Od czego zacząć ? czyli jak się do tego zabrać ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Pawelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2006, 11:27
Skąd: Polska
Płeć:

Od czego zacząć ? czyli jak się do tego zabrać ?

Postautor: Pawelek » 16 lut 2006, 11:35

Mam pytanie.Może to głupio zabrzmi,ale jeszcze nigdy się nie całowałem.Jak się do tego zabrać,od czego zacząć ? Czy od razu całować w usta czy najpierw w policzek, nie wiem jak ona to odbierze.Proszę o pomoc. <hmm> <hmm> <hmm>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lut 2006, 11:48

A ile Ty masz lat?? :)
Nie ma przecież jakiegoś jednego sposobu...i z kim chcesz sie całować?? Ze swoją dziewczyną, koleżanką, czy kimś innym?? <browar>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 lut 2006, 11:51

qbass17 pisze:Ze swoją dziewczyną, koleżanką, czy kimś innym??

...ze złotą rybką? <aniolek>

[ Dodano: 2006-02-16, 11:54 ]
A na serio:

Zadałeś pytanie z rodzaju - "jak dorobić się fortuny?" ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 lut 2006, 12:00

Szklanka wody i brom - do zażycia natychmiast ;)

A tak serio - to nie instrukcja obsługi wiertarki czy Boeninga, by pisać jakieś jedynie słuszne sposoby postępowania, recepty etc....nie ma to żadnego sensu, bo i tak najlepiej Ci wyjdzie jak postawisz na czysty spontan. <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 16 lut 2006, 12:11

qbass17 pisze:A ile Ty masz lat??

protestuję !! to dyskryminacja ludzi całuśnych inaczej !! Sam mam 30-tkę i nigdy się nie całowałem !!

TedBundy pisze:Szklanka wody i brom - do zażycia natychmiast

no tak!! A jaka jest dzienna produkcja bromu ?? Chętnie zużyję całość <evilbat>
A co do meritum to masz:
Instrukcja
W celu przeprowadzenia akcji zwanej potocznie całowaniem, należy zaopatrzyć się w żywego osobnika, najlepiej płci przeciwnej.
Jeśli jest możliwość wyboru, to należy kierować się głównie kryterium zapachowym, a dopiero w drugiej kolejności bodźcami wzrokowymi (jako, że przy całowaniu i tak przeważnie oczy się zamyka;)
Jeśli nadal mamy wątpliwości, to wybieramy takiego, który nie przejawia oznak paniki, lub pierwszych symptomów omdlenia (blada twarz, trzęsące się ręce, nietypowy wytrzeszcz oczu).
Po wybraniu najodpowiedniejszego obiektu, uprowadzamy go w ustronne miejsce (w celu odizolowania od konkurencji), a następnie umieszczamy w wygodnej pozycji i unieruchamiamy.
W zasadzie istnieją 3 główne pozycje do całowania, z licznymi mutacjami, a mianowicie: stojąca, siedząca i leżąca. Wybór pozycji zależy od indywidualnych upodobań, czasem od istniejących warunków, a nieraz nawet od różnicy wzrostu.
Wybór pozycji najlepiej zostawić jest intuicji, choć w pozycji leżącej jest najwygodniej i najbezpieczniej (nie jest ona jednak zalecana na salach tanecznych, a wręcz zakazana na wszelkich jezdniach i torowiskach).
Osobnika do całowania, zwanego dalej partnerem, trzymamy oburącz za głowę, lub obejmujemy jego tułów ramionami. Ma to na celu łatwiejsze trafienie otworem gębowym w analogiczny otwór u partnera, oraz utrzymanie w tej pozycji przez odpowiedni czas.
Dodam przy okazji, że całowaniem nazywa się również dotykanie otworem gębowym innych otworów w ciele partnera, a nawet fragmentów jego ciała bez żadnych otworów. Jest to oczywiście całowanie jednostronne i nie będzie tu omawiane, jako zbyt egoistyczne i aspołeczne.
Po udanym złączeniu otworów gębowych, zwanych też ustami, za pomocą fałd przyssawnych, zwanych z kolei wargami, przysysamy się do partnera jak najdokładniej.
Efekt przyssania osiągamy przez wytworzenie w swojej jamie gębowej podciśnienia. Jeśli nie chcemy, aby podciśnienie to wciągnęło obcy język między nasze zęby, to musimy je trzymać cały czas zaciśnięte.
Sami też lepiej nie pakujmy naszego języka za daleko, bo przypadkowy wystrzał szampana, pęknięcie balonika, lub inny hałas, może nas nabawić śmiesznej wady wymowy.
Po zakończeniu wymiany śliny i ewentualnym policzeniu zębów, rozłączamy się z partnerem w celu zaczerpnięcia świeżego powietrza. Próby całowania można oczywiście powtarzać dowolną ilość razy, ale po co ? Z próby na próbę może być coraz gorzej, więc po spełnieniu podstawowego obowiązku towarzyskiego, najrozsądniej jest wrócić do wciągania bardziej septycznych i kalorycznych płynów.



Uwaga ! Nie dajcie się nabrać na jakieś infantylne opisy uroków całowania, w stylu jak niżej:

...zacząłem ją całować. Usta miała śmiałe, wargi pełne i ciepłe. Nie odczułem słodkości i nie smak mam na myśli. Dopiero gdy sklejone usta przeciągać się zaczęły na boki, gdyśmy nawzajem skubać zaczęli swoje wargi, zetknęły się nasze języki i ten dotyk dopiero wywołał wrażenie słodyczy. Nie czułem jej w ślinie i nie smakowymi kubkami, ale zrodził się mózgu i przeszedł całe ciało, napełniając rozkoszą wszystkie moje komórki. Rozsmakowały się w sobie i roztańczyły języki. Zrosły się nasze twarze, krzyżowały się nosy. Szukaliśmy kontaktu coraz śmielej i więcej. Zamknąłem wtedy i ja swoje oczy i odpłynąłem z nią w noc, rozświetlaną przez powieki stłumionymi światłami dyskoteki...

Brrr...

...Oczywiście pocałowałem, a ona przywarła do mych ust wilgotnymi i miękkimi wargami. Przyssała się do mnie namiętnie. Prowokatorka. Zamknęła te wielkie tęskniące oczy i teraz językiem pogłębiała nasz kontakt. Jak mam jej się oprzeć ? Zmysłowość i bliskość kobiecego ciała budziły ponownie moje męskie żądze. Czy ja się przy niej nigdy nie uspokoję ? Zacząłem bezwiednie rozgniatać ją o siebie. Zdusiłem jej oddech, tłamsząc w ramionach słabo umięśnioną klatkę piersiową. Zmiażdżyłem słodkie wargi tak mocnym pocałunkiem, że się wystraszyłem, czy ją to nie boli. Nie bolało. Wciąż jej było mało. Całowałem więc dalej. Skubałem ciepłe i żywotne płatki ust. Smakowałem dotknięciem języka jej przyjazny język. Wymieniałem czułości na granicy zębów delikatnych i w śmiałych rewizytach. Gdy jej tchu brakowało nawet w szybkim oddechu, całowałem jej twarz. Chłodziłem rozgrzane rumieńce policzków, moimi prawie tak samo gorącymi ustami. Znaczyłem muśnięciami warg na jej szyi niewidzialny ślad, a lekkim kąsaniem dolną część ucha masowałem...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Nibeneth
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 17 sty 2006, 12:34
Skąd: z bardzo daleka
Płeć:

Postautor: Nibeneth » 16 lut 2006, 12:26

Blazej30,
bardzo mi sie Twój post podoba :D w końcu coś wywołało u mnie smiech :D
..czasami wolę być zupełnie sam,
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno,
czasami wolę to,
niż czułość waszych obcych rąk..
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 16 lut 2006, 21:08

Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 16 lut 2006, 21:25

cubasa pisze:I przede wszystkim tego (co ciekawe zalozonego przez Blażeja30


<hmm> zapomniałem o tym tylko dlaczego tak to podkreślasz ?? najsmaczniejsze są rady wstręciuchy. do tej pory jest mi gorąco... ufff <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 16 lut 2006, 21:39

Blazej30 pisze:zapomniałem o tym tylko dlaczego tak to podkreślasz

Dlatego ze teraz "napisałeś" piekny, dlugi opisujący post co i jak, krok po kroku :)

A pocalunek jak pocalunek, kazdy ma na niego swoj sposob i jest on w pewien sposob unikalny.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 lut 2006, 22:59

Jak byś tego nie zrobił dobrze będzie.. <pijak>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 16 lut 2006, 23:01

cubasa pisze:, kazdy ma na niego swoj sposob i jest on w pewien sposob unikalny.

tak, chociaż zadziwiająco dużo się dziedziczy po pierwszym partnerze :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 lut 2006, 23:07

lollirot pisze:tak, chociaż zadziwiająco dużo się dziedziczy po pierwszym partnerze :-)

przypomniał mi sie staruszek priam :) i jego pierwsze powiązania.Masz racje lollirot.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 16 lut 2006, 23:20

Pocałunek powinien byc spontaniczny im bedziesz wiecej myslał tym bardziej sie zamotasz :) najlepiej gdy partnerka (jesli niejest przypadkowa osoba ) bedzie wiedziala ze sie niecałowales:) Mój facet mi powiedzial i powoli wprowadziłam go w swere pocalunków . Teraz opanowal ta sztuke idealnie:):)
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
Kosiarz umysłów
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 19 mar 2006, 11:03
Skąd: Cyberspace
Płeć:

Postautor: Kosiarz umysłów » 19 mar 2006, 11:50

Pewnych rzeczy nie da sie powiedziec i wytłumaczyć

Ja pamietam ze tez sie bardzo tego bałem i nie potrafilem sobie tego wyobrazić.. a teraz podobno bardzo dobrze to robie :)

A jak całowac to nikt ci tego nie powie, sam musisz do tego dojść, z całowaniem jest jak z nauką chodzenia...nikt ci nie powie jak chodzić a kazdy czlowiek to umie, pozatym to jest bardzo proste i ma sie to niejako wpisane w genach. Moge tylko podpowiedziec ze praktyka czyni mistrza, kilka pocalunków i oapnujesz tą sztuke.

Powodzenia, całowanie jest cool , móglbym to robić całymi dniami z moją dziewczyną
Życie jest jak pudełko czekoladek..nigdy nie wiadomo co ci sie trafi (Forest Gump)
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 19 mar 2006, 11:53

Tylko jedna żelazna zasada - zaczynaj powoli i delikatnie, bo jak się rzucisz na partnerkę bez wcześniejszej praktyki to co najwyżej dziewczyna zakrztusi się śliną :) Pamiętaj - stopniowo do celu, poza tym kobiety to lubią :) (choć to - ofkors - zależy)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 19 mar 2006, 12:05

nie ma przeciez recepty na całowanie...
własnie nauka to najwiecej przyjemności i pomimo ze terraz sie tak stresujesz to z czasem bedziesz to wspominał... z reszta praktyka czyni mistrza

[ Dodano: 2006-03-19, 12:07 ]
a poza tym nie rób z całowania nie wiadomo jakiego problemu bo ono staje sie wtedy strasznie mechaniczne.....
you touch me
in special places...
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 19 mar 2006, 16:51

mikaaa pisze: i pomimo ze terraz sie tak stresujesz to z czasem bedziesz to wspominał

Oj też się kiedyś stresowałem... <aniolek> fakt, teraz miło się to wspomina <banan>
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 19 mar 2006, 17:22

Błażej, to było interesująco... nieapetyczne.

Ja w temacie całowania mam genialne wspomnienia. Ale to cóż, zasługa mojego kochania, bo całuje cudownie. Smakuje zresztą też, od samego początku.

I racja, nie należy się spieszyć. Wręcz przeciwnie, takie stopniowanie napięcia jest niezmiernie przyjemne dla obu stron. Bardzo podniecające i powodujące, że pragnie się więcej.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości