ZAKUPY a samopoczucie

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

witaminka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2015, 00:07
Skąd: Oława
Płeć:

Postautor: witaminka » 26 maja 2015, 00:31

sylwia4012 pisze:...ale kiedy przychodzi do Ciebie paczka to to jest po prostu super sprawa.

Torba z niezłym brandem i szałową zawartością przyniesiona do domu to jest super sprawa. Jakiś tobołek przywieziony przez dhl tego nie zastąpi. Nigdy nie pojmę dziewczyn wolących klikanie myszą od prawdziwych zakupów. :)
hipsterka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 26 cze 2013, 10:01
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: hipsterka » 22 lip 2015, 15:13

Mnie zakupy zawsze poprawiają humor i ogólnie samopoczucie. Ale ne można zawsze rekompensować nimi złego nastroju, bo to zapewne prowadzi do zakupoholizmu :D. A podejrzewam, że po takich zakupoholicznych wypadach na sklepy, o depresje i zły humor może przyprawić stan konta:D.
Awatar użytkownika
Alexa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 gru 2016, 15:52
Skąd: Białystok

Re: ZAKUPY a samopoczucie

Postautor: Alexa » 15 gru 2016, 12:15

Mnie osobiście zakupy bardzo odprężają lubię czasem się sama albo z koleżankami przejść i tym samym poprawić sobie humor :)
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: ZAKUPY a samopoczucie

Postautor: cichawodabrzegirwie » 06 lut 2017, 09:54

Powiem Wam,że mi zakupy zdecydowanie poprawiają humor.Nie jestem zakupoholiczka, staram sie kupować to co jest mi naprawde potrzebne. Niemniej na zakupach jak sprwię sobie coś konkretnego to czuję się o wiele lepiej.

Aktualnie zastanawiam się nad prezentem walentynkowym Dla siebie :) Tak tak. WOle sobie wybrac to co ma mi dać mąż niż jakby on sam miał kupować ( ma kiepski gust tak więc nie bedę ryzykowała w tym względzie).

Podobają mi się dwa zegarki od firmy Skagen:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Skagen_355SGSC_Ancher_Dozywotnia_gwarancja-11385.html
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Skagen_355SMM1_Ancher_Dozywotnia_gwarancja-11370.html

Który byście wybrały?
antoninasopel
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 paź 2017, 16:40
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: ZAKUPY a samopoczucie

Postautor: antoninasopel » 27 paź 2017, 15:55

A to zależy. Bo jak mam kupić coś praktycznego, co muszę mieć, bo poprzednie się popsuło to niekoniecznie mi lepiej po tym. Ale jak kupuję ładne ubranie czy kosmetyki to już inaczej ;D

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości