GŁÓWNIE DO KOBIET - NADMIERNE OWŁOSIENIE...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 28 kwie 2007, 05:48

Ja kiedys robilam wosk na gornej wardze i tez mi jakies krostki wyskoczyly. Do tej pory mi czasem wyskakuja jak robie brwi, wiec to tez nie jest zadna regula bo wosk tez podraznia skore. W tamtych okolicach to chyba bym sie bala wosku. Brrr.... <boje_sie>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 28 kwie 2007, 08:19

boli jak skur***wysyn ale potem ponad miesiąc z głowy, tylko czasem niektóre włoski mogą wrastać i u mnie przez kilka dni było zaczerwienienie, więc najlepiej zrobić sobie tydzień przed planowanym wyjazdem (ew. opalaniem)
POLECAM 8)
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 28 kwie 2007, 10:12

runeko pisze:wiec to tez nie jest zadna regula bo wosk tez podraznia skore


_normalna_ pisze:ale potem ponad miesiąc z głowy


podrażniać podrażnia, ale włosów pozbywa się na wiele więcej niż pozostaje podrażnienie. a przy goleniu czy kremach podrażnienie jest dłużej niż włoski wiec po paru dniach to nie dość ze podrażnienie to już i włosy :/. wrastania się aż tak nie boje bo przynajmniej na nogach mam minimalny taki problem po depilatorze. chciałam się dowiedzieć ile kosztuje takie brazylijskie i czy pod pośladkami na początku ud tez depilują.
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 29 kwie 2007, 07:35

wydepilują Ci co chcesz ;) a ceny są różne w zalezności od salonu i miejscowości u mnie ok 50 zeta

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości