Chłopak młodszy czy to wypali?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Chłopak młodszy czy to wypali?

Postautor: wawa007 » 25 sty 2006, 09:25

Ona jest starsza odemnie o rok jestesmy ze soba szczesliwi, nie mamy zadnych problemów wydaje sie jakbysmy byli dla siebie stworzeni.
Martwi mnie jednak pare szczegółów czy starsza kobieta (18lat) która zwiazała sie z facetem młodszym (17) po jakims czasie sie nim nie znudzi? bardzo sie kochamy i bardzo mi na tym zwiazku zalezy póki co jestesmy ze soba przeszczesliwi ale Bóg wie jak długo to bendzie trwało <sad>
Te i inne czesto głupie pytania nie pozwalaja mi spac, dostaje świra biore koksy tylko po to by miec pewnosc ze zawsze bende mógł ja obronić, ćwicze jak głupi, nauke w szkole biore bardzo serio (nie tak jak kiedys) czy nie przeszadzam? coraz czesciej wychodzi na to ze wyczerpany przychodze do domu i nie mam ochoty na nic... Ta ambicja i niepewnosc mnie niszczy od środka... ;(

pozdr
Ostatnio zmieniony 25 sty 2006, 09:58 przez wawa007, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 25 sty 2006, 09:32

Czesc:)Ja chodze z młodszym chlopakiem i wcale mi Jego wiek nieprzeszkadza. Bardzo nam na sobie zalezy i to nie wiek, lecz to jaki ktos jest, jak sie osoby dogadują co ich łaczy bedzie podstawa zwiazku. Są pary w których róznica wieku jest spora i to im nieprzeszkadza. Bo można być 25 letnim nieodpowiedzialnym meżczyznom czy kobieta a mozna 20-letnia w pełni odpowiedzialna osobą.Jezeli wszystko sie miedzy wami uklada to sadze ze to niepowinno wplynac na powodzenie waszego zwiazku . najważniejsze by uczucia pielegnowac jak ogród pełny kwiatów:)
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 25 sty 2006, 10:23

rok roznicy to zadna roznica , tym bardziej ze mowisz ze jestescie ze soba to oznacza ze ona tez tej roznicy nie widzi
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 25 sty 2006, 10:42

mikaaa pisze:rok roznicy to zadna roznica , tym bardziej ze mowisz ze jestescie ze soba to oznacza ze ona tez tej roznicy nie widzi


dokładnie, rok to żadna różnica. O ile jesteś wystarczajaco dojrzały emocjonalnie jak na swój wiek. Ale skoro jesteście razem to ok.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sty 2006, 11:33

wawa007 przeciez rok to taka mała róznica, pewnie nawet nie rok a kilka miesiecy. Recepty na udany zwiazek nie ma, kluczem do szczescia na pewno nie jest wiek partnerki. Nie drecz sie takimy detalami. Wazne jest to co miedzy wami.
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 25 sty 2006, 11:42

popieram wszystkich przdmówców. rok to nie różnica. Jeżeli się kochacie to będziecie ze soba nie ważna jest tutaj ta drobna różnica wieku. powodzenia i więcej wiary w siebie <przytul>
Obrazek
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 25 sty 2006, 13:14

pszczółka maja pisze:popieram wszystkich przdmówców. rok to nie różnica.


rowniez popieram i jeszcze dodam. wez pod uwage chlopak i dziewczyna, sa tego samego rocznika z tym ze on jest z grudnia ona ze stycznia. W praktyce nie ma roznicy wiekowej bo sa z tego samego rocznika.
Nie wiem czym sie martwisz przeciez nie ma o co.
osobiscie mam znajonych miedzy ktorymi sa 3 lata roznicy (ona 23, on 20) i chodza ze soba juz chyba ze 3 lata ;)
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 25 sty 2006, 17:06

rafii pisze:osobiscie mam znajonych miedzy ktorymi sa 3 lata roznicy (ona 23, on 20) i chodza ze soba juz chyba ze 3 lata

Taka roznica wieku jest u moich rodzicow. Sa juz prawie 27 lat po slubie. Nigdy im to w niczym nie przeszkadzalo. :)
A rok? Toz to pestka!
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Kiara
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 maja 2005, 20:48
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Kiara » 25 sty 2006, 17:15

ja zaczęłam chodzić z chłopakiem gdy miałam 17 lat a on 16 i jakoś nam się ułozyło jesteśmy już ze sobą ponad 2 lata, i tej rożnicy wieku w ogóle sie nie odczuwa :] niepotrzebnie sie martwisz;)
Śpieszmy się kochać mężczyzn...bo tak szybko głupieją :)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 sty 2006, 17:16

Znam kilka par gdzie właśnie dziewczyna jest starsza od chłopaka o rok i uwierz mi to wcale nie jest przeszkoda :D
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 25 sty 2006, 18:01

wawa007 pisze: dostaje świra biore koksy tylko po to by miec pewnosc ze zawsze bende mógł ja obronić, ćwicze jak głupi


W tym momencie właśnie się ujawnia Twój wiek, masz 17lat, a takie głupoty piszesz i robisz!
Jeśli chcesz swojej dziewczynie zaimponować "dorosłością" to odstaw koksy (ew. zamień na odżywki), ćwicz mniej i więcej czasu poświęć Jej!

Nie panikuj! Ciesz się tym co jest teraz między Wami, co przyniesie jutro - nie martw się na zapas!
Przede wszystkim bądź sobą! Nie udawaj kogoś kim nie jesteś.

Ciekaw jestem czy Twoja dziewczyna wie, że bierzesz "dla niej" koksy :>
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 25 sty 2006, 18:04

i ciekawe jaka była by jej reakcja na te koksy? Bo wątpie żeby jej się to spodobało
Obrazek
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 25 sty 2006, 18:23

wawa007 pisze:starsza kobieta (18lat)


Starsza kobieta to mogłaby być tak nazywana jakby miała 40. Pozatym imho to jeszcze nie całkiem kobieta, ja bym raczej użył słowa "dziewczyna".

wawa007 pisze:facetem młodszym (17)


Masz 17-stke ledwo czyli jeszcze sporo czasu nawet do matury, nawet oficjalnie legalnie wódki kupić nie możesz, a już piszesz o sobie "facet"... No więc facet, powiem ci tyle, że coś chyba z tobą jest nie tak.

wawa007 pisze:dostaje świra biore koksy tylko po to by miec pewnosc ze zawsze bende mógł ja obronić, ćwicze jak głupi,


Ta, a gdybyś to ty był o rok starszy to być obronił ją przed całą ruską mafią i 10 murzynami którzy by chcieli ją zgwałcić, tak? Synek nie pieprz, jak laska chce z tobą być to co najwyżej dlatego, że chce cię takim jakim jesteś, a jakby chciała napakowanego maczo ociekającego potem i testosteronem to by sobie innego znalazła...
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 25 sty 2006, 18:51

a poza tym jak bedziesz bral koksy <boje_sie> , to tym bardziej jej nie zaimponujesz .... kazdy wie chyba co mam na mysli <aniolek>
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 sty 2006, 20:48

wawa007 pisze:Ta ambicja i niepewnosc mnie niszczy od środka...

a co ona robi dla Ciebie ??
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Meggi19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 25 sty 2006, 17:31
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Meggi19 » 25 sty 2006, 21:47

Rok różnicy to żaden problem ...nie masz się czym martwić i przejmować .Znam osóbki ktorych różnica wynosi więcej .. wiadomo że jak chłopak ma 15 lat a dziewczyna na przyklad 18 to może być już problem bo chłopak w tym wieku nie jest jeszcze za bardzo dojrzały ale z czasem ta róznica wieku zanika.
"Cognose te ipsum"- poznaj samego siebie :)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 sty 2006, 21:49

frer pisze:Masz 17-stke ledwo czyli jeszcze sporo czasu nawet do matury, nawet oficjalnie legalnie wódki kupić nie możesz, a już piszesz o sobie "facet"... No więc facet, powiem ci tyle, że coś chyba z tobą jest nie tak.

Nie przesadzaj, w różnym wieku mówi się "o facetach" tak już się zakorzeniło.


wawa007 napisał/a:
dostaje świra biore koksy tylko po to by miec pewnosc ze zawsze bende mógł ja obronić, ćwicze jak głupi,


Ta, a gdybyś to ty był o rok starszy to być obronił ją przed całą ruską mafią i 10 murzynami którzy by chcieli ją zgwałcić, tak? Synek nie pieprz, jak laska chce z tobą być to co najwyżej dlatego, że chce cię takim jakim jesteś, a jakby chciała napakowanego maczo ociekającego potem i testosteronem to by sobie innego znalazła...


Tu się zgodzę. Po co bierzesz koksy, by jej zaimponować, obronić, ale przed czym? Przed głupotą ludzką siłą mieśni nie obronisz.

wawa007 pisze: nauke w szkole biore bardzo serio (nie tak jak kiedys) czy nie przeszadzam?

Podobno się uczy dla siebie, nie dla innej osoby. Ale w tym momencie to dobrze :)

Wstreciucha pisze:a co ona robi dla Ciebie

Właśnie...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 25 sty 2006, 23:58

wawa007 - wyolbrzymiasz i niepotrzebnie robisz z tego problem... Co z tego, że o rok starsza - to już musi być naprawdę z innego świata? Chyba nie, skoro się dobrze dogadujecie i jest świetnie w związku. Poza tym rok w tą czy w tamtą to naprawdę nie jest dużo :) Z tego tytułu przecież Cię nie rzuci. Liczy się dopasowanie charakterów.
Także przestań już się zadręczać byle czym i wynajdować problemy tam, gdzie ich nie ma.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 sty 2006, 00:13

Masz problem. Stanowczo.
I powieneś z tym walczyć. Nie z różnica wieku ale ze swoja paranoja <boje_sie>
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 26 sty 2006, 01:18

Heh pomiedzy mna a moja koibeta sa 3 lata roznicy (ja mam 21 a ona rocznikowo 24) i jakos dobrze nam ze soba . najwazniejsze zebyscie byli ze soba szczesliwi a wiek nie bedzie grac roli
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 26 sty 2006, 10:50

Dziękuje za tyle inteligentnych odpowiedzi.

Ta, a gdybyś to ty był o rok starszy to być obronił ją przed całą ruską mafią i 10 murzynami którzy by chcieli ją zgwałcić, tak? Synek nie pieprz,


Przed jej byłym który nie daje jej spokoju a jest od niej o 10lat starszy i myśli tylko o jej 'dupie' <wsciekly> raz sobie z nim poradziłem ale boje sie co bendzie nastepnym razem ... ta myśl zmywa sen z powiek.

jak laska chce z tobą być to co najwyżej dlatego, że chce cię takim jakim jesteś, a jakby chciała napakowanego maczo ociekającego potem i testosteronem to by sobie innego znalazła...


racja.. moze faktycznie przesadzam :? .

Wstreciucha napisał/a:
a co ona robi dla Ciebie

Właśnie...


Powiedziała ze uczy sie równiez dla mnie .. zebysmy zawsze byli szczesliwi.

i ciekawe jaka była by jej reakcja na te koksy? Bo wątpie żeby jej się to spodobało


Ciekaw jestem czy Twoja dziewczyna wie, że bierzesz "dla niej" koksy chytry


wie.. sam jej to powiedziałem powiedziała ze jestem głupi i k0ocha mnie takim jakim jestem bez zadnych świnstw .. Troche było ciezko po jakims czasie powiedziałem ze juz rzuciłem - co jest kłamstwem ;( nie jestem uzalezniony tylko strach sprawia ze niepotrafie z tym skonczyc:(
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 26 sty 2006, 10:56

eh znam ludzie gdzie chłopak jest z 9 lat młodszy od dziewczyny....
nie wiem jak długo sa ale jakos chyba im jest...
choc powiem ze nie wróze im długiej przyszłosci bo on jest jeszcze w takim głupim wieku a ta juz dzieci moglaby miec, ale nigdy nic nie wiadomo
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 13:48

Przy takiej różnicy to żaden problem. Martwiłbyś się, gdyby ona miała koło 40. Wtedy zastanawiać by się należało, czy nie jesteś takim bardziej zaawansowanym modelem wibratora... albo metodą na rozładowanie niespełnionego instynktu macierzyńskiego a'la Jokasta. A tutaj? Czym się przejmować?
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 26 sty 2006, 22:50

wawa007 pisze:wie.. sam jej to powiedziałem powiedziała ze jestem głupi i k0ocha mnie takim jakim jestem bez zadnych świnstw .. Troche było ciezko po jakims czasie powiedziałem ze juz rzuciłem - co jest kłamstwem nie jestem uzalezniony tylko strach sprawia ze niepotrafie z tym skonczyc:(


jak wezmiesz sie w garsc to na pewno ci sie uda. Pomysl jak ona zareaguje gdy dowie sie ze dalej bierzesz???
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
..::MiA::..

Postautor: ..::MiA::.. » 31 sty 2006, 11:15

Skoro sie kochacie to wiek nie powinnien przeszkadzac, uwazam ze rok roznicy to strasznie malo. A to ze chcesz byc ambitny to Twoja wielka zaleta a zobaczysz ze ta nauka nie pojdzie w las:)Przyda sie w zyciu :DZycze powodzenia
salome
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2005, 11:25
Skąd: London
Płeć:

Postautor: salome » 27 gru 2006, 22:52

a ja tam bym chciala mlodszego od siebie faceta...sama mam 24 lata....
i takie mlode cialka mnie kreca...tzn mlodsze ode mnie, ale nie do przesady, zeby nie bylo!!!!!
Salome

xxx

Nigdy nie licz na to ze facet da Ci szczescie.
Musisz miec w zanadrzu cos innego.
Musisz polegac na sobie.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 28 gru 2006, 00:10

<lol> Jestes jakis dziwny... Zeby nie powiedziec skrzywiony.
Nie przejmuj sie pie.rdolkami :) A badz. BADZ i ciesz sie czasem spedzonym razem.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 28 gru 2006, 02:22

Nie masz innych problemow? Naprawde nie masz sie czym przejmowac? Ta nieodczuwalna roznica wieku nie jest zadna przeszkoda. To tylko siedzi w Twojej glowie.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 28 gru 2006, 12:11

jesli jej to nie przeszkadza to Tobie tym bardziej nie powinno przeszkadzac
jestes mlodszy tylko o rok a nie o 10 lat !!
głowa do góry, odłuż koksy (na to jeszcze troszke za wczesnie) i przestan sie zadreczac
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Chłopak młodszy czy to wypali?

Postautor: Beggar » 28 gru 2006, 12:14

wawa007 pisze:Ona jest starsza odemnie o rok jestesmy ze soba szczesliwi, nie mamy zadnych problemów wydaje sie jakbysmy byli dla siebie stworzeni.
Martwi mnie jednak pare szczegółów czy starsza kobieta (18lat) która zwiazała sie z facetem młodszym (17) po jakims czasie sie nim nie znudzi? bardzo sie kochamy i bardzo mi na tym zwiazku zalezy póki co jestesmy ze soba przeszczesliwi ale Bóg wie jak długo to bendzie trwało <sad>
Te i inne czesto głupie pytania nie pozwalaja mi spac, dostaje świra biore koksy tylko po to by miec pewnosc ze zawsze bende mógł ja obronić, ćwicze jak głupi, nauke w szkole biore bardzo serio (nie tak jak kiedys) czy nie przeszadzam? coraz czesciej wychodzi na to ze wyczerpany przychodze do domu i nie mam ochoty na nic... Ta ambicja i niepewnosc mnie niszczy od środka... ;(

pozdr



wiesz to moze sie udac, zalezy tylko od was... a co do tych koksow to jestes censored, kiedys bedziesz tego zalowal.....
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości