kolor skarpetek

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 wrz 2005, 02:02

Ja preferuje jasne beż krem. Muj brat kupił naallegro z sipsonami z cartmanem goofym itp około 50 i też nosze. Fane są jest jubba darth vader ogólnie śmieszne na maxa. ALe najbardziej lubie przewiewne bawełniane. bo wtedy nie walą stopy. A złwaszcza BOSE_NOGI.
Czasami sprzedają tandete plastikową poliestrową i mnie to kuża :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 08 wrz 2005, 07:25

TEz mam sporo bialych, ale zdarzaja sie tez w innych koloraach- zolte, rozowe, niebieskie. Niektore maja jakis wzorek, ale niewielki.
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2005, 08:18

Mia pisze:hehe ja nie nosze takich typowych skarpetek w ogole kabaeretki-skarpetki, kabaretki-podkolanowki albo takie cienkie rajstopowe przewaznie cieliste badz czarne

a do sportowych butow ??

moon pisze:I nie zamarzłaś?Ja życia bez grubaśnych skarpet w zimie sobie nie wyobrażam. Ale ja w ogóle mam ciągle niskie ciśnienie, w domu się telepoczę z zimna i nawetprzy obecnych upałach cała zgrzana ale stopy lodowate mam.

Mam dokladnie to samo. Wszystkie pory roku zimne stopy!! Musze zasypiac w skarpetkach, bo inaczej tlepie sie z zimna.
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 08 wrz 2005, 10:54

Yasmine pisze:Mam dokladnie to samo. Wszystkie pory roku zimne stopy!! Musze zasypiac w skarpetkach, bo inaczej tlepie sie z zimna.

Hehe, ja też tak mam :)
Mia pisze:w zimie to mam ocieplane wysokie kozaczki to nie marzne a tak to jakos nie zauwazylam zeby bylo mi jakos specjalnie zimno hihi

Ja też takie mam i zawsze noszę do nich grube skarpetki, no i stwierdzam, że było mi często zimno w stopy...
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 08 wrz 2005, 12:50

moon pisze:I nie zamarzłaś?Ja życia bez grubaśnych skarpet w zimie sobie nie wyobrażam. Ale ja w ogóle mam ciągle niskie ciśnienie, w domu się telepoczę z zimna i nawetprzy obecnych upałach cała zgrzana ale stopy lodowate mam.

Mam dokladnie to samo. Wszystkie pory roku zimne stopy!! Musze zasypiac w skarpetkach, bo inaczej tlepie sie z zimna.[/quote]

ja bez skarpetek w domu juz chodze stwierdzilem ze lepiej brudzic nogi i umyc niz skarpetki :D i wcale nie jest mi zimno moze i zimne mam ale to raczej z powodu ze sam je trzymam na czyms zimnym jakims metalu do lawy :p
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2005, 13:37

Madziunia pisze:Ja też takie mam i zawsze noszę do nich grube skarpetki, no i stwierdzam, że było mi często zimno w stopy...

Ja tez mam ocieplane buty na zime, ale cieple skarpetki i tak sa obowiazkowe. I czesto takze marzne.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 wrz 2005, 14:08

Nie no ja tez przeciez w ziemie w kozaczkach popitalam ciepłych. ale do tego skarpetki muszą być ale niekoniecznie jakies grube.
Ale po domu czy żeby usnąc w zimie to koniecznie najgrubsze jakie mam!
Yasmine pisze:a do sportowych butow ??

Ale z tego co mi się wydaje Mia nie nosi takowych, bo są na płaskiej podeszwie, a jak sama mówiła ona chodzi tylko w szpilkach.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2005, 14:13

moon pisze:Ale z tego co mi się wydaje Mia nie nosi takowych, bo są na płaskiej podeszwie, a jak sama mówiła ona chodzi tylko w szpilkach.

ale ,zeby nigdy przenigdy w sportowych ? Przeciez sa rozne sytuacje, gdzie sie szpilek nie zalozy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 wrz 2005, 14:19

Ale jesli ktos równie sprawnie co w adidasach to w szpilkach np biega to co?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2005, 14:34

moon pisze:Ale jesli ktos równie sprawnie co w adidasach to w szpilkach np biega to co?

To tylko pogratulowac :]
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 08 wrz 2005, 17:36

Mia pisze:hehe ja nie nosze takich typowych skarpetek w ogole kabaeretki-skarpetki, kabaretki-podkolanowki albo takie cienkie rajstopowe przewaznie cieliste badz czarne

Uffff a już myślałem, że się ani jedna prawdziwie kobieca nie znajdzie :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 wrz 2005, 00:18

Yasmine pisze:a do sportowych butow ??


ja nie nosze sportowych butow ;)
Madziunia pisze:Ja też takie mam i zawsze noszę do nich grube skarpetki, no i stwierdzam, że było mi często zimno w stopy...

a ja zawsze mam cieniutkie :) rajstopy tez i jakos nie jest mi zimno, mimo ze nazwalabym siebie zmarzluchem, moze mam takie cieple kozaczki :P

moon pisze:Ale z tego co mi się wydaje Mia nie nosi takowych, bo są na płaskiej podeszwie, a jak sama mówiła ona chodzi tylko w szpilkach.


hihi, widac kto dokladnie czyta moje posty :)


Yasmine pisze:ale ,zeby nigdy przenigdy w sportowych ? Przeciez sa rozne sytuacje, gdzie sie szpilek nie zalozy.


jak pisalam, mam jeszcze japonki i sandlaki plaskie na lato, jedna pare takich sportowych, ale nie adidasy tylko na aerobik buty i wtedy podkaradam siostzre takie male skarpetki (kurcze jak to sie nazywa? wylecialo mi z glowy) i nie patrze na kolor tylko biore ktore ma na wierzchu ;)


moon pisze:Ale jesli ktos równie sprawnie co w adidasach to w szpilkach np biega to co?


w szpilkach biegam calkiem sparwnie :) szczegolnie do pociagu i autobusu i po schodach na wnsie spozniona na zajecia hihi :)

[ Dodano: 2005-09-09, 00:19 ]
guli pisze:Mia napisał/a:
hehe ja nie nosze takich typowych skarpetek w ogole kabaeretki-skarpetki, kabaretki-podkolanowki albo takie cienkie rajstopowe przewaznie cieliste badz czarne

Uffff a już myślałem, że się ani jedna prawdziwie kobieca nie znajdzie


heh :) mysle ze nie po skarpetkach poznaje sie praawdziwa kobieta ;-) ale tak czy siak dziekuje :)
Awatar użytkownika
niewielka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:23
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: niewielka » 09 wrz 2005, 00:31

do sportowych butów BIAŁE BIAŁE I TYLKO BIAŁE
jak zwykły żelek...taka pusta w środku...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 09 wrz 2005, 15:47

Mia pisze:heh mysle ze nie po skarpetkach poznaje sie praawdziwa kobieta ;-) ale tak czy siak dziekuje

Oczywiście, że nie :) <kwiatek>
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 wrz 2005, 19:29

co nie zmienia faktu ze jest mi bardzo milo :} :D
Awatar użytkownika
kaczka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2005, 11:51
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: kaczka » 12 wrz 2005, 13:55

Widziałam laski które zakładały białe skarpetki do sandałków, albo półbutów - nie lubię tego. co by powiedziła M. Jackson? Osobiście to uwielbiam skarpetki. Kiedyś moja mama miała faze na nazywanie bardzo dużych majtek i długich skarpetek,że sa to ciuchy z golfem :) Uwielbiam... uwielbiam. Jestem straszny zmarźluch i zimą zamiast jakichś "rajstopków" i innych takich nosze skarpetki z golfem. Ostatniej zimy miałam fazę na takie w paski. Przechodziłam w takich z paskami fioletowo - czarno- białymi, brazowo - czarno- białymi, brązowo- biłymi, no i z paskami fioletowymi i fioletopodobnymi. Tej zimy bedą czarne. Szukam takich z trupimi czaskami. Widziłam u jednej laski takie rajstopki.. Mrauu. Pozdrawiam
Prawie jak... czerwony kapturek. Prawie robi różnicę.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 wrz 2005, 14:03

hehe moja tez mi kiedys kupywała czarne bo przynajmniej nie miała problemu j czy prac z białymi czy czarnymi...

No proszę jak wypatrzyłam... Jednak "chłopacy" to nie był przypadek :D
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 12 wrz 2005, 15:22

Zdecydowanie przewazaja biale. W szufladzie znajda sie tez w paseczki... a to zielone, a to niebieskie, a to rozowe.... oczywiscie nie wszdzie mozna sie w nich wybrac :) to tylko wtedy jesli pasuja do reszty garderoby...

[ Dodano: 2005-09-12, 15:24 ]
Nie znosze czarnych skarpet FUJ!!!
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
pauza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2016, 21:38
Skąd: Krajan
Płeć:

Re: kolor skarpetek

Postautor: pauza » 20 lis 2021, 04:43

Nie chodzę w skarpetkach, a jak mi się zdarza to sporadycznie, wtedy zwykle czarne. Ale to jak muszę
Kaska99999999
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 gru 2021, 10:47
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: kolor skarpetek

Postautor: Kaska99999999 » 21 gru 2021, 11:08

Ja lubię kolorowe skarpetki lub jednolite zależy od stroju
http://queensizeplus.com/2021/12/20/czy-panowie-lubicie-spac-w-pizamach/
kupiłam ostatnio mężowi w sklepie Pradlo fajne kolorowe skarpetki dobre gatunkowo

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości