objawy

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

2XS

objawy

Postautor: 2XS » 04 gru 2005, 00:30

nie wiem sam gdzie to dac:P X- temat z tej serii :P jednak przejrazlem troche i nic nie znalazlem.
czy bol brzucha i zawroty glowy moga cos oznaczac ? do stosunku nie doszlo, jedynie delikatne pieszczoty. a moze byl ktos na boku.. wiem panikuje.. ale moze kkomus si ebedzie chcialo odpisac, a jeden post bazy danych nie zajmie;)
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 04 gru 2005, 01:38

spij spokojnie :) no chyba ze obawiasz sie ze dziewczyna jest wiatropylna ;P
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 gru 2005, 03:28

bol brzucha i zawroty glowy moga cos oznaczac ;) moze jest chora na cos, albo to tylko chwilowe samopoczucie, ale na pewno nie ciaza. Nie panikowac i cieszyc sie dalej :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 04 gru 2005, 09:00

Mia pisze:bol brzucha i zawroty glowy moga cos oznaczac

stresuje sie dziewczyna 8)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 gru 2005, 09:55

Jak podejrzewasz ją o coś na boku to gratulacje <pijak>

Od pieszczot, tym bardziej delikatnych w ciążę nie zaszła. Daję sobie rękę uciąć. A objawy... może to być najzwyklejsze osłabienie, gorszy dzień, może akurat jajeczkuje i to tak na nią wpływa... Nie ma reguły.
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 gru 2005, 15:43

Heh ja myśle że ty jak większosć facetów źle zinterpretowałeś wypowiedz twojej dziewczyny :) nie martw sie na zapas.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
zodd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:09
Skąd: Gdansk
Płeć:

Postautor: zodd » 04 gru 2005, 20:26

a ja mam do was takie pytanie, otoz kochalem sie z dziewczyna i mielismy przykry wypadek, pekla prezerwatywa :( nie doszlo jeszcze do wytrysku ale glowy nie dam, ze nic nie "pocieklo" wczesniej, a wrecz jest to BARDZO prawdopodobne... bylo to 6 dnia cyklu (a cykle ma regularne - 28 dni) wiec teoretycznie dni nieplodne. Minol tydzien i zaczely sie obawy, jednego dnia bol brzucha i nudnosci, nastepnego zawroty i bole glowy, (piersi ma chyba troche nadwrazliwe, ale to juz moze byc wyolbzymione przezemnie). ona mowi ze czuje sie jakos tak "dziwnie" a ja nie wiem co o tym myslec.... A jakie jest wasze zdanie? Sa tu chyba ludzie zorientowani w temacie, wiec licze na szybka odpowiedz. z gory dziekuje :)

[ Dodano: 2005-12-04, 20:28 ]
PS. mam nadzieje ze za bardzo nie pokrecilem i to dobry dzial i dobry temat :) jezeli nie to przepraszam.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 04 gru 2005, 20:49

zodd pisze:Sa tu chyba ludzie zorientowani w temacie, wiec licze na szybka odpowiedz. z gory dziekuje

stres
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 gru 2005, 21:31

Tak szybko nie ma objawów ciąży :) Dziewczyna się po prostu boi; jeśli cykle ma regularne to nie macie się o co martwić <browar>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 gru 2005, 23:49

Obie Panie są nieżle zestresowane. Tyle.
Druga niech nasteppnym razem pomyśli o Postinorze, apierwsza w ciązy na bank nie jest.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 gru 2005, 23:54

2XS pisze:a moze byl ktos na boku..

Hehehe... to my mamy to wiedzieć?
Wstreciucha pisze:stresuje sie dziewczyna

2XS ma marsa w avatarze ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
zodd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:09
Skąd: Gdansk
Płeć:

Postautor: zodd » 05 gru 2005, 13:52

W sumie o to mi chodzilo, czy takie objawy moga wystapic juz po tygodniu, bo podobno jest to mozliwe. Z drugiej strony zabawne to, zawsze sadzilem ze prezerwatywa plus ograniczanie stosunkow w czasie najwiekszej plodnosci to zabezpieczenie wystarczajace, teraz sie nad tym zastanowie :) Probowalem juz sam sobie wytlumaczyc ze to nic takiego, ale jak sie od innych uslyszy to tak jakos inaczej :) Mam nadzieje ze to ciaza nie jest, ale wsystko sie okaze... Dzieki za slowo pocieszenia...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2005, 15:18

Bo jak sie ma wiedze taka jak sie ma w tej kwesti , czyli zadną !! to ciagle sie bedzie podobne pytania zadawać ! ciagle też bedzie sie miało watpliwosci , a i ciagle stosowac bedzie sie nie jedna , a coraz wiecej metod anty , jak i zabezpieczen , a mimo to dalej pytać bedziecie ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zodd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:09
Skąd: Gdansk
Płeć:

Postautor: zodd » 05 gru 2005, 15:25

Zwazmy, ze kto pyta nie bladzi :] A mozliwosc wpadki jest zawsze, a jak wydzazy sie nazwijmy to "nieszczesliwy wypadek" to i watpliwosci moga nadejsc
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 gru 2005, 15:50

Nieszczesliwy wypadek moze sie tylko zdazyc gdy uzywasz prezerwatywy , w innej opcji tego nie widze ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 05 gru 2005, 17:22

Mysiorek pisze:2XS ma marsa w avatarze

ale przeciez nie pisze o sobie :/
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
2XS

Postautor: 2XS » 05 gru 2005, 20:30

Thx all :)

Wstreciucha pisze:
Mysiorek pisze:2XS ma marsa w avatarze

ale przeciez nie pisze o sobie :/


yyy coo ?:P
zodd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:09
Skąd: Gdansk
Płeć:

Postautor: zodd » 05 gru 2005, 21:25

zgadzam sie z Toba Andrew prawie w zupelnosci, taki "wypadek" to tylko przy prezerwatywie, ale istnieje cien szansy na wpadke, chocby nawet nikly cien, to nigdy nie ma 100% pewnosci, no chyba ze sie ma stwierdzona,pewna i nieodwracalna bezplodnosc :P

[ Dodano: 2005-12-07, 22:20 ]
Moze jestem natretny i niewyedukowany, ale czy bol i nadwrazliwosc piersi w 16 dniu cyklu nie jest podejzany?
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 10 gru 2005, 14:12

Ja mam taki mały problem (znaczy dla mnie jest on duży) a raczej wątpilwość. Sześć dni temu kochałam sie ze swoim chłopakiem i wszystko było OK, ale mam jedną wielką wątpliwość. Miałam wówczas dni płodne i niepokoi mnie fakt, że podczas gry wstępnej mojemu partnerowi pojawił się płyn przedejakulacyjny pzred włożeniem prezerwatywy. Oczywiści nie doszło wtedy jeszcze do niczego, to były jedynie pieszczoty. Martwie się tylko o jedno czy jakimś cudem przez ten płyn mogło zajść do zapłodnienia, zważając na to że miałam dni płodne, a dziś to się tak w ogóle źle czuje tzn mam dziwne zawroty głowy, co niezdarzało mi się do tej pory. Proszę o racjonalne odpowiedzi
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 gru 2005, 14:14

Oczywiscie ze w płynie sa plemniki ktore moga Cie zapłodnic.
Pytanie cz ten plyn dostal sie do srodka?

[ Dodano: 2005-12-10, 14:15 ]
A vgybys nawet zaszla to objawy ciazy nie pojawiaja sie tak szybko...
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 10 gru 2005, 22:46

Może jesteś po prostu zmęczona, pogoda też może wpłynąć na Twoje samopoczucie. A jeżeli były to tylko pieszczoty to do zapłodnienia nie doszło, to prawie niemożliwe. Nie masz się czym martwić :)
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 11 gru 2005, 10:59

Po co gdybać? Trzeba kupić test ciążowy i sprawdzić. są chyba takie co dają odpowiedż juz po tygodniu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 gru 2005, 11:41

Ale jeśli nie było możliwości to po co wydawac na test?Chyba tylko dla ujażmienia irracjonalnego strachu i tyle.
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 11 gru 2005, 14:24

Znaczy to było tak: ten płyn nie dostał się tak dosłownie do środka, ale jak wiadomo są duże szanse, że jakoś jednak tak (np jakoś przy nakładaniu prezerwatywy) i jedynie to mnie niepokoji. Reszta to wiem na 100% że było OK. No i co Wy na to?
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 gru 2005, 01:16

Ona_Mika pisze:No i co Wy na to?

Schizujesz wiec. ;P
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 12 gru 2005, 16:44

Wiem może i schizuje, wiem na czym to wszystko polega, tylko inaczej jest jak ktoś ci to powie, ale z dnia na dzień jestem coraz barzdiej przygotowana na "najgorsze", bo w sumie i tak już się wtedy nic niezrobi. Wiem, że ta moja niby wpadka to szansa jak jedna na milion, ale woje żeby od kogoś to uslyszeć, bo w końcu inaczej jest jak się komuś wygadać. Tak to jest każdy przychodzi do mnie z różnymi dylematami, a ja tu proszę na forum musze pisać. Proszę o wyrozumiałość
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
kasiurzak
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2005, 17:07
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: kasiurzak » 02 sty 2006, 22:35

Hmm my tez mamy podobną sytuację..błagam powiedzcie mi czy moge byc w ciazy.. ?? w sumie mysle ze teoretycznie to niemozliwe.Mam okres dokładnie co 28 dni, nie poszlismy jeszcze z moim chłopakiem na całosc, tylko "ostre" pieszczoty(nie miałąm nigdy bezposredniego kontaktu z jego członkiem) Miałam ok 14 grudnia, od tego czasu szczególnie uwazalismy zeby nie wpasc, bo kilka dni przed okresem przez 3 dni meczyły mnie wymioty.. Hmm moze histeryzuje, stres itp, ale teraz naprawde czuje sie bardzo dziwnie..(cały czas jestem głodna, boli mnie kręgosłup, jestem przemeczona i w ogóle czuje sie nieswojo)..czy jest szansa ze jestem w ciazy?? czy to "tylko" stres? podkreslam ze teoretycznie to niemozliwe..Ps z TC czekamy do 10 stycznia - spodiewana miesiaczka.. Prosze o opinie "znawców" bo zwariuje.. Ps2. Mamy po 17 latek..;P <aniolek2>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2006, 23:31

kasiurzak pisze:nie miałąm nigdy bezposredniego kontaktu z jego członkiem

Więc jak chcesz w ciązy być?

No daruj, ale to naprawde nawet na biologii było! Musi dojśc do fizycznego kontaktu, aby doszlo do zaplodnienia!
agnes21

Postautor: agnes21 » 22 sty 2006, 14:06

no to moze i mnie pomożecie..niedawno zrobiliśmy to pierwszy raz. po nim nie miałam okresu ponad miesiąc. na szczęście po tym czasie się pojawił, ale słyszałam, że nawet do 3 razy po zapłodnieniu może wystąpić normalny okres <boje_sie>
na razie typowych objawów nie mam, ale się niepokoje
:?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sty 2006, 09:04

agnes21 pisze:do 3 razy

Nawet wiecej. ;P
Szpoko niektore tak maja ze im sie po pierwszym okres spoźnił.
Poza tym jak sie zabaezpieczyłas to czym sie martwisz?

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości