Okres i seks

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lut 2006, 04:40

Romek83 pisze:Przeciez to ochydne i smierdzi gorzej jak stare skarpetki

jakie wyrafinowane zdanie w ustach poszukiwacza dziewic
skad pan czysty moze to wiedziec
to, że Twoje skarpetki smierdza to twoja sprawa
to, że twoja panna sie tam podczas okresu raczej nie myje i stad nieciekawa woń to równiez nikogo nie interere

Romek83 pisze:wrecz ubliza inteligencji i czlowieczenstwu kazdego z nas

słuchaj twojej inteligencji by nie ublizało
zrozum najppierw cos takiego musiał bys posiadac
a z człowieczeństwem mnie rozwaliłeś. Co jestem wobec tego nieludzka
Romek83 pisze:czego to jeszzce ludzie nie wymysla...

pewnie bedziesz długo odjrywał
za pare lat poznasz( albo nie) słowo tolerancja, tylko, ze onao juz istnieje, moze poza twoim umysłem ale istnieje
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2006, 07:59

Romek83 pisze:Przeciez to ochydne i smierdzi gorzej jak stare skarpetki


Moja mama zawsze mawia ..."Dupa Ci smierdzi , a ją nosisz " i tylko tyle chce napisać w odpowiedzi na Twój post .
Twoje zdanie w tym temacie , wynika z nieznajomosci tematu , albo obcowania z kobietą która nie miała mozliwosci podmycia sie np. spedzanie 8h w szkole podczas miesiaczki , ale wtedy zadna Ci sie tam dotknac nie da , ja o tym wiem ..ale ja stary wyjadacz jestem <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 18 lut 2006, 00:03

Ogólnie to jestem biernym użytkownikiem tego forum... Ale ten temat mnie natchnął. <aniolek>

Pewnie Ted'a obrzydzę tym co tu napiszę i weźmie mnie za szrlatana albo satanistę <evilbat> (oby tylko on ;)).
Do rzeczy. Otóż mnie krew... Podnieca w pewnym stopniu. Hm. Nie wiem jak to ująć, żeby było jak najmniej perwersyjnie. Nie jest to żaden fetysz, czy np. element warunkujący czerpanie przyjemności z seksu, ale jeśli jest, to jest to dla mnie czynnik wzmagający pewien 'dreszczyk'. Moja partnerka doskonale o tym wie, nie przeszkadza jej to. Nawet żartobliwie nazwała mnie 'erytrofilem' (a może istnieje takie określenie?) :).

No a z powyższego wynika moje ustosunkowanie się do tematu ;) Tak - dla seksu w czasie okresu. Oczywiście jeśli aspekt fizyczny pozwala (a moja kochana nie skarży się na zbyt silne bóle, a podczas menstruacji bywa cholernie napalona <aniolek> ) i żeby nie było to wymuszane przez którąś ze stron. O higienę i czystość łatwo zadbać, kochając się choćby pod prysznicem. A jeśli ktoś tego nie lubi, to nic nie szkodzi przecież rozłożyć na łóżku ręcznik... Co jeszcze? Smak, zapach (minetka). Jak dla mnie to intensywniejszy i bardziej podniecający. Obecność krwi menstruacyjnej mi nie przeszkadza - jest jej niewiele i jest słodkawa ;) Zdarzało się nawet, że po palcówce rysowałem mojej kobiecie na dekolcie jakiś wzór (np. pentagram (jk)<diabel> ) a potem delikatnie go zlizywalem <aniolek> .

Wystarczy. Pozdrawiam <browar>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 18 lut 2006, 00:15

Gowno podobno tez ma slodki smak. I charakterystyczny zapaszek <hahaha>

Nie wiem, nie probowalem i nie mi sie wypowiadac na ten temat :P
Awatar użytkownika
ryba chyba
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2006, 22:13
Skąd: z potocka hej;)
Płeć:

Postautor: ryba chyba » 18 lut 2006, 00:23

Haro pisze:Gowno podobno tez ma slodki smak. I charakterystyczny zapaszek .hahaha.

Nie wiem, nie probowalem i nie mi sie wypowiadac na ten temat jezor

Hehehehehe, nie próbowałeś?:P
(nie dziwię się;))
A może ktoś próbował?:P
ćśśśśśśśśśś...;) ryby głosu nie mają;))
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 18 lut 2006, 00:26

Cook'Year pisze:No a z powyższego wynika moje ustosunkowanie się do tematu Tak - dla seksu w czasie okresu. Oczywiście jeśli aspekt fizyczny pozwala (a moja kochana nie skarży się na zbyt silne bóle, a podczas menstruacji bywa cholernie napalona ) i żeby nie było to wymuszane przez którąś ze stron. O higienę i czystość łatwo zadbać, kochając się choćby pod prysznicem. A jeśli ktoś tego nie lubi, to nic nie szkodzi przecież rozłożyć na łóżku ręcznik... Co jeszcze? Smak, zapach (minetka). Jak dla mnie to intensywniejszy i bardziej podniecający. Obecność krwi menstruacyjnej mi nie przeszkadza - jest jej niewiele i jest słodkawa Zdarzało się nawet, że po palcówce rysowałem mojej kobiecie na dekolcie jakiś wzór (np. pentagram (jk) ) a potem delikatnie go zlizywalem .


Ekhm są różne upodobania.A twoje są conajmniej dziwne.Chociaż dla każdego cos miłego.Jak tylko twoja pratnerka się zgadza a ciebie to kręci, to dlaczego nie.
Co do mnie, to jakos nie potrafiłem działać wtedy kiedy partnerka miała okres(pewnie wiąże sie to z tym ,że boje się widoku krwi <zalamka> , szczególnie jak krwawią takie miejsca(nie mógł bym byc kobietą)).Nio ale jak stwierdziła Agna,jest jeszcze druga dziurka, która skutecznie zastepowała ta własciwą.
Wy jeździcie, My latamy.
Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 18 lut 2006, 01:41

AMX pisze:Nio ale jak stwierdziła Agna,jest jeszcze druga dziurka, która skutecznie zastepowała ta własciwą.

Tak. Różni ludzie, rużne gusta. Ja póki co nawet nie myślę o... Bramce nr 2 ;) Wolę mieć na sobie krew, która kojarzy mi się z jakąś sferą sakralną, z czymś wyniosłym, królewskim, z wampirami <evilbat> ; niż ubrudzić się czymś, co kojarzy mi się z kiblem :P
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 18 lut 2006, 01:55

W ustach sa takie same bakterie jak w odbycie. Teraz wyobraz sobie, ze calujesz sie ze swoja dziewczyna. Jak sadzisz, do czego to mozna porownac?

I przestan mi sadzic teksty o wampirach, bo wywolujesz u mnie jedynie usmiech politowania. 18 lat masz a gadasz jak szczyl po seansie Underworld czy innego Draculi. Smieszny jestes...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 lut 2006, 02:12

mi nie przeszkadza :P mojemu facetwi tez nie ;) ale mnie nic nie boli i generalnie oprocz krwi to nie odczuwam zadnego dyskomfortu, ale niektore dziewczyny wiem ze bolesnie te dni przezywaja i naprawde nie maja ochoty

ale minetki podczas okresu nie probowalam i nie sadze by moj chcial ;) seks seksem ale to to nie wiem :P a do analu jakos mnie tez nie ciagnie, wiec po prostu te pare dni przetrzymujemy jak oboje nie mamy na to ochoty ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 18 lut 2006, 08:04

Znam wielu facetów, którym okres w niczym nie przeszkadza... I całe szczęście, że takowi panowie są, bo podczas okresu zazwyczaj mamy większą ochotę (no chyba że faktycznie coś nas strasznie boli). Najlepszym patentem jest prysznic.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 18 lut 2006, 08:21

Cook'Year pisze:
AMX pisze:Nio ale jak stwierdziła Agna,jest jeszcze druga dziurka, która skutecznie zastepowała ta własciwą.

Tak. Różni ludzie, rużne gusta. Ja póki co nawet nie myślę o... Bramce nr 2 ;) Wolę mieć na sobie krew, która kojarzy mi się z jakąś sferą sakralną, z czymś wyniosłym, królewskim, z wampirami <evilbat> ; niż ubrudzić się czymś, co kojarzy mi się z kiblem :P

no przepraaszam, nie wiem jak inni, ale mi nigdy nie zdażylo sie "czyms" ubrudzic w "bramce nr 2"...

a swoja droga, ja, mimo, ze mnie nic nie boli w czasie okresu - tylko pierwszego dnia - to nie mam ochoty na seks. mam za to najwieksza chcice na 2 dni przed i po.
Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 18 lut 2006, 09:01

Haro pisze:W ustach sa takie same bakterie jak w odbycie.

Nie wiem. Z tego co ja słyszałem/czytałem raczej nie zaleca się przenoszenia flory bakteryjnej z odbytu do pochwy, bo bardzo zwiększa to podatność na infekcje. A jeśli mamy w odbycie takie bakterie jak i w ustach, to minetka byłaby 'niebezpieczna'... A niezbyt jest...
Haro pisze:I przestan mi sadzic teksty o wampirach, bo wywolujesz u mnie jedynie usmiech politowania. 18 lat masz a gadasz jak szczyl po seansie Underworld czy innego Draculi. Smieszny jestes...

Niektórzy nie uważają, powiedzmy okultyzmów czy mitów za rzezcz, budzącą śmiech. A wampiry do jeden z mitów/legend jak choćby nawet słowiańskie strzygi. Owszem, nie traktuję ich nazbyt serio, ale to nie powód, dla którego miałyby mnie nie kręcić czy nie interesować. I nawet, gdyby 'Uderwold czy inny Dracula' wywoływałyby we mnie ataki histerycznego śmiechu, to i tak wolałbym skojarzenia z wampirami niż z kupą. To takie śmieszne?
agna24 pisze:no przepraaszam, nie wiem jak inni, ale mi nigdy nie zdażylo sie "czyms" ubrudzic w "bramce nr 2"...

Okej. Przyjąłem do wiadomości <aniolek> <browar>
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 18 lut 2006, 14:33

amazonka pisze:Znam wielu facetów, którym okres w niczym nie przeszkadza... I całe szczęście, że takowi panowie są, bo podczas okresu zazwyczaj mamy większą ochotę (no chyba że faktycznie coś nas strasznie boli). Najlepszym patentem jest prysznic.


Zawsze, jesli kobiecie przeszkadza a mezczyznie nie, mozna powiedziec:
"hu hu hu ...bede Twoim wampirkiem"......tylko ze najprawdopodobniej na smiechu sie skonczy......
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 18 lut 2006, 17:00

Haro pisze:W ustach sa takie same bakterie jak w odbycie

widać że kolega nie słyszał o bakteriach kałowych i składzie kupki.
ja czasem mam ochote na minetke podczas okresu ,ale jako ze używam tamponów mój facet nie ma kontaktu ze smakiem i zapachem krwi
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 19 lut 2006, 18:08

zmieniam zdanie. seks w czasie okresu jest tez cudowny :)
Awatar użytkownika
ryba chyba
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2006, 22:13
Skąd: z potocka hej;)
Płeć:

Postautor: ryba chyba » 19 lut 2006, 19:25

W czasie okresu? Hmmmm, jestem zakorkowana i koniec hehehe ;)
Ale kto wie, kto wie..znając mnie i jego :P

agna 24 pisze:zmieniam zdanie. seks w czasie okresu jest tez cudowny :)

To może jednak kiedyś się skusić?:P
ćśśśśśśśśśś...;) ryby głosu nie mają;))
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 19:28

Oby nie przez pierwsze 2 dni menstruacji. A potem nie ma większego problemu.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 19 lut 2006, 19:39

ryba chyba pisze:W czasie okresu? Hmmmm, jestem zakorkowana i koniec hehehe ;)
Ale kto wie, kto wie..znając mnie i jego :P

agna 24 pisze:zmieniam zdanie. seks w czasie okresu jest tez cudowny :)

To może jednak kiedyś się skusić?:P
no ja tez bylam zakorkowana. inaczej bym nie hciala
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 19:41

agna 24 pisze:no ja tez bylam zakorkowana. inaczej bym nie hciala

jaka tu logika? Dziewczyna pisze, ze jest zakorkowana, więc nie ma mowy. Ty piszesz, że tylko dlatego, że byłaś zakorkowana...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mari*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 lut 2006, 16:21
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Mari* » 19 lut 2006, 19:47

Przerobiłam to i dla mnie to nie było fajne. A dla niego - nie wiem.
"My shadow's the only one that walks beside me"
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 19 lut 2006, 20:30

Olivia pisze:
agna 24 pisze:no ja tez bylam zakorkowana. inaczej bym nie chciala

jaka tu logika? Dziewczyna pisze, ze jest zakorkowana, więc nie ma mowy. Ty piszesz, że tylko dlatego, że byłaś zakorkowana...
moze miala co innego na mysli? a z logika zreszta nie jest u mnie najlepiej oliwko :)
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 19 lut 2006, 22:18

A ja bym sie niedała raczej namówic jakos mozna sie powstrzymac przez te pare dni a potem ma sie jeszcze wieksza ochote na seks:) W takie dni mozna sobie popielegnowac dodatkowo uczucia i w inny sposób spedzic czas a potem (wulkan) <diabel>
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 22:24

Marisa pisze:A ja bym sie niedała raczej namówic

Raczej robi wielką różnicę. na początku myślałam, ze w czasie okresu to tylko pod prysznicem. Ale niekoniecznie i też może być przyjemnie. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 19 lut 2006, 22:30

To zalezy jaki sie ma okres czy taki ubogi czy taki obfity .
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 22:34

Marisa pisze:czy taki ubogi czy taki obfity .

Ooo kochana. To piszę, że nikt nie każe Ci kochać się w pierwszych dniach, jeśli czujesz dyskomfort. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 lut 2006, 19:33

dla niego - nie wiem.

A nie moglas sie spytac? :|

eks w czasie okresu jest tez cudowny :)


agna 24 pisze:no ja tez bylam zakorkowana

To jak sie sexilas majac w sobie korka? :|
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 20 lut 2006, 19:36

moon pisze:
agna 24 pisze:no ja tez bylam zakorkowana

To jak sie sexilas majac w sobie korka? :|

Facet "pracował na pół etatu" <hahaha>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 20 lut 2006, 19:44

moon pisze:
dla niego - nie wiem.
agna 24 pisze:no ja tez bylam zakorkowana

To jak sie sexilas majac w sobie korka? :|
wes sobie wyobraź.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 lut 2006, 23:09

agna 24 pisze:es sobie wyobraź.

No wąłsnie pytam bo se penetracji z korkiem nie wyobrażam ;P
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 20 lut 2006, 23:39

moon pisze:No wąłsnie pytam bo se penetracji z korkiem nie wyobrażam ;P

Ja widzę tylko dwie opcje: studnia albo zapałka <diabel>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości