na odmłodzenie:P

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

na odmłodzenie:P

Postautor: emmiii » 01 cze 2006, 14:43

najlepsze kosmetyki odmładzające są produkowane na bazie łożyska!!! więc jeśli chcecie dobrze zainwestować to kupujcie produkty robione na ich bazie... może to się wydawać obrzydliwe, bo jak się o tym dowiedziałam to od razu mnie odrzuciło... ale w rzeczywistości daje super efekt;D widziałam na ludziach;D
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 01 cze 2006, 15:01

emmiii pisze:w rzeczywistości daje super efekt;D widziałam na ludziach;D


Czyli?Konkrety poproszę.



No i co to za kosmetyki? Wszelakiego rodzaju począwszy od kremów kończąc na lakierach, czy jak? Co z ceną? Dostępnością na rynku?
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
userman

Postautor: userman » 01 cze 2006, 15:19

to ja sie zapytam :) co jest takiego w łożysku że odmładza ?? jaki jwego składnik/związek chemiczny ??
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 01 cze 2006, 15:50

Nie wiem dokladnie co, ale przyciez lozysko podczas rozwoju plodowego dostarcza dziszisiowi wszytskich skladnikow do zycia (ajkos tak) tez slyszalam o tym ze moze pomagac , ba sama jestm takim przykladem ... nie chodzi tu o odmladzanie
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 02 cze 2006, 06:42

Wiecie z czyich lozysk sa te produkty robione? Zreszta, to nawet nie lozyska. Z plodow "poaborcyjnych". To juz jest poza tym dawno zabronione (robienie kosmetykow z "ludzkich" produktow- zreszta nigdy legalne nie bylo ale istnialo podziemie).Radze poogladac pare dokumentow na ten temat zanim zaczniesz takie bzdury pisac.
emmiii pisze:może to się wydawać obrzydliwe, bo jak się o tym dowiedziałam to od razu mnie odrzuciło... ale w rzeczywistości daje super efekt;D widziałam na ludziach;D

Nie moglas widziec bo produkcja takiego czegos nie jest dozwolona wiec ktos ci ladny kit wcisnal. Chyba, ze to bylo lozysko bobra czy innego chu** bo na pewno nie ludzkie. No, chyba, ze ten ktos ma legalne inaczej dojscia do takich rzeczy.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 02 cze 2006, 12:30

na rynku sa produkty z lozyskami zwierzecymi..moze o to chodzilo...nie doczytala dziewczyna dobrze...a sa odzywki do wlosow i kremy i inne...wszystko co ma w skladzie placenta to ma lozysko:]

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości