Pytanie do mezczyzn

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Magda23
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 lut 2006, 10:30
Skąd: ???
Płeć:

Pytanie do mezczyzn

Postautor: Magda23 » 01 lut 2006, 10:47

Hej. Powiedzcie mi prosze co was kreci?, jakie pieszczoty, jakie muszelki.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 01 lut 2006, 10:49

Opowiedzieć się nie da ale możemy pokazać :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 lut 2006, 12:15

Myślę, że najbardziej kręci mokra muszelka tej naszej kochanej.
Kochać i być kochanym
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 01 lut 2006, 18:38

Jarek pisze:Myślę, że najbardziej kręci mokra muszelka tej naszej kochanej.

Otóż to! Ja np lubie pieszczoty w okolicach szyi, plecków...i oczywiście.....brzuszka :P
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 01 lut 2006, 19:42

procz robienia tzw loda to kreca mnie rozpuszczone wlosy mojej kobiety jak caluje moje cialo . jak mnie "laskocza" jak delikatnie muskaja moje nagie cialo <aniolek> :) po prostu bajka <evilbat>
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
RobcioD
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2006, 19:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: RobcioD » 01 lut 2006, 20:06

Całowanie, lizanie mojego ucha doprowadza mnie prawie do orgazmu. Zwalić mnie z nóg może laska, która na imprezie szepce mi słodko do ucha. Bardzo lekkie drapanie paznokciami po bokach brzucha. Pieszczoty dłoni o dłoń. Pocałunki rzecz jasna (w tym te ze ssaniem języka). Lizanie odbytu, jajeczek, penisa. Na końcu sutki (lizanie, ściskanie). Aaa zapomniałem jeżdżenie cipcią po moim brzuchu.
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 01 lut 2006, 20:10

Lepsze by chyba było pytanie co nas nie kręci :) Bo mnie kręci prawie wszystko :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 01 lut 2006, 21:46

Chyba nic mnie nie kreci tak mocno jak zapach - panna moze byc naprawde atrakcyjna, ale jesli nie pachnie podniecajaco to to juz nie jest to i raczej nie pomoga tu zadne pieszczoty :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 lut 2006, 08:38

tanczaca kobieta ubrana odpowiedznio , najlepiej w lekkie zwiewne ciuszki troche przeswitujace , ale nie za bardzo , tak by działała wyobraznia !
mógłbym tak patrzec godzinami <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 02 lut 2006, 09:17

wszelkiego rodzaju lizanie (pempek, ucho, szyja 8) ) całowanie no i mam takie głupie zboczenie (tak jakby słynny punkt G ) jesli chodzi o bicepsy masując, lizac i całujac je dziewczyna wprawia mnie w cudowny szał namietnosci <evilbat>

pozdr.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 09:46

Mnie? Rozbieranie mojego skarbu to jest to... takie bardzo powolne, w rytm jakiejś muzyki. A poza tym.. mam wrażliwe uszy i cholernie kręci mnie pocałunek w każdej postaci... ot, takie skrzywienie z naszych wspólnych początków...
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 02 lut 2006, 13:24

uuuu......języczek to jest to co tygryski lubią najbardziej(miejsce nie ma znaczenia <:D> a do tego wymowne spojrzenia i oblizywanie warg....Oł Dżizys.Trudno mi sie wtedy pozbierać do kupy <aniolek>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 lut 2006, 14:05

KyLu pisze:Chyba nic mnie nie kreci tak mocno jak zapach - panna moze byc naprawde atrakcyjna, ale jesli nie pachnie podniecajaco to to juz nie jest to i raczej nie pomoga tu zadne pieszczoty :)

Coś w tym jest. Na mnie bardzo działa zapach mojej kobiety, wręcz obezwładniająco. Jak dla mnie mogłaby nie używać żadnych perfum, po prostu pięknie pachnieć sobą <zakochany>
Cyceron pisze:Mulier ideo bene olet, quia nihil olet.
Kobieta wtedy ładnie pachnie, gdy wcale nie pachnie.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 lut 2006, 14:44

temat nie ma powodzenia <wazne> Panowie <cisza> prosze o udzial , prosze o udziaaaaaaal <aniolek>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 lut 2006, 15:44

Andrew pisze:mógłbym tak patrzec godzinami

juz ci wierze w to wpatrywanie sie godzinami
godziny byś nie dła rady, zapewniam cie, że "rzucił" bys sie na nia <aniolek>
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 02 lut 2006, 17:50

tylko nie lizanie pepka... jak ja tego nienawidze brrr
Noise

Postautor: Noise » 03 lut 2006, 21:39

Kręci mnie wiele rzeczy, bardzo wiele. Jednak najbardziej lubię czułe pocałunki, "zapasy" językiem są świetne :) Poza tym lubię muskanie opuszkami palców. Mam bardzo wrażliwą skórę na takie pieszczoty i strasznie mnie to nakręca. Ogólnbie kręci mnie, jak zresztą pewnie każdego faceta, wygląd kobiecego ciała itp. Faktycznie łatwiej by było odpowiedziec na pytanie co nie kręci...
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 04 lut 2006, 00:21

Sciaganie skarptek mojej ukochanej... powoli odkrywajac sliczne i pachnace stopki.

Do tego delikatne muskanie wargami o wargi. Takie powolutkie, jakby droczenie sie jezyczkami w trakci tego (wystawiasz delikatnie jezyk zeby polizcac ukochanej, a ta zabiera, i odwotnie). Rowniez calowanie na ejzyczki... bez jezyczkow :D Fajne przezycie :D
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 04 lut 2006, 01:50

Mnie bardzo podnieca pieszczenie mojej dziewczyny i jak ona na to reaguje... baardzo podniecajace jak dla mnie a poza tym jak mi caluje i lize uszy i lekko podgryza... jak mnie delikatnie drapie (ogolnie) i jak drapie po pleckach i po glowie... podnieca mnie jej zapach... uwielbiam jezdzic reka po jej biodrach i talii...i w ogóle jezdzic dlonmi po jej ciele i sprawiac ze drzy z rozkoszy :D
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 06 lut 2006, 10:11

Taaak, MKV, poparcie pełne. Rozpieszczanie mojego kochania zawsze mnie podkręca. Zwłaszcza kiedy robię to tak, że przy okzji i mnie jest przyjemnie.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 08 lut 2006, 04:56

wszelkiego rodzaju lizanie, gryzienie, calowanie uszek no i oczywiscie karczku :D loj po takim czym zawsze jestem gotowy <aniolek> . uwielbiam jej pazurki na moich posladkach, pocalunki w glowe oraz klatke piersiowa. eeehhh a tu do soboty trzeba czekac <pijak>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
Lopez69
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2006, 18:43
Skąd: WbD/Żywiec
Płeć:

Postautor: Lopez69 » 13 lut 2006, 19:15

Całowanie nago tak żebym miał kontakt z piersiami, gryzienie kosci biodrowej, ogólnie używnaie zebów ale z rozwagą:)
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 13 lut 2006, 20:18

oj... troszke tego jest... ale wg mnie nie wazne gdzie i w jaki sposob... ważne że robi to ukochana osoba <przytul>
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
ZiG
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:19
Skąd: tuchola
Płeć:

Postautor: ZiG » 17 lut 2006, 05:34

ja tam lubie delikatne "mizianie" jezykiem szyi i sutków.do szau doprowadza mnie też gdy dziewczyna siada na mnie okrakiem. i kocham ten plytki oddech podnieconej dziewczyny.ale tak naprawde kobitki całe są podniecające że aż w spodniach szwy puszczają.no ale ja żółtodziób jestem.

[ Dodano: 2006-02-17, 05:40 ]
a no i jeśli chodzi o pocałunki to oczywiście najlepsze w usta i z języczkiem ale nie takie głebokie i nudne tylko takieszybkie i łapczywe a jednocześnie takie subtelne <aniolek>
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 18 lut 2006, 18:03

Ja lubie jak kobieta mnie piesci po uszach.......dostaje niesamowitych dreszczy.....oprpcz tego szyja, caly korpus. Lubie tez byc pieszczony oralnie, jak i piescic oralnie i w kazy inny sposob zeby kobiecie bylo suuuuuuuuper dobrze - wtedy mnie jest jeszcze lepiej niz sam jestem pieszczony
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 18 lut 2006, 19:47

Dnia 17 grudnia 2005 roku moja głupota sięagneła zenitu...Mam nadzieje ze Bóg mnie za to ukarze po śmierci


A cóz takiego zrobiłes???? że Bóg ma Ciebie karac ??
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 19 lut 2006, 02:17

Delikatny dotyk i widok mojej ukochanej w spazmie orgazmu.
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości