papapa wszystkim

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 wrz 2005, 00:46

Widzę, że na tym forum są zwierzęta równe i równiejsze. Wyrażanie własnego zdania powinno być szanowane przez innych, a tu jak ktoś odchodzi to ma się go za niedojrzałego. Ehhh, a kiedyś było tu tak pięknie...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 02 wrz 2005, 01:06

Olivia pisze:Widzę, że na tym forum są zwierzęta równe i równiejsze

o sa, niestety sa :]
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 wrz 2005, 07:17

To ze ktos uwaza odchodzacego za niedojzalego to tez jest osobiste i wyrazone zdanie tego kto to pisal... Wiec?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 02 wrz 2005, 07:42

Ach, jakże cudowne są takie głośne odejścia, pożegnania. A potem się okazuje, że pacjent nadal pisze... :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 02 wrz 2005, 12:58

Troche smieszny ten temat sie robi...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 02 wrz 2005, 15:50

ja tez mowie papa..... zycie mnie do tego zmusilo, a raczej fakt ze przenioslam sie do klasy biologiczno-chemicznej do najlepszego lo w moim miescie <boje sie> no i musze sie uczyc zeby nadrobic braki <belt3> ale bede wpadac okazjonalnie :* kazdy etap kiedys sie konczy... jak zaczynalam tu pisac, bylam ogromnie szczesliwa, mialam kogos kto zawsze przy mnie byl, kogo kochalam i kto mnie kochal... pozniej wiele sie zmienialo, nacierpialam sie bardzo... a teraz.... teraz zostaje mi nauka :) coby zapomniec... tak wiec zegnajcie na jakis czas Kochani :* wbrew pozorm zzylam sie z Wami, zwlaszcza wtedy kiedy bylo mi tak zle, a na forum zawsze moglam wejsc i sie wyzalic... i byliscie :) chociaz pare razy mi sie dostalo od Moon i Andrew za moje poglady :P ale i tak bede o was cieplo myslec :) Czasu nie da sie cofnac..... chociaz tak bardzo bym chciala...Tym samym zakanczam najdluzsze wakacje mojego zycia :) zegnajcie :)
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 02 wrz 2005, 15:58

Asiula pisze:ja tez mowie papa..... zycie mnie do tego zmusilo, a raczej fakt ze przenioslam sie do klasy biologiczno-chemicznej do najlepszego lo w moim miescie <boje sie> no i musze sie uczyc zeby nadrobic braki <belt3> ale bede wpadac okazjonalnie :* kazdy etap kiedys sie konczy... jak zaczynalam tu pisac, bylam ogromnie szczesliwa, mialam kogos kto zawsze przy mnie byl, kogo kochalam i kto mnie kochal... pozniej wiele sie zmienialo, nacierpialam sie bardzo... a teraz.... teraz zostaje mi nauka :) coby zapomniec... tak wiec zegnajcie na jakis czas Kochani :* wbrew pozorm zzylam sie z Wami, zwlaszcza wtedy kiedy bylo mi tak zle, a na forum zawsze moglam wejsc i sie wyzalic... i byliscie :) chociaz pare razy mi sie dostalo od Moon i Andrew za moje poglady :P ale i tak bede o was cieplo myslec :) Czasu nie da sie cofnac..... chociaz tak bardzo bym chciala...Tym samym zakanczam najdluzsze wakacje mojego zycia :) zegnajcie :)


ej jeszcze nie dawno pisalas ze jestes szczeliwa w miłosci, czy cos sie tak szybko zmieniło a ja to przeoczyłam??

nie oszukuj sie ze nie bedziesz tu zagladac, bo na pewno nie bedziesz mogła sie powstrzymac, ja wiem ze na pewno bede zadziej pisac bo rzeczywiscie - szkoła i matura o której wszyscy tak trabia mi do okoła...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 wrz 2005, 16:19

Asiula, daj spokoj. Kto sie w pierwszy dzien uczy :P
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 02 wrz 2005, 17:31

Własnie....heh. <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 02 wrz 2005, 18:24

My tam jeszcze z ziomkami ze dwa tygodnie będziemy się obijać ^^ Jak mnie w budzie na ziemię twardo ściągną jakąś jednynką to zacznę sie uczyć, jak zwykle:D
Poki co ja sie nie zegnam...
Temat zrobil sie dlugi...
Ja czesto mam takie dni ze tylko czytam a nic nie piszę...Jak znikne i tak nikt nie zauwazy:P:P:P Heheh wiec zakuwać ludzie zakuwać:D Coby wiecej czasu potem dla forum było^^
I nie zegnac sie bo nie nadarmo macie statusy maniak, pasjonat weteran itd... :D
<pijak> <pijak> <pijak> głoopia szkoła <pijak> <pijak> <pijak>
ale wykształcić sie trzeba jakoś...esz...:(
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 wrz 2005, 18:27

Autorka tematu juz sobie poszła i wszyscy sie z nia pożegnali. Offtopik sie zrobił wiec zamyka. <aniolek2>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości