszka, to nie znaczy, że się tak często widuje.

wiem :]
tylko, ze my widujemy sie czesciej. Ja pracuje w domu. ale jak mam mniej mojego chłopa, to automatycznie poświecam kazda chwile dla niego.
a jesli chodzi o zainteresowania, on ma swoje kompy, elektronike, łazi z kumplami na giełde. Ja do schonu do kotów.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 410 gości