Co zrobić zeby dziewcznyna zmienila nastawienie do ciebie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Co zrobić zeby dziewcznyna zmienila nastawienie do ciebie

Postautor: ministerPL » 25 mar 2006, 14:59

Cześć mam pewien klopot otórz chyba zakochałem sie w dziewczynie spotkalem sie z nią parerazy pewnego dnia przestala odpowiadać na sms'y więc dałem sobie spokój. Bo nigdy nie miala dla mnie czasu zeby sie spotkac i wogle jakos niechętnie odpisywała na smsy. W tym czasie ciągle nawiedzała moje sny. Po około mniej niż miesiącu napisla do mnie sms'a:
Cześć co słychać czemu tak długo się nie odzywasz. No to ja oczywiście uradowany napisałem że nie miałem nic na kącie i zresztą ona tez sie nie odzywala itp... . Myslalem ze moze cos zrozumiała i wogle. Umówilem się z nią dzisiaj w miescie polazilismy poskepach na cherbatce bylismy doszedl czas do pozegnania się bo jak mówiła ze juz musi leciec, zapytłem się jej czy się jutro spotkamy. Zgadnijcie co odpowiedziała? : "nie mam czasu" no kurde i pewnie znów znajdzie 2-3 godzinki w sobote :/ . Pewnie każdy napisze daj sobie spokój itp. ale mi naprawde na niej zależy więc może powiecie co moge innego zrobic ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 mar 2006, 15:08

y więc może powiecie co moge innego zrobic ?
Nic nie mozesz zrobic.
czy do CIebie nic nie dociera?
Dlaczego ona mialaby sie zmienic?Nie zmienila sie to jasne.
Mozesz oczekiwac tyle samoc o wtedy a i tak zadek bedzie :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 mar 2006, 15:10

Odezwała się z braku laku. Chwila nudy i potrzeba, by kimś nią wypełnić. Z tego, co piszesz, nic więcej.

Albo zbyt szybko zaproponowałeś spotkanie? A Ona potrzebuje trochę powietrza.

I co to za spotkanie, że o 15 jesteś już w domu?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 25 mar 2006, 15:18

z rana bo musi sie uczyc i o 18 z kolezankami niby gdzies idzie

[ Dodano: 2006-03-25, 15:24 ]
censored ide wskocze pod pociąg <pijak>
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 25 mar 2006, 15:38

ministerPL pisze:**** ide wskocze pod pociąg <pijak>

tak, to dobre wyjście z sytuacji


Zrobić to raczej nic nie zrobisz. Albo jest zainteresowana, albo nie. Jednak wydaje mi się, że ta wersja jest bardziej prawdopodobna:
Chwila nudy i potrzeba, by kimś nią wypełnić
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 25 mar 2006, 15:42

ministerPL pisze:*** ide wskocze pod pociąg

mzoesz zostac kaleka... pociagu nei polecam.
Walcz o nia, daj jej do zrozumienia ze Ci sie podoba a potem jak juz ona zwroci na Ciebie uwage daj jej do zrozumienia ze nei chcesz nic wiecej niz kolezenstwa, wiem to brzmi dziwne ale w moim wypadku dziala zawsze. Mozesz jeszcze zapytac sie jej o rade w sprawach sercowcyh np. jakas kolezanka wysyła ci smsy miłosne ze chce z Toba byc itp ja miałem taka sytuacje, powiedziałem dziewczynie z ktora postapiłem jak napisałem wyzej i zadziałało w 100% moze i w Twoim przypadku zadziała (chyba ze nie masz takiej kolezanki )

kazda dziewczyne da sie podejsc, dowiedz sie o niej jaknajwiecej, jak rozmawiacie wiecej słuchaj, neich ona mowi wiecej, nie bedzie czuła sie znudzona jak bedzie opoiwiadała o czyms co ja interesuje, oczywisie udawaj zainteresowanie (no nie musisz udawac jak Cie to interesuje ;) ) i powoli działaj... nie chciej spotykac sie z nia na 2 dzien - to za szybko. PO spotkaniu mozesz wyslac smsa ze swietnie sie bawiłes.
Pozdrawiam i powodzenia
a jak nie ta to inna
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 mar 2006, 21:02

Jeśli Twoje powiedzenie u kobiet jest tak niskie jak znajomość ortografii i netykiety to się nie dziwie, ze nie chce się z Toba dziewczyna spotkać. :]

Idz się rzuć pod pociąg, w koncu Twoje życie jest daremne i pozbawione sensu. Tak, to bedzie najlepsze wyjście. Nie odbieraj tego jak sarkazm ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 25 mar 2006, 22:29

Olivia pisze:Odezwała się z braku laku. Chwila nudy i potrzeba, by kimś nią wypełnić. Z tego, co piszesz, nic więcej.

dokladnie!!
A po za tym czasem mozna sie pomylic w pisowni wyrazow, ortografi....ale zeby az tak!! Ręce opadaja :(
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 25 mar 2006, 22:35

Moim zdaniem po prostu niema ochoty sie z Toba spotkac . taka wymówka " niemam czasu" to typowe wiec powinienes to jasno zrozumieć.
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 25 mar 2006, 23:13

Kermit dzięki.

P.S. mam dysortografie ale chyba nie oto chodziło w tym temacie.

Pozatym ktos nie umie czytac chyba bo :
ministerPL pisze:Pewnie każdy napisze daj sobie spokój itp. ale mi naprawde na niej zależy więc może powiecie co moge innego zrobic ?
. A dalej pisze bzdury szkoda ze nie mozna wykasowac niepotrzebnych postów w tym temacie :(
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 mar 2006, 23:22

P.S. mam dysortografie ale chyba nie oto chodziło w tym temacie.

To, że masz dysorotografie czy inne dyscośtam, nie zwalnia Cię z obowiązku myslenia co piszesz.
ministerPL pisze:. A dalej pisze bzdury szkoda ze nie mozna wykasowac niepotrzebnych postów w tym temacie

Subiektywna opinia człowieka staojącego z boku, nie zgadzasz się, nie musisz czytać.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 mar 2006, 23:24

minister, skoro chcesz rady, która sam już sobie wymyśliłeś, to po co zakładasz temat i pytasz nas o zdanie?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 26 mar 2006, 09:40

Olivia pisze:minister, skoro chcesz rady, która sam już sobie wymyśliłeś, to po co zakładasz temat i pytasz nas o zdanie?
Hmmm?? :]
Dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać, zrobiła to teraz z powodu nudy i zapewne założyła, że Ty nie poczujesz nic większego po tym spotkaniu...
Bash pisze:Cytat:
P.S. mam dysortografie ale chyba nie oto chodziło w tym temacie.

To, że masz dysorotografie czy inne dyscośtam, nie zwalnia Cię z obowiązku myslenia co piszesz.

Co prawda, to prawda :P

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości