Dziwne plamki.. do znających temat

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Marek

Dziwne plamki.. do znających temat

Postautor: Marek » 26 lis 2003, 18:05

Witam.

Od pewnego czasu (ok tygodnia) mam na penisie, a konkretnie na żołądziu czerwonawe plamki wielkości
1 mm. Na początku maiłem jedną taką plamkę, później dwie.. a teraz ok dziesięciu.
Plamki nie bolą, przy dotykaniu nieco swędzą. Dodam też iż w okresie gdy pojawiło mi się to
dobrodziejstwo nie maiałem żadnych kontaktów seksulanych, a jeżeli chodzi o utrzymywanie higieny
to nie miałem nigdy z tym problemu (kompię się cały 1, czasami 2 razy dziennie).

Czy wiecie co to może być? A może ktoś z Was wie jak to leczyć? Nazawa maści, czy żelu
mile widziana.

Z góry dziękuję za pomoc.

PZDR

Marek
ewa

Postautor: ewa » 26 lis 2003, 20:28

marek!widzialam twojego posta juz na innym forum!napisz na www.seksoteka.pl-tam na pytania odpowiadaja lekarze.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lis 2003, 20:41

Nie wiem dokładnie jak to wyglada co piszesz no bo i skad bym miał wiedziec , wiem ze czasami ale zadko mam podobny problem , ale ja wiem skad mój wynika , ale tu go ciezko opisywac , napisz na meila , i chce dodac ze wizyta u lekaza to bardzo dobry pomysł------ dodam ze to nic powaznego --ale mogę sie mylić
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
tom

Postautor: tom » 02 gru 2003, 11:24

myj sie czesciej i tyle :!:
Awatar użytkownika
szczęściarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2003, 19:52
Skąd: śląsk
Płeć:

NIE ZGADZAM SIĘ Z PROPOZYCJĄ PRZEDMÓWCY

Postautor: szczęściarz » 09 sty 2004, 22:55

Z TEGO CO WIEM, BYĆ MOŻE ZE SWOJEGO DOŚWIADCZENIA, POWSTAJĄ ONE CZASEM PO PIESZCZOTACH ORALNYCH CZYLI tzw. LODACH. POWIEDZ, CZY W TWOIM PRZYPADKU WYSTĄPIŁO TO PO TAKICH OKOLICZNOŚCIA??

POZDRAWIAM :?: :?
Anfang

Postautor: Anfang » 07 kwie 2004, 15:52

najpawdopodobniej jest to grzybica- bynajmniej objawy na to wskazuja
najlepiej udac sie do lekarza- przepisze massc clotrymazolum
dodam, ze mozna ja dostac bez recepty, mi pomoglo a mialem te same objawy- leekie swedzenie i drobne krostki
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 07 kwie 2004, 21:32

Ja miałem podobny problem ale po tym jak moja dziewczyna zbyt się przyłożyła do ssania :D - przeszło po tygodniu, ale trzeba się wstrzymać z akcjami bo może swędzieć a nawet może ci się złuszczyć naskórek.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 kwie 2004, 11:38

Ludziska opanujcie sie z odgrzewaniem starych tematow! Przeciez wiadomo, ze on juz tego nie przeczyta, co wiecej, juz pewnie dawno sobie problem rozwiazal.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości