Stomatolog

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Agatka86
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Stomatolog

Postautor: Agatka86 » 30 sie 2019, 23:12

Cześć! Powiedzcie mi jak czesto chodzicie do stomatologa ? Mysle nad regularnym chodzeniem do jakiegos , jednak nie wiem czy to nie jest zbyt duzy stres dla mnie, mimo to chce miec piekny usmiech! Musze wiec sie przemoc i pojsc do stomatologa.
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: Stomatolog

Postautor: alekisa » 10 lut 2020, 13:58

Na pewno warto dbać o zęby, ja miałam średnio przyjemne doświadczenia z dzieciństwa i niestety to wpłynęło na moje podejście w dorosłości do stomatologów. Zawsze chodziłam z nerwami, do czasu aż trafiłam do dental clinic na Wilanowie, miła atmosfera i fachowa obsługa sprawiły,że mój strach przed dentystą się zmniejszył a teraz już chodzę na zupełnym luzie.
Adana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2020, 11:42
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Stomatolog

Postautor: Adana » 28 cze 2020, 21:12

Ja leczę zęby w villa nova dental w Wilanowie, jak dla mnie są najlepsi. Korzystam od długiego czasu i jestem bardzo zadowolona. Przyprowadziłam tam całą rodzinę, która również jest na tak.
YennaS
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 17 cze 2021, 20:57
Skąd: z marsa
Płeć:

Re: Stomatolog

Postautor: YennaS » 17 cze 2021, 21:03

Ważne zeby miał dobre podejscie do pacjentów, ceny mniej ważne

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości