bielizna

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

bielizna

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 12:58

jak lubicie bielizne figi stringi czy bokserki?? spotrowa czy moze jakas sexy?? jaki kolor?? czy ubieracie cos specjalnie dla swojego faceta chociaz same za tym nie przepadacie??
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 13:03

Jak za czyms nie przepadam to nie ubiore :).
Sama najbardziej lubie stringi , chociaz coraz bardziej przekonuje sie do damskich seksownych bokserek :). Sportowych nie lubie, zazwyczaj jakies z koronka. A kolory rozne : biale, rozowe, turkusowe. Najmniej mam czarnych.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 13:07

Zmyslowa i seksowna bielizna to to co lubie najbardziej :) Koronki, tiule, przezroczystosci:) Zwykle w kolorze glebokiej czerni, odcieniach rozu i fioletu, ostatnio turkusy :) Przyzwyczailam sie do stringow:) A spie wlasnie w takich koronkowych bokserkach + jakas koszulka :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 13:09

Podobno tylek o wiele ladniej sie prezentuje w kobiecych bokserkach :). Wyglada ja ksztaltniejszy i ladniejszy :).
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 13:09

ja lubie biala bielizne , ostatnio podobaja mi sie różowe i niebieskie , lubie takie zwyczajne z mała ozdóbka, koronka ale skromne tekie sie najlepiej na ciele prezentuja..

[ Dodano: 2005-08-23, 13:12 ]
ja uwielbiam stringi sa super wygodne , lubie tez takie pół stringi.w ogóle lubie je ze względów estetycznych bo nie odznaczja sie przy jasnych spodniach czy obcisłych...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 13:15

to jak sie bielizna prezentuje to zalezy od kobiecych gustow:) niektore dziewczyny przeciez wola sportowe :) wazne zeby sie dobrze czuc w bieliznie i podobac sie samej sobie :) a ja z kolei nie przepadam za skromnymi ;P po prostu lubie sobie szalec :) tylko czemu ladna bielizna jest taka droga <mysli>
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 13:18

ja ostatnio znalazlam super rozwiazanie... kupuje osobno góre i do tego dopasowuje dół, często wychodzi taniej a zestaw taki wygląda jak komplet
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 13:20

no ja tez staram sie kupowac stringi tak by pasowaly do jak najwiekszej ilosci stanikow:) ekonomicznie ;-)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 23 sie 2005, 13:28

Najbardziej lubie stringi, wydaja mi sie najwygodniejsze i praktyczne. Ostatnio zastanawiam sie nad jakimis koronkowymi bokserkami... A kolory przerozne od bieli po czerwien. Ostatnio poluje na jakis ladniutki blekitny komplet ale jakos nie moge trafic. Lubie koronkowe staniki takie leciutko przeswitujace - zwlaszcza podczas malego "sam na sam" :diabel2: Nie zakladam czegos co mi sie nie podoba tylko dla faceta.
Najwiecej mam kompletow czarnych i bialych - bo takie mam pasy do ponczoch i ponczoszki, ale jak bedzie przyplyw gotowki to pomysli sie o innych kolorkach
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 13:34

własnie czekam na przypływ jakiejś gotówki..
Nie wiem dlaczego bielizna taka droga jest , mój chłopak sie smieje jak mozna chcieć tyle kasy jak to w ogóle materiału nie trzeba ( chodzi mu o stringi)
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 13:37

Mia pisze:tylko czemu ladna bielizna jest taka droga

e tam, trzeba dobrze szukac :P.
Ja kupuje zawsze dol i gore osobno, bo jakbym miala trafic na komplet ktory jest dobry i na dole i na gorze to bylby cud(a jak sie na taki trafi to cena jest i tak zazwyczaj za duza na moja kieszen). Zazwyczaj robia tak,ze im wieksza gora tym wiekszy dol. A ja chce dosc duza gore i w miare sredni dol :).
Kupuje osobno i jakos sobie radze :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 13:40

Hmm ja zwykle kupuje tak ze wybieram te wzory ktore nie sa razem w kompletach, tylko mozna kupic wlasnie osobno zeby wlasnie moc jak najlepiej dobrac rozmiary :) A czasem jak mam mniej pieniedzy kupuje najpierw biustonosz a pozniej wracam bo stringi do kompletu:)
Yasmine to widze ze podobnie mamy ;-) u mnie tez jest duza gora maly dol :P
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 13:41

no ja tez z kompletami mam problem.Ostatnio jak kupowałam stroj kąpielowy to kupiłam tak ze stanik mam w sam raz a dól był dosc luźny ale mysle sobie - a ta moze być!! ale zalożyłam go pare razy i wygląda jak worek
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 23 sie 2005, 14:31

O widzicie, a ja myslałam, że jestem sama :) Też mam ten problem z górą i dołem. W te wakacje próbowałam znaleźć sobie strój kapielowy, ale zwykle jeśli stanik był dobry to majteczki niestety za duze... No i nie mam stroju...
Co do bielizny, to nie przepadam za stringami, chociaż czasami je noszę, bo ładniej wyglądają. I muszą być "niskie" tzn. takie biodrówki :) Ja też zawsze kupuje górę i dół oddzielnie. Staniki muszą byc miękkie, nieusztywniane. Nienawidzę takich. A kolory najróżniejsze. Ostatnio czarna bielizna mi sie podoba. I lubię takie błyszczące elementy - jakieś łańcuszki itp.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 14:31

no wlasnie...ja wam sie przyznam do czegos :P w sklepie zwyczajnie podmieniam sobie dol ;-) gore biore L lub M a dol S :) biore dwa komplety ze niby nie moge sie zdecydowac i przewieszam :P moje kolezanki czasem kupuja 2 komplety zeby dopasowac sobie ale to tylko te ktore maja za duzo pieniedzy ;-)
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 23 sie 2005, 14:33

Mia pisze:w sklepie zwyczajnie podmieniam sobie dol ;-) gore biore L lub M a dol S

Mnie koleżanki namawiały żebym tak zrobiła, ale ja jakoś nie mogłam... :) Chyba jestem zbyt uczciwa... <aniolek2>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 14:34

Madziunia pisze:Też mam ten problem z górą i dołem. W te wakacje próbowałam znaleźć sobie strój kapielowy, ale zwykle jeśli stanik był dobry to majteczki niestety za duze... No i nie mam stroju...

Ja to samo. No i wyszlo na to, ze mam gore i dol osobno. Gora srebrna a dol czarny, ale pasuje, mi sie podoba :P
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 14:38

ja niestety nie mam jak skompletowac... bo jest wzorek na stroju..
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 14:39

hihi a ja sobie zawsze mysle ze moze ktos szuka odwrotnego zestawu :) ja juz mialam dosc za malych stroji :P

A stanikow miekkich niestety nie moge nosic za bardzo,bo niezbyt dobrze podtrzymuja biust. Wole usztywniane, push-up - chyba w tym modelu najladniej piersi wygladaja :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 14:42

mikaaa pisze:ja niestety nie mam jak skompletowac... bo jest wzorek na stroju..

Jeb** wzorki <aniolek2>
Byle sie dobrze czujemy <banan>
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 14:43

Ja jak gdzies wychodze to zawsze zakaładam te z push upem bo rzeczywiście piersi lepiej wygladaja , ale nie usztywniane lubie bo sa wygodne i nosze po domciu i jak moje kochnaie przychodzi to lubi jak mam te nie usztywniane( oczywiście z fiszbinami)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2005, 14:44 przez mikaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 14:43

Mia pisze:Wole usztywniane, push-up - chyba w tym modelu najladniej piersi wygladaja

Push up ma gabke ktora zajmuje tyle miejsca w staniku, ze mi tam piers w zyciu nie wejdzie.
Ja lubie takie pol usztywniane. Wie ktos o co chodzi :D ?
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 14:45

no ja wiem ... ja myślałam ze to jedno licho...
ja tez wole bez gabek bo stanik sie zniekształca po praniu i wyglada okropnie
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 14:48

a ja wlasnie te gabki wyjmuje bo mi sa nie potzrebne ;-) chodzi mi tylko o kroj :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 14:51

a najbardziej denerwuje sie jak w moim ulubionym staniku fiszbina wychodzi .Jeden zaszywalam 4 razy bo twak go lubilam ale i tak colera wylazła i musiałam wywalić :-(
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 14:53

mikaaa pisze: najbardziej denerwuje sie jak w moim ulubionym staniku fiszbina wychodzi

Mi to tak w kazdym po pewnym czasie wychodzi hehehe

Mia pisze:a ja wlasnie te gabki wyjmuje bo mi sa nie potzrebne ;-) chodzi mi tylko o kroj

Nie wiem kurde, na mnie wszystkie push up'y sa za male czy z gabka czy bez, wiec nie moge sie wypowiedziec :).
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 14:56

na moich piersiach najlepiej wyglądaja takie usztywniane o kroju trójkąta, wiecie o co mi chodzi??? bo inne sprawiaja ze czesto mi sie z boku rozlewaja .Zawsze sie naprzymierzam jak glupia..
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 14:57

ech te fiszbiny zlosliwe tak nam zycie utrudniac :P

Yasmine wszystkie za male? <LoL> a ja myslalam ze mam duzy biust hihi ;-)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 14:59

mikaaa pisze:takie usztywniane o kroju trójkąta, wiecie o co mi chodzi

w sumie to nie wiem heh
mi tez sie czesto wylewaja z boku i pol dnia przymierzam i jeszcze czesto nie znajde takich jak chce. Najladniej na mnie wygladaja staniki typu "bardotka".
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 15:02

mno takie są trójkątne ...
bardotki tez fajenie leza ale nie wszystkie zalezy od kroju po bokach bo nie raz piersi mi sie w nich nie mieszcza
you touch me

in special places...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości