Prawictwo, dziewictwo

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2006, 13:59

Romek83 pisze: Ale mezczyzn tycza sie calkowicie inne zasady niz kobiet. Mezczyzna powinien posiadac doswiadczenie tak aby mogl wprowadzac swa wybranke w tajniki rozkoszy - tak bylo od dawien dawna i nie widze zadnego powodu by to zmieniac :)


Jebuuudduuuu!!! spadłem z krzesła <hahaha>
a nadgarstki mi rozjebało <hahaha> <hahaha>

zas Tedi przespał sie z kobietą i zmienił jak widze zdanie ...brawo! <przytul> lepiej puzno niż wcale <browar>

nie no..... smiech mnie osłabia czuje sie przez to w yj e b a n y jak koń po westernie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 lut 2006, 14:03

Andrew pisze:zas Tedi przespał sie z kobietą i zmienił jak widze zdanie ...brawo!

Nie tylko Tedi. Przeca nawet Kermit, tak zatwardziały przeciwnik sexu bez uczuć, został nawrócony. ;)

Cóż Romku. Współczuję, jak poznasz kiedyś dziewicę, dla której będziesz za mało doświadczony. Albo powie, ze jesteś zbrukany, a Ona będzie chciała przeżyć swój pierwszy raz z kimś, dla kogo też jest to zupełnie nowe doznanie. A ból będzie, jak stracisz dla Niej głowę, a Ona Cię odepchnie...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 14 lut 2006, 15:14

Romku... Ty się zastanów... Porządnie się zastanów... Tylko tyle, bo reszta już została powiedziana.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 14 lut 2006, 15:58

Kiedys dziewictwo mojej partnerki byl dla mnie wazne - teraz (sytuacja strasznie hipotetyczna:P) bylo by bez znaczenia. No chyba, ze kobieta zaliczyla by caly garnizon - wtedy bym jednak spasowal :]
Awatar użytkownika
Romek83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2006, 00:23
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Romek83 » 14 lut 2006, 16:13

ptaszek pisze:Romku... Ty się zastanów... Porządnie się zastanów...

Zbytnio nie mam nad czym - wszystko juz dawno przemyslane ;) Mam swoje zasady tyczace sie dziewidztwa wymienione wyzej i mam zamiar sie ich trzymac ;) Tobie tez polecam <browar>
Ojczyzna, Honor, Rownosc, Socjalizm
Odchodze na zawsze - skrzywdzony Romek :(
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 14 lut 2006, 17:11

Romek, w takim razie życzę Ci szczęścia, bo z takimi zasadami to wątpie, czy któraś dziewczyna długo z Tobą wytrzyma, nawet dziewica ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lut 2006, 21:12

Romek83 pisze: Mezczyzna powinien posiadac doswiadczenie tak aby mogl wprowadzac swa wybranke w tajniki rozkoszy

pije 6 piwo mam ubaw po opachy dawaj jeszcze
facet moze brukac panny do woli. ciekawe gdzie by to doswiadczrnie zdobywał gdzyby same cnotki niewydymko były.
Jako prawiczek nie sprostasz wymaganiu by wprowadzic dame swego serca do ogrodu rozkoszy ( bardziej mdło nie umiem).
Awatar użytkownika
Romek83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2006, 00:23
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Romek83 » 14 lut 2006, 21:46

Dzindzer pisze:facet moze brukac panny do woli. ciekawe gdzie by to doswiadczrnie zdobywał gdzyby same cnotki niewydymko były.

Dlatego tez zadko wystepuja one,co tez przez to czyni je wyjatkowymi :)
Dzindzer pisze:ogrodu rozkoszy

Dobre <brawo>

[ Dodano: 2006-02-14, 21:47 ]
w ogóle to nie rozumie czemuz piekne wyrazanie uczuc wznioslych uwazasz za mdle :?
Ojczyzna, Honor, Rownosc, Socjalizm

Odchodze na zawsze - skrzywdzony Romek :(
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lut 2006, 21:49

Romek83 pisze:w ogóle to nie rozumie czemuz piekne wyrazanie uczuc wznioslych uwazasz za mdle

bo nie jestem słodka w ich wyrazaniu, nie mój klimat.
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 16 lut 2006, 23:50

Nie rozumiem takiego toku myslenia jak ten gosciu ... ja niejestem dziewica a mój chłopak jest prawiczkiem i wcale On nietraktuje tego jak cos złego a ja wrecz przeciwnie to moze byc podniecajace wprowadzac kogos w tajniki seksu:)
Każdy ma prawo do orgazmu
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lut 2006, 23:58

Marisa, Romek83 to był KyLu...taka prowokacja :)
Marisa pisze: to moze byc podniecajace wprowadzac kogos w tajniki seksu:)

Zgadzam się z tym <aniolek>
Awatar użytkownika
ryba chyba
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2006, 22:13
Skąd: z potocka hej;)
Płeć:

Postautor: ryba chyba » 18 lut 2006, 00:07

A ja mam faceta niedoświadczonego, jak ja:P (tzn chodzi mi tu o czystą penetrację, petting swoją drogą:P) i super sprawa...poznawać tajniki miłości z osobą, która też tego nie zna to raz, a dwa z osobą która cię kocha i Ty ją też :D
ćśśśśśśśśśś...;) ryby głosu nie mają;))
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 23 lut 2006, 09:41

Romek, wiesz czym jesteś? Jesteś niczym innym, jak małokalibrowym hipokrytą. A teksty o "rewolucji" schowaj sobie, bo jedyną rewolucję, jaką przejść możesz to rewolucja w twoim żołądku po zbyt dużej ilości fastfoodów.

Zasady... Ludzie, gdzie się tacy uchowali?
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 lut 2006, 09:57

Eis nie irytuj sie Romek to zwykła prowokacja, taki prowokatorski cień
Awatar użytkownika
Creative
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 16 sty 2006, 00:59
Skąd: .no info.
Płeć:

Postautor: Creative » 02 mar 2006, 09:19

Noise pisze:Romek, jęsli tak bardzo pasują Ci dziewice to cofnij się w czasie do roku 14xx. Wsiadaj na konia i ganiaj za księżniczkami :D Albo najlepiej wskocz do jakiejś bajki, zapoluj na smoka to i dziewica się znajdzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby spróbować :P


Oj, chyba przesadzasz:) Straszysz ludzi :P
Aż tak źle nie ma.

Masz 17 lat, zaczynasz wychodzić z dzieciństwa. Spokojnie..

[ Dodano: 2006-03-02, 09:29 ]
TedBundy pisze:
Romku, nie sądzisz, że z deczka przesadzasz?? :/ Hipotetyczna sytuacja - poznajesz kobietę dwudziestoparoletnią, która zaliczyła kilka związków, nieudanych - rozpadły się, sypiała ze swoimi partnerami, teraz poznaje Ciebie i dobrze Wam się układa? Czy to powód, by ją skreślać? Brak cholernej błonki? Ja nie mówię o ekstremach i skrajnościach typu szmatki które zostały zaliczone przez połowę dzielnicy, traktujące seks jak inni amfetaminę czy relanium, ale o częstej, normalnej kolei rzeczy....Po co roztrząsać jej przeszłość, nie lepiej pomyśleć o zbudowaniu własnej, harmonijnej, patrząc tylko li wyłacznie do przodu?? Przemyśl to, kamandir.... :)



Podzielam Twoje zdanie. Czasem to jest tylko jedno zdarzenie. I jeśli Kobieta się otworzy przed nowym partnerem i wyjawi mu np. że nie chciała tego zrobić, że to bylo nieprzemyślane, to taka osoba, z zasadami jak Romek83 powinna to zrozumieć.

Romek - trochę ograniczony jesteś. Nie myśl, że wszystko jest w życiu czarne, albo białe.
Tak myśli facet. Kobieta czasem wprowadza w odmiany szarości.
Przemyśl to. To znaczy.. wyobraź sobie inne sytuacje też.
Życie nie jest jak linia prosta, ma wyboje, ma zakręty.
Inne osoby też tego doświadczają.

Powodzenia, i się nei obrażaj. Co to za podpis masz?

Nie rozumiem.

Prawda w oczy kole?

[ Dodano: 2006-03-02, 09:34 ]
Romek83jedynie ratuje cie bycie prawiczkiem
czy jestes prawiczkiem
jesli tak uznam cie za naiwnego "fanatyka"



Dzindzer, możesz wyjaśnić? Dlaczego od razu fanatyk? <boje_sie>
_
"We have just one world
but we live in different ones"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 mar 2006, 09:51

Creative pisze:Dlaczego od razu fanatyk? .boje_sie.

bo od kobiety cnoty wymaga, inna jest według niego zbrukana. Jednak facet ma prawo byc doswiadczony, bo to facet.
Rozumiem bycia z dziewica, ale obrzucania błotem innych kobiet nie rozumiam.

Zreszta fanatyka napisałam w "" więc to troche zmienia postac rzeczy
Awatar użytkownika
Creative
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 16 sty 2006, 00:59
Skąd: .no info.
Płeć:

Postautor: Creative » 02 mar 2006, 09:55

A tak, rozumiem.

No i racja. To trochę nie do pomyślenia. Od Kobiety wymagać tego, a samemu być maksymalnie doświadczonym, żeby ją wprowadzać w tajniki :/

Czy aby na pewno miał to na myśli, .. ale wszystko wskazuje, że tak :|
_

"We have just one world

but we live in different ones"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 mar 2006, 10:08

Creative tylko, że to była ściema z tym Romkiem, taki klon-podpucha
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 03 mar 2006, 09:52

"Wielce zagadkową jest sprawą, że jednorożec, choć niebywale płochliwy i ludzi się bojący, jeśli takową pannę napotka, która jeszcze z mężem cieleśnie nie obcowała, wnet przybieży do niej, uklęknie i bez nijakiego lęku głowę jej na podołku pokładzie. Ponoć w minionych a zamierzchłych czasach były takie panny, które istny proceder z tego sobie uczyniły. W bezżeństwie i wstrzemięźliwości trwały lata długie po to, aby łowcom jako wabiki na jednorożce służyć mogły. Wnet się jednak wyjawiło, że jednorożec jeno ku młodzieniutkim dziewicom idzie, starsze za nic sobie mając. Mądrym zwierzęciem będąc, jednorożec rozumie niechybnie, że ponad miarę w dziewictwie trwać podejrzaną i przeciwną jest rzeczą." Physiologus
zgadzam się z jednorożcem w całej rozciągłości <aniolek>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 mar 2006, 10:04

jamaicanflower pisze:"Wielce zagadkową jest sprawą, że jednorożec, choć niebywale płochliwy i ludzi się bojący, jeśli takową pannę napotka, która jeszcze z mężem cieleśnie nie obcowała, wnet przybieży do niej, uklęknie i bez nijakiego lęku głowę jej na podołku pokładzie. Ponoć w minionych a zamierzchłych czasach były takie panny, które istny proceder z tego sobie uczyniły. W bezżeństwie i wstrzemięźliwości trwały lata długie po to, aby łowcom jako wabiki na jednorożce służyć mogły. Wnet się jednak wyjawiło, że jednorożec jeno ku młodzieniutkim dziewicom idzie, starsze za nic sobie mając. Mądrym zwierzęciem będąc, jednorożec rozumie niechybnie, że ponad miarę w dziewictwie trwać podejrzaną i przeciwną jest rzeczą." Physiologus
zgadzam się z jednorożcem w całej rozciągłości <aniolek>

Świetne! sama80 powinna to przeczytać <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości