Domowa produkcja feromonów...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Iwan44
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2005, 12:46
Skąd: Kraków
Płeć:

Domowa produkcja feromonów...

Postautor: Iwan44 » 06 paź 2005, 20:53

Jak w temacie... Słyszał ktoś o tym??? Niby jest pare aktykułów o tym w necie, ale płatne i niepewne. Może ktoś próbował??? Jaki skutek??? Może ktoś poda przepis na domową produkcję feromonów???
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 paź 2005, 20:55

Ja mogę podać przepis na domowe wino. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Iwan44
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2005, 12:46
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Iwan44 » 06 paź 2005, 20:57

Zapewne też działa :) Ale wino podajesz doustnie, i najczęściej świadomie...a feromony...to cichy sojusznik :)
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 06 paź 2005, 20:58

A ja znam na serbska sliwowice :D <banan>
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 paź 2005, 21:01

E tam do feromonów sie uciekać. Normalnie nie potrafisz? :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2005, 21:30

Nie myj sie przez tydzien i bedziesz wydzielal feromony :D a najciekawsze jest to ze jest w tym troche prawdy, ale skutki uboczne wieksze.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 06 paź 2005, 23:55

Imperator pisze:Normalnie nie potrafisz?

no wlasnie <hmm>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 07 paź 2005, 14:11

feromony to te takie male zyjatka co lataja tylko w nocy? :D :F
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 paź 2005, 14:16

Iwan44 pisze:Może ktoś poda przepis na domową produkcję feromonów???

Nie wypuszczać wody po kąpieli.
Jak odparuje, zostanie kwintesencja.
Zgarniać szpachelką.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 07 paź 2005, 15:31

Oglądalo się ostatnio jakiś film na dwójce??
Biada wam dzieci telewizji.. <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 07 paź 2005, 22:56

Mysiorek pisze:Nie wypuszczać wody po kąpieli.
Jak odparuje, zostanie kwintesencja.
Zgarniać szpachelką.

fffuuuuujjjjj :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 07 paź 2005, 22:58

Wstreciucha pisze:fffuuuuujjjjj

a tam od razu fuj..nic co ludzkie nie jest nam obce :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 07 paź 2005, 23:13

Pegaz pisze:Wstreciucha napisał/a:
fffuuuuujjjjj

a tam od razu fuj..nic co ludzkie nie jest nam obce

ale taka produkcja feromonow jaka proponuje Misiciciorek jest nieludzka <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Iwan44
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2005, 12:46
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Iwan44 » 21 paź 2005, 01:14

ajjj...ludzie jak zwykle pomocni. Chodzilo mi oto, żeby dostać przepis na produkcje feromonów (domową) bo coś o niej słyszałem, ale nie wszyscy twierdzą, ze w taki sposób da sie je uzyskać. Chcialem sprawdzić tą ich "cudowną" moc, bo jeśli to prawda i odbierane przez nas feromony sprawiają, że np: mamy ochote na sex...to idąć dalej, teoretycznie możnaby pokusić się o produkcje związków nakłaniającyh nas np do qpytania coli (oczywiście to wersja optymistyczna). Kontrola naszej świadomości bez naszej wiedzy, i to nie dzięki skomplikowanym maszynom do prania muzgu...tylko dzięki paru związkom chemicznym...pozdrawiam
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 21 paź 2005, 01:19

A nie prosciej podac te foeromony kobiecie swiadomie w postaci afrodyzjakow :D Jezeli jakas Ci sie podba to zapros ja np. na cos z czosneczkim lub zapodaj jej prpsto w usteczka kosteczke smakowitej czekolady :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 paź 2005, 09:23

Iwan44 pisze:ajjj...ludzie jak zwykle pomocni. Chodzilo mi oto, żeby dostać przepis na produkcje feromonów (domową) bo coś o niej słyszałem, ale nie wszyscy twierdzą, ze w taki sposób da sie je uzyskać. Chcialem sprawdzić tą ich "cudowną" moc, bo jeśli to prawda i odbierane przez nas feromony sprawiają, że np: mamy ochote na seks...to idąć dalej, teoretycznie możnaby pokusić się o produkcje związków nakłaniającyh nas np do qpytania coli (oczywiście to wersja optymistyczna). Kontrola naszej świadomości bez naszej wiedzy, i to nie dzięki skomplikowanym maszynom do prania muzgu...tylko dzięki paru związkom chemicznym...pozdrawiam


Chcesz rządzić światem? :> :P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 21 paź 2005, 09:24

kina pisze:A nie prosciej podac te foeromony kobiecie swiadomie w postaci afrodyzjakow

albo zainwestowac pare zlotych i kupic jakis specyfik do ciala z feromonami, w sex shopach jest tego od groma. Nawet znani kreatorzy mody komponuja swoje "zapachy" z dodatkiem takich wlasnie afrodyzjakow jak feromony i pizmo.
Swoja droga zastanawiam sie, jak bardzo trzeba byc owladnietym mysla zdobycia kobiety, zeby zastanawiac sie nad domowa produkcja feromonow <chory>
kina, masz dla jakiejs celowej przewrotnosci blad nad swoim avatarem ? z tego co wiem milczenie jest zlotem, a mowa srebrem.
pozdrawiam <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 paź 2005, 09:53

kina, masz dla jakiejs celowej przewrotnosci blad nad swoim avatarem ? z tego co wiem milczenie jest zlotem, a mowa srebrem.

<pijak>

No to powiedzenie jest chyba na tyle oczywiste, ze podpisu Kiny nie bierze sie za pomylke, tylko za celowa aluzje do archetypicznego przyslowia w dowcipny sposob przedstawiajaca Kiny zdanie o nim, a rownoczesnie w pewnym stopniu opisujaca osobowosc Kiny.

:]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 21 paź 2005, 10:03

charlie81 pisze:
kina, masz dla jakiejs celowej przewrotnosci blad nad swoim avatarem ? z tego co wiem milczenie jest zlotem, a mowa srebrem.

<pijak>

No to powiedzenie jest chyba na tyle oczywiste, ze podpisu Kiny nie bierze sie za pomylke, tylko za celowa aluzje do archetypicznego przyslowia w dowcipny sposob przedstawiajaca Kiny zdanie o nim, a rownoczesnie w pewnym stopniu opisujaca osobowosc Kiny.

:]

Przebywanie na tym forum uswiadomilo mi , ze rozne "przypadki" chodza po tym swiecie, pytam z ciekawosci bo kiny po prostu nie znam, szczerze mowiac nawet wielu jej postow nie pamietam, wiec stad to pytanie, a noz widelec jak mi odpowie dowiem sie o dziewczynie cos wiecej. Nie staraj sie mnie przekonac ze na sile robie z niej "tluka" :]
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 paź 2005, 10:34

kina pisze:A nie prosciej podac te foeromony kobiecie swiadomie w postaci afrodyzjakow

A nie prościej odrobinke alkoholu? ;)

Na Allegro jest poradnik : "Produkcja feromonów". Ale ja znalazłem go na jednej ze stron. Ściągnąłem. Oto jego zawartość:

Produkcja prostych feromonów

Do produkcji feromonów najczęściej stosuje się związki wydzielane przez zwierzęta. Jednak istnieje inna możliwość produkcji. Jedną z najczęściej stosowanych jest wydobywanie ich z ludzkiego potu. Prostą metodą na pozyskanie sporej ilości feromonu męskiego jest odparowanie części płynnej z potu oraz skroplenie jej ponowne. Uzyskujemy w ten sposób oczyszczony płyn zawierający duże stężenie feromonów. Po skropleniu należy płyn schłodzić. Następnie mieszamy go razem z wodą utlenioną (do dostania w każdej aptece) w proporcjach 1 : 2 (2 porcje wody utlenionej 1 porcja wyciągu). Następnie substancję odstawiamy do chłodnego zaciemnionego miejsca (najlepiej lodówka) na ok. 12 godzin. Następnie należy koncentrat ten rozcieńczyć. Najlepszym rozcieńczeniem jest zastosowanie proporcji 1/20 (1gram płynu na 20 gram wody - koniecznie destylowanej). Jak widać rozcieńczenie jest dość spore, jednak taka ilość feromonów jest wystarczająca do ogólnego zastosowania. Jako rozcieńczalnik można również zastosować perfumy, np. wodę toaletową. Wtedy stosujemy podobne proporcje jak w przypadku wody destylowanej. Należy pamiętać, żeby nie przesadzić z ilością koncentratu gdyż już proporcję 1/10 mogą wywoływać reakcje negatywne. W ten sposób w prosty sposób pozyskaliśmy feromony w formie podstawowej.

Pot jest jedynie przenośnikiem feromonów. Feromony osadzone są na skórze, następnie zmywane razem z potem. Nie należy więc zrażać się faktem, że wyciąga się je z potu, gdyż jest on neutralizowany podczas procesu destylacji (woda oddziela się od soli i paruję, a feromony mają to do siebie, że są przyciągane przez siłę powierzchniową gazów). Odpowiednio feromony męskie pozyskiwać można z potu męskiego a żeńskie - odpowiednio, z żeńskiego. W przypadku feromonów żeńskich, doświadczenia wykazały, że stężenie feromonów w wyciągu jest wielokrotnie większe ok. dzień przed owulacją.

Należy zrozumieć, że sam płyn stanowi jedynie mały procent skuteczności stosowania feromonów. Duża skuteczność stosowania feromonów pochodzi w większości ze zmiany nastawienia osoby która feromony stosuje. Fakt zastosowania feromonów wywołuje u niektórych pewność, która pozwala ich ciałom na zwiększoną produkcję własnych feromonów, dlatego zachęcenie i „lekkie” naciągnięcie prawdy przy reklamowaniu feromonów jest wskazane. Dlatego też często na różnych aukcjach widać zachęcające komentarze „żadna kobieta ci się nie oprze” itp.

Ostatnią fazą produkcji feromonów będzie zabarwienie ich oraz Ew. dodanie substancji zapachowych.

Do zabarwienia możemy zastosować bardzo dużo różnorodnych substancji, wystarczy jedynie poszukać. Najskuteczniejsze jednak są substancje pochodzenia roślinnego. Dają one również najlepsze efekty ale są zarazem droższe niż syntetyki.

Ewentualnie nasze feromony możemy również uzupełnić o zapach. Tutaj mamy chyba największe pole do popisu. Jednak wiele osób preferuje aby feromony były bezzapachowe.

Odparowanie najłatwiej przeprowadzić z zastosowaniem naczyń chemicznych oraz palnika, lecz można również zrobić to domowym sposobem.
W do zwykłego garnka przytwierdzamy kawałek blachy (lub np. folii aluminiowej) pod kątem ok. 30 stopni. W ten sposób gorąca para będzie osadzała się na folii i spływała po niej na bok do naczynia.


PS. Nie ponosze odpowiedzialnosci za skutczenosc tej metody <aniolek2>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 21 paź 2005, 11:38

Wstreciucha pisze:kina, masz dla jakiejs celowej przewrotnosci blad nad swoim avatarem ? z tego co wiem milczenie jest zlotem, a mowa srebrem.
pozdrawiam


z tego co ja wiem to masz 100% racje....jest to celowe dzialanie z mojej strony!!

charlie81 pisze:No to powiedzenie jest chyba na tyle oczywiste, ze podpisu Kiny nie bierze sie za pomylke, tylko za celowa aluzje do archetypicznego przyslowia w dowcipny sposob przedstawiajaca Kiny zdanie o nim, a rownoczesnie w pewnym stopniu opisujaca osobowosc Kiny.
Bardzo dobrze oddane co myslalam dajac sobie taki podpis nad avatarkiem :)
Jestem osoba bardzo rozgadana i gdyby mowa byla zlotem to bylabym bardzo szczesliwa osoba :D Pozdrawiam
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 paź 2005, 02:09

"Feromony" (te co kupic mozna) - placebo XXI w
QnRomantyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2005, 12:55
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: QnRomantyk » 08 lis 2005, 16:05

Domowa produkcja feromonów nie jest możliwa,
ich synteza jest sposobem bardzo skomplikowanym
i złożonym technologicznie i dlatego też bardzo kosztowna.
Odsyłam do strony http://www.mocneferomony.pl/ , gdzie
wyjaśniono, dlaczego nie można domowym sposobem
produkować (jeszcze pewnie na wielką skalę <brawo1>)
feromonów.

Pozdrawiam
QnRomantyk
Artysta, Fotografik: [color="green"]Chwilowo wolny[/color]
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 08 lis 2005, 16:49

A tak w ogóle.To ktoś z was próbował kiedys uzywać feromonów ??? Działa coś takiego w ogóle???
Wy jeździcie, My latamy.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 08 lis 2005, 18:43

AMX pisze:To ktoś z was próbował kiedys uzywać feromonów ???

Same się używają :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
QnRomantyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2005, 12:55
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: QnRomantyk » 08 lis 2005, 19:05

Hmm... nie sądzę, że miałoby to jakiś pozytywny skutek...
A nawet jeśli, to taka sama satysfakcja z poderwania kobiety,
jak podryw na kasę, na auto, etc...

Pozdrawiam
QnRomantyk
Artysta, Fotografik: [color="green"]Chwilowo wolny[/color]
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 lis 2005, 19:24

QnRomantyk pisze:jak podryw na kasę, na auto, etc...

Chyba, że chodzi tylko o podryw.
QnRomantyk pisze:nie sądzę

A próbowałeś?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
createmodeon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2006, 13:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

feromony..

Postautor: createmodeon » 04 kwie 2006, 16:00

jesli zalezy Ci na dziewczynie a jestes niesmialy, to na pierwszy krok nie jest zla mysla.. ona Cie przynajmniej zauwazy, potem jakies "czesc" czesc itd..

sam nie probowalem nigdy, moze bym kupil, ale boje sie ze jakas wode mi wcisna. ktos moglby polecic rzetelny sklep?

Pozdrawiam
createmodeon
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 04 kwie 2006, 18:33

Ja też trochę o tych feromonach poczytywałam i nawet ciekawe mi się to wydało (pod warunkiem oczywiscie że to prawda a nie kit jakiś). I nie chodzi tylko o zaciąganie płci przeciwnej do łóżka (z tym dzięki Bogu problemu nie mam :) ) ale to w ogóle wpływa na fakt jak postrzegają Cię inni i jak sam siebie odbierasz.
Co by szkodziło pomóc sobie czasami w niektórych sprawach :?
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości