Hardcore

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Hardcore

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 11:05

Czy kręci was sado-maso?Dlaczego?macie jakieś doświadczenia?Ja osobiście uważam że jest to sposób kochania się z kobietą wymagający większej dojrzałości.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 02 lut 2006, 11:28

Nie nie kręci..mnie się to wydaje po prostu zabawne :) ale nie pociągające.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 02 lut 2006, 13:08

mnie też nie kręci ani oglądanie ani uprawianie.Pejcze,lateks,przypalanie świecą.... <hahaha> .Jak to można wpaść na coś takiego? <belt>
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 02 lut 2006, 13:16

Kręcić nie kręci, aczkolwiek lubię gdy facet jest tak "napalony", że aż agresywny.... <diabel> <pejcz> <banan>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 02 lut 2006, 13:24

Blazej30 pisze:Ja osobiście uważam że jest to sposób kochania się z kobietą wymagający większej dojrzałości.


A ja uważam, że jest to sposób dla tych, których "zwykłe" chędożenie już znudziło i nie mają co robić.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 02 lut 2006, 13:40

Praktyki BDSM wymagają bardzo dużej dojrzałości partnerów.


Blazej30 pisze:Czy kręci was sado-maso?

wcztałem sie w tematykę, i wiesz to jest ciekawy life-style. Sam co prawda z pewnych względów nie skorzystam, ale jak się człowiek w to włębi bardziej to może go ta idea wciągnąć, i może to kogoś kręcić.

Se poczytałem wykłady w szkole bdsm, rozmawiałem na czacie z osobami, które sie w to bawią i miałem nawet chwilę zaurozenia ich klimatem.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 lut 2006, 13:55

Co do BDSM - większości z was kojarzy się tylko i wyłącznie z lateksem, czy skórzanymi maskami z suwaczkiem, ewentualnie biczowaniem i poniewieraniem, a przecież odmiany lekkiego s/m czy bondage stosujecie dość często w swoich zabawach łóżkowych. Celowe poniżanie wulgarnymi słowami, wiązanie, zawiązywanie oczu, kneblowanie, etc. to wszystko wchodzi w skład s/m.
BDSM o którym w głównej mierze mowa wymaga faktycznie dużej dojrzałości, chęci ucieczki od rutyny, ale ma też często silne podłoże psychologiczne.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 15:22

jabłoń pisze:Kręcić nie kręci, aczkolwiek lubię gdy facet jest tak "napalony", że aż agresywny....

A nie lubisz "przeczołgać"faceta?
Se poczytałem wykłady w szkole bdsm, rozmawiałem na czacie z osobami, które sie w to bawią i miałem nawet chwilę zaurozenia ich klimatem.

Nie ma to jak władcza, drobna blondynka
Ciekawski pisze:Co do BDSM - większości z was kojarzy się tylko i wyłącznie z lateksem, czy skórzanymi maskami z suwaczkiem, ewentualnie biczowaniem i poniewieraniem, a przecież odmiany lekkiego s/m czy bondage stosujecie dość często w swoich zabawach łóżkowych

Np.: pejcz z atłasu
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 lut 2006, 15:28

cóż, dużo jest kategorii zboczeń:/ SM jest zdecydowanie jedną z nich... <belt>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 lut 2006, 15:30

Co do BDSM - większości z was kojarzy się tylko i wyłącznie z lateksem, czy skórzanymi maskami z suwaczkiem, ewentualnie biczowaniem i poniewieraniem, a przecież odmiany lekkiego s/m czy bondage stosujecie dość często w swoich zabawach łóżkowych. Celowe poniżanie wulgarnymi słowami, wiązanie, zawiązywanie oczu, kneblowanie, etc. to wszystko wchodzi w skład s/m.

dokładnie.
i to baaaardzo kręci :> :P
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 lut 2006, 18:07

A jak :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 18:08

TedBundy pisze:cóż, dużo jest kategorii zboczeń SM jest zdecydowanie jedną z nich...

A myślałem że prawdziwym Konsomolcom nic co ludzkie nie jest obce <palant> rozumiem że możesz mieć opory przed masażem prostaty <tylek> ale myślałem że TO lubisz skoro ostatni laska "przeczołgała" Cię a nie możesz o niej zapomnieć.
Ciekawski pisze:BDSM o którym w głównej mierze mowa wymaga faktycznie dużej dojrzałości, chęci ucieczki od rutyny, ale ma też często silne podłoże psychologiczne.

Np: chęć ulegania kobiecie
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 lut 2006, 20:22

Blazej30 pisze:Np.: pejcz z atłasu

Nie ironizuj. Chodzi raczej o zakres owych praktyk, a nie zabawę w okładanie się gumowym młotkiem.

Blazej30 pisze:Np: chęć ulegania kobiecie

Między innymi. Skłonności do bdsm (w obie strony) mają osoby na wysokich stanowiskach. Ich źródło tkwi nie tylko w chęci urozmaicenia, upokorzenia, etc. ale również leczy kompleksy.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 lut 2006, 20:29

Blazej30 pisze:ale myślałem że TO lubisz skoro ostatni laska "przeczołgała" Cię a nie możesz o niej zapomnieć.


co zrobiła??? :? <evilbat>
A poza tym: prawdziwym konsomolcom może, nie znam żadnego, to nie dywagował, hihihi..... <diabel>
PS. A tak przy okazji: dla mnie, praktyki typu wiązanie/przypalanie/wkładanie sobie świeczki do odbytu czy bicie i inne badziewne SM-owe skóry i łańcuchy kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego elektrowstrząsami, a nie praktyk seksualnych normalnego, zdrowego na umysle społeczeństwa..... <fuckoff>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 20:37

Ciekawski pisze:Nie ironizuj. Chodzi raczej o zakres owych praktyk, a nie zabawę w okładanie się gumowym młotkiem.

To nie ironia!!Takie się stosuje!!Nie próbowałeś <browar> ??
TedBundy pisze:PS. A tak przy okazji: dla mnie, praktyki typu wiązanie/przypalanie/wkładanie sobie świeczki do odbytu czy bicie i inne badziewne SM-owe skóry i łańcuchy kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego elektrowstrząsami, a nie praktyk seksualnych normalnego, zdrowego na umysle społeczeństwa.....

Bodziu!! I Ty to piszesz?? W każdym społeczeństwie zdażają się "pryszcze" którym nie wystarcza sex "rydzykowy". I polityka PiS'u. <pijaki> I nikt nie mówi tu o mocnym bdsm! To jest poszukiwanie swoich granic a nie przekraczanie ich!! Poczytaj "11 minut" Coelho!!
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 20:46

Ciekawski pisze:Co do BDSM - większości z was kojarzy się tylko i wyłącznie z lateksem, czy skórzanymi maskami z suwaczkiem, ewentualnie biczowaniem i poniewieraniem, a przecież odmiany lekkiego s/m czy bondage stosujecie dość często w swoich zabawach łóżkowych. Celowe poniżanie wulgarnymi słowami, wiązanie, zawiązywanie oczu, kneblowanie, etc. to wszystko wchodzi w skład s/m.


Już to ostatnio rozstrząsaliśmy na tym forum, ale wypada powtórzyć. Sztuczki z tego repertuaru cholernie kręcą kobiety. Może to jakaś pamięć rasowa i podświadome pragnienie męskiej dominacji, niemniej jednak wszelkiego rodzaju wiązanie i zabawy pokrewne (bez przesady) są a)tym, o czym kobiety marzą i b)tym, z czego realizacją mają często problemy - bo obawiają się powiedzieć o tym partnerowi.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 lut 2006, 20:47

Mnie to nie kreci i tyle :) jak tak dalej pojdzie to zaraz dojdziemy do tego ze ci co nie lubia BDSM maja slaby temperament albo cos.

Blazej30 pisze:W każdym społeczeństwie zdażają się "pryszcze" którym nie wystarcza sex "rydzykowy". I polityka PiS'u


Hmm, tam zaraz "rydzykowy", zeby seks byl udany i ostry to nie trzeba zaraz sie w lozku za przeproszeniem napierd... po ryju i ciagnac za wlosy, moim zdaniem to raczej zbedne "udogodnienia" znam lepsze sposoby na doprowadzenie partnerki do szalenstwa <evilbat>

[ Dodano: 2006-02-02, 20:50 ]
Eisenritter pisze:Może to jakaś pamięć rasowa


Raczej instynkt zwierzecy, samice ssakow wybieraja zawsze samcow najbardziej agresywnych i dominujacych i wszelkie gryzienia, ciagniecia za siersc i sprowadzanie samicy do parteru przez samca sa na porzadku dziennym np. w rodzinie kotowatych <diabel>

[ Dodano: 2006-02-02, 20:51 ]
Eisenritter pisze:Sztuczki z tego repertuaru cholernie kręcą kobiety


Ze to kreci kobiety to rozumiem, ale nie rozumiem facetow ktorych kreci bycie maltretowanym pieskiem, lanie ich pejczem i wolanie "hau hau" <hahaha>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 21:06

TFA pisze:Ze to kreci kobiety to rozumiem, ale nie rozumiem facetow ktorych kreci bycie maltretowanym pieskiem, lanie ich pejczem i wolanie "hau hau"


No cóż... żeby to zrozumieć, to chyba trzeba by wczytać się w Leopolda von Sacher-Masocha i jego wynurzenia. Dla mnie też nie jest to normalne.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 21:07

TFA pisze:Ze to kreci kobiety to rozumiem

Teraz sobie "nagrabiłeś" <siekiera2> Lepiej żebyś był na tej liście "coś tam i krew" <diabel> przynajmniej nie umirałbyś na palu <browar>

TFA pisze:ale nie rozumiem facetow ktorych kreci bycie maltretowanym pieskiem, lanie ich pejczem i wolanie "hau hau"

To sprawa wyobraźni.Niektórym wystarcza jabłko inni potrzebują duriana.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 lut 2006, 21:13

mnie to nie kręci, nie czuje potrzeby ponizania bicia kogokolwiek
Blazej30 pisze:A nie lubisz "przeczołgać"faceta?

nie chciałbym tez zostac przeczołgany.... cokolwiek to znaczy :D
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 21:17

Widzę że nie zetkneliście się z pojęciem "przeczołgać".Hmmmmmmm.To to samo co Pis zrobił z Platformą <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 lut 2006, 22:05

Właśnie, niestety, przez taką błędną politykę apoteozowania różnorakich zboczeń i zapraszania różnego rodzaju wynaturzeń do programów telewizyjnych (sam kiedyś widziałem takie dziwadła w programie Drzyzgi), potem powstaje pogląd i opinia, że to "normalne" i "powszechne"........ <belt>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 lut 2006, 01:26

TedBundy pisze:sam kiedyś widziałem takie dziwadła w programie Drzyzgi

no to żeś autorytetem pojechał <zalamka>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 01:32

Oj Tedziu <nieladnie>
O ile teraz jeszcze jako-taka dyskusja z Tobą jest możliwa, o tyle jak jeszcze trochę "dojrzejesz" to bedzie z Ciebie ramol niemożebny. Straszne masz poglądy. Jak - nieprzymierzając - młody wszechpolski (bez urazy) :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 03 lut 2006, 01:45

TedBundy pisze:PS. A tak przy okazji: dla mnie, praktyki typu wiązanie/przypalanie/wkładanie sobie świeczki do odbytu czy bicie i inne badziewne SM-owe skóry i łańcuchy kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego elektrowstrząsami, a nie praktyk seksualnych normalnego, zdrowego na umysle społeczeństwa.....

Leczyc to powinni Ciebie i debili-socjalistow - bo socjalizm to jest prawdziwa choroba psychiczno-cywilizacyjna :)
Z BDSM najbardziej kreci mnie spanking, ponizanie, wiazanie, wyzywanie i uleglosc kobiety :) Inne rzeczy rowniez,ale....nie bede sie rozpisywal <diabel> Zas w ogóle nie kreci mnie latex, maski i innego rodzaju gadzety :)
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 03 lut 2006, 01:59

TedBundy pisze:PS. A tak przy okazji: dla mnie, praktyki typu wiązanie/przypalanie/wkładanie sobie świeczki do odbytu czy bicie i inne badziewne SM-owe skóry i łańcuchy kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego elektrowstrząsami, a nie praktyk seksualnych normalnego, zdrowego na umysle społeczeństwa.....

Aby nie popadać w zbędne dyskusje:
http://www.szkolabdsm.com.pl
Wciągająca i obszerna lektura, która wyjaśni wszystkie Twoje niejasności oraz wytłumaczy, czym tak naprawdę Bondage-Domination-Sadism-Masochism jest. Uwierz mi, bardzo się mylisz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 lut 2006, 10:14

KyLu pisze:Z BDSM najbardziej kreci mnie spanking, ponizanie, wiazanie, wyzywanie i uleglosc kobiety Inne rzeczy rowniez,ale....nie bede sie rozpisywal


KyLu pisze:Leczyc to powinni Ciebie i debili-socjalistow


i Ty mnie do leczenia kwalifikujesz? buhahahahaha..... <hahaha> <hahaha> <hahaha> nie dość, że liberał, to jeszcze w dodatku kręcą go takie ciekawe akcje....o Dżizas..... <hahaha> jak to mówią : "widzi źdźbło w oku innego, a belki we własnym nie widzi" :D

[ Dodano: 2006-02-03, 10:15 ]
ForsakenXL pisze: Straszne masz poglądy. Jak - nieprzymierzając - młody wszechpolski (bez urazy)


stary, ale mnie to nie razi.....ja to traktuję jako komplement:D

PS. Poza tym mam niezbywalne prawo twierdzić, że wyzywanie czy poniżanie kogoś podczas aktu seksualnego kwalifikuję jako zboczenie:) inna rzecz, nie wszyscy muszą się z tym zgadzać....cóż, ludzie mają czasami baardzo dziwne pomysły... <evilbat>

[ Dodano: 2006-02-03, 10:19 ]
lollirot pisze:no to żeś autorytetem pojechał


wiesz, Drzyzga była kiedyś świetną radiową dziennikarką, a swój talent ostatnio właśnie rozmieniła na drobne w tym chłamie, zwanym "rozmowami w (po)toku":D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 10:21

TedBundy pisze:
ForsakenXL pisze:...młody wszechpolski...

...komplement :D


Ooook... <error>
Przynajmniej mamy jasność <niewiem>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 lut 2006, 11:26

Widzę tedziu że usiłujesz zasłużyć na przedśmiertną beatyfikację <banan> Nie znami te numery Brun.. Tedziu <pijaki>
Nie wciskaj nam kitu że Ty tylko po bożemu.Znam jednego psychologa.Robi ludziom testy psychologiczne.Spytałem się go kiedyś (jak zrobił mi taki test) czy kiedyś ktoś miał zupełnie "normalne" wyniki.Odzpowiedział że to też byłoby zboczenie. Czy coś jest zboczeniem czy nie najlepiej mozna podsumować definicją powszechnie znanego (baczność) homo leo (spocznij): jeśli facet lubi kochać się z kobietą w butach na obcasie jest to odchylenie w ramach normy.Jeśli wystarczą mu same buty jest to zboczenie
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 lut 2006, 11:47

Blazej30 pisze:Nie wciskaj nam kitu że Ty tylko po bożemu


Jak zwykle w tego typu tematow skrajnosci ! czarne i biale. Jak ktos nie lubi BDSM to zaraz jest mlody wszechpolski albo socjalista i lubi tylko po Bozemu. Jak ktos sie w lozku nie poniza i nie napierdala to zaraz jest zacofanym ramolem ?? no ludzie! <cisza> Przeciez ostry seks to nie musi byc zaraz BDSM, w ogóle wiecie co to jest bdsm ?? a tak niektorzy gadaja jakby sado maczo bylo na porzadku dziennym w kazdym domu, a prawda jest taka ze to jest dewiacja, a nie normalny seks, a jesli w lozku lubicie dominacje, elementy agresji to nie jest zadne bdsm tylko zwykly ostry seks ! najpierw poczytajcie co to jest a dopieropotem sie z tym utozsamiajcie.

[ Dodano: 2006-02-03, 11:51 ]
A juz najbardziej mnie wkurza to jak niektorzy chca tu blysnac jacy sa "nowoczesni" i trendi, lubie BDSM to jestem na topie, tylko nie wiem po co niektorzy miesaja polityke do tego, co ma piernik do wiatraka <hahaha>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości